Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 15 urami:

Jaz sem si za 30i rojstni dan ogledal tekmo UTD - City. Najbolj dolgočasna tekma ever 0-0, hvala vam Gaal za to. 

Ampak vseeno, celo doživetje, ko prideš pred štadion, povsod navijači, pa pol k se vzpenjaš na tribuno Trafforda pa sam mravljinci :o pa ko na troli pa v vseh pubih vsi govorijo samo o tekmi. Neprecenljivo doživetje.


Jaz se slabse, United West ham 0:0, hvala Van Gal. Treba ponoviti 😀

Povezava do prispevka

Hudo ja, sam tko, kakšna tekma vam prinese več notranjega zadovoljstva, če se lahko tako izrazim? :)

 

Taka kot je bila tale tekma ali tako da bi bilo recimo celo tekmo neke izmenjave v vodstvu, nore obrambe levo desno, pol ga pa klub, ki vas je izbral ob rojstvu, zabije v 95i minuti? 

Povezava do prispevka

Meni je blo ravno to kul na tisti tekmi, ker je Arsenal zgubljal in si uno že ves obupan. Koji kurac sem zdej v London na tole rinil. 

Pol pa preobrat. Sam po drugi strani, da bi bil na tekmi, ko bi Spurse 7:0 naspankal, bi se mi tudi mešalo :)

Povezava do prispevka

Ma ne nisem. Verjetno bi mi blo kul tam do ene tri nula, pol bi se mi pa že smilili, če bi jih nasuvali naprej. Sam jest sm mal čudn, pa ne štekam tolk teh rivalstev. Sej kul, da tvoj klub razbije drugega, sam nikoli pa nisem privoščil, da bi šlo največjim rivalom slabo. Od tega nima nihče prav dosti pomoje. 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Lahko bi pustili Saltorja ali kaj, drugače pa itak boljše, da počakajo do poleti. Edino vprašanje, ali je bil Boehly dovolj pameten, da je odpisal to sezono in si bo vzel čas za izbiro dolgoročnega trenerja ali pa sta Nagelsmann/Lucho rekla, da v trenutni situaciji nočeta prevzeti kluba in bosta raje počakala do poleti, ko se lahko naredi čistka v kadru, ker delati s 35 prvotimci ali koliko jih imajo trenutno je nenormalno za vsakega trenerja. 

 

In B4 Fat Frank osvoji CL in ostane. :D 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
rage reče pred 15 minutami:

Mogoče bi v kakšni drugi sezoni to bila relevantna informacija za Liverpool, ampak letos itak skoraj po pravilu vse na gostovanjih ruknejo ali v najboljšem primeru remizirajo :rolleyes:

Ta informacija pove, da so možnosti za top 4 še kako realne, sploh glede na poškodbe Newcastla (Maximin) in Uniteda (Martinez in Varane). 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...