Skoči na vsebino

Fantasy NFL

1071 odgovorov na to temo

#1 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 23 november 2014 - 13:39

Evo takole, dejmo met posebej temo za te zadnje tedne in playoffe, ker bo precej zanimivo zdej in se bo med tistmu NFL spamom vse porazgubilo, tu pa lahko vse vidimo in pregledamo. :D Updejtal bom po vsakem tednu.

FANTASY PREMIER LEAGUE

Objavljena slika

PLAYOFF SAFE THIS WEEK:

1. Team Assault (vs Team DeKo)
2. Team Dinozzo (vs Team the Mess)
3. Upper Carniola Saints (vs Seth)
4. Team Tjulenj (vs Team Shadow)
5. Team Inbredweasel (vs Team Seahawks
6. Novo Mesto Patriots (vs Team Skvedr)

IN DANGER OF LOSING PLAYOFF SPOT:

1. Team the Mess (vs Team Dinozzo)
2. Team Shadow (vs Team Tjulenj)

ELIMINATION ALERT:

1. Team DeKo (vs Team Assault)

Prva liga je po enajstih krogih pričakovano zelo izenačena in nobeni ekipi še ni uspelo zagarantirati mesta v končnici. :mafija: Tri tekme pred koncem regularne sezone bo imel prvo priložnost za ta dosežek Team Assault, ki bi z morebitno zmago tudi dokončno onemogočil pot v končnico Team DeKo. Možnost izgube mesta v končnici v tokratnem tednu imata ekipi the Mess in Shadow, nobena pa še ni zagarantirano padla v drugo ligo.

FANTASY ROOKIE LEAGUE

Objavljena slika

PLAYOFF SAFE THIS WEEK:

1. New Carniola Based Saints (vs Red Hot Julius Peppers)
2. Insane Saints (vs Team Seahawks)
3. Team Viper (vs Ne0's Packers)

IN DANGER OF LOSING PLAYOFF SPOT:

1. Red Hot Julius Peppers (vs New Carniola Based Saints)
2. Ne0's Packers (vs Team Viper)
3. Team Seahawks (vs Insane Saints)

ELIMINATION ALERT:

1. Team Assault
2. Gorenjc Blefers

Oba Saints fana sta svoje v regularni sezoni že opravila, prvi je dva kroga pred koncem že prvak in #1 seed, drugi pa ima mesto v končnici že zagarantirano. S tretjim mestom navzdol in vse do desetega pa je tesneje kot v spodnjem delu nun. Zagarantirano mesto po tem tednu, neodvisno od rezultata ima še Team Viper, ki pa si sicer z zmago lahko pribori mesto tudi teoretično. Mesti za prvo ligo trenutno zasedata po pravilih naše lige - najboljša rookieja - Insane Saints ter Team Viper.

#2 Jude

obvlada hendling, najbolj pa cobro!

• rumeni jaki
  • 1 023 sporočil

Objavljeno 23 november 2014 - 13:47

Oglej si sporočiloSaints, ob 23 november 2014 - 13:31, rekši:

Sej noben nima nic proti playoffom, govorimo za consolation tekme med igralci z 9-14. mest. :D

Also, glih malo gledam in definitivno bo lestvica na koncu, ker v consolation tekmah se vseh sest zbomba med sabo za ostanek v ligi, to je velik bolj zanimivo od direktnega izpada.

Objavljena slika

no sej to sem mislu

se mi zdi da je tako bolj fer, da se te ekipe nakonc razdelijo med sabo kot pa po rednem delu

ker po rednem delu je pač odvisno tud od žreba in sreče, jst recimo dvakrat igram proti assaultu ko ima objektivno najboljšo ekipo v ligi in sta to dva poraza v regular season, nekdo pa igra dvakrat proti dekotu (sorry deko), ki ima premagljivo ekipo in dobi lahko dve zmagi več od mene, čeprav ga recimo zmagam head to head na najini edini tekmi

in ti potem tiebreaker nič ne pomaga

#3 DiNozzo

mini ritka, dirkalne nogce

• vesoljci
  • 900 sporočil

Objavljeno 23 november 2014 - 13:51

Jaz bi vas samo rad opozoril, da je letos naše leto in bom jaz prvak in posledično vladar metnog.

Ta post je napisan izključno za zvezdico.

LP

#4 DiNozzo

• vesoljci
  • 900 sporočil

Objavljeno 23 november 2014 - 13:53

aja, kaj bo, če v rookie ligi pride naprej nekdo, ki že ima v prvi ligi ekipo?

pomoje bi blo najboljš met la liga pravile, da ne more biti B ekipa v prvi ligi

#5 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 23 november 2014 - 13:57

Oglej si sporočiloDiNozzo, ob 23 november 2014 - 13:53, rekši:

aja, kaj bo, če v rookie ligi pride naprej nekdo, ki že ima v prvi ligi ekipo?

pomoje bi blo najboljš met la liga pravile, da ne more biti B ekipa v prvi ligi

Iz rookie lige gresta naprej lahko samo dva najboljsa rookieja, to je to. Recimo jst tud ce ostanem na prvem mestu, bi sla trenutno naprej Insane in Viper.

Pa še tole od prej.

Oglej si sporočiloNodi, ob 30 avgust 2014 - 13:33, rekši:

če v DRUGI ligi zmaga igralec, ki je s svojo ekipo v PRVI ligi zasedel zadnje mesto, ne more napredovati v PRVO ligo, tako da napredujeta naslednja dva (drugi in tretji, tretji in četrti)

mislm da ni tok težko

poenostavljeno:

če izpadeš iz prve lige ne moreš naslednjo sezono igrat v prvi tud če v drugi zmagaš.

#6 Jude

obvlada hendling, najbolj pa cobro!

• rumeni jaki
  • 1 023 sporočil

Objavljeno 23 november 2014 - 13:57

Oglej si sporočiloDiNozzo, ob 23 november 2014 - 13:51, rekši:

Jaz bi vas samo rad opozoril, da je letos naše leto in bom jaz prvak in posledično vladar metnog.

Ta post je napisan izključno za zvezdico.

LP

lp

#7 ronaldinho

ni nič.

• vesoljci
  • 682 sporočil

Objavljeno 23 november 2014 - 18:16

Oglej si sporočiloSaints, ob 23 november 2014 - 13:57, rekši:

Iz rookie lige gresta naprej lahko samo dva najboljsa rookieja, to je to. Recimo jst tud ce ostanem na prvem mestu, bi sla trenutno naprej Insane in Viper.

Pa še tole od prej.
Tako ja.

Plus drugo leto bi lahko naredili, da bi vsak imel samo eno ekipo, da teh "problemov" ne bo več. Ena opcija je, da še kakšnega novega igralca poiščemo, ki bo prevzel ekipo ali pa npr. v 2. ligi zmanjšamo število, tako da bi bilo v obeh ligah po 12 ekip.

Če bo pa interes in je kdo tako noter padel, da bi rad imel več kot eno ekipo :D, pa lahko tudi naredimo dinasty varianto. A tam bi res morali biti resni, ki bi igrali recimo vsaj 5 let. Pa obrambna liga, PPR ali kaj takega zna biti tudi zanimivo. No, saj za to bo še dovolj časa, da se zmenimo.

Aja, a boš prevzel vodenje 1. lige, če slučajno izpadem? :D

Oglej si sporočiloSeth, ob 23 november 2014 - 16:43, rekši:

Saj če se prvak odloči šele po playoffu, pol je smiselno da se tudi relegation/promotion mesta odločijo šele po playoffu.

ja

#8 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 23 november 2014 - 20:19

Oglej si sporočiloronaldinho, ob 23 november 2014 - 18:16, rekši:

Aja, a boš prevzel vodenje 1. lige, če slučajno izpadem? :D

Haha, lahko. :D

Drugače pa mislim da smo preveč casual igralci za dynasty. IMO nam gre fajn, mogoče še kakšne rookieje dobimo več za naslednje leto in je to to.

#9 Tjulenj

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 24 sporočil

Objavljeno 24 november 2014 - 13:27

Oglej si sporočiloronaldinho, ob 23 november 2014 - 18:16, rekši:

Plus drugo leto bi lahko naredili, da bi vsak imel samo eno ekipo, da teh "problemov" ne bo več. Ena opcija je, da še kakšnega novega igralca poiščemo, ki bo prevzel ekipo ali pa npr. v 2. ligi zmanjšamo število, tako da bi bilo v obeh ligah po 12 ekip.

Jaz se že zdaj javim, da naslednje leto ne bom igral 2. lige, da še kak rookie dobi priložnost. Mi je že letos malo žal, da jo igram :hmm:

Drugače sem pa za to, da se v 1. ligi ohrani 14 ekip, pa naj bo samo 10 ekip v 2., če že ne bo dovolj rookiejev. Manjše lige so itak bolj primerne za začetnike, da vidijo kako sploh to poteka, pa še toliko igralcev jim ni potrebno poznati kot v večjih ligah, kjer se že moraš kar potrudit, da iz waiverjev pobereš dobrega igralca.

#10 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 24 november 2014 - 14:02

Sej mi, ki smo trenutno tudi v 2.ligi, nismo nobenemu rookieju prevzeli mesta, preprosto jih je bilo premalo.

Also taktika se mi ni obrestovala, benchani ODB, Evans pa Hill 50 pik. :D

#11 ronaldinho

ni nič.

• vesoljci
  • 682 sporočil

Objavljeno 24 november 2014 - 16:46

Oglej si sporočiloTjulenj, ob 24 november 2014 - 13:27, rekši:

Jaz se že zdaj javim, da naslednje leto ne bom igral 2. lige, da še kak rookie dobi priložnost. Mi je že letos malo žal, da jo igram :hmm:

Drugače sem pa za to, da se v 1. ligi ohrani 14 ekip, pa naj bo samo 10 ekip v 2., če že ne bo dovolj rookiejev. Manjše lige so itak bolj primerne za začetnike, da vidijo kako sploh to poteka, pa še toliko igralcev jim ni potrebno poznati kot v večjih ligah, kjer se že moraš kar potrudit, da iz waiverjev pobereš dobrega igralca.
Ja, seveda ostane 14 ekip v prvi ligi. Ne vem kako sem razmišljal, da jih je 1.ligi 12 in v rookie 14. :)

#12 Nodi

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno 24 november 2014 - 18:17

Saints, nared samo seeds in pa in the hunt ne pa in danger of losing a playoff spot lol

#13 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 24 november 2014 - 18:24

you're not my real mom

#14 Tjulenj

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 24 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 00:00

Oglej si sporočiloSaints, ob 24 november 2014 - 14:02, rekši:

Also taktika se mi ni obrestovala, benchani ODB, Evans pa Hill 50 pik. :D

Vsega pa tudi ne moreš zmagat :P

#15 DiNozzo

• vesoljci
  • 900 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 11:51

Vsi favoriti zmagali
napeto bo do konca

Ni to rookie liga, tu poka!!

#16 Seth

je fasal hemeroide. Zdaj mu plapolajo v vetru.

• mn3njalničarji
  • 939 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 11:54

Jebeš tako, drugi po pikah pa gladki poraz. Pa 4. skupno po pikah in na repu lestvice. :D Vsaj Ravensi so zmagali no, edina dobra stvar v nflu ta teden. :)

#17 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 12:52

Veliko je seveda tud odvisno od matchupa, ponavad je za zmago dovolj 50 pik, vcasih tud 100+ ne. Sva pa imela hudo pokanje, gg. :D

#18 Nodi

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 13:10

Story of my life, nor PA in porazen PF. Sem pa trenutno v W4 nizu.

#19 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 13:30

V rookie ligi si isto PF #2. Ampak gres v playoffe IMO, ce me premagas zdej v zadnji tekmi.

#20 Seth

• mn3njalničarji
  • 939 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 14:26

Oglej si sporočiloSaints, ob 25 november 2014 - 12:52, rekši:

Veliko je seveda tud odvisno od matchupa, ponavad je za zmago dovolj 50 pik, vcasih tud 100+ ne. Sva pa imela hudo pokanje, gg. :D

Haha dober matchup je bil ja, škoda da sta oba moja receiverja bila na byeu, bi mogoče bilo bolj izenačeno, sploh glede na to da sem pozabil not fliknit Landrya namesto Randlea. Sicer na koncu je Forsett itaq naredil takšen raztur, da ne bi imelo veze. :) Sem pa en čas mislil da še imam šanse, ko so Vicka sackali kot za šalo. Potem so se mi oči zasvetile ko so dali noter Genoja, sem računal še na kak pick6 in povprečno/slabo predstavo Forsetta, but Saints are gonna Saints. :D No v bistvu je bilo to srečanje dveh debilnih ekip, mislim da so oboji med drugim fumblali na 1 yardu na nasprotnikovi strani. :D

#21 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 15:49

FANTASY PREMIER LEAGUE

Objavljena slika

CLINCHED PLAYOFF:

1. Team Assault
2. Team DiNozzo
3. Upper Carniola Saints
4. Team Tjulenj
5. Team Inbredweasel

PLAYOFF HUNT:

1. Novo Mesto Patriots (vs Cumnik Eagles)
2. Cumnik Eagles (vs Novo Mesto Patriots)
3. Team the Mess (vs Team Assault)
4. Team Shadow (vs Team Inbredweasel)
5. Team skvedr (vs Team Tjulenj)
6. Team Pastirji (vs Team DiNozzo)
7. Team Seth (vs Team Seahawks)

ELIMINATED FROM PLAYOFF:

1. Team Seahawks
2. Team DeKo

WEEK 12 REPORT:

Dvanajsti teden je prinesel odgovore o prvih petih igralcih, ki so si zagotovili tekme v končnici in sicer za Assaulta, DiNozza, Saintsa, Tjulnja ter Inbredweasla (whoever that is on forum) čeprav debate o seedih še zdaleč ni konec, saj so vsi v rangu ene tekme. Za zadnja tri mesta v končnici pa se bo še naprej potegovalo sedem ekip, med katerimi bo v 13. tednu daleč najbolj zanimiva med stefanom in Nodijem. Teoretično pa sta iz potegovanja za končnico že izpadla Team Seahawks ter Team DeKo.

FANTASY ROOKIE LEAGUE

Objavljena slika

CLINCHED PLAYOFF:

1. New Carniola Based Saints

PLAYOFF HUNT:

1. Red Hot Julius Peppers (vs Team Assault)
2. Insane Saints (vs Uros' Lions)
3. Team Seahawks (vs Team Viper)
4. Ne0's Packers (vs Gorenjc Blefers)
5. Team Viper (vs Team Seahawks)
6. Team fudex (vs New Carniola Based Saints)
7. Uros' Lions (vs Insane Saints)

ELIMINATED FROM PLAYOFF:

1. Team Assault
2. Winterfell Direwolves
3. Team C
4. Gorenjc Blefers

WEEK 12 REPORT:

Buckle up, zadnji teden regularne rookie sezone bo nič več in nič manj kot popoln odfuk. Po bizarnih rezultatih v dvanajstem tednu, je scenarijev za končno lestvico mali milijon. Sami o svojih usodah odločajo Tjulenj (ekipa RHJP), Insane, Ne0, ronaldinho ter Viper. Zmagajte in ste v končnici. Izgubite in se znajdete v morebitnem 6-way-tie masakru, odločenem s head-to-head točkovnim pravilom, kjer ste nekateri igrali med seboj celo dvakrat. Bolano.

#22 Tjulenj

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 24 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 17:19

Saints, če bi lahko, bi ti dal + :worship: Pa že nasploh, da si odprl posebej temo za FF je super. Pohvalo ;) Upam samo, da bo prav zaživela.

Drugače pa je mogoče prišlo do napake v 1. ligi. Mislim, da Seth še ima možnosti za playoff. Če Štefan obe izgubi in Seth obe zmaga, imata oba score 6-8, ampak Seth je boljši h2h. Povej mi, kje se motim :rolleyes:

#23 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 17:28

Imaš prav. Zgleda sm samo the messa kot osmega vedno gledal. :)

Je pa res, če NM Patriots zmaga, je tud za Setha konec, ker potem je mozen tie samo z Cumnik Eagles ter the mess, oba pa imata vprid h2h. Tako da Seth navijaj v nedeljo za Nodija. :D

#24 Seth

• mn3njalničarji
  • 939 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 17:35

So you're telling me there is a chance?! :D

#25 Tjulenj

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 24 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 17:37

Oglej si sporočiloSeth, ob 25 november 2014 - 17:35, rekši:

So you're telling me there is a chance?! :D

Ahahahahahaha :avadodo:

#26 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 17:37

It just might work. :D #DecemberFantasyMiracle

#27 DiNozzo

• vesoljci
  • 900 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 18:01

dobr post saints, maš plusek

aja ko te zanima kdo je inbredweasel
http://www.joker.si/...?showuser=19109

Oglej si sporočiloinbredweasel, ob 28 avgust 2014 - 12:53, rekši:

Kolega od assault (Hurricanes) potrjujem udeležbo v letošnji fantasy ligi. Da ne bo potem problemov glede tega ali sem mn3njalničar ali ne. Tale thread sicer redno spremljam, sem se pa končno tudi registriral, tako da bom v prihodnje delil z vami tudi kakšen svoj umotvor.

#28 Nodi

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 18:25

Caki, v rookie ligi je en krog manj rednega dela?

#29 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 25 november 2014 - 21:21

Da, ronnie je ponesreci tako nastimal.

#30 Viper

• šerifi in depjutiji
  • 582 sporočil

Objavljeno 26 november 2014 - 08:33

stari tole si pa svetovno dobro naštimal, da si dal v novo temo ;)

Sam je biu res killer week tole ... mi je kazalo dobr, zdej pa sem padu na realna tla :D heheh. In gremo naprej ... napetost se stopnjuje...

PS: kaka so pa pravila za igrat naprej? Playoffi - keri seed s katerim? Pa uni, ko izpadejo iz playoff tudi igrajo kaj? Dankešen.

#31 Seth

• mn3njalničarji
  • 939 sporočil

Objavljeno 26 november 2014 - 10:31

Tam ko maš pri svoji ligi standings imaš zraven opcijo da pogledaš projected playoff brackets. Drugače pa obstaja winner's bracket in pa consolation ladder.

#32 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 26 november 2014 - 12:52

Oglej si sporočiloViper, ob 26 november 2014 - 08:33, rekši:

PS: kaka so pa pravila za igrat naprej? Playoffi - keri seed s katerim? Pa uni, ko izpadejo iz playoff tudi igrajo kaj? Dankešen.

Prva liga: Playoff ekipe najprej odigrajo četrtfinale (8 proti 1, 7 proti 2, ...), polfinale in finale. Porazenci cetrfinala in polfinala se potem se zbombajo med seboj za mesta od 3 - 8. Ekipe, ki niso prisle v playoff, pa se direkt zbombajo med seboj v treh rundah za ostanek v prvi ligi.

Rookie liga: Vse isto PLUS prva dva na lestvici v regularni sezoni imata v četrfinalu BYE week in imata torej zagotovljeno polfinale.

Bo vse vsak teden slikovno dokumentirano tu, brez skrbi. :mafija:

#33 Seth

• mn3njalničarji
  • 939 sporočil

Objavljeno 26 november 2014 - 13:13

QBji ki sem jih letos startal v ligi: RGIII - Locker - EJ Manuel - Teddy - Cousins - Orton - Davis - Ryan in zdaj sledi še McCoy. Sick shit. :D Zajebal na draftu big time, v planu mel že od začetka draftat Riversa, samo sem mislil da me bo nekako počakal do 8. runde (jebeni mock drafti z 12 igralci). :D

Objavljena slika

#34 Viper

• šerifi in depjutiji
  • 582 sporočil

Objavljeno 26 november 2014 - 13:35

Hvala za obširno razlago obema zgoraj!!!

#35 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 26 november 2014 - 14:11

Oglej si sporočiloSeth, ob 26 november 2014 - 13:13, rekši:

v planu mel že od začetka draftat Riversa, samo sem mislil da me bo nekako počakal do 8. runde (jebeni mock drafti z 12 igralci). :D

:snetininja:

Objavljena slika

Sicer ga pa Rivers isto serje zdej na polno in dejansko igram SANCHEZA.

#36 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 28 november 2014 - 19:03

Lastniki Asiate, beware:

Jerick McKinnon (back) remained sidelined at Friday's practice.

McKinnon hasn't practiced at all this week. As a rookie who doesn't practice during the week, we'd say he's probably on the wrong side of questionable-to-doubtful for Week 13 against the Panthers. If McKinnon can't go, the Vikings will throw something together with Matt Asiata, Joe Banyard, and Ben Tate.

#37 Viper

• šerifi in depjutiji
  • 582 sporočil

Objavljeno 28 november 2014 - 19:49

sej je Asiata še tut listet kot probable, ko je mel concussion ...

#38 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 28 november 2014 - 19:54

Asiata bo igral, itak že trenira. Od McKinnona bo pa odvisno a bo #1 rb.

#39 Seth

• mn3njalničarji
  • 939 sporočil

Objavljeno 28 november 2014 - 20:52

Mckinnon je out zdaj.

#40 Tjulenj

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 24 sporočil

Objavljeno 01 december 2014 - 14:49

Mislim, da imamo vse potnike v playoff v rookie ligi.

Saints je že imel zagotovljeno mesto, jaz (RHJP) in ronaldinho sva z zmagama ohranila ti mesti, za ostale tri pozicije pa so kandidati Insanity, Ne0, Viper, Uroš in Nodi. Prvi kriterij je head2head. Če pogledam, kako so ti igralci igrali med sabo, imajo naslednje score:

- Insanity 3-1
- Ne0 2-2
- Viper 1-3
- Uroš 2-2
- Nodi 2-2

Insanity je najboljši, Viper pa izpade iz bitke. Za ostale tri se gleda drugi kriterij, ki je mislim da, points for. Nodi jih ima največ (1276), drugi je Uroš s 1126 točkami, zadnji pa ne0 s 1047. Če sem prav računal, gremo v playoff torej: Saints, jaz (RHJP), ronaldinho, Insanity, Nodi in Uros. Ker sta se Insanity in Uroš edina od novincev uvrstila v playoff, avtomatsko pomeni, da gresta v 1. ligo. Čestitam obema ;)

Naj me, prosim, kdo popravi, če sem se kje zmotil.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov