Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2019]

70 odgovorov na to temo

#1 Čenir

bi si zmotal joint, pa nima rizle.

• mn3njalničarji
  • 243 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 06:42

Poletje :). Kaj kaj igrate?

#2 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 5 471 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 07:25

Poleti ne igram nič

#3 ayrton79

obvlada hendling, najbolj pa cobro!

• rumeni jaki
  • 1 130 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 07:35

Deus Ex 2, ki sem ga kupil leta 2003 in šele zadnjič inštaliral :D

#4 h3ck3r

ščije brez rok!

• vesoljci
  • 432 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 07:38

Trenutno Elex, Bloodstained ter Town of Salem :D

Cakam na nov update za Elite: Dangerous, ki pride cez stiri dni, da si upgrejdam ladjo in grem nazaj na Fuel Rats IRC channel resevat folk, ki si je glih zdle na razprodaji nabavu spil pa so naenkrat ostali brez benza up the Shit Creek :D Ljubim to igro. Zej sem sele zacel spoznavat, kak awesome community je to, Fuel Ratsi so gladko najvecje legende od vseh. Modeli na pamet vejo, kje so najboljsi spoti za pirating, mining, kje se dolocen commodity najbolje prodaja, etc, hkrati pa resujejo folk iz drugega konca galaksije, obicajno se isti dan, ko pade rat signal na IRC-u :) Res lep primer tega, kolk je community dedicatan tej igri

#5 uros678

eden od desetih najboljših fafačev

• mn3njalničarji
  • 208 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 07:54

Ko berem o tem Elite me ful ma da bi spilal, samo tak vem, da je nemogoce to zame, ker enostavno nimam tolko cajta kolko ga je treba verjetno not vlozit. Domnevam, da ni neki spil glih za nas umazane casualce?

Drgace se pa vedno spilam HZD, samo sem mel zdaj en mesec pavze vmes...

#6 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 403 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 08:05

Jaz pa izgubljam živce pri poskusih vlamljanja v Deliverance: Kingdom Come. Res upam, da tole rata malo lažje, ker zaenkrat je pure pain & suffering.

Pa še vedno nisem dobil Crash Team Racing, men se bo sfukal, jst hočem to špilat!!!

#7 shure

je ravnokar kraljevsko prdnil.

• vesoljci
  • 236 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 08:07

Še vedno Witcher 3. Začenjam s Skellige, sem si ga vzel na izi. Čisto prevelik špil za moje pomanjkanje časa...

@h3ck3r: kakšen je Elex? Malo me odvrača ta lesenost Piranhinih iger, v Gothicih sem še prenašal zaradi starosti, v zadnjem Risenu je pa že pošteno najedalo...

#8 Gatsu

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 9 035 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 08:12

Bloodstained: Ritual of the Night - čista kopija castlevanie kar je vsaj meni super in upam da bo igra prodajna uspešnica, da Igarashi nadaljuje s svojim odličnim delom.

#9 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 403 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 08:17

btw ko zadnje čase ful neki igrate Elex - koliko je ta igrica kej podobna Deliverance KC?

Ker to, kar berem ("ubije me vsaka podgana, čevljev s celimi podplati sem bolj vesel kot grbavec pusta" itd), se mi zdi precej znano :D

#10 planetarium

kvačka. (How gay is that??)

• rumeni jaki
  • 1 704 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 08:26

Ni ji podobna. Elex je klasicen PB lesen spil, s frakcijami, ogromno razlicnimi moznostmi kako resit nek problem, zastarelo grafiko in animacijami. Jaz sem nekaj casa uzival potem pa odlozil zadevo, pa sem do zdaj preigral vse njihove zadeve in sem eden vecjih Gothic fanov. Pa niti nevem tocno zakaj. Jetpack je fajn dodatek v tem njihovem nacinu iger, ki so bile vedno tudi precej vertikalne. Streljanje je katastrofa.

Edina skupna stvar s KCD je to, da si na zacetku cisti papak. :) ko bomo dobili klon pb igre in kcd grafike in pripovedovanja zgodbe sem pa absolutno prvi v vrsti pri nakupu.

#11 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 403 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 08:29

Aha OK, tnx. Žal nisem igral Gothicov (top 5 špilov, ki bi si jih želel igrati ob izidu), tko da ne poznam preveč koncepta.

#12 h3ck3r

ščije brez rok!

• vesoljci
  • 432 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 08:31

Oglej si sporočilouros678, ob 01 julij 2019 - 07:54, rekši:

Ko berem o tem Elite me ful ma da bi spilal, samo tak vem, da je nemogoce to zame, ker enostavno nimam tolko cajta kolko ga je treba verjetno not vlozit. Domnevam, da ni neki spil glih za nas umazane casualce?

Ni spet tolk nemogoce se naucit :) Js sm zacel spilat 2016, takrat je stokrat tezje blo zacet sluzit dnar kot pa je zaj. Zej mas star systeme, ki so zaklenjeni samo in izkljucno za nove playerje, tam se dobi lazje misije za hitrejsi rank up, najde se nov folk za igranje plus nisi v nevarnosti, da te en long playing douchebag, ki isce easy killse pride gankat v enga od teh sistemov, ker so permit locked :) Ta permit pa majo izkljucno novi playerji

Spil vsekakor ima learning curve, na zacetku je ful overwhelming vse, tut mal zarad tega, ker so tisti video tutoriali smeti, tk da traja kak tedn, mogoc dva, da se vpeljes v igro, mogoc je fajn met nekoga zraven, da te nauci par stvari, pol ko se izvjezbas do neke mere pa spoznas, da je ni igre, ki bi ti ponudila take breathtaking momente, bodisi ko odkrijes kaki stellar phenomena, neobicajen planet, (ki jih je mimogrede na milijarde, dobesedno) fantasticno izgledajoco zvezdo, al pa spet kej tretjega. S parimi kolegi iz fuel ratsov smo zadnjic pristali na enem low gravity planetu, parkirali dve Anacondi (ful vlka ladja) eno zravn druge in skakali cez njih z SRV-jem :D Crkavali od smeha, ko je enga po nesreci odneslo v atmosfero in ga je blo treba z ladjo bumpnat nazaj na povrsino planeta, haha :D

Pa tole sem si sel pogledat lani, ko je se blo aktualno. Zanimiv bug, bi mogu pogledat, ce so ga odpravli, na zalost nimam svojih slik iz potovanja, ampak je dejansko zgledalo tako kot je v videu :)

Tule sta dve moji fotki iz popotovanja proti centru galaksije. Tole je ful hitro rotirajoci se neutron star v neposredni blizini "normie" zvezde

Objavljena slika

Pa en star system s sestimi zvezdami

Objavljena slika

In verjem, odkrit se da se tavznt podobnih stvari. Sicer ajd, js sm space freak, ki ga fascinira vse z vesoljem povezano in se strasno razveselim, ko po treh urah igranja najdem neki takega, ker spil se res ekstra potrudi pri takih stvareh, ni pa zaj nujno, da bo to tut tvoja salca caja :) Zj jo mas glih v akciji na Steamu, pod 10€ je, plus s PS4 kontrolerjem se jo da igrat lepo na PCju. Verzija za konzole naj bi delala se boljse kot PC verzija, zej ne vem kolk je to res, bi mogu en potrdit al pa ovrzt, vsekakor pa ti igra ponudi ogromno. Ce si seveda pripravljen mal grindat :)

Navedek

@h3ck3r: kakšen je Elex? Malo me odvrača ta lesenost Piranhinih iger, v Gothicih sem še prenašal zaradi starosti, v zadnjem Risenu je pa že pošteno najedalo...

Sem mal popisal trenutne vtise v junijski temi :) Men ni napacen, svet je posreceno zgrajen, ne vodi te za rokico, zajeban, do streljanja mi se ni uspelo pridit, upam da mi ne pusti takega grenkega priokusa, kot ga je planetariumu :) Me je kr presenetu moram rect

KC:D je cist druga zgodba, vsaj za moje pojme

#13 shure

je ravnokar kraljevsko prdnil.

• vesoljci
  • 236 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 08:41

Plusek obema, grem še tisto temo poiskat. Očitno bo treba raje KC:D sprobat, ker ste vsi tako nahypani. Kakšna je pa dolžina (KCja)?

#14 Čenir

• mn3njalničarji
  • 243 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 08:47

Oglej si sporočiloshure, ob 01 julij 2019 - 08:41, rekši:

Plusek obema, grem še tisto temo poiskat. Očitno bo treba raje KC:D sprobat, ker ste vsi tako nahypani. Kakšna je pa dolžina (KCja)?
Za basic igro na uč ene 50 ur. Če se greš bolj completionista in igraš DLC-je, potem pa pade nekje 100+

#15 planetarium

• rumeni jaki
  • 1 704 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 09:11

Oglej si sporočiloGalko, ob 01 julij 2019 - 08:29, rekši:

Aha OK, tnx. Žal nisem igral Gothicov (top 5 špilov, ki bi si jih želel igrati ob izidu), tko da ne poznam preveč koncepta.

Koncept je odprt svet, ki ni odprt. Mas odprto mapo z zajebanimi sovrazniki na dolocenih tockah, ki te pojejo, ce zatavas tja, seveda se jim lahko izognes, zbezis, v Gothicih ti pomagajo razni spelli, ampak generalno moras lvl upat, ce zelis tja. Je pa to narejeno zelo spretno, ni to ta mmo bullshit, kjer tocno ves kdaj si v prezahtevnem delu. Frakcije so ti zaprte dokler se jim ne dokazes, mesta so ti zaprta dokler ne najdes nacina kako prit notr. In ko zberes frakcijo se ti zaprejo naloge drugih frakcij. Veliko dajejo na resevanje problemov z diplomacijo. Vse njihove igre zelo nagrajujejo raziskovanje, in je celo potrebno, ce hoces napredovat.

Moj problem je v tem, da tocno vem kako igrat njihovo igro, kaj naredit, da dobis cimvec expja, kdaj it v frakcijo, itd. Ker je formula ves cas zelo podobna. Je pa moznost za preigravanje ena vecjih v igrah nasploh in ti zelo priporocam G1 in G2, ce bos imel moznost.

#16 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 403 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 09:17

Sem si downloadal G1 par let nazaj pa je bilo samo eheh... OK in uninstall :D Pač bi moral igrati 20 let nazaj, jebi ga :)

#17 planetarium

• rumeni jaki
  • 1 704 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 09:28

Uf kaj bi dal, da bi bil na tvojem mestu in se nebi igral te zadeve. :D

#18 fric

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 220 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 10:00

Oglej si sporočiloplanetarium, ob 01 julij 2019 - 09:28, rekši:

Uf kaj bi dal, da bi bil na tvojem mestu in se nebi igral te zadeve. :D
Tole

#19 Sudat

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 370 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 17:35

Battle brothers, en tak malo bolj strateški mount an blade, je pa res da vzame dosti časa in dokler ne veš za kaj se gre samo klincaš RNG... Priporočam toplo, mene je sprva odbival art, ma se ti priljubi.

Gwent, še vedno najboljši Card game naokoli, lihkar je uletel dodatek...

#20 Fantom

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• rumeni jaki
  • 1 478 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 17:53

Druidstone- sem upal da mi bo po dolgem času spet dogajal... sam nekako me ne potegne v ta svet tako da bom verjetno investiral spet v slay the spire :D

#21 paWok

ščije kri.

• mn3njalničarji
  • 43 sporočil

Objavljeno 01 julij 2019 - 17:56

Oglej si sporočilofric, ob 01 julij 2019 - 10:00, rekši:

Tole
Tocno to

#22 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 403 sporočil

Objavljeno 03 julij 2019 - 09:54

Igra gdo Crash Team Racing? Ali je kdo u lajfu že videl slabše narejen rubber-banding nasprotnikov v kateremkoli špilu?

Mislim, sej sem pričakoval, da bo hudo glede na vso pritoževanje v opisih... ...ampak tole je pa dejansko game-breaking slabo narejeno.

#23 Slinch

• vesoljci
  • 9 864 sporočil

Objavljeno 03 julij 2019 - 10:07

uno, ko ti je prav malo bad, ko vidiš kako se nekomu vse sesuje

Oglej si sporočiloGalko, ob 26 junij 2019 - 11:59, rekši:

Crash racing (ki je uletel dobesedno iz neba - za ta špil oz remake slišim absolutno prvič) = zelo kul gaming poletje :D

Oglej si sporočiloGalko, ob 01 julij 2019 - 08:05, rekši:

Pa še vedno nisem dobil Crash Team Racing, men se bo sfukal, jst hočem to špilat!!!

Oglej si sporočiloGalko, ob 03 julij 2019 - 09:54, rekši:

.ampak tole je pa dejansko game-breaking slabo narejeno.

#24 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 403 sporočil

Objavljeno 03 julij 2019 - 10:16

Nič bati, špil je še vedno zelo zelo kul - včeraj sem ga špilal do 02:30 :D :D Kot arcade-racer fanu ti ga kr upam priporočiti, IMO bi ti bil dober.

mu pa svinjsko slabo narejen rubber-banding in zelo nenavdahnjena SP kampanja naredita ogromno škode.

#25 Slinch

• vesoljci
  • 9 864 sporočil

Objavljeno 03 julij 2019 - 10:28

Kot arcade racer fan ga imam že od najave na wishlisti, ampak čakam na price drop, ker nisem toliko kart fan :D Sem se spogledoval tudi s Team Sonic igračko, pa so padali preslabi rivjuji.

#26 sadhu sequencer

Tukaj je bilo, zdaj ni več.

• vesoljci
  • 5 095 sporočil

Objavljeno 03 julij 2019 - 11:03

Shattered Steel

#27 PiMP

• vesoljci
  • 7 275 sporočil

Objavljeno 03 julij 2019 - 11:07

...

#28 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 2 553 sporočil

Objavljeno 03 julij 2019 - 11:30

Oglej si sporočiloGalko, ob 01 julij 2019 - 08:05, rekši:

Jaz pa izgubljam živce pri poskusih vlamljanja v Deliverance: Kingdom Come. Res upam, da tole rata malo lažje, ker zaenkrat je pure pain & suffering.

Nabildaj si na lvl 3 s pomočjo tiste začetne skrinje, ki je zadi za mlinarjevo hišo kjer spiš. Je easy, ko se zapre je spet zaklenjena, pa ko ene 2x uspešno lockpickaš greš spat in sejvat gejm, da privarčuješ lockpicke če si broke. Pol ko si lvl 3 se ti unlocka en hud skill, ki ti precej olajša zadevo. Mislim, v osnovi je še vedno zafukano, amapk lažje :D

Aja, takrat ko dobiš sweet spot nekje na obrobju kroga kar odjebem, vstanem in še enkrat probam, tok časa da dobiš nekje v notranjosti, je ful lažje.

Jaz hočem fajtanje nekako nadrkat, sem šel na turnir in so me zlamal ko prasca, verjetno se moram nabildat nekje.

#29 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 403 sporočil

Objavljeno 03 julij 2019 - 12:59

Mooo tnx za pro tips, sprobam asap :)

Oglej si sporočiloSlinch, ob 03 julij 2019 - 10:28, rekši:

Kot arcade racer fan ga imam že od najave na wishlisti, ampak čakam na price drop, ker nisem toliko kart fan :D Sem se spogledoval tudi s Team Sonic igračko, pa so padali preslabi rivjuji.

Ti ga jaz zdilam čez par dni, ko ga obrnem, za approved 20€, če češ

#30 Čenir

• mn3njalničarji
  • 243 sporočil

Objavljeno 03 julij 2019 - 13:30

Če ne bo vzel Slinch, ga pls prišparaj meni :)

#31 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 403 sporočil

Objavljeno 06 julij 2019 - 11:19

Velja glede CTR :)

Ej a se v Deliverance splača imeti psa? Meni je mal risky ker je že Henry skoz lačen ko da trenira plavanje za olimpijske igre ffs

#32 Hell666

ne ve, kam bi sam s sabo.

• vesoljci
  • 501 sporočil

Objavljeno 06 julij 2019 - 20:19

Oglej si sporočiloHell666, ob 20 junij 2019 - 22:39, rekši:

Igram Bloodstained. Zaenkrat 2 uri pa pol globoko, pokončal 2. šefa. Zaenkrat vse presenetljivo odlično.

24 ur globoko pa vse narejeno razen 0,10% zemljevida pa 20% predmetov. špil je odličen, počutje bedno ker bo še kar nekaj časa preteklo do nove castlevanie

#33 g. Profesor

Menda ujame ribo z jezikom.

• šerifi in depjutiji
  • 411 sporočil

Objavljeno 06 julij 2019 - 20:27

bil sem v 11 chapterju A Plague Tale. mi fukne error med igro, ko hocem nazaj, slot file corrupted. pa tko sem kr neki cajta ze vlozil, ker probam obrnt vsak koticek. majebise; se nikol mi zjebal save filea. faking pissed over 9000

#34 fric

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 220 sporočil

Objavljeno 06 julij 2019 - 20:33

Prejšnji teden končal letošnje presenečenje A Plague tale. Asobo studio sedaj osebno uvrščam med top tier: CPR, Naughty dogs in Santa Monica.
Ta teden začel Sinking city, avtorji so delali prej na Sherlock Holmes igrah in to se igri zelo pozna. Želeli so uvesti open world, kar pa se jim je ponesrečilo svet je mrtev in koristi zgolj sprehodu od A do B točke.(podobno smo letos videli že v Rage 2) Špil pa zaživi tam kjer so avtorji dobri in to je detektivsko delo.Na žalost pa so osebe medle in pozabljive. Igro bom vsekakor preigral do konca. Pa potem kaj več.

#35 Slinch

• vesoljci
  • 9 864 sporočil

Objavljeno 06 julij 2019 - 20:55

@Galko, sem spregledal, deal!

V začetku tedna sem končal Gato Roboto, kjut quickie metroidvania, enih 6 urc za 100% in vse secrete. En boss me je kar šolal, dokler nisem ugotovil nekega keča z orožjem, drugač pa nič kaj zahtevnega.

Zadnje dni preigravam Super Meat Boy, sem ga pred leti na kompu neki drkal, ampak res zlo malo, pa sem gazdaj končno ubodel za plejca. Trenutno sem na bossu v šestem chapterju, par levelsov je bilo res uničujočih. Dark world sem preigral samo prvi chapter, kaj več verjetno ne bom, so malce preveč floaty kontrole (čeprav so jih takrat praisali kot zelo tight). Skoraj desetletje po izidu še vedno precej fun, ampak so ga v tem času nekateri naslovi krepko prehiteli.

Nekje na polovici z The Gardens Between, kul ideja, ampak fuuul prelahki puzzli. Igram že dober mesec dni, ker nucam dolge presledke, ne vleče lih ful.

Sprobal sem še Horizon Chase Turbo, za majhne doze kratkočasenja je top, ne vem pa, če bi ga lih dal na polico. Kul vizualna podoba in proper soundtrack, ampak čist premalo razgiban gameplay. Moram en dan potestirat local MP, zna bit glavni adut igračke.

Končno sem tudi štartal Ori and the Blind Forest, s katerim sem res ful dolgo odlašal, trenutno cca eno urco noter in zaenkrat zelo proper.

#36 Vučko3

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 117 sporočil

Objavljeno 07 julij 2019 - 12:24

Shadow of the Tomb raider, ne vem od kod toliko slabih mnenj, meni precej solidna zadeva, 3 ure not, dosti manj streljanja, dosti vec tomb raidanja, sem kar zadovoljen.

#37 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 587 sporočil

Objavljeno 07 julij 2019 - 14:27

Oglej si sporočiloSlinch, ob 06 julij 2019 - 20:55, rekši:

Nekje na polovici z The Gardens Between, kul ideja, ampak fuuul prelahki puzzli. Igram že dober mesec dni, ker nucam dolge presledke, ne vleče lih ful.
Jaj, končno eno mn3 mnenje :D
Me je skrbelo da je taka scena ja. Kul ideja in podoba, sam prelahko vse skupaj. Podobno kot Monument Valley in Unravel. Škoda.

#38 Slinch

• vesoljci
  • 9 864 sporočil

Objavljeno 07 julij 2019 - 15:30

Monument Valley mi je bil recimo bolj zanimiv. Ne vem če si kaj čekiral gameplay, ampak v tem Gardens Between nimaš drugih kontrol kot manipulacijo časa. Torej lika se premikata sama po začrtani poti, ti samo vrtiš naprej in nazaj. Pol pa na tak način rešuješ puzzle, da s potekom časa spreminjaš razna stanja okolice. V osnovi je ful binarno, načeloma gre za iskanje pravilnega zaporedja parih switchev, pač ful ozko vse skupaj. Ampak največji križ igrice je lih to vrtenje časa, ker je precej počasno, kar pomeni da tudi ko točno veš kaj storiti (kar je itak večino cajta) ful traja in traja, da prevrtiš skozi animacije. Tako da mi je uno, drkanje na prenosniku, ko zmanjka elektrike. Kot danes recimo :)

#39 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 587 sporočil

Objavljeno 07 julij 2019 - 16:01

Nekje sem prebral da naj bi s to simpl mehaniko dosegli kar zanimive in raznolike puzzle, sam folk na netu marsikaj napiše kar se v praksi izkaže za neresnično.

#40 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 422 sporočil

Objavljeno 08 julij 2019 - 11:50

@Fric: Frogware Sherlocki so mi bili dobre igre (sploh Testament), vprašanje glede Sinking City: je veliko akcije? Ker akcijski deli me najbolj odbijajo od tovrstnih pustolovščin. Upam, da je tega minimalno (glede na trailer je nekaj streljanja?).

3 Uporabnik(ov) bere to temo

2 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov