Skoči na vsebino

Jezero

183 odgovorov na to temo

#161 bigboss82

je bil zasačen pri zlorabi gasilskega aparata.

• vesoljci
  • 5 493 sporočil

Objavljeno 17 januar 2020 - 11:39

Sej drugace dobis tudi audiobook na yt.. ampak me ni pritegnilo, se vedno raje gledam tv hehe

#162 Don Kihot_

se bori z mlini na vetrove.

• govnači
  • 1 516 sporočil

Objavljeno 17 januar 2020 - 11:46

Saj nisem mislil dobesedno elektronsko napravo TV.

#163 Adam Velkavrh

Se bori za pravice zelenih ženskov.

• vesoljci
  • 4 921 sporočil

Objavljeno 17 januar 2020 - 11:48

Oglej si sporočiloDon Kihot_, ob 17 januar 2020 - 11:36, rekši:

saj človek bi si mislil, da dandanašnji razen penzionerjev anben več ne gleda televizije

sam pol odpreš temo Jezero na spletnem portalu džoker mnenjalnik in ogromno folka under 40 še vedno gleda televizijo

to meris na, gleda TV kot fizicno TV sprejemnik, al gleda TV vsebine na drugem mediju ?

LP

#164 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 2 869 sporočil

Objavljeno 17 januar 2020 - 12:40

Oglej si sporočiloDon Kihot_, ob 17 januar 2020 - 11:36, rekši:

saj človek bi si mislil, da dandanašnji razen penzionerjev anben več ne gleda televizije

sam pol odpreš temo Jezero na spletnem portalu džoker mnenjalnik in ogromno folka under 40 še vedno gleda televizijo

Svet ni črno bel

#165 Don Kihot_

se bori z mlini na vetrove.

• govnači
  • 1 516 sporočil

Objavljeno 17 januar 2020 - 12:46

- temveč poln čudakov, ki vsak (random dan v tednu) ob 20.00 prižgejo tv program RTV/POP TV/KANAL A/HRT2/ORF AJNZ/drugo in gledajo tam pripravljene in predvajanje fsebine.

Najprej džoker z Mariem, potem Kmetija pod kozolcem in za zaključek večera, ko fracovje že spi, Jezero.

#166 BuDi

analizira banalne analogije kanalov.

• prostozidarji
  • 2 555 sporočil

Objavljeno 17 januar 2020 - 13:08

Jaz gledam samo z zamikom ko imam čas - pa preskočim reklame... me pa fascinira da mi <40 še vedno govorijo "kako nisi poznal tega in tega, saj so skos reklame po tv".

#167 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 2 869 sporočil

Objavljeno 17 januar 2020 - 13:32

Oglej si sporočiloDon Kihot_, ob 17 januar 2020 - 12:46, rekši:

- temveč poln čudakov, ki vsak (random dan v tednu) ob 20.00 prižgejo tv program RTV/POP TV/KANAL A/HRT2/ORF AJNZ/drugo in gledajo tam pripravljene in predvajanje fsebine.

Najprej džoker z Mariem, potem Kmetija pod kozolcem in za zaključek večera, ko fracovje že spi, Jezero.

Kot svet ni črno bel sem mislil, da ni samo ali gledaš TV vsak dan po cele dneve ali pa ga ne gledaš nikoli v lajfu. Če gledam sebe in svojo družbo se je gledanost TV programov od naših fotrov do nas brutalno znižala, zdej ko so plačljivi servisi pomoje že za ene 80 - 90 %. Jaz recimo gledam EPL na športklubu (1 tekma na vikend) in trenutno jezero, na TV sploh nisem naročen ampak prek fotrovega EON accounta streamam na TV.

Ampak ja, če gledaš Jezero ziher gledaš še Svet na kanalu A in druge predpripravljene vsebine, logično.

#168 tiesto

jebe ježevca.

• rumeni jaki
  • 364 sporočil

Objavljeno 17 januar 2020 - 15:16

Js ujamem na tv tenis na eurosportu pa spa/ang nogomet na sportklub. Pa Jezero seveda.

#169 Quessoy

obvlada hendling, najbolj pa cobro!

• vesoljci
  • 1 096 sporočil

Objavljeno 18 januar 2020 - 19:47

Cavazza razloži, zakaj je zvok slab (začne se na 16:33).

#170 sskj

kadi joint, a ga ne deli z drugimi. Prasec.

• mn3njalničarji
  • 330 sporočil

Objavljeno 18 januar 2020 - 23:31

Sej to z slabim zvokom je pretiravanje, tudi v amersikih serijah mores dostikrat vklopit podnapise

#171 BuDi

• prostozidarji
  • 2 555 sporočil

Objavljeno včeraj, 12:04

Rtvslolvenija

Objavljena slika

Objavljena slika

#172 kROKar

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• prostozidarji
  • 6 870 sporočil

Objavljeno včeraj, 12:31

Režiser ni hotel nahsinhronizirat. Pa bi zelo enostavno rešil vse s tem.

#173 BuDi

• prostozidarji
  • 2 555 sporočil

Objavljeno včeraj, 19:30

Oglej si sporočilokROKar, ob 26 januar 2020 - 12:31, rekši:

Režiser ni hotel nahsinhronizirat. Pa bi zelo enostavno rešil vse s tem.
Tako, potem okajenega ne bi bilo treba poslat domov.

#174 BigBadWolf

je ravnokar kraljevsko prdnil.

• mn3njalničarji
  • 226 sporočil

Objavljeno včeraj, 22:19

Glup zaključek.

#175 Adam Velkavrh

Se bori za pravice zelenih ženskov.

• vesoljci
  • 4 921 sporočil

Objavljeno včeraj, 22:42

nekako mas obcutek, da 5.5 nimajo pojma kaj delajo, nic resno ne napredujejo, potem pa en komentar vse razkrije.

cist prevec kompresiran ugotovil sem kdo je storilec in izpoved storilca in cist predolg, raziskujem primer.

drugace ok za slovenske razmere, sam se vidi, da ni strokovnjak z jocker foruma reziral in napisal scenarij

LP

#176 bigboss82

• vesoljci
  • 5 493 sporočil

Objavljeno včeraj, 22:47

Sem poslusal audio knjigo na yt pred ogledom zadnjega dela.. zdaj mi je vse jasno zakaj se nikoli nic ne zgodi. Cel kup stvari je izpuscenih zaradi pomanjkanja budgeta oz kratkosti serije. Sparali so tusi na scenariju, reziserju in ocitno tudi audio ne vem kaj.. knjiga oz. zgodba sama po sebi ni nek vrhunec, ampak moram rect, da je napisana relativno okej in zaradi dolocenih dialogov in dogodkov, dogaja.. v seriji je cel kup stvari izpusceno in slabo adaptiranih.. pac vidi se da ni blo kesa za overall produkcijo ampak samo da igralci poberejo pare..

Edino kar je ql v seriji so doloceni kadri in dva trije igralci pa ta zabarska, slo scena.. to je pa tut vse.. v glavnem, ce sem bil prej v dvomi zdaj nisem vec, totalno uparvecena nezadostna ocena.. pac se ena serija za to da iz davkoplacevalskega dnarje dolecni "nasi" igralci dobijo honorar

#177 BuDi

• prostozidarji
  • 2 555 sporočil

Objavljeno včeraj, 23:05

Oglej si sporočilobigboss82, ob 26 januar 2020 - 22:47, rekši:

Sparali so tusi na scenariju, reziserju...
Jebote, imel so 5 (pet) scenaristov, med njimi tudi Mihata Mazzinija (mislim da ga ni treba predstavljat) in srba Srđana Koljevića (Sivi kamion crvene boje, Klopka...) in 2 (dva) režiserja, en je prej režiral Srečen za umret, drugi pa serijo V dvoje (Marčetič) in Prepisani (od Jonasa)

#178 reziser

si mota joint.

• mn3njalničarji
  • 307 sporočil

Objavljeno včeraj, 23:19

Oglej si sporočiloBuDi, ob 26 januar 2020 - 23:05, rekši:

Jebote, imel so 5 (pet) scenaristov, med njimi tudi Mihata Mazzinija (mislim da ga ni treba predstavljat) in srba Srđana Koljevića (Sivi kamion crvene boje, Klopka...) in 2 (dva) režiserja, en je prej režiral Srečen za umret, drugi pa serijo V dvoje (Marčetič) in Prepisani (od Jonasa)
Dvornik je zelo slab reziser, Luzar mogoče malo boljši, ni bil Mazzini, ampak Hočevar...rtv se ne more it takih produkcij.

#179 bigboss82

• vesoljci
  • 5 493 sporočil

Objavljeno včeraj, 23:21

Ja ne vem ocitno so jih premalo placali al pa nimajo pojma, scenarij je od kurca, ce primeejas serijo.. ze sam zakljucek je totalno krneki

Pac v teh 6 epizod so mogli strpat knjigo ki bi potrebovala vec epizod in se to so slabo naredili, mialim, kaj jaz vem ce bi bil kaksen res hud scenarist bi mu vspwlo v 6 epizod samo.. slabo pac.. ne vem kaj ti rect, lahko so n papirju hudi, sam v celi seriji se nw dogaja nic, slab scenarij, ce preberes knjigo, je vedno kaj zanimivega ipd

#180 BuDi

• prostozidarji
  • 2 555 sporočil

Objavljeno včeraj, 23:23

Oglej si sporočiloreziser, ob 26 januar 2020 - 23:19, rekši:

Dvornik je zelo slab reziser, Luzar mogoče malo boljši, ni bil Mazzini, ampak Hočevar...rtv se ne more it takih produkcij.
Mazzini je bil, ker se je sam večkrat pohvalil da je bil svetovalec. Je pa iz meni neznanega razloga "uncredited", mogoče ker je samo svetoval, čeprav bi bilo to pri njegovem egu precej neverjetno.

#181 SpaWn

ne ve, kam bi sam s sabo.

• rumeni jaki
  • 662 sporočil

Objavljeno danes, 02:11

Od trupla 2 naprej je šlo samo še navzdol v res beden zaključek. Logično sklepanje bi reklo, da je knjiga tud v kurcu, a pravite da ni tolk. Ne deluje mi, da je avtor kaj dosti raziskoval tematiko. Ta scenarij bi komot porezali v en slab celovečerni film. Kaj smo mel od teh scen ko mali Cavazza laufa, da ne omenjam scene z alkoholom v zadnji epizodi :sick:. Ob gledanju finala sem si že mislil, da nastavljajo 2. sezono, ker se po pol ur eni nič zgodilo.
Par tehničnih stvari so za naše razmere dobro izpeljali, to je pa tud vse.

#182 Super Km3t

obvlada hendling, najbolj pa cobro!

• mn3njalničarji
  • 1 038 sporočil

Objavljeno danes, 05:41

Konec je res tako glup, da bi blo čisto vseno, če bi blo prvih 5 epizod same fukarije ne pa "policijskega raziskovanja". Đizs krajst kako sm razočaran.

#183 Caffrey

prišel v fANALe za mistra mn3njalnika

• vesoljci
  • 2 764 sporočil

Objavljeno danes, 06:17

Na koncu maš rres filing da kar je zgodbe v 6.delih bi npr. Midsomer Murders naredili eno epizodo.
Vsekakor pa korak v pravo smer.

#184 sskj

kadi joint, a ga ne deli z drugimi. Prasec.

• mn3njalničarji
  • 330 sporočil

Objavljeno danes, 07:15

če bi bilo malo manj filler kadrov, pa namesto njih boljše predstavljena zgodba ter razvoj karakterjev bi bilo morda boljše

6 ur je bilo hkrati premalo in hkrati preveč časa

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov