Skoči na vsebino

Fantasy NFL

1071 odgovorov na to temo

#41 Uros

ravnokar sir je.

• svinjski pastirji
  • 87 sporočil

Objavljeno 01 december 2014 - 17:25

Mislim da je v krogu score:
- Insanity 3-2
- Uroš 3-2
- Ne0 3-2
- Fudex (Nodi) 2-2
- Viper 1-4

Za wild card je ronnie vs ne0 in Insanity vs Uroš, Saints in Tjulenj imata bye in molita, da ne bo poškodb. :D

Enako kot Tjulenj, naj me kdo popravi, če se motim.

#42 Tjulenj

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 24 sporočil

Objavljeno 01 december 2014 - 17:50

Jao, spregledal sem, da ste eni po dvakrat igrali med sabo :confused:

#43 Nodi

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno 01 december 2014 - 19:14

okej, jst sem od mojih konkurentov k bodo 7-6 premagu insanity saints in uros' lions, obenem mam pa še boljši PF od njiju. zakaj potem po zgornjem izračunu ne grem v playoff, medtem k onadva oba gresta?

#44 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 01 december 2014 - 20:05

Dej pocakajte do jutri ane, bom lepo spisal po uradnem koncu. :D

Nodi gre v playoffe, imam izracunano.

#45 Nodi

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno 01 december 2014 - 20:07

model, sej ne da ste me čist sfukal s to rookie ligo, najprej par dni nazaj ugotovim, da je samo 13 tednov rednega dela, dons popoldne pa še da gre samo 6 ekip v playoff.

#46 Nodi

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno 01 december 2014 - 20:08

Oglej si sporočiloSaints, ob 01 december 2014 - 20:05, rekši:

Nodi gre v playoffe, imam izracunano.

#47 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 01 december 2014 - 20:18

Fudex, natresu si tud ze po 150+ pik. #FinalW #Hot #LetsGo

#48 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 01 december 2014 - 20:19

Oglej si sporočiloNodi, ob 01 december 2014 - 20:07, rekši:

da je samo 13 tednov rednega dela

Poj sm dojel, da je to mega in mor ronnie narest naslednic tud v prvi ligi. Zadn tedn based ekipe fuknejo starterje na rest. #Denver #NE #ElitePlayers

#49 DiNozzo

mini ritka, dirkalne nogce

• vesoljci
  • 900 sporočil

Objavljeno 01 december 2014 - 20:35

js vam sam povem da grem v playoffe z najboljšim PFjem v naši ligi
#bojteseme #pičke #chipkellyoffense

#50 Viper

• šerifi in depjutiji
  • 582 sporočil

Objavljeno 02 december 2014 - 06:38

zajebane li igre :) js sem pa mislu, da jih gre 8 naprej (top 8 varianta) ... eh ja ...

Po teh zadnjih tednih sem se pa prav slabo odrezal. Čeprav ... glede na točke mam kr dober score. Pišuka. Sem pa vesel, ker moj primarni cilj je biu več zmag kot porazov, kar mi je uspelo. Za uvrstitev med top 2 rookija pač ne bo zneslo - v tolažbo da lih po tie brakerju. Hehe.

#51 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 02 december 2014 - 16:25

FANTASY PREMIER LEAGUE

Objavljena slika

CLINCHED PLAYOFF:

1. Team Assault
2. Team DiNozzo
3. Upper Carniola Saints
4. Team Tjulenj
5. Team Inbredweasel
6. Novo Mesto Patriots

PLAYOFF HUNT:

1. Team the Mess (vs Upper Carniola Saints)
2. Team Shadow (vs Team Seahawks)
3. Team Seth (vs Team DeKo)
4. Team skvedr (vs Team Inbredweasel)
5. Cumnik Eagles (vs Team Tjulenj)

ELIMINATED FROM PLAYOFF:

1. Team Seahawks
2. Team DeKo
3. Team Pastirji

WEEK 13 REPORT:

Trinajsti teden je bil eden izmed najnezanimivejših tednov, saj niti ena tekma ni bila odločena z manj kot 10 pikami ampak so zmagovalci preprosto razbijaško opravili s stoticami+ razen Team Inbredweasel, ki pa je vseeno z 81 pikam odpihnil nasprotnika za 30 pik. Z odigranimi tekmami smo dobili tudi novega playoff člana, stefana. Nasprotno pa je za preostalo peterico. Team Shadow sam odloča o svoji usodi, saj z zmago pridobi avtomatično prednost in zadnji slot, na roko mu gre pa tudi matchup, saj zadnjo tekmo igra proti predzadnji ekipi. V primeru poraza in drugih zmag pa se precej zakomplicira, saj je skvedr premagal the Messa, the Mess je premagal Setha, slednji je pa premagal skvedra. PF. Seahawks, DeKo ter po novem Pastirji pa čakajo še preostale nasprotnike za masakr ostanka v prvi ligi.

FANTASY ROOKIE LEAGUE

Objavljena slika

PLAYOFF TEAMS:

1. New Carniola Based Saints
2. Red Hot Julius Peppers
3. Team Seahawks
4. Team fudex
5. Insane Saints
6. Uros's Lions

Objavljena slika

CONSOLATION TEAMS:

1. Ne0's Packers
2. Team Viper
3. Winterfell Direwolves
4. Team Assault
5. Team C
6. Gorenjc Bleffers

Objavljena slika

WEEK 13 REPORT:

Regularna sezona rookie lige je tudi uradno zaključena! Čestitke vsem šestim igralcem za velik dosežek, uvrstitev v končnico. Trinajsti teden je pričakovano prinesel mnogo, mnogo sprememb in na koncu smo bili deležni 5-way tie, v katerem so daljšo potegnili Team Fudex, Insane Saints in Uros's Lions s head-to-head prednostjo ter PF.

#1 in #2 seeda New Carniola Based Saints in Red Hot Julius Peppers 14. teden počivata in imata zagotovljeno polfinale. Za preostali mesti v polfinalu pa se bosta pomerila Insane Saints in vroči Team Fudex ter Seahawks in Uros's Lions, ki je v tem tednu nasprotnika odpihnil z 143 pikami. Definitivno tekma tedna!

#52 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 02 december 2014 - 16:31

Oglej si sporočiloViper, ob 02 december 2014 - 06:38, rekši:

zajebane li igre :) js sem pa mislu, da jih gre 8 naprej (top 8 varianta) ... eh ja ...

8 v prvi ligi (14 članska liga), 6 v drugi ligi (12 članska liga).

#53 Uros

ravnokar sir je.

• svinjski pastirji
  • 87 sporočil

Objavljeno 02 december 2014 - 16:42

Če se ne motim, se v krogu petih ekip ni gledalo na head-to-head record. Ker v tem primeru bi imeli Insane Saints, Uroš in Ne0 3-2 score, Fudex (Nodi) 2-2 in Viper 1-4. Prešlo se je na dane točke, kjer je Nodi raztural. Zanimivo... nisem si mislil, da bo to odločilno. :) Čestitke Insanity-ju za uvrstitev v prvo ligo.

#54 Seth

je fasal hemeroide. Zdaj mu plapolajo v vetru.

• mn3njalničarji
  • 939 sporočil

Objavljeno 02 december 2014 - 16:44

Haha začuda sma še s skvedrom vedno v boju za playoff, 'cause we roll like NFC South. :D Aja pa mislim da Nodi še nima clinched playoff spota, če on izgubi, Shadow in Jake pa zmagata, sta pol onadva not zarad boljšega recorda, saj Shadowu pol prav pride tisti tie z Ronniejem. :) Tako da ostaja še kar dosti kombinacij za tale dva zadnja playoff spota in bo zgleda zlo zanimiv zadnji del rednega dela sezone. :)

#55 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 02 december 2014 - 17:12

To je pa to, ko vedno samo poraze limam in ne pomislim, da loh celo zmagajo. :D

#56 DiNozzo

• vesoljci
  • 900 sporočil

Objavljeno 02 december 2014 - 17:47

spet dobr post saints, maš plusek

js sm pa mislu da je redni del tut pri nas že zaklučen
zdej zih ne bom prvi po PF ker sm se prehitro hvalu :D

#57 Nodi

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno 02 december 2014 - 18:03

Oglej si sporočiloSaints, ob 02 december 2014 - 16:25, rekši:

vroči Team Fudex

vroči fudo

aja kar se tiče prve lige mam jst jasno nalogo: win and i am in. je pa res da igram proti tjulnu k ma spet nerealen projection..

#58 Viper

• šerifi in depjutiji
  • 582 sporočil

Objavljeno 03 december 2014 - 06:39

Še en dober post, Saints. Tenkju ;).

#59 Tjulenj

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 24 sporočil

Objavljeno 03 december 2014 - 18:58

Oglej si sporočiloNodi, ob 02 december 2014 - 18:03, rekši:

aja kar se tiče prve lige mam jst jasno nalogo: win and i am in. je pa res da igram proti tjulnu k ma spet nerealen projection..

Ne skrbi glede projekcij. Vprašaj Saintsa, ti bo več o njih povedal :P

#60 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 03 december 2014 - 19:45

Hehe, no tokrat ni isto, tvoj roster je imo najmočnejši v naši ligi.

#61 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 07 december 2014 - 18:31

News:

McKinnon je out za sezono, Asiata (Viper, beri) bo #1 RB pri Minnesoti, obenem je pa 99% out za sezono tudi Ellington pri Cardinalsih. Rookie roster mi gre v pizdo pred playoffi. :'D

#62 Viper

• šerifi in depjutiji
  • 582 sporočil

Objavljeno 07 december 2014 - 20:05

pravkar nazaj ... fajn, a ne :) Hvala za info, sam je too late.

Itak pa sem v kurcu čist. 21pik na klopi zdele in 3 dosežene pike (1 odšpilal, 6 in play, 3 to play). Beautiful.

Edit: 2 piki ... Brees ima -1 sred druge četrtine.

#63 DiNozzo

• vesoljci
  • 900 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 14:07

Konec rednega dela

Let the playoffs begin

#64 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 14:11

FANTASY PREMIER LEAGUE

Objavljena slika

PLAYOFF TEAMS:

1. Team Assault
2. Team Tjulenj
3. Team DiNozzo
4. Team Inbredweasel
5. Upper Carniola Saints
6. Team the Mess
7. Novo Mesto Patriots
8. Cumnik Eagles

Objavljena slika

CONSOLATION TEAMS:

1. Team Seth
2. Team Shadow
3. Team skvedr
4. Team Seahawks
5. Team Pastirji
6. Team DeKo

Objavljena slika

WEEK 14 REPORT:

Preostala peterica, ki je še lovila playoffe, je imela jasno nalogo: zmagaj in ohrani upe za končnico. Najprej je to uspelo ekipi the Mess, ki je z upsetom poskrbel za poraz #3 seeda in si obenem prislužil končni #6 seed. Navijači Sethove ekipe so imeli jasen slogan na tribunah ''Nima veze, važno da poka!'' in manager jim ni ostal dolžan z zmagovitim blowoutom 118:56 kar pa vseeno ni zadoščalo za končnico. Cumnik Eaglesi so vedeli, da jim Seth diha za ovratnik in četudi so imeli h2h prednost, so šli hrabro v tekmo ter s stotico konkurirali Tjulnju dokler se ni odfukalo Pittsburghovem Bellu (41 pik). Kamniška mafija je že pripravljala airstrike na jeklarsko mesto ampak jih je Nodi zaustavil češ da so vseeno prišli v playoffe (/Jim Mora: Playoffs?).

Čestitke vsem playoffovcem za izjemen, izjemen dosežek v najboljši ligi pod soncem, hkrati pa dodatna čestitka ekipi Assault, ki bo na koncu fantasy sezone prejela Peyton Manning Trophy za zmago v regularni sezoni prve lige.

Let the real playoffs begin!!

FANTASY ROOKIE LEAGUE

Objavljena slika

ROUND 1 (CETRTFINALE) REPORT:

Da seedi in predhodni rezultati ne štejejo v končnici ama čisto in dobesedno nič, je bilo dokazano v četrtfinalu rookie lige. Četudi so Based Saintsi in Peppersi eksperimentirali z rosterjem na uradnem dopustu, pa je treba poudariti, da bi oba izgubila v četrtfinalu brez bye-a. Vroči™ Fudex dobesedno melje in je BTFOjal Insane Saintse v ljubljanskih Stožicah ter si prislužil mesto v polfinalu, kjer ga čakajo Based Saintsi katere je premagal pred dvema tednoma. V Superdomu bo dobesedno vrelo. Drugi četrtfinalni dvoboj je postregel s pravo fantasy poslastico, saj se dobesedno do izteka zadnje minute ni vedelo, kdo bo napredoval v polfinale! Ronaldinha je tokrat pustil na cedilu DThomas ampak Uros je tudi izgubil Marshalla. 109:104 za zaključek in napredovanje Levov, ki bodo igrali proti Peppersom.

Prva dva seeda naj se raje zbudita, shit's about to get real!

Objavljena slika

ROUND 1 CONSOLATION REPORT:

Objavljena slika

Ker v rookie ligi ni izpadov, pa napetosti še zdaleč ni konec, saj vsi consolation igralci dajejo vse od sebe, ker nočejo biti na zadnjem mestu in postati inavguracijski prejmnik JaMarcus Russell Trophy. Bust tituli so se prvo rundo uspešno izognili Ne0's Packers z zmago proti Viperju, Winterfell Direwolves z izjemno napeto tekmo proti Assaultu in Bleferju proti ekipi C.

Fun fact: Assault ima kvoto 2.35, da bo prejel tako Peyton Manning Premier League Trophy kot JaMarcus Russell Rookie League Trophy. #WaitWhat #NoWay

#65 Seth

je fasal hemeroide. Zdaj mu plapolajo v vetru.

• mn3njalničarji
  • 939 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 16:13

Hahah carski recap. Vsaka čast Saints :avadodo: :avadodo: Good luck vsem v playoffu, pa brez poškodb. :)

#66 Nodi

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 17:01

SAINTS :avadodo:

okej evo iskreno povedano, po tem k sem vidu da me bo tjulenj posilu in da bo seth zmagu, sem se vdal v usodo in reku bye bye playoff. sem mislu da je isti tiebreaker kot v rookie ligi se pravi PF. in tko pol zdej odprem to temo kjer vidm da sem #8 seed. glede na katastrofalen začetek sezone in nerealno težka nasprotnika v zadnjih dveh tednih mi je uspel pregurat se v playoff. morm rečt da sem zelo vesel. ob tej priložnosti bi tud pozdravu moje frende lenarta, tedija, saintsa, ves 9.a razred oš frana albrehta in vse k me poznajo.

#67 Nodi

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 17:02

also: PLAYOFFS!!!!!!!!! :limona: :limona:

#68 DiNozzo

• vesoljci
  • 900 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 17:48

ej nodi se vidva v eagles finalu

#69 assault7

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 19 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 17:57

Odprem FF stran, Julio in Lacy razturala, preberem, da nista mogla končat tekme, zjeban kolk. Thank you and good bye. :avadodo: Saints

Objavljena slika

#70 Tjulenj

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 24 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 19:08

Spet lep post, Saints :worship:

In kdo je vaš favorit za zmago? Letos je res močna liga in se je izkazalo, da je polno močnih ekip, tako da lahko kdorkoli zmaga. Če bi moral, bi stavil na assaulta.

Še en fun fact: V 1. krogu playoffa je ponovitev lanskega finala med mano in Štefanom. Upam, da se mu ne bo uspelo maščevat za lanskoletni poraz :P

#71 Nodi

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 19:39

majkemi da sta vidva ti tjulenj pa ti assault dve največji jokici tuki.. tko k tiste sošolke v srednji k so pred testom skos vpile oooo jst bom zabila jst bom zabila a gremo vsi zanalašč pisat ena. mrš

#72 Nodi

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 19:40

Oglej si sporočiloDiNozzo, ob 09 december 2014 - 17:48, rekši:

ej nodi se vidva v eagles finalu

one does not simply walk into philly

#73 Uros

ravnokar sir je.

• svinjski pastirji
  • 87 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 20:40

Haha Saints super napisano :avadodo: bi dal plus pa ne morem (lahko kdo razloži zakaj?). Škoda, da se mi je Marshall fental, je pa res da ni imel neke blesteče sezone. It's super Sammy time i guess.

#74 assault7

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 19 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 21:43

Oglej si sporočiloNodi, ob 09 december 2014 - 19:39, rekši:

majkemi da sta vidva ti tjulenj pa ti assault dve največji jokici tuki..

Ohoho somebody is mad :lol: Kdaj sm letos jokcu (niti nism meu razloga, ker so bli vsi mostly zdravi do zdej)? Mnde pa lahka mal zajokam, če se mi zlomta moja dva najboljša igralca (1st pa 2nd RP) tik pred POi. Je pa tut res, da probam mal jinxat :snetininja:

#75 Tjulenj

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 24 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 21:46

Oglej si sporočiloNodi, ob 09 december 2014 - 19:39, rekši:

majkemi da sta vidva ti tjulenj pa ti assault dve največji jokici tuki.. tko k tiste sošolke v srednji k so pred testom skos vpile oooo jst bom zabila jst bom zabila a gremo vsi zanalašč pisat ena. mrš

Ko smo se vsi zmenili, da bomo enke pisali, sem jaz pol 5 dobil <_< Pa znal tudi nikoli nisem in sem bil prepričan, da bom dobil nezadostno ter sem to tudi večkrat pred testom glasno povedal. Ko so me po kontrolki sošolci in sošolke spraševali, kako je bilo, sem vedno rekel, če bo profesorica spustila kriterij in bom imel polno sreče, bo mogoče dvojka. Potem pa je vedno bila petka :sorcerer:

In, Nodi, kdo bo zmagal ligo? Čigavo moštvo bi najraje imel?

#76 Viper

• šerifi in depjutiji
  • 582 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 22:29

Saints tnx za super report. Se bere z užitkom ;). Sam je res hudo pestro tole...

#77 Saints

Member Title

• šerifi in depjutiji
  • 128 sporočil

Objavljeno 09 december 2014 - 23:44

Oglej si sporočiloTjulenj, ob 09 december 2014 - 19:08, rekši:

In kdo je vaš favorit za zmago?

V prvi ligi Tjulenj, če mu rata pridt v finale. Luck vs Tennessee, Foster vs Jax, Nelson vs Detroit, Jimmy Graham vs TB .. dream matchupi. V rookie ligi pa IMO Fudex, če gre čez mene. Ne zarad matchupov ampak v njegovmu rosterju se vedno enmu v nulo spipa zadnje tedne (Hopkins za 35 pik, Cam za 35 pik, Hilton 25 pik, ...). Baltimore Ravens 2012 all over again.

#78 Nodi

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno 10 december 2014 - 00:10

Haha modela dejta u izi. Jst vaju kot under dog mal trash talkam vidva pa takoj v zrak. :) a niste rekl da vam je the league huda serija. Tko v usofa poteka fantasy, dofaja se tud med lastniki mostev cez teden, mal se hypa in prca. Ne pa da v nedeljo zvecer samo bulis v svojo ekipo in pike. Saints je super odprl tole temo, dejmo jo izkoristit za to da mal spoznamo sploh kdo so igralci. Zdej pa res ze 3 sezone igramo skupi v enem dost zaprtem socialnem okolju. :) fist bump

#79 Tjulenj

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 24 sporočil

Objavljeno 10 december 2014 - 00:20

@Nodi: Se strinjam, naj tema zaživi! Lahko tudi na račun trash talkanja :mafija: Upam, da se še kdo aktivno pridruži temi, ker se mi zdi, da nas je samo ene par :hmm:

Drugače pa sem ti že zgoraj nekaj napisal o sebi (kakšen sem bil v šoli), če si že tako želiš spoznavanja :P

#80 Nodi

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno 10 december 2014 - 00:24

Haha ja sej sem vidu pa rajs nisem sploh komentiru :)

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov