Skoči na vsebino

Iščeš knjigo?

piši sem

450 odgovorov na to temo

#441 tiesto

jebe ježevca.

• rumeni jaki
  • 351 sporočil

Objavljeno 25 april 2019 - 21:02

Na to bo mel Sneti odgovor (nevem, je se na forumu?), ker on prevaja to trilogijo.

#442 tiesto

jebe ježevca.

• rumeni jaki
  • 351 sporočil

Objavljeno 07 julij 2019 - 14:55

Ljubitelji fantazije y/n?
https://www.primus.s...DVX7p9DqYI_5CvM

#443 Avion

ga najraje faše pod pazduho in pri tem konjsko prdi.

• mn3njalničarji
  • 1 266 sporočil

Objavljeno 07 julij 2019 - 20:34

Kot prvo, majhen trg gore dole, en velik lol na originalno ceno pred popustom. 40€ za knjigo v mehki vezavi, a si ti kej fuknjen.

That being said, Hobbova je kar cenjena v fantasy vodah, ampak odvisno, kakšen fantasy ti dogaja. Meni je njen preveč klišejski in čistunski, skorajda basic. Grem pa stavit, da bo marsikdo rekel "go for it", tako da...

#444 tiesto

jebe ježevca.

• rumeni jaki
  • 351 sporočil

Objavljeno 08 julij 2019 - 15:34

Glede na to, da padam na Abercrombie-a, Rothfuss-a, Tolkien-a,... podobno ctivo?

#445 Kole

consigliere di tutti consigleri

• mafija
  • 1 941 sporočil

Objavljeno 08 julij 2019 - 22:21

ja, go for it, definitivno

#446 Glista

kadi joint, a ga ne deli z drugimi. Prasec.

• mn3njalničarji
  • 317 sporočil

Objavljeno 01 avgust 2019 - 10:11

Jaz bi pa prosil za kakšen predlog fantazije, ki ni LOTR ali GoT in je v SLO, če gre za kako trilogijo oz skupek več knjig bi bil zelo srečen če se zadeva konča, pa da ravno ni za najstnike, hvala ;)

#447 Avion

ga najraje faše pod pazduho in pri tem konjsko prdi.

• mn3njalničarji
  • 1 266 sporočil

Objavljeno 01 avgust 2019 - 10:41

Uf, v slo imamo malo prevodov. Imamo Abercrombieja, ki pa še ni zaključen (manjka še prevod zadnjega dela trilogije), zgorajomenjena Hobbova je sicer prevedena, ampak ti ne bi bral nekaj LOTRastega ...

Probaj s Kingovim Dark Towerjem, sicer sta samo prva dva dela od sedmih prevedena, ampak smo oba dobili v enem letu, kar je super.

#448 Glista

kadi joint, a ga ne deli z drugimi. Prasec.

• mn3njalničarji
  • 317 sporočil

Objavljeno 01 avgust 2019 - 14:18

Oglej si sporočiloAvion, ob 01 avgust 2019 - 10:41, rekši:

Uf, v slo imamo malo prevodov. Imamo Abercrombieja, ki pa še ni zaključen (manjka še prevod zadnjega dela trilogije), zgorajomenjena Hobbova je sicer prevedena, ampak ti ne bi bral nekaj LOTRastega ...

Probaj s Kingovim Dark Towerjem, sicer sta samo prva dva dela od sedmih prevedena, ampak smo oba dobili v enem letu, kar je super.

Hvala, sem sicer ravno naročil zgoraj omenjeno trilogijo, dejasnko ne bi bral prav LOTR in GoT, ker sem ju že, nisem pa še Dark Towerja.

#449 Smilion

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 123 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2019 - 21:35

A kdo ve kaj se dogaja s prevodom prvega dela Gentlemen Bastard Sequence? Prevajal se je že preden je izšel prvi del Abercrombija v slovenščino, prevoda pa še vedno od nikjer? Ima kdo kakšen inside info? Snetija ni na forumu, da bi ga vprašali, glede na to, da je takrat na FDV-ju rekel, da Vavpetičevi skupaj s Pižamo pomagata pri prevodu kakšnih besednih zvez ... Ampak je že več kot 2 leti od tega.

#450 Scar

mehko blato #471

• mn3njalničarji
  • 307 sporočil

Objavljeno 03 avgust 2019 - 09:08

Tudi mene zanima. Sem se mladinski knjigi ponujal za prevod ze daljnega leta 2016 pa so rekli da se ze prevaja. Pa bi bil to bolano dober prevod, verjemte mi na besedo.

#451 Scar

mehko blato #471

• mn3njalničarji
  • 307 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2019 - 09:34

Evo, ravnokar sem zasledil da naj bi Laži Locka Lamore koncno izsle 30. avgusta

Edit: še zos: https://m.facebook.c...=48&__tn__=EH-R

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov