Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice

1036 odgovorov na to temo

#1 PiMP

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 7 148 sporočil

Objavljeno 11 junij 2018 - 14:56

Objavljena slika

Platforma: PC, PS4, XBOX ONE
Zvrst: 3D platformer
Razvijalec: FromSoftware
Zaloznik: Activision
Datum izida: early 2019

Uradna Stran
Wikipedia

Navedek

The president of FromSoftware and creator of the Souls series, Hidetaka Miyazaki, is serving as the game's director.

Navedek

Your death won’t come easily. Introducing Sekiro: Shadows Die Twice, a fantastical, dark and twisted new gameplay experience from developer From Software, creators of Bloodborne and the Dark Souls series.
Directed by Hidetaka Miyazaki, and published by Activision, Sekiro: Shadows Die Twice is a third-person, action-adventure game with RPG elements. The single-player game puts players in the protagonist role of a hard-hearted warrior whose mission is to rescue his master, a young lord who is the descendant of an ancient bloodline, and exact revenge on his arch nemesis. Set in the re-imagined world of late 1500s Sengoku Japan; a brutal, bloody period of constant life-and-death conflict, in Sekiro: Shadows Die Twice you are the “one-armed wolf,” a disgraced and disfigured warrior rescued from the brink of death.
In the game, players come face-to-face with larger than life foes; unleash an arsenal of deadly prosthetic tools and powerful ninja abilities to blend stealth, vertical traversal, and visceral head-to-head combat in a bloody confrontation.
Take revenge. Restore your honor. Kill Ingeniously.
Key Features
  • Kill Ingeniously – From Software delivers their best in class combat in this fast-paced, action-adventure game featuring all new mechanics.
  • Exploration is key – Players will experience the thrill of exploration and discovery in Sekiro: Shadows Die Twice like never before. Through exploration, players can uncover new items, meet new characters, and encounter hidden enemies.
  • ArmedSekiro: Shadows Die Twice gameplay is centered around sword combat, enhanced by a variety of prosthetic arm attachments that supplement or change the way a player fights. Achieving strategic mastery of “Sekiro” or the “one-armed wolf’s” techniques and abilities, from prosthetic tools, swordplay to stealth and the grappling hook is no easy feat. To overcome difficulties and bring each situation under control, gamers must discover, integrate and use a variety of new tools when heading into combat.
  • One-armed wolf – Play as a highly talented shinobi in the service of a young lord raised in isolation. After suffering defeat at the hands of a shadowy Ashina samurai seeking the unique heritage of your master, the two of you are separated. Deep in the mountains, in a dilapidated temple, you reawaken to your fate. You must take back your master and exact revenge on your enemy at all costs.
  • Hard to the coreSekiro: Shadows Die Twice is a hard-core game worthy of the name From Software. Miyazaki designed Sekiro: Shadows Die Twice this way! Fans of From Software will find the gameplay challenging, yet fun and rewarding. The quality of combat, level of challenge, and creative enemies and bosses are something that can only be found in a From Software title.
  • Reimagined world – This reimagining of Japanese aesthetic blends a withered, yet vivid, world of the late 1500s Sengoku Japan as the age of warring states nears its end. Witness a world brought to its knees by constant bloodshed; a ravaged world on the brink of destruction. Explore these environments, rich with FromSoftware’s intricate design and steeped with secrets to discover.
Read more at https://gematsu.com/...58SyAHqZft45.99

#2 Anubis

Bog za širjenje medspolnih bolezni.

• rumeni jaki
  • 238 sporočil

Objavljeno 11 junij 2018 - 16:01

fak sej vem da se marsikdo ne bo strinjal sam res upam da ne bo tezavnost na nivoju dark souls k open world spil iz feudalne japonske so moje mokre sanje

#3 Gatsu

• vesoljci
  • 8 859 sporočil

Objavljeno 11 junij 2018 - 17:42

Oglej si sporočiloAnubis, ob 11 junij 2018 - 16:01, rekši:

fak sej vem da se marsikdo ne bo strinjal sam res upam da ne bo tezavnost na nivoju dark souls k open world spil iz feudalne japonske so moje mokre sanje

Težka bo

Navedek

Hard to the coreSekiro: Shadows Die Twice is a hard-core game worthy of the name From Software. Miyazaki designed Sekiro: Shadows Die Twice this way! Fans of From Software will find the gameplay challenging, yet fun and rewarding. The quality of combat, level of challenge, and creative enemies and bosses are something that can only be found in a From Software title.

#4 gojc

več kot očitno žre doručak na mn3njalu.

• vesoljci
  • 4 436 sporočil

Objavljeno 11 junij 2018 - 17:45

Oglej si sporočiloAnubis, ob 11 junij 2018 - 16:01, rekši:

open world spil iz feudalne japonske so moje mokre sanje

Objavljena slika

#5 Anubis

Bog za širjenje medspolnih bolezni.

• rumeni jaki
  • 238 sporočil

Objavljeno 11 junij 2018 - 20:54

haha super ps4 ekskluziva :D

#6 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 727 sporočil

Objavljeno 12 junij 2018 - 19:45

Hehe.

Navedek

Sekiro: Shadows Die Twice is not an RPG. There are no stats to level up and no armor or weapons to collect and equip. There are no classes to choose from. There is no multiplayer of any kind.

https://www.pcgamer....rom-dark-souls/

https://www.critical...quick-reflexes/

https://www.critical...-poetic-action/

te pa upam, da bo to pravi "ninja gaiden" fix, če jim uspe.

#7 Gatsu

• vesoljci
  • 8 859 sporočil

Objavljeno 12 junij 2018 - 19:56

Wth nič armorjev in orožij? :( Kako bo pa pol za vraga nagrajeno raziskovanje...

#8 Gatsu

• vesoljci
  • 8 859 sporočil

Objavljeno 17 junij 2018 - 09:11

#9 bigboss82

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 498 sporočil

Objavljeno 17 junij 2018 - 17:17

Svaka cast za pogum glede novosti, upam samo, da ne zajebejo in upam, da bo igra imela nek konkreten replay value

#10 ALTER EGO

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 307 sporočil

Objavljeno 17 junij 2018 - 17:22

Oglej si sporočiloGatsu, ob 12 junij 2018 - 19:56, rekši:

Wth nič armorjev in orožij?

auč... tole je pa macola po jajcih

#11 bigboss82

• vesoljci
  • 4 498 sporočil

Objavljeno 17 junij 2018 - 17:39

Ma vse je macola po jacih, brez MP, brez levelirnja.. brez nic... vse na novo so se lotili.. in ravno ko igram DS remastered in vidim dolocene vzorce, ter razmisljam, kako skozi vse igre vedno ponavljajo iste zadeve v razlicnih preoblekah, ful brez domislije do novosti.. in zdaj vidim ta posnetek, tipi so mi zabili kajlo!

Upam, samo upam, da se jim ne bo vrnila in da ne zajebejo

#12 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 114 sporočil

Objavljeno 17 junij 2018 - 18:02

Čisto nič ni macola po jajcih. Z Miyazakijem za volanom pač ne morejo zajebati, alo :) ni šans. Drgač jst ful pozdravljam, da delajo izven souls kalupa, hvala kurcu, ni to COD. Sploh ker so rekli, da bo ekstra fokus na super narejenem svetu in da bo lore ponovno bogat. Jst vas enih res ne razumem, ne morš skoz enega in istega delat oz igrat, no.

Drgač pa izgleda da hočejo res na hard v hack n slash akcijo, hehe, še bolj kot v BB :) Kot že rečeno, sem mega hyped, sam da activision kej ne zaserje.

#13 Gatsu

• vesoljci
  • 8 859 sporočil

Objavljeno 17 junij 2018 - 19:07

Evo prevod intervjuja z Miyazakijem in Famitsuja.

Navedek

It's been widely reported that From is working with Activision on this title. What kind of collaboration exists?

Miyazaki: Excluding actual game development and sales within Japan and Asia, we've left sales in the rest of the world to Activision. One of the most significant reasons for choosing Activision as a publisher was that they could give us adivce about the entire length of game development.

#14 Chenier

• govnači
  • 9 786 sporočil

Objavljeno 17 junij 2018 - 19:24

Oglej si sporočiloGalko, ob 17 junij 2018 - 18:02, rekši:

Čisto nič ni macola po jajcih. Z Miyazakijem za volanom pač ne morejo zajebati, alo :) ni šans. Drgač jst ful pozdravljam, da delajo izven souls kalupa, hvala kurcu, ni to COD. Sploh ker so rekli, da bo ekstra fokus na super narejenem svetu in da bo lore ponovno bogat. Jst vas enih res ne razumem, ne morš skoz enega in istega delat oz igrat, no.
+milijarda

Meni je Dark Souls 3 že bil mal na liniji more of the same, sem si želel kaj novega. Sem super vesel, da grejo v rahlo drugačno smer (čeprav iskreno se Sekirotu vseeno iz lune vidi, da je Miyazaki s svojo magijo udaril po njem, ni zdaj spet VSE radikalno drugače :D)

#15 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 833 sporočil

Objavljeno 17 junij 2018 - 19:49

Men (pa verjetno še dost n00bom) je tud najedal to levelanje v souls igrah, ker je blo arhaično in samo sebi v namen, mene je spominjal na gnilo levelanje v diablo 2, kjer so itak vsi pol 5 istih buildov igral in si mogu zlo natančno dajat v atribut state.

Uglavnem nč kar se bo pogrešal, mislim da je odmik od rpg sistema v bol pristno akcijado fajn, verjetno bodo kej tazga tud v 'glavni' seriji naredil, da bo zadeva bolj dostopna za n00be, ki se jim ne da ubadat s statsi v špilu, kjer ti nimajo nikakršnega smisla. Gear in to ja, statsi imo ne. Manj kompleksno in dinamično mogoče, ampak 100x bol razumljivo, vseen je to akcijska avantura ne pa nek hardcore rpg, kjer statistika dejansko ma nek vpliv in deluje kot soft wall, al pa kr direktn wall (pač moraš met tok pa tok lvlov pa tega pa unga, da lahk nadaljuješ). Men se je ta statistika vedno totalno brezvezna in glavna stvar, ki je serijo držala v nekih elitnih krogih, namest da bi bla dostopna tud za bolj prikrajšane ljudi, ker po eni strani so pol proji minmaxal statse, folk ki pa ni bral raznih guidov itd jih je pa dajal bolj kot ne randomly in zato se je mogu špil prilagodit in prilagodil se valda ni projem, ampak folku ki je dajal statse randomly, kar pomen, da so bli v veliki večini brezvezni. Špil se da končat tud z level 1 likom.

#16 bigboss82

• vesoljci
  • 4 498 sporočil

Objavljeno 17 junij 2018 - 20:17

Ne vem mogoce je samo moje mnenje ampak meni se zdi, da nakladas na hard.

Leveliranje v Soulsih je genijalno narejeno, edino bolj genijalno je level desig.. Leveliranje delanje novih buildov in igranje ng+ z questi, boostne replay value na sky rocket varijanto..

Na zacetku itak ni bilo nekih buildov, to pride pol ko folk vse prestudira. Drugi in tretji del pa so itak nekaksne reciklaze istega sistema enke.

Glede Demon soulsov ne bi vedel. Moj kolega pravi, da so jaboljsi od vseh. Ko pravzames bossa oz npcje v MP, neki stealth bossi ipd... kar bo btw tudi v tej igri, neki sem prebral nekje, al slisal v zgornjih posnetkih, bu

#17 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 833 sporočil

Objavljeno 17 junij 2018 - 21:24

Men se zdi daleč od genialnega, ubistvu je glih obratno povsem ne-genialno, buildi so totaln min max in pomembni sam, da se uporablja specifično orožje brez da crkneš. Predvsem so pa usmerjeni skoraj izključno v PVP, v PVE so skor nepomembni. Buildi se dajo tud drugače narest kot z dodajanjem totalno arbitrarnih statistik, če se ti zdi to zanimiv, da 99% folka na konc te builde skopira z neta mi je pa to žalostno :D

Definitivno sam sistem skillov ni nekaj kar boostne replay value, to nardi sam gameplay, ki omogoča več različnih pristopov. To bi se dal rešit tud dost bol elegantno, kot prek zastarelega dodajanja statistik.

#18 horror

piv piv piv

• vesoljci
  • 747 sporočil

Objavljeno 18 junij 2018 - 06:17

Oglej si sporočiloChenier, ob 17 junij 2018 - 19:24, rekši:

+milijarda

Meni je Dark Souls 3 že bil mal na liniji more of the same, sem si želel kaj novega. Sem super vesel, da grejo v rahlo drugačno smer (čeprav iskreno se Sekirotu vseeno iz lune vidi, da je Miyazaki s svojo magijo udaril po njem, ni zdaj spet VSE radikalno drugače :D)

Se strinjam. Je pa bil Bloodborne po drugi strani dovolj drugačen, da ni tako spominjal na soulse. Sicer meni po všečnosti od top do bottom gre približno takole: 1. Bloodborne, 1. DS 1, 2. DS 3, DS2

Z zanimanjem pričakujem kaj bodo pripravili. Mogoče se bo pa špil še bolj naslanjal na igralčeve skillse :).

#19 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 2 466 sporočil

Objavljeno 18 junij 2018 - 06:37

Men se pa zdi da je lih levelanje naredilo soulse lahke. Se preslabo fajtas? Najdes spot za farmanje, si vzames eno uro da se overlevelas in gazis naprej. Ce tega ni, kot v sekirotu, pol ti je edina opcija git gud, kar je za noba lahko se tezje.

#20 MIHA_IS_GOD

božanski padawan

• božanstvo
  • 1 910 sporočil

Objavljeno 18 junij 2018 - 07:27

Zgleda res ne bo souls igra. Ni izbire orozij, oklepov, ni buildanja statsov, ...

Ampak IMO bo vseen precej zahtevna igra. Tokrat zgleda da bo nujno studirat kdaj izvest parry. Tud vertikala s skakanjem bo kot kaze pomemben del boja. Pa ta mehanika dveh (naj bi se dal nadgradit na vec ce sm prav zasledu) smrti tud zna bit zanimiva, odvisno predvsem kako bo izpeljano in kaka bo kazen.

#21 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 475 sporočil

Objavljeno 23 junij 2018 - 01:56

#22 Gatsu

• vesoljci
  • 8 859 sporočil

Objavljeno 23 junij 2018 - 12:12

Sam da ne bodo šli predaleč s to igro kar se težavnosti tiče. V souls igrah pač lahko s pomočjo overlevelanja, spellow, predmetov in MPja preskočiš oviro, ki ti je pretežka. Tukaj pa praktično nobenega od teh elementov ne bo v igri.

#23 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 727 sporočil

Objavljeno 23 junij 2018 - 15:11

Če ne bo 3/4 igralcev jokalo, da ne morejo prvega bossa premagat ne bo dovolj težko. :D

#24 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 475 sporočil

Objavljeno 23 junij 2018 - 16:05

cisto iskreno, jaz si res zelim, da naredijo igro, zaradi katere bom razsul kontroler

ze dolgo nisem dozivel tistega carskega filinga, ko premagas bossa in zacnes vpit od veselja

ko ves, da si odvisen samo od sebe, da ni neke bedne bliznjice in da je achievement dejansko zasluzen

#25 bigboss82

• vesoljci
  • 4 498 sporočil

Objavljeno 23 junij 2018 - 16:36

Jaz tudi, dokler ne bo bitsurugi tle na forumu pizdil, da je tezko ni toto =))))

Se spomnem BB ko je zalutal do Amelije predcasno haha

#26 Chenier

• govnači
  • 9 786 sporočil

Objavljeno 23 junij 2018 - 16:50

Ali pa Nioh, ko je preigral 70 % igrice, preden je prvič umrl, mene pa je prvi boss 30x razsul :D

#27 PiMP

• vesoljci
  • 7 148 sporočil

Objavljeno 23 junij 2018 - 17:16

Bitsurugi je res vesolc, njega bi mogl ob izidu vsake take igrice preventivno banat za kak teden ali dva, da nam ostalim nebi povzrocal manjvrednostnih kompleksov :D

#28 jure00

treez r ppl 2

• mn3njalničarji
  • 386 sporočil

Objavljeno 23 junij 2018 - 18:12

Oglej si sporočiloamnesia, ob 23 junij 2018 - 16:05, rekši:

cisto iskreno, jaz si res zelim, da naredijo igro, zaradi katere bom razsul kontroler

ze dolgo nisem dozivel tistega carskega filinga, ko premagas bossa in zacnes vpit od veselja

ko ves, da si odvisen samo od sebe, da ni neke bedne bliznjice in da je achievement dejansko zasluzen
this, naj bo to igra za pravega moškega.

#29 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 2 466 sporočil

Objavljeno 24 junij 2018 - 15:08

Js bi rad da mi je spil tok tezek kot mi je bil prvi demon in dark souls. Pol je ratal lahko ker si poznal sistem, tist je bil pa sweet spot.

#30 Gatsu

• vesoljci
  • 8 859 sporočil

Objavljeno 02 julij 2018 - 18:10

#31 G.T.I.

papuča

• govnači
  • 2 604 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2018 - 19:12

FROMSOFTWARE‏ @fromsoftware_pr 1 hour ago

Sekiro: Shadows Die Twice will be released worldwide on 22nd March, 2019. We hope you look forward to it.

Also na PCju (se dve palcki rama bos moral dat notri riptor though)

#32 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 114 sporočil

Objavljeno 22 avgust 2018 - 19:12

5 minut malo bolj resnega gameplaya iz začetka špila, tko da niti ni nek hud spoiler

meni ima špil po videnem hud Miyazaki vibe, u bistvu izgleda ko mix med Bloodborne in Nioh, tudi proper gory je, edino tisti duel meč na meč mi je pa slab. Izgleda in sliši se ko da bi dva reveža tolkla z žlicami po skledi :D Pa resurrecting mehanika mi je kisla po do zdaj videnem

Me zanima kako bo imela igrica te humanoid samurai duele izvedene v končni verziji, v Niohu in Ninja Gaidenu so bili noro carski

#33 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 114 sporočil

Objavljeno 22 avgust 2018 - 19:17

evo še en daljši video, nekje do 15 minute je prvi run

#34 Slinch

• vesoljci
  • 9 630 sporočil

Objavljeno 22 avgust 2018 - 19:57

meni je tole videt kar random, malce hitrejši soulsborne z novim skinom in manj stila, ful ne prinese nekaj novega, ne v gameplayu, ne v dizajnu

za zadovoljitev japanofilije mi suckerpunchov GoT ful bolj potegne, veliko natančneje zadene princip in estetiko bojevanja, tudi vizualno je bolj samostojen

tole je imo ful bolj za folk, ki želi more of the same z rahlimi tweaki

#35 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 475 sporočil

Objavljeno 22 avgust 2018 - 20:02

tist parry sound je res slab, moti me tudi stik lika s podlago

obcasno kar lebdi ene 10-20cm nad tlemi, upam, da bodo to zrihtal do izida

#36 MIHA_IS_GOD

božanski padawan

• božanstvo
  • 1 910 sporočil

Objavljeno 22 avgust 2018 - 22:29

Men deluje zlo Bloodborne stil bojevanja in premikanja. Z več poudarka na parry.

Vertikalno premikanje in skrivanje je praktično edina sprememba. Ki se mi zdi samo poenostavlja tek do šefa.

Kaj pa vem. Igral da bom, ni pa nekih velikih upov da bo to mojstrovina.

#37 bigboss82

• vesoljci
  • 4 498 sporočil

Objavljeno 23 avgust 2018 - 05:22

Tocno tako, igral bom, ni pa upov v mojstrovino..

Ce pomislis, da se jim nit razlicnih orozji in opreme ni dalo delat (za activi$$on).. pol ves kaksen mind setting so imeli in dvomim, da bodo nadoknadili na drugem podrocju.. low cost high profit pac.. ampak ok.. vrjetno bo ql tole preigrat.. folk bo itak hypal ipd.. skoraj sigurno mi ne bo skoda kesa.

#38 Gatsu

• vesoljci
  • 8 859 sporočil

Objavljeno 23 avgust 2018 - 07:55

Holy shit keri komentatji :o Sploh BBoss blodnje o uplivu Activissiona so cringeworthy... Ampak ja vsako tele ima svoje veselje in mnenje ;) Je pa skoda da prakticno noben razen ENBja ni vedu za shuriken kombo ki je faking noro uporaben. Tud flame kombo skor noben ni uporabu v svojih videih. Tak da poglejte si ENBjev video in mrbit si boste ustvarili mal drugačno mnenje.

#39 Matej Čeh

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 643 sporočil

Objavljeno 23 avgust 2018 - 08:13

Točno to kar se pričakuje. Meni izgleda super, ne vem zakaj pričakujete "zelo" drugačno igro od soulborne iger...

#40 Chenier

• govnači
  • 9 786 sporočil

Objavljeno 23 avgust 2018 - 08:16

Meni ima ful NIOH vibe. Drgač mi je žal, da niso šli v kakšno drugo obdobje/dogajalni prostor, sploh ker dobimo tudi Nioh 2

3 Uporabnik(ov) bere to temo

2 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov