Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri konjzolcu

25983 odgovorov na to temo

#1 Chenier

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• govnači
  • 9 803 sporočil

Objavljeno 20 junij 2012 - 20:58

Tale tema je namenjena preprostim razgovorom o konzolah ... nekaj takšnega, kot so bile Svete vojne.

Torej, malce kreganja, malce pogovarjanja, malce žaljenja in razdiranje kakšne pametne debate.

Je pa zato, ker menim, da rabimo eno tako temo za preprost, sproščen chat. Tudi Svete vojne niso bile samo žaljenje, ampak smo imeli marsikatero debato in tema je bila praktično najbolj "živa" - morda tudi zato, ker se nismo bali zaviti offtopic, kar je ponavadi debati samo v korist, čeravno sprva ne zgleda tako.

Pogovarjajte se torej.

V post sem dodal tudi prvo ankico (pozneje bom dodal kakšno drugo) - zanima me namreč, kje ste nazadnje pristali? Takšne ankete smo imeli na začetku, preden so izšle konzole nove generacije, pa nekje sredi. Imejmo jo torej tudi sedaj, ko smo se večinoma že zapisali svoji strani. Katera konzolo bi postavili na tron aktualne generacije? Jaz IMO Playstation 3. Lastil pa sem si vse tri konzole, s tem da sem 360 enkrat prodal, ker nisem čutil potrebe po njem. PS3 mi je imel veliko boljše ekskluzive, nekatere slabše verzije multiplatform iger pa me niso tako motile.

#2 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 5 571 sporočil

Objavljeno 25 junij 2012 - 17:57

Imel sem vse 3 konzole. Najboljša mi je bila oziroma mi je xbox 360. Vse 3 se mi zdijo največji nateg in zelo zelo slabe ter drage za to kar ponujajo. Ob izzidu ful drage, s tem da si moral še zamenjati TV in zvočnike, če si mel računalniške 5.1. Crkovale so ful od blu-ray pogonov, YLOD, RROD... Skratka crap. Niso nudile nekega multimedijskega centra, kot so obljubljali, že podnapisov nisi mogel streamat, kaj šele HD filmov oziroma MKV, razen če si se drkal z transkodiranjem al karkoli se že reče. Par iger je bilo dobrih, veliko slabih oziroma pol izdelkov, tako kot konzole same. Te Kinecti in svetleči dildoti so res brezvezne igračke, katerih se še otroci hitro naveličajo. Skratka veliko stvari so obljubljali a malo potem dali. Danes enkrat na mesec samo igram še s kolegi fifo 2012, ki je res res dobra, čeprov še vedno manjka par osnovnih stvari.
Sj bi se še v detajle spuščal samo to je nekako to.

#3 Slinch

polbogec

• vesoljci
  • 10 093 sporočil

Objavljeno 25 junij 2012 - 18:26

Iz trenutne generacije si lastim PS3, ostale sem le bežno (beri v trgovinskih inštalacijah) sprobal. Kupil sem ga zelo pozno (konec 2009), tako da se mi je takratna cena zdela primerna. Igre so sicer predrage, ampak to rešijo angleške štacune. Izbral sem ga zaradi ekskluziv, se je pa pozneje izkazalo, da je BR pogon prišel zelo prav. Igričarstvu ne posvečam takšne pozornosti kot pred 10imi leti in mi pri trenutni generaciji nič ne manjka.

#4 Mandarina

brez pečk.

• mn3njalničarji
  • 602 sporočil

Objavljeno 25 junij 2012 - 20:11

sprva x360, sam pol k je pršu u2 soulsi pa gow3 je hitr biu ps3 tabolš

#5 Izbrisani_šaolin monk_*

• Guests

Objavljeno 25 junij 2012 - 20:28

vse tri, wii sem komaj nabavil zaradi zeld, mariev, metroidov, donkey konga in ostale domače produkcije. še vedno so to top franšize, ki so ohranile svojo čarobnost. to so res čarobne igre.

#6 jure00

treez r ppl 2

• mn3njalničarji
  • 388 sporočil

Objavljeno 25 junij 2012 - 21:28

Presenetljivo sem začel z nakupom Wiija. Po slabem letu igranja Zelde in Metroida sem se ga naveličal in prodal. Kupil sem ps3 preigral ekskluzive: uncharted, heavy rain, god of war, killzone itd... Pred dobrim letom pa kupil še xbox. Od vseh mi je ps3 za igrat najboljši. Tih in dobro dela. Pa za moj okus ima najboljše ekskluzive. :)
xbox jih ima premalo, da bi prehitel ps3.imo.

#7 atomic

• vesoljci
  • 5 571 sporočil

Objavljeno 25 junij 2012 - 21:53

Oglej si sporočilošaolin monk, ob 25 junij 2012 - 20:28, rekši:

še vedno so to top franšize, ki so ohranile svojo čarobnost. to so res čarobne igre.
+1, ko sem prvič igral new super mario na DSu, nism mogel verjet, kako je to lahko še zmeraj tako dobra igra.

#8 Izbrisani_šaolin monk_*

• Guests

Objavljeno 26 junij 2012 - 08:22

brezčasna zasnova, magični svetovi, nintendov touch, naredijo svoje

#9 Besko

obvlada hendling, najbolj pa cobro!

• vesoljci
  • 1 144 sporočil

Objavljeno 28 junij 2012 - 23:25

Na 360 mi enostavno paše party chat, brez katerega več ne morem. Po ekskluzivah mi je PS3 jasno boljši. A par asov, ki jih 360 ima, hitro izravnata vse. Wiijeve ekskluzive so res fenomenalne ampak nikoli si ga ne bi omislil kot my console of choice, saj je dejansko že narejen kot sekundarec. Morda bo z WiiU drugače..

#10 bubunabu

ga najraje faše pod pazduho in pri tem konjsko prdi.

• mn3njalničarji
  • 1 187 sporočil

Objavljeno 29 junij 2012 - 11:34

Kaj bi predlagali meni, ki recimo največ igra športne igre vseh vrst sem pa tja pa tudi kakšno streljačino. Nekako se bolj nagibam k PS3 predvsem še zaradi BR-ja...

Se splača kupit rabljeno, koliko časa preden izidejo nove verzije konzol?....

#11 atomic

• vesoljci
  • 5 571 sporočil

Objavljeno 29 junij 2012 - 17:40

Oglej si sporočilobubunabu, ob 29 junij 2012 - 11:34, rekši:

Kaj bi predlagali meni, ki recimo največ igra športne igre vseh vrst sem pa tja pa tudi kakšno streljačino. Nekako se bolj nagibam k PS3 predvsem še zaradi BR-ja...

Se splača kupit rabljeno, koliko časa preden izidejo nove verzije konzol?....
Vseeno oziroma potem raje PS3 za to ker je online zastonj. Samo men osebno je PS3 gamepad veliko slabši kot to nasplošno velja. Ene 10x slabši.

#12 Izbrisani_ke_kit_*

• Guests

Objavljeno 30 junij 2012 - 12:46

Pri gamepadu se ne oziraj na to kar pravi mainstream.
Razen, če te ful motijo zares slabi triggerji. Tam Dualshock 3 pogori na celi črti (zato maš neke dodatke, ki stvar popravijo, samo vseeno lolz na sony glede triggerjev) v primerjavi s 360 padom. Pri 360 padu pa je digitalni križec povsem obupen, tako da imata oba gamepada stvoji slabi strani. :hmm:
Glede ostalih stvari pa je samo stvar navade. S tem, da ergonomsko PS3 pad veliko boljse sede v različne dimenzije rok, med tem ko 360 pad zna motit ekstremiste s precej velikmi ali precej majhnimi rokami (mene, ki imam velike roke recimo velikokrat žuli na zgornji strani sredincev, ker drsata ob zaobjen del pada pod petelinoma). Teh problemov pri PS3 padu ni. Pa še pri dolgih seansah se PS3 pad bolje obnese, ker te ne sili v nespremenljivo držo rok. Glede tega je 360 pad smrt za vezi v dlaneh.

All in all je pa stvar posameznika. Če padeš v skupino folka s povprečno velikostjo dlani, ne boš imel problemov ne z enim ne z drugim padom. Edino navadit se boš moral na različno občutljivost gobic.
Torej je v bistvu glavna odločitev na tebi. Če bi rad mel boljše triggerje -> 360 pad. Če bi rad imel funkcionalen digitalni križec -> PS3 pad.

#13 vrex

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 75 sporočil

Objavljeno 30 junij 2012 - 14:50

Se strinjam z splosnim mnenjem, da je PS3 malo boljsi, zaradi ekskluzivnih naslovov. Na zacetku je bil Xbox360 boljsi, ker je imel vec iger, normalno in takrat je bilo veliko vec ljudi za xboxa in veliko ljudi ki mu je bilo trdno "zaprisezeno", je zdaj spremenilo mnenje, ker je jasno da je kar nekaj naslovov zadnjih let, v primerjavi z Xboxom.

Na splosno seveda so obe dve konzoli dobri, imata ena ene druga druge prednosti in pomankljivost. Nintendo kar nekako ne morem vtakniti v to kategorija, saj ima nekatere briljantne naslove, ampak na splosno ce si zelis naslovov kot so God of war, Gears of war, Dark souls, GT5, in tako naprej je spisek se dolg, torej igre kjer hoces streljanje klanje, krvosprice, resne- filmsko podajane zgodbe in vrhunske dirkacine, Nintendo pac odpade.

Pa ta novica z novim Xboxom 360, ki je samo nadgrajen, to sploh ni slaba ideja, o tem sem ze razmisljal.Glede na to da nove generacije ni na spregled in glede na zjebane case jo tudi ni kaj hitro pricakovat, bi enostavno naredili konzole PS3 in Xbox360, ki bi bil nadgrajen ram, CPU in GPU. Najboljse pri tem bi bilo da igre nebi bilo potrebno delat za stare in nove izvedenke, ampak bi imel kot na PCju, low, medium, high nastavitve oziroma se vec to bi bilo poenostavljeno v nulo. Stari modeli bi pac imeli slabso grafiko, ko bi isti ploscek vtaknil v novo konzolo, bi to konzola sama zaznala in uporabila visje nastavitve, torej brez poseganja zajebavanja.
To bi bil super korak in spet bi bile tanajnovejse igre graficno primerljive z PCji tako bi lazje pocakali na tapravo novo generacijo konzol.

#14 jure00

treez r ppl 2

• mn3njalničarji
  • 388 sporočil

Objavljeno 30 junij 2012 - 15:36

Kdo pa bi kupil ps3 z nadgradnjo rama, cpuja in gpua?
vsak bi raje počakal na izid nove konzole...

#15 vrex

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 75 sporočil

Objavljeno 30 junij 2012 - 16:02

Kdaj pa bo prisla nova generacija? Se nekaj casa ne in glede na kvaliteto danasnjih konzol, je vsak ki kolikor toliko igra, je zamenjal vsaj ze dve konzoli, glede na debate, se mi zdei da sem z drugo konzolo lahko se vesel. Dve je minimalno, povprecje je verjetno se visje saj ce bi delali anketo, bi videl da po 3, 4 konzole ni nic neobicajnega. Seveda tukaj govorim o igricarjih, ki imajo redne vecurne seanse in ne nedeljse polurne igricarje. Taksna je danasnja roba (niti slucajno si ne mislit da so nakljucno narejene da ne trajajo) , taksna je danasnja mentaliteta in svet.

Glede na to to ne bi bil slab korak in jaz vem da bi kupil novo konzoli, ki bi dvignala nivo grafike iz medium na high, bilo bi prisotno glajenje robov kot se spodobi in nove tehnoligije grafike in fizike.
Saj na racunalniku ni nic drugace, tapravi gamerji menjavajo komponente kot po tekocem traku, ni nobenih novih generacij.
Glede na cas, bi mogoce bilo celo se bolje, da bi konzole samo dvigovale nivo grafike, kot je to na PCju, ker nova generacija je pocasi samo se neko afnanje, ker so minili casi ko so bili graficni poskoki, ki so bili resnicno zasluzeni za naziv nextgen.

Pac ce bi imel model recimo PS3ja tri generacije nazaj bi igral neko novo igro na low, ce bi imel tazadnjo bi uzival na high, nic slabega ne bi bilo to kvecjem dobro, saj bi konzole hitreje prihajale in ne bi trpel novih naslovov v taksni razliki z PCjem kot je danes.
Z grafiko na PS3 sem se vedno zadovoljen, ampak ni vec tistega wow efekta kot je bil nekaj casa nazaj, ko so ekskluzive res izdirale ocesa. Pocasi si zelim bolj glajene robove in tako naprej.

#16 nsignific

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• rumeni jaki
  • 1 495 sporočil

Objavljeno 30 junij 2012 - 16:25

Imam vse tri, začel pa sem z Wii katerega sem tudi največ igral (Mario Galaxy + party igre).

Kot drugega sem nabavil X360 in preigral Halote, God of Ware in še par stvari, od takrat nabira prah.

Pri PS3 je podobno, Killzoni, Unchartedi in pa GT5. Potem prah.

Ugotovil sem, da sem večino časa tokratne generacije preživel za PCjem.

Mi pa ni žal, da sem nabavil konzole, ker omenjenih iger sicer ne bi videl.

#17 jure00

treez r ppl 2

• mn3njalničarji
  • 388 sporočil

Objavljeno 30 junij 2012 - 17:59

Oglej si sporočilonsignific, ob 30 junij 2012 - 16:25, rekši:

Kot drugega sem nabavil X360 in preigral Halote, God of Ware in še par stvari, od takrat nabira prah.
god of ware na xboxu?

sploh pa se v današnjih časih splača kupit gaming pc. je kakšna dobra pc ekslkuziva?

#18 atomic

• vesoljci
  • 5 571 sporočil

Objavljeno 30 junij 2012 - 18:25

Oglej si sporočilojure00, ob 30 junij 2012 - 15:36, rekši:

Kdo pa bi kupil ps3 z nadgradnjo rama, cpuja in gpua?
vsak bi raje počakal na izid nove konzole...
Jest bi prvi kupil tako konzolo. Da imam vse igre v FullHD oh yeah, pa da vsi gamepadi delajo tudi na novi konzoli!

#19 Izbrisani_Riptor_*

• Guests

Objavljeno 22 januar 2013 - 21:01

BUMP

#20 PiMP

• vesoljci
  • 7 320 sporočil

Objavljeno 22 januar 2013 - 21:02

Sam treba bo nardit update za novo generacijo konzol :)

#21 Atzar

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 427 sporočil

Objavljeno 22 januar 2013 - 21:08

Bom se premaknil na Chenierja enkrat pozneje in umaknil zastarelo anketo (ter jo menjal, ko bodo znane uradne specifikacije obeh konzol), če morda nisem več banan :D

#22 Atzar

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 427 sporočil

Objavljeno 22 januar 2013 - 21:09

Also seznam ljudi, ki so glasovali za Wii:

XsenO, VIPER SVB, Jake the Mess

Samo da se ve

#23 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• vesoljci
  • 3 563 sporočil

Objavljeno 23 januar 2013 - 08:29

Treba met neki za obiske. Kinecta pa mova res ne bom nabavljal, sodobnih dobrih špilov ki podpirajo 2 kaj šele 4 v split screen je pa res ogromno (edin rock band in guitar hero mi padeta na pamet, sam to je preveč keša vse skupaj). Za večjo družbo tako Wii, Gamecube, N64 in SNES super pridejo. Če sta 2, se da pa tudi PC, X360 in PS3 uporabit.
Hm, edini ki imam vse 4?

#24 Atzar

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 427 sporočil

Objavljeno 23 januar 2013 - 09:29

A nisi na starem forumu rekel, da ne poznaš IRL ljudi, ki bi igrali igrice? Jst tudi imam vse štiri (no X360 sem sicer prodal, ker mi ni služil ničemur), ampak težko rečem, da bi lahko favoriziral Wii. Preprosto se mi zdi slabo zastavljen, dobrih igric je zelo malo, tudi v družbi se milijon teh "mini iger" ne obnese najboljše, sploh če so neki normalni ljudje, ki tudi sicer igrajo igrice. Pa vprašanje ni bilo, katere konzole si lastimo, ampak katera nam je najbolj carska.

#25 seattle

vseskozi piratizira! APZ, na pomoč!!!

• vesoljci
  • 1 863 sporočil

Objavljeno 23 januar 2013 - 10:19

Ni no kuni!

Master race in Bež škatlarji kae..where is your god nao??!!

:sorcerer:

#26 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• vesoljci
  • 3 563 sporočil

Objavljeno 23 januar 2013 - 10:36

Ne vem kaj spet mešaš igrice zraven??? Ne, ne poznam nobenega ki bi igral igrice. No, morda brat pa sestra da jih še zmer igrata, sam sem jima zdej že zadost iger zrihtal da verjetno ne več.

Ja to se strinjam da Nintendove konzole niso ravno za na tron zaradi večih obče znanih pomankljivosti. Ima pa svoje igre zaradi katerih je povsem vreden nakupa (Marioti, Zelde, Pikmini in tako naprej)(za tiste ki jim njegove ekskluzive ustrezajo seveda).
Če bi nadaljeval s tako razčlembo, je nad njim PS3. Veliko stvari čudno zastavljenih in zakompliciranih, ter velik minus slabo zastavljeno kar se chata tiče ki ga posledično bolj ni (gumbkanje ali karkoli bi rekli tipkanju na gamepad je za znoret).
Nato pa sledi še X360, ki ima stvari bolj razumljivo zastavljene in brez PS3jevih nepotrebnosti, obenem pa ima super narejen chat univerzalen prek vseh iger vendar je bedno ker največ DVDje bere. S tem da vse vedno bolj prilagajajo da je Kinect friendly kar pomeni da gredo navzdol s hitrostjo in prijaznostjo uporabniku. En tak primer je search v dashboardu, kjer si prej hitro nagumbkal na VR tipkovnici, sedaj pa se moraš pomikat levo desno po enojni vrstici črk.

Kar se samih iger tiče, jaz imam vse ker na vsakem najdem zadosti ekskluziv ki so mi všeč. Če je na voljo tudi PC verzija pa ponavadi vzamem to.

Torej na tvoje vprašanje, bi verjetno šel v naslednjem vrstnem redu. Če bi imel samo en sistem, bi še naprej imel samo PC, ker sem na njem že 19-20 let in ga imam tudi za veliko drugega kot samo igre. Če 2 bi še X360, nato še PS3 in na koncu še Wii.

#27 Izbrisani_ke_kit_*

• Guests

Objavljeno 23 januar 2013 - 10:42

Ni No Kuni. Najjača igrica te generacije. :avadodo: :avadodo: :avadodo:

#28 Atzar

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 427 sporočil

Objavljeno 23 januar 2013 - 10:45

Oglej si sporočiloVIPER SVB, ob 23 januar 2013 - 10:36, rekši:

Ne vem kaj spet mešaš igrice zraven??? Ne, ne poznam nobenega ki bi igral igrice. No, morda brat pa sestra da jih še zmer igrata, sam sem jima zdej že zadost iger zrihtal da verjetno ne več.
Daj nehaj s svojimi shizofrenimi izpadi glede igric/iger, ker zmerom izpadeš stopnjo neumnejši.

#29 Atzar

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 427 sporočil

Objavljeno 23 januar 2013 - 10:48

Oglej si sporočiloke_kit, ob 23 januar 2013 - 10:42, rekši:

Ni No Kuni. Najjača igrica te generacije. :avadodo: :avadodo: :avadodo:
Hvala na verbalni zlorabi industrije!!!!!

#30 Izbrisani_ke_kit_*

• Guests

Objavljeno 23 januar 2013 - 10:54

igre:
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

igrice:
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#31 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 4 903 sporočil

Objavljeno 23 januar 2013 - 11:01

Oglej si sporočiloAtzar, ob 23 januar 2013 - 10:48, rekši:

Hvala na verbalni zlorabi industrije!!!!!

Ne saj ima prav. Tisti pedrski drek res izgleda kot igrica za otroke.

#32 Izbrisani_ke_kit_*

• Guests

Objavljeno 23 januar 2013 - 11:08

kako ti je irl uspelo prit iz omare (igranje badmintona v javnosti), pri igricah pa še nisi uspel zbrat poguma?

#33 Mefisto

• legende
  • 4 903 sporočil

Objavljeno 23 januar 2013 - 13:08

Smiliš se mi prijatelj. Diskriditiraš šport, ki ga ne poznaš, obenem pa to počneš iz naslanjača, ki ti vsak mesec težje podpira maščevje, ki se ti nabira. Precej bolje bi bilo, da bi sam posegel po žogici in loparju in zgubil kakšen kilogram iz tolste riti.

#34 seattle

vseskozi piratizira! APZ, na pomoč!!!

• vesoljci
  • 1 863 sporočil

Objavljeno 23 januar 2013 - 13:25

Debel Kekit pa plešast Mefisto.....Kekit še zmer lahk na izi shujša :D

#35 Mefisto

• legende
  • 4 903 sporočil

Objavljeno 23 januar 2013 - 13:28

Eh prej pofukaš žensko, če si bald, kot pa fat ass. Lasje so drugače overrated. Veliko pravih moških je zabritih (Statham, Rock, Willis ....).

#36 VonGriffin

bom banal, porkafiks

• vesoljci
  • 3 542 sporočil

Objavljeno 23 januar 2013 - 13:43

xbox 360 in ps2, zgolj zaradi kupice ekskluziv, kat je zame sicer nateg ampak kaj moraš

še vedno ni delujočega PS3 emuiatorja ?

#37 Atzar

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 427 sporočil

Objavljeno 23 januar 2013 - 13:51

Rofl še PS2 emulator je poldelujoč

#38 Izbrisani_ke_kit_*

• Guests

Objavljeno 23 januar 2013 - 13:59

Oglej si sporočiloMefisto, ob 23 januar 2013 - 13:08, rekši:

Smiliš se mi prijatelj. Diskriditiraš šport, ki ga ne poznaš, obenem pa to počneš iz naslanjača, ki ti vsak mesec težje podpira maščevje, ki se ti nabira. Precej bolje bi bilo, da bi sam posegel po žogici in loparju in zgubil kakšen kilogram iz tolste riti.
sej imaš prav
sam osebno bi raje izbral kak manj gay šport
that's all

#39 PiMP

• vesoljci
  • 7 320 sporočil

Objavljeno 23 januar 2013 - 14:08

Da se ne bo Spipanemu snelo in ne bo zaklenil konzolasticnih novick in pa da jih po nepotrebnem ne pospamamo, predlagam da se novice in z njimi povezane svete vojne o prihajajoci generaciji konzol preselijo sem.

Rumour: Xbox 720 and PlayStation 4 to be revealed around GDC in March
Insider Daily. More Xbox Next Specs. PS4 specs detailed. 3.2T with 8gb of RAM and full HSA
Showtime: PS4 rumoured at 1.84TF, Xbox 720 at 1.23TF
Xbox 720 and PlayStation 4 Secrets Allegedly Leaked to Nvidia by Former AMD Executives
PS4 and Xbox 720 Unveiled: Dev Spills the Beans on Reddit
Next-gen Xbox specs leak

Ugibanj, govoric in leakov je ze neskoncno veliko, a razen mn3njalnicarja DrMihe nihce nima 100% potrjenih podatkov o tem, kako bosta novi konzoli Microsofta in Sonya izgledali, kaksen hardware busta imeli in kam se bo usmeril njun fokus.

Jaz mislim, da si bosta po strojni zmogljivosti zelo blizu, nekako tako kot trenutna generacija. Oba mislim da se bosta bolj posvecala casual gamingu, ceprav bosta zase oba trdila da sta hardcore, Sony bo mogoce malo manj casual, nekako tako kot je bilo stanje v trenutni generaciji. Oba bosta tudi mocno podprla touch naprave, Microsoft s svojimi Surface tablicami, Sony pa z Vito in/ali Androidnimi tablicami. Oba bosta tudi se vedno posiljevala z motion controllerji, Microsoft sicer pomojem malo bolj agresivno s svojim Kinect v2 (za katerega bo mogoce dodal se fizicni kontroler), Sony pa malo manj a vseeno z novo iteracijo Move sistema.
Pricakujem pa da bo z novo generacijo konzol manj piratstva, vsaj pri Sonyu pricakujem, da konzole sploh ne bodo shekali (tako kot v bistvu nikoli niso zares shekali PS3), ali pa jo bodo zelo pozno v njenem zivljenskem ciklu.

#40 Mefisto

• legende
  • 4 903 sporočil

Objavljeno 23 januar 2013 - 14:17

Mogoče nogomet, katerega temelji del je skupno tuširanje, scanje po nogah in merjenje tičov po koncu treninga.

4 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 4 gostov, 0 anonimnih uporabnikov