Skoči na vsebino

[XONE X W10] Forza Horizon 4

Homecoming Festival

58 odgovorov na to temo

Ankica: Najbolj poslušane radijske postaje

To je javna ankica. Ostali člani bodo lahko videli, katero možnost si izbral

Med dirkanjem in norenjem največ poslušam #1

Rezultatov ankice ne moreš videti, dokler v njej ne glasuješ. Prijavi se in glasuj.

Med dirkanjem in norenjem največ poslušam #2

Rezultatov ankice ne moreš videti, dokler v njej ne glasuješ. Prijavi se in glasuj.

Med vožnjo po Britaniji (cruise) največ poslušam

Zelo všeč mi je še tale postaja

Glasuj Gostje ne morejo glasovati

#1 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2018 - 01:20

Objavljena slika

Objavljena slika

2. oktober 2018

Forza Horizon 4 - P-G.com

Forza Horizon 4 - FM.net

Playground Games - Official

Turn 10 Studios - YouTube

Forza Horizon 4 - Wikipedia

Playground Games - Twitter

Forza Motorsport - Twitter

Forza Motorsport - Twitch

Forza Motorsport - Facebook

Ostale teme povezane s Forzo na Mn3njalniku:

Forza Motorsport 7

Forza Horizon 3

Forza Motorsport 6

Forza Horizon 2

Forza Motorsport 5

Forza Motorsport 4 Racing League

Web Archive screenshot of Forza Motorsport 4 Racing League (na Mn3 3)

Web Archive screenshot of Forza Motorsport 3 Racing League (na Mn3 3)

Objavljena slika

Seasons Change Everything

Objavljena slika

#2 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2018 - 01:22

E3 2018 - E3 2018 Announce Trailer - 10.06.2018

E3 2018 - Forza Horizon 4 Gameplay Demo at E3 2018 Xbox Conference - 10.06.2018

E3 2018 - IGN - E3 Gameplay Demo Reveal - 10.06.2018

#3 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2018 - 01:22

MotoGames TV - Forza Horizon 3 vs Forza Horizon 4 - Early Gameplay Comparison - 11.06.2018

E3 2018 - Xboxygen - Gameplay 4K Damages Forza Horizon 4 - 11.06.2018

outsidexbox - 7 Things You Didn't Know About Forza Horizon 4 - 03.07.2018

#4 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2018 - 01:23

FH4 Gamescom 2018 - IGN - Forza Horizon 4 Gameplay Showcase - 22.08.2018 FH4 FH4 FH4 FH4 Gamescom 2018 - Scoop on Forza Horizon 4's Team Adventure Mode - 23.08.2018

FH4

Official Commercial - 06.09.2018 FH4 FH4 FH4 FH4 FH4 FH4 FH4 FH4 FH4 FH4 FH4 FH4 FH4 FH4 FH4 FH4 Official Launch Trailer - 26.09.2018

FH4

#5 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2018 - 01:24

Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#6 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2018 - 01:24

Objavljena slika

#7 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2018 - 01:25

Objavljena slika

Formula Drift Car Pack - 13.08.2018

Out-take from Forza Monthly - MotoGames TV - Halo Showcase Event Preview - 10.09.2018
SPOILER ALERT

Best of Bond Car Pack - 18.09.2018

#8 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljena slika

#9 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljena slika

Horizon Pulse
[DJ: Amy Simpson]
The festival’s coolest selection of laidback pop, summery nu-disco and electronica – perfect for cruising with the roof down as the sun sets.
Spoiler

Horizon Bass Arena
[DJ: Scott Tyler]
From house to electro and techno, Horizon Bass Arena plays the biggest dancefloor anthems of the year all night long.
Spoiler

Horizon Block Party
[DJ: MistaJam]
Dance is all well and good, but what if you’re craving a hip hop beat? Horizon Block Party returns with some of the greatest hip hop tracks from yesterday and today.
Spoiler

Horizon XS
[DJ: Malc]
Horizon XS combines classic acts with hot new bands, all playing the best indie and alternative rock in the perfect festival set.
Spoiler

HOSPITAL Records
[DJ: Tony Coleman (London Elektricity) & Chris Goss]
London’s undisputed kings of drum & bass bring all of their top artists to Horizon once again.
Spoiler

Timeless FM
[DJ: Don Thompson]
The time has come — you have a comically overpowered vehicle, a paddock just waiting to be torn up and you need something classy to offset the lunacy. Local legend Don Thompson is there for you with Forza Horizon 4‘s premiere classical station.
Spoiler

"I Can See For Miles" by Surfing The Apocalypse ft. Chelsea Davis // E3 Announce Trailer MusicFH4 FH4 FH4 FH4 FH4 "I Can See For Miles" by The Who // original versionFH4 FH4 FH4 FH4 FH4

"Satisfied feat. MAX" by Galantis // Launch Trailer Music

#10 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

INFO & NEWS
-Velika Britanija, z mapo veliko kot Avstralska v FH3, vendar izboljšana, da je še bolj zanimiva. Ogromno prepoznavnih znamenitosti Britanskega otoka, med drugim mesto Edinburgh na Škotskem.
-Dnevnemu ciklu in dinamičnemu vremenu se tokrat pridružujejo letni časi. Vsak bo trajal 1 teden za vse igralce, nato pa bo igra zamenjala na naslednji letni čas. Vsakemu letnemu času bodo namenjeni posebni, raznoliki izzivi. Določene stvari (deli mape, barn finds, ...) bodo dostopne samo v nekaterih letnih časih...recimo, samo pozimi lahko prečkaš zamrznjeno jezero.
-Horizon Hubs so tokrat v drugačni obliki. Namesto njih lahko kupimo hiše po celi mapi (iz videov razvidno da jih je na voljo 10, med drugim Edinburški grad), do katerih lahko uporabimo Fast Travel, dostopamo do svoje garaže,...

-Forza Rewards z izidom FH4 dobi Tier 13, kar v najboljsem primeru pomeni vsak teden nagrado 500k Cr (v vseh XONE Forza igrah). Obenem pa so prenehale nagrade za X360 igre.
-Kot je že standard pa ob prvem zagonu igre dobite Loyalty Rewards, ki so kombinacija nagrad za vaš Forza Rewards Tier ter nagrad za igranje določenih prejšnjih Forza iger. Avti so kot vedno vsi na voljo za kupit v igri, če ste prenizek Tier, da bi jih prejeli preko Loyalty Rewards. Ostale stvari pa je možno dobiti med Super Wheelspin nagradam, tako da ni ekskluziv kot v FM7.
Spoiler

FORZA SLOVENIJA

Objavljena slika
(Mn3 nickname - XONE/X360 nickname)
Spoiler
Objavljena slika X Objavljena slika
Spoiler

Objavljena slika
Spoiler

*Če želite biti na spisku, v temo napišite post s svojim Live! imenom ter Forze v katerih ste/boste aktivni.
*Če poznate še koga drugega aktivnega v Forzah, ki ni na forumu, lahko napišete tudi njih, če dovolijo.

XBOX DVR
Vpišete svoj ali nick od druge osebe, in si lahko ogledate slike in videje.

ANKICE
Objavljena slika

#11 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2018 - 01:27

#CU@DHorizon

#12 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljeno 02 oktober 2018 - 11:06

Po štirih dneh Early Access za prednaročnike (digital & retail), je danes še uradni izid Britanske fešte.

Včeraj so imeli PlayGround 5-urno gaming seanso https://www.twitch.tv/videos/317078402

V prvih štirih tednih...
Objavljena slika

Nato pa še nekaj novih stvari...
Objavljena slika

Demo sem ekspresno prešpilal nekaj dni nazaj, toliko, da sem dobil nagrade. Se nisem šel preveč ukvarjat, bom potem ko dobim špil. Ultimate Edition imam na poti od Game UK.
Tisti, ki že špilate, pa bodite za spremembo malo manj leni in navalite s fotkami.

#13 Tadey

ne ve, kam bi sam s sabo.

• vesoljci
  • 620 sporočil

Objavljeno 04 oktober 2018 - 18:36

Vidm da ste me dodal :D

Se ga dirkamo kej :)

ps g0gY87 mam v xboxu stor al kaj je :D

#14 b3ko

kadi joint, a ga ne deli z drugimi. Prasec.

• mn3njalničarji
  • 331 sporočil

Objavljeno 04 oktober 2018 - 19:15

Smo te :), sm včiri ganjo tvoj avatar sej si se s tt-jem vozakal jl?

#15 Tadey

• vesoljci
  • 620 sporočil

Objavljeno 04 oktober 2018 - 19:37

Sem ja :)

Pol me je pa zena zmotla pa sem sam igro dol spustu :D

Zdj mam pa alfo :D

#16 b3ko

• mn3njalničarji
  • 331 sporočil

Objavljeno 04 oktober 2018 - 21:44

Pa deej tadej no, a lahko mava v batham gate eventu do tisočinke enak čas:o. S tem da si ti na 1 ker si ga prvi postavil hah

#17 Tadey

• vesoljci
  • 620 sporočil

Objavljeno 05 oktober 2018 - 17:19

:D

Sreča :D

Kje pa igrate? Na pcju ali na xboxu?

#18 Loco

negativni odgovor odvetnika Marca Dutrouxa

• PPL
  • 483 sporočil

Objavljeno 05 oktober 2018 - 18:39

pc

locomixer

#19 samo1980

najraje liže usmrajenega krapa.

• mn3njalničarji
  • 63 sporočil

Objavljeno 06 oktober 2018 - 15:02

PC

Gamertag: gta4samo

Objavljena slika

#20 Andraz1988

• mn3njalničarji
  • 45 sporočil

Objavljeno 06 oktober 2018 - 16:01

GT: andraz1988

Bomo naredili kaksen Klub? oz. lahko se vsi joinamo ker je eden slovenski ze z 2 igralcema :)

#21 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljeno 06 oktober 2018 - 16:30

U, kar nekaj folka, lepo :tgrin:

Vas dodajam, ce vas se nimam.
Ker nick imas ti b3ko?

Jaz sem na XOX.

P.S.: Men pr teb vedno pise, da si Andraz1988 (ce je vazno kako se napise). FMRL tema to potrjuje ;)

#22 Andraz1988

• mn3njalničarji
  • 45 sporočil

Objavljeno 06 oktober 2018 - 18:58

Imas prav :)

Se nas je ze nekaj nabralo v Slovenija Klubu, tako da dobrodosli se vsi ostali :) da si bomo rekorde pod nos metali :)

#23 Tadey

• vesoljci
  • 620 sporočil

Objavljeno 07 oktober 2018 - 08:07

Evo ena od včeraj :)

Objavljena slika

Jutri zvečer bom gor pa lahko kako rundo al 2 odvozimo

#24 Loco

• PPL
  • 483 sporočil

Objavljeno 07 oktober 2018 - 15:06

a kdo ve kje se vidi koliko točk zbereš za svoj klub? v trojki se je dalo.

#25 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljeno 07 oktober 2018 - 17:25

Dons mi je koncno update dokoncal (v petek sem dobil spil, sam ker sem mesecni GB limit dosegel, vlekl dol po polzje tistih 22GB), tko da mal kasnej zastartam.

#26 Andraz1988

• mn3njalničarji
  • 45 sporočil

Objavljeno 08 oktober 2018 - 15:28

Oglej si sporočiloLoco, ob 07 oktober 2018 - 15:06, rekši:

a kdo ve kje se vidi koliko točk zbereš za svoj klub? v trojki se je dalo.
Ja tud mene to zanima, jaz se nisem nikjer zasledil...

#27 b3ko

• mn3njalničarji
  • 331 sporočil

Objavljeno 08 oktober 2018 - 15:39

Kak pa na eventih/dirkah kasneje pogledaš katero mesto si zasedel?

#28 samo1980

• mn3njalničarji
  • 63 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2018 - 00:10

Ena jesenska :happy:

Objavljena slika

#29 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljeno 10 oktober 2018 - 08:34

Fantasticna!

#30 Loco

• PPL
  • 483 sporočil

Objavljeno 10 oktober 2018 - 15:57

tam pri klubu piše recimo ... 3 members online... kako jih kontaktiraš oziroma kako pogledaš kdo so

#31 Andraz1988

• mn3njalničarji
  • 45 sporočil

Objavljeno 10 oktober 2018 - 16:39

ju3 ob 1600 se lahko dobimo na kaki dirki ce ima kdo cas in voljo :)

#32 Loco

• PPL
  • 483 sporočil

Objavljeno 10 oktober 2018 - 17:26

jst vozim zvecer po 23h

#33 b3ko

• mn3njalničarji
  • 331 sporočil

Objavljeno 17 oktober 2018 - 21:26

Dirt series so pa odlom in totalna uživancija.

#34 Andraz1988

• mn3njalničarji
  • 45 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 14:49

za razliko od cross country :) najvec zivcev popijejo :) smo za kake rivalse?

#35 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 15:47

Kaj to pomen ce smo za Rivals?
Nimam se nic izkusenj z MP v XONE igrah. Tko da edino kot Rivals poznam, da pac na isti progi poskusas narest boljsi cas kot folk.

#36 Andraz1988

• mn3njalničarji
  • 45 sporočil

Objavljeno 19 oktober 2018 - 15:39

tocno to sem mislil, da se poiskusimu v Rivalsih. pac dolocimo eno progo en avto in nekaj dni časa, in kdo je na koncu najboljsi. podobno kot hot lapsi v legendarni FM4 Ligi ;)

#37 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 475 sporočil

Objavljeno 19 oktober 2018 - 19:38

Dej zacni neki, pa bomo vidl kako bo slo.
Mogoce das menjavo na 1 teden, da imas celotni letni cas? K glih, da traja cez dva casa ne bo slo. Pomlad je mokra, poletje suho, jesen mokra z listjem, zima drsalnica in pocasnej gre vse skp, bi ble ful razlike.

Sem pa vcer k sem un tvoj cas sel lovit, oziroma ulovit :P , zacel of Motorsport razmisljat...kao, raj bi sel to spilat. Kr neki nelagodno sem se pocutu. OK, morda je bilo krivo ker sem bil vceri res crknjen od sluzbe. Ampak v vsakem primeru mi je pa vsaj malo nenaravno zares dirkat pa case lovit v vozacini.
Jaz imam res to ful loceno, vozacine in dirkacine. Ce sam Forze gledam.
V Motorsport lahko ure in ure delam isti krog in rezem tisocinke na konc.
V Horizon pa lahko ure in ure samo vozim naokol, pa to ne 300 na uro, ampak komot tok k na tablah pise oz. recmo tam ene 80-100, kar je se zmer dost pocasna voznja. Kdaj tudi res ful pocas in samo uzivam, poslusam glasbo, si ogledujem okolico. Glih neki dni nazaj, koncno prvic zaspila na Timless FM, Pachlebelov kanon v Dju. Bla je zima (se preden sem se kvalificiral za Horizon Roster, ne ta redna k se je vcer koncala), jaz v VIPERju, glih sred ene vasice-naselja, tko res lepo samotno, hiske, dost narave okol, cist spustu gas in uzival na polno tiste minute. Cisti zen. Vse te dirke so pac neko polnilo. Sej znajo bit zabavne, ampak kot vedno pravim, pr vozacini to ni ta glavni del spila.
Sej vem da vecina folka me sploh ne zastop kaj mislim z dirkacina VS vozacina, kjer sem si slednjo vec let nazaj zmislu, ker enostavno ne morejo biti vse kvalificirane kot dirkacine.

Ce ima kdo kaj za dodat na to temo, komot. Nisem pa nic slabega mislil, sam mal mojega razmisljanja. Bom itak z veseljem z vami spilal, dirjal in zmagoval :innocent: Mormo se pa kdaj zment za kaksen masovni Car Meet. Tale vikend recmo sem cisto prost oba dneva in bi komot.

Za tist klub Andraz, sem pa jaz kar svojega naredil, enakega kot v prvem Horizonu....Sunset Racing Team [SUNR] (prebrano enako kot sooner).
Objavljena slika
Sej mozno da bom sam v njem, sam mi je cist mem it v klub s tako genericnim imenom kot ga ma vas ustanovitelj, Slovenia Club. Imas tako neverjetno igro... Odprto obzorje, vse je mozno, skoraj ni omejitev, tvoje sanje so tu da jih uresnicis, pol pa tak omejen klub. Res ne pase skp. To da se ogradis od tujcev pa tudi ni za komentirat. V Horizonu smo vsi rozasti mahnjenci na dobre avte, dobro glasbo in cudovito okolico. Al sm pa sam jaz Marsovc, tko kot v razmisljanju pred tem :mafija:

Tale Forzathon mi je kr neki. Ce bi mal skocil k HALO ekipi, bi takoj vidl kako se te stvari dela, kjer so daily, weekly, monthly challenges super razdelani.
Tuki imas pa dnevne tok da ni uzgi avto. Pol pa tedenski, kjer zahteva da naberes bolano vsoto XP, torej Influence kar se FH4 tice. Nagrade pa tudi nepremosorazmerne s cenami v Forzathon trgovin. Sicer se bodo scasoma seveda morale ponovit, saj stevilo zaklenjenih avtov na Forzathon trgovino ni neomejeno, pa vseen slaba izpeljava po moje.
Pa se ena stvar mi je slabo narejena, kar je v povezavi z unim razmisljanjem o vozacini. Ful prehiter se vse dogaja. Res ne vem kaj so misll. OK, to sem sicer verjetno spet jaz, k mi je totalno neumno, da v prvih 100 dirkah v FM5 skoraj vsaka imela le 2 kroga, ene par jih je imelo 3. Naprej se nisem spilal, ampak glih dost bolj verjetno ne bo, ce se spomnim, da je folk za kasnejse dele molil za vrnitev dolgih in vzdrzljivostnih dirk (ki so ce se ne motim tudi prisle nazaj) Al pa v Horizonih, kjer je povprecna dirka dolga 1-2 minuti. Tak velk svet, pa gre vse po istih mini lokacijah, k'b lahk mel 100km offroad turo. Tko kot je v obeh serijah, pa ena napaka in nimas vec sans da se vrnes (vsaj ce spilas na max tezavnosti kot jaz, na nizjih se verjetno da popravljat?).
Nove dirke mi uletavajo hitrej k mravlje polet v bajto. Odpeljem eno, 7 novih se poc na mapo. Pa prakticno po vsaki sem ze v naslednji rundi serije. Zapusceni avti v skednjih uletavajo k zblaznele muhe, tut po 5 lokacij naenkrat imam na mapi za precesat. Tok mal k sem naredu zaenkrat, pa bom verjetno do pondelka imel ze vseh 15 avtov. Res ne vem kam se tok mudi. V samem uvodu vsakega dela, ti postrezjo da je zabava, uzitek, sprostitev,... dejansko k nek maraton, sam izvedeno je pa k sprint, kjer te z vseh strani obsipajo k ksnega pisarniskega delavca. Res tok je vsega, na mapi 1000 ikonic, v menijih 10000 stvari, da sem resno zmeden. Pa obenem so, ce slucajno niste opazil, naredil vse skupaj tako, da bi prakticno moral res spilat in spilat in spilat, ker drgac bos 100 stvari zamudu, kar tole hitro prehitro menjavanje letnih casov samo povdari.

Madona ti moji veleteksti :rolleyes: Itak me poznate, poleg tega da sem mogoce najvecji promotor Forze tu okol, sem obenem njen najvecji kritik. Sam to samo zato, ker bi rad da je se boljse.
Uno ta pozitivno se pride, sam se mi zaradi utrujenosti od sluzbe se ni dal s slikami in filmcki ukvarjat...cesar imam velik. Ne vem zakaj na XBOX DVR nc ni gor, k ful poskusam, da namesto ingame fotke, delam z XBOX capture, kar je seveda tezji, ampak nimas potem logotipa spila in je dost leps. Neki ingame jih imam na fm.net galeriji.

Tuki sem hotel imet piknik, pa so mi iz Festivala dejali, da ni dovoljeno polezavanje, da ne poskodujes roz. 15 minut kasnej so me poslal drvet preko z rozami posejanih poljan.
Objavljena slika

Prvi ali drugi dan je blo, ne vem kaj je ze blo na tej gori/hribu. Lahk bi sel lepo po cesti, ker je prelaz, jaz sem se odlocil, da je na tem delu linija, po kateri se da prpeljat naravnost navzgor. Trajal je ful minut, polno kopanja in drsanja v levo in desno, premikanja po milimetrih, ampak kot vidite je uspel.
Objavljena slika

Tole je nizje in bolj desno, lahko pa vidite cesto, ki se mi ni zdela prava izbira.
Objavljena slika

:limona: 3 tedne preden bo spet zima. To mi je res skoda v Horizonih, da je vse prednastavljeno. Hitrost menjavanja dneva in noci. Sedaj poleg tega se trajanje letnih casov. Res ne vem kaj jim mar, ce bi jaz rad recimo 1 mesec vozil pozimi ponoci, ali 2 tedna poleti ob soncem zahodu. To sta itak ekstrema, ampak bi pasal kdaj, da ustavis cas, sedaj se letni cas...al pa da enostavno premaknes na takrat ko bi rad.
Objavljena slika

Sem mal brskal in je totalno smotan, ampak sem nasel kako dobit XBOX Capture slike, ce se ze ne pojavijo na xboxdvr.com
Na PCju gres na svoj profil in na activity. Tam imas vse svoje slike, ampak nobenega downloada niti shranjevanja ni moc dobit tam. Cisto po stari soli moras it, pogledat v page info (desni klik na stran), pol pa pod media imas tam vse te svoje stvari. So pa vse slike pomanjsane, tako da od linka k ga skopiras samo odstranis zadnji del od & naprej kjer je opredeljena manjsa resolucija, in potem dobis lepo full hd sliko. Smotan ampak simpl.
Tko da se 4 od tam. Pa kr lepo predstavljajo kaj meni pomeni tak zanr igre z avti.

Res carobno. Cist enaki obcutki kot ko grem pozim rad na nocni sprehod tam ob 22h-2h.
Objavljena slika

Moja Hayley ima tudi rada snjeh.
Objavljena slika

Ko sem bil mali sem si na podobnem Bohinjskem lepotcu sesul brado.
Objavljena slika

K pravljica.
Objavljena slika

#38 Loco

• PPL
  • 483 sporočil

Objavljeno 19 oktober 2018 - 22:31

rivals ideja je kul. drugac pa jst itak v skokih, speed trapih/zonih, driftih, tekmujem z vami

#39 Andraz1988

• mn3njalničarji
  • 45 sporočil

Objavljeno 20 oktober 2018 - 11:09

Ja tud meni se zdi da se vse malo prehitro dogaja, igram caa 14 dni po kake 1-2 uri na dan, pa imam bolj kot ne ze vse dirke odklenjene, barn find mi se 1 manjka - vrjetno vezan na letni čas. Men tudi ni vsec da ni pri dirkah kaksnih presetov, kot je bilo v FM4,5 se mi zdi. tukaj bi lahko celo igro z enim avtom odvozil. za razliko odo season eventov kjer je dolocen tip avta in klasa.

Sem ze opazil da si aktiven v teh speed trapih, skokih... :)

Rivals- z VIPER SVB ze tekmujema v monthly rivals s Senno, glede kaksnega drugega, pa komot povejte kero progo in ker avto, bom

meetup lahko danes naredimo, jaz imam tudi čas ;)

#40 Andraz1988

• mn3njalničarji
  • 45 sporočil

Objavljeno 20 oktober 2018 - 16:19

evo zraven monthly rivals še:

road racing: BROADWAY VILLAGE CIRCUIT z alfa romeo 4c, je samo ta avto
dirt racing: LAKEHURST WOODLAND SCRAMBLE z abarth 131, je tud samo ta opcija

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov