Skoči na vsebino

Steam

Steampowered

12660 odgovorov na to temo

#12641 VEĐETA

na veliko mlati prazno slamo.

• šerifi in depjutiji
  • 3 936 sporočil

Objavljeno 24 september 2019 - 09:22

drgac pa res hud online kjer je 50% cheaterjev :D

#12642 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 1 300 sporočil

Objavljeno 24 september 2019 - 10:44

Oglej si sporočiloLjud, ob 24 september 2019 - 01:11, rekši:

Govoriš kot da so te stvari samoumevne, pa niso. Kateri je najbolj prodajan CoD? Najbolj prodajan Assassin's Creed? Najbolj prodajan Gran Turismo?

100 mio prodanih izvodov ni kar tako. Ni nekaj samoumevnega. Sicer bi več franšiz kopiralo uspeh.

ne, govorim da se bo moja napoved uresničila pri točno gta VI.

prntscrn this post.

LP

cod?
assassin's ?
sploh ne znam več preštet kok jih je ker jih šopajo na letni čas, res si najdu 2 bednika od špila.
Tvoj point je razumljiv, ampak reci mi besedo, da bo gta VI manj prodajan od V (ne bo).

#12643 Izbrisani_Ljud_*

• Guests

Objavljeno 24 september 2019 - 10:49

Ne govorim glede tvoje napovedi. Komentiral sem tvojo samoumevnost 100 mio prodanih izvodov.

#12644 VEĐETA

• šerifi in depjutiji
  • 3 936 sporočil

Objavljeno 24 september 2019 - 10:50

jst sm recimo preorderal petko, in nisem niti minute gameplaya gledal ker mi je bilo samoumevno da bo to nek magičen špil po tistem ko mi je bla štirka ena izmed najboljših iger ever. Pol se je pa izkazalo da so bla moja pričakovanja previsoka, tko da ne zanemarit MOMENTUMA ki ga ima določena frašniza

#12645 Sovica

• neuvrščeni
  • 1 300 sporočil

Objavljeno 24 september 2019 - 10:57

Oglej si sporočiloVEĐETA, ob 24 september 2019 - 09:22, rekši:

drgac pa res hud online kjer je 50% cheaterjev :D

realno je bil carski prve par let.

LP, cheater :D

#12646 Izbrisani_Ljud_*

• Guests

Objavljeno 24 september 2019 - 11:29

Oglej si sporočiloVEĐETA, ob 24 september 2019 - 10:50, rekši:

jst sm recimo preorderal petko, in nisem niti minute gameplaya gledal ker mi je bilo samoumevno da bo to nek magičen špil po tistem ko mi je bla štirka ena izmed najboljših iger ever. Pol se je pa izkazalo da so bla moja pričakovanja previsoka, tko da ne zanemarit MOMENTUMA ki ga ima določena frašniza
Štirka je bila kr polariziran špil. Vsaj tko kot sem jst prebiral na forumih (tudi tukaj na mn3). Enim je morila ta rjavost/sivost, drugi so imeli težave z voznim modelom, tretji s cover based shooting itd. Marsikdo je pogrešal GTA: San Andreas. Same prodajne številka GTA IV tudi niso bile tako neverjetne v primerjavi s San Andreas in ne spovpadajo s "common sense" ki pravi da je logično da se vsako nadaljevanje bolj prodaja.
Grand Theft Auto: San Andreas 27.5 million
GTA IV 25 million
Grand Theft Auto V 110 million
https://www.independ...es-8863784.html
https://kotaku.com/g...correct-5840484
https://www.gamesind...old-110m-copies

Da še na to odgovorim:

Oglej si sporočiloVEĐETA, ob 24 september 2019 - 08:01, rekši:

povej kaj je mela petka tolko boljšega da je tolko outsoldala štirko ?!? :D

Ja, določene detajli so bili boljši v GTA IV. Se strinjam. Sam ta video je tud malo nefer ane. GTA V je imel ogromno malih detaljov ki niso bili prosotni v GTA IV. Nej proba narest podobno primerjavo kaj se zgodi če človek posluša iti v vodo :D

#12647 VEĐETA

• šerifi in depjutiji
  • 3 936 sporočil

Objavljeno 24 september 2019 - 11:34

ja sej 15 let nazaj je mel nekdo v podpisu da se prebivalstvo zemlje veča ampak da je IQ konstanten, drugac jebe se mi za detajle :D ampak core mehanike so pomembne, recimo naprimer policija ni nic napredovala od štirke

#12648 ALTER EGO

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 398 sporočil

Objavljeno 24 september 2019 - 16:44

Oglej si sporočiloLjud, ob 24 september 2019 - 11:29, rekši:

Ja, določene detajli so bili boljši v GTA IV. Se strinjam. Sam ta video je tud malo nefer ane. GTA V je imel ogromno malih detaljov ki niso bili prosotni v GTA IV. Nej proba narest podobno primerjavo kaj se zgodi če človek posluša iti v vodo :D

Doom2 tut nima tako hude grafike, kot doom 2016

#12649 Izbrisani_Ljud_*

• Guests

Objavljeno 24 september 2019 - 17:31

?

#12650 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 6 073 sporočil

Objavljeno 25 september 2019 - 09:54

Men je bila petka res nor špil v smislu tehnične dovršenosti. Žal story res ultra beden, vseeno če ne bi bilo Trevorja pa tistega Franklina. Pri 4ki so si faking igral čerfurja, ki pride v Ameriko v kavbojkah in jopca zgornji del trenerke. Mislim kakšen je to detail, res ultra čefurski!

Samo vzdušje v igri v podzemlju kriminila, kritika Ameriške družbe, npcji in res postanejo frendi na katere se navežeš itd... Je pa res, da jest budalam ne posvečam pozornosti, pa naj bo to Trevor Philips ali Matic Šilc ali Denise Dame. Kakšen scenarij Trevorja, mislim res totalno debilen in neverjeten.

#12651 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 879 sporočil

Objavljeno 10 oktober 2019 - 14:11

Navedek

Today our team announced another great new platform feature that will be built into Steam: Remote Play Together. This will allow friends to play local co-op games together over the internet as though they were in the same room together.

zelo carski feature

#12652 Sovica

• neuvrščeni
  • 1 300 sporočil

Objavljeno 11 oktober 2019 - 18:31

ne razumem :D

#12653 Sovica

• neuvrščeni
  • 1 300 sporočil

Objavljeno 11 oktober 2019 - 18:39

Oglej si sporočiloatomic, ob 25 september 2019 - 09:54, rekši:

Men je bila petka res nor špil v smislu tehnične dovršenosti. Žal story res ultra beden, vseeno če ne bi bilo Trevorja pa tistega Franklina.

Pri 4ki so si faking igral čerfurja, ki pride v Ameriko v kavbojkah in jopca zgornji del trenerke. Mislim kakšen je to detail, res ultra čefurski!

k daš enkrat čez začetno navdušenje, niko belič in njegov posiljen balkan naglas je tak top cringe da jesus f. christ.
sj lepo da so šli GTA: balkan represent sam ja, djmo bit odkriti, lah bi dobil enga dejanskega balkanca za voice acting

videz pali sam zato ker je takrat si en več kot očitno pogledal behind enemy lines in si sposodil sašo

Objavljena slika

za trevorja se strinjam da je beden edgelord v prvem runu sam zarad njega nism izbral C opcije

Michael je mel čist solid story, mal analyze this vibe-a, žena k ga vara, sin k je retardiran AJ soprano razvajen pohec, ampak ma saj za kej živet unlike trevor&franklin

franklin pa lamar je bla čist ok štorija imho, sam afaik je bolezen lamarja (IRL) potem vplivala tut na zgodbo (baje naj bi franklin moral umret in bi na konc dobil za freeroamat lamarja), škoda.
men so bli kr smehi z unim irancem k je nategoval folk v avtosalonu

drgač, Belič, je najverjetneje umru, bil ubit v gta V lokalu.

#12654 dono

ne ve, kaj je kumkvat.

• mn3njalničarji
  • 166 sporočil

Objavljeno 20 oktober 2019 - 12:50

lih sm si na stteamu kupu gta5, da bova lahko s kolegom mp nabijala.

#12655 Flaming_C

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 197 sporočil

Objavljeno 20 oktober 2019 - 14:08

Vanilla GTAV al tud LSPDRF oz. FiveM?

#12656 Tom7i

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 879 sporočil

Objavljeno 20 oktober 2019 - 15:44

Ko se že ravno menite o nakupih potencialno nasilnih iger na Steamu, se moram pohvalit, da sem si danes ponoči nabavil Postal 4 (ker je še v akciji) :mafija:

Prvih dveh špilov sicer nisem nikoli igral, sem pa o njih slišal marsikaj zanimivega; tretji del baje ne obstaja, 4ka pa je za zdaj v Early Access.

Pogledal sem si tudi istoimenski film izpod peresa Uwe-ja Bolla in se mi je zdel presenetljivo prebavljiv tbh... glede na trenutno woke stanje družbe bo verjetno prav sedlo delat politično nekorektne reči v špilu ;)

#12657 PsihoKekec

skače z ritko na svečko.

• prostozidarji
  • 778 sporočil

Objavljeno včeraj, 06:33

Preiskusi še mecha Postal, Brigador. Kot plačanec v službi dobrosrčne korporacije razsuvaš vse in vsakogar, da vrneš planet njegovim zakonitim lastnikom. Simpatična izometrična pikslasta grafika, dober soundtrack, totalen razčefuk z več ducat različnih mechov in tankov.

#12658 Tom7i

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 879 sporočil

Objavljeno včeraj, 16:04

Hvala za namig; špil je bil dodan na moj wishlist, sploh po tem, ko sem malo poguglal njegovo zgodovino.

#12659 Titanium

ni nič.

• mn3njalničarji
  • 671 sporočil

Objavljeno včeraj, 17:35

Postal 3? Kaj je to neka urbana legenda?

#12660 Nyrix

ne ve, kaj je kumkvat.

• mn3njalničarji
  • 181 sporočil

Objavljeno danes, 05:30

Zalostna zgodba Tom7i ta razvoj Brigadorja. Tud jaz prvic slisim zanj, pa mi zgleda zanimiv. Obstaja kaksna stran ki bi imela priblizne podatke stevilo prodanih kopij na steamu?

#12661 Čenir_

je ravnokar kraljevsko prdnil.

• mn3njalničarji
  • 235 sporočil

Objavljeno danes, 06:36

Niti ni tako žalostna zgodba. Oni so vsaj dobili prostor za izpoved, večina še to ne

2 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 2 gostov, 0 anonimnih uporabnikov