Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri konjzolcu

23717 odgovorov na to temo

#23681 sadhu sequencer

Tukaj je bilo, zdaj ni več.

• vesoljci
  • 5 013 sporočil

Objavljeno 16 maj 2019 - 19:13

Oglej si sporočiloAtzar, ob 16 maj 2019 - 18:51, rekši:

Jaz se drgač strinjam z njim. Pač to, da big budget developerji znajo komunicirat samo skozi nasilje, šport in avtomobile, mal kaže na to, kako nezrel je trenutno še medij

Mi je pa zabavno, da misli, da so Quantic Dream špili "subtle" v zgodbi :D :D :D

Očitno nimaš pojma o čem pišeš, če je zate Jay Leno Oldsmobile Toronado 1966 nezrela stvar. In če v Galactic Civilizations 2 razstrelim planet to ni nezrelo, ampak zabavno.

#23682 ke_kit

najraje liže usmrajenega krapa.

• svinjski pastirji
  • 48 sporočil

Objavljeno 16 maj 2019 - 19:18

Jaz se drgač strinjam z njim. Pač to, da big budget developerji znajo komunicirat samo skozi nasilje, šport in avtomobile, mal kaže na to, kako nezrel je trenutno še medij

Mi je pa zabavno, da misli, da so Quantic Dream špili "subtle" v zgodbi :D :D :D
To je tko, kot da bi reku, da je spremljanje kateregakoli športa oz. imeti katerikoli hobi namenjen zabavi, nezrela dejavnost.
Oddih in sprostitev sta nujna faktorja v življenju vsakega človeka po moje. Ne moreš zdej kar rečt, da je vsak, ki si ju privošči, nezrela oseba.

#23683 sadhu sequencer

• vesoljci
  • 5 013 sporočil

Objavljeno 16 maj 2019 - 19:21

Contra ima dober video na to temo.

I love her :wub:

#23684 Atzar

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 424 sporočil

Objavljeno 16 maj 2019 - 19:31

Oglej si sporočiloke_kit, ob 16 maj 2019 - 19:18, rekši:

To je tko, kot da bi reku, da je spremljanje kateregakoli športa oz. imeti katerikoli hobi namenjen zabavi, nezrela dejavnost.
Oddih in sprostitev sta nujna faktorja v življenju vsakega človeka po moje. Ne moreš zdej kar rečt, da je vsak, ki si ju privošči, nezrela oseba.
Uf. Človek seveda rabi sprostitev, jaz ful cenim sprostitev in je potrebujem veliko :D.

Mislil sem "nezrela" v smislu, da še ni dovolj raziskana v tem, kaj ponuja. Skoraj dobesedno tako, kakor predlaga SSKJ: "neizoblikovan, neizdelan: nezrelo literarno delo".

Ogromno načinov komunikacije med avtorji, igro in igralci še ni raziskanih. Si predstavljam nekako takole kot stripovska umetnost, ko se je le-ta začela pojavljati, ko je šlo ali za preproste satirične slikce v časopisih oziroma potem pulp comicse s tako ali drugače žgečkljivo vsebino, potem pa se je sčasoma začelo raziskovati vse več novih pristopov, novih jezikov, načinov pripovedovanja v stripih itd. Najprej so itak te eksperimenti najbolj vplivali na bolj obrobne artfage, sam potem pa so počasi te postopke začeli prevzemati tudi bolj "mainstream" avtorji. Skratka "nezrela" ni bilo mišljeno v otročja, pač pa bolj neizoblikovana.

#23685 ke_kit

• svinjski pastirji
  • 48 sporočil

Objavljeno 16 maj 2019 - 19:57

Aja, my bad. Kar se raznolikosti tiče se čisto strinjam s tabo.
Drugače itak veš, da tudi sam nisem največji fan količine nasilja prisotnega v igrah (predvsem strelskega).

To sporočilo je uredil ke_kit: 16 maj 2019 - 19:59

#23686 Bessie

po novem obvlada tudi kunilingus.

• šerifi in depjutiji
  • 5 725 sporočil

Objavljeno 16 maj 2019 - 21:32

Igre nezrel medij? LOL ravno nasprotno... tako zrel, da že gnije.

Edit...
Postaja oblačno.
"Microsoft and Sony have announced plans for a strategic partnership that will include technology and information sharing, as well as shared infrastuctures for some of their initiatives. While the announcement doesn't mention the Xbox or PlayStation brands specifically, it does suggest the partnership will focus on consumer entertainment platforms including gaming."

#23687 PS5 Lover

• svinjski pastirji
  • 47 sporočil

Objavljeno 17 maj 2019 - 00:14

Prav osvobujoče je it iz 8:7 na 16:9 ali celo 21:9. :D

#23688 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 167 sporočil

Objavljeno 17 maj 2019 - 10:40

https://news.microso...ic-partnership/

Sony in Microsoft objavila namero o partnerstvu - točneje za cloud service in streaming storitve, kjer je Microsoftov Azure mega močan faktor (2. največji globalni player za Amazonom).

Googlova Stadia je očitno dala povod za zelo zanimivo zavezništvo :D

#23689 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 4 682 sporočil

Objavljeno 17 maj 2019 - 10:51

LOL

#23690 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 5 349 sporočil

Objavljeno 17 maj 2019 - 10:57

To pa ne bo držalo. Najprej so bile nenasilne igre. Frogger, tetris, pong, arkanoid... to se vse res stare in nenasilne igre. Sonic in mario bi rekel, da nista ravno neke sileđije. Potem imam vrsto sim iger, pustolovščin, ki so bile na vrhuncu 90ih, razni lemingsi, Simsi, Minecraft... nintendo je sploh tukaj inovativen, kjer je res uspešen z vsemi nenasilnimi igrami, ala nintendogs, brain age, pokemoni, wii fit...

Tako jest bi ravno rekel, da gre obratno. Da so se igre toliko razvile, da grejo spet nazaj. Ker dobrih theme parkov ni, pustolovščin itd... Da to ohranjajo samo še indie igre.
In mogoče je ravno tu razlog, ki pač ni pravilo in lahko da se motim, ampak da 35+ letniki ne igrajo radi indie iger, ampak jim je to bolj občasna potešitev nostalgije.

#23691 atomic

• vesoljci
  • 5 349 sporočil

Objavljeno 17 maj 2019 - 10:58

Oglej si sporočiloke_kit, ob 16 maj 2019 - 19:57, rekši:

Aja, my bad. Kar se raznolikosti tiče se čisto strinjam s tabo.
Drugače itak veš, da tudi sam nisem največji fan količine nasilja prisotnega v igrah (predvsem strelskega).
A največji fan uncharteda, kjer se 70% časa streljaš :)
vsaj prvi trije deli, 4ke še nisem igral

#23692 maksi

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 7 986 sporočil

Objavljeno 17 maj 2019 - 11:41

Oglej si sporočiloatomic, ob 17 maj 2019 - 10:57, rekši:

To pa ne bo držalo. Najprej so bile nenasilne igre. Frogger, tetris, pong, arkanoid... to se vse res stare in nenasilne igre.
omejitev tehnologije, v teh igrah si izvajal nasilje nad sosednjimi piksli :D

meni je samo smešno kakšno necenzurirano nasilje izvajajo v MK, medtem ko so začeli zakrivati ženske obline v MK12 (podobno v SF5, samo ta je cartoony)

#23693 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 541 sporočil

Objavljeno 17 maj 2019 - 13:34

bewbs bad, think of the children

#23694 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 482 sporočil

Objavljeno 17 maj 2019 - 14:11

Oglej si sporočiloatomic, ob 17 maj 2019 - 10:57, rekši:

To pa ne bo držalo. Najprej so bile nenasilne igre. Frogger, tetris, pong, arkanoid... to se vse res stare in nenasilne igre. Sonic in mario bi rekel, da nista ravno neke sileđije. Potem imam vrsto sim iger, pustolovščin, ki so bile na vrhuncu 90ih, razni lemingsi, Simsi, Minecraft... nintendo je sploh tukaj inovativen, kjer je res uspešen z vsemi nenasilnimi igrami, ala nintendogs, brain age, pokemoni, wii fit...

Tako jest bi ravno rekel, da gre obratno. Da so se igre toliko razvile, da grejo spet nazaj. Ker dobrih theme parkov ni, pustolovščin itd... Da to ohranjajo samo še indie igre.
In mogoče je ravno tu razlog, ki pač ni pravilo in lahko da se motim, ampak da 35+ letniki ne igrajo radi indie iger, ampak jim je to bolj občasna potešitev nostalgije.
L O L

Sej ne da se ena prvih iger dobesedno imenuje Spacewar!

Pa ne vem kako lahko omeniš Tetris in hkrati ignoriraš starejše Space Invaders in miljavžent klonov. Top down shooterji, side scrolling shooterji. Tega je blo res na tone. Kera selektivna zgodovina je to da se osredotočiš sam na Pong in Tetris.

Pol pa model omeni še celo Minecraft, indie igro iz 2013, kot kaj? Nenasilne igre na vrhuncu 90tih? Rofl. Ja, dejmo dat res Minecraft kot primer in ignorirat dejansko najbolj ikonično igro devetdesetih... DOOM.

Mal razmisl predn postaš pls. Al pa ne jokat kako te folk napada k pišeš težke neumnosti.

#23695 sadhu sequencer

• vesoljci
  • 5 013 sporočil

Objavljeno 17 maj 2019 - 18:27

Frogger je nasilna igra. Mečeš žabe pod tovornjak. Bedna igra drugače.

#23696 ke_kit

• svinjski pastirji
  • 48 sporočil

Objavljeno 17 maj 2019 - 19:36

Oglej si sporočiloatomic, ob 17 maj 2019 - 10:58, rekši:

A največji fan uncharteda, kjer se 70% časa streljaš :)
vsaj prvi trije deli, 4ke še nisem igral
Streljanje mi je najbolj beden del vseh Unchartedov.

#23697 atomic

• vesoljci
  • 5 349 sporočil

Objavljeno 17 maj 2019 - 22:41

Oglej si sporočiloLjud, ob 17 maj 2019 - 14:11, rekši:

L O L

Sej ne da se ena prvih iger dobesedno imenuje Spacewar!

Pa ne vem kako lahko omeniš Tetris in hkrati ignoriraš starejše Space Invaders in miljavžent klonov. Top down shooterji, side scrolling shooterji. Tega je blo res na tone. Kera selektivna zgodovina je to da se osredotočiš sam na Pong in Tetris.

Pol pa model omeni še celo Minecraft, indie igro iz 2013, kot kaj? Nenasilne igre na vrhuncu 90tih? Rofl. Ja, dejmo dat res Minecraft kot primer in ignorirat dejansko najbolj ikonično igro devetdesetih... DOOM.

Mal razmisl predn postaš pls. Al pa ne jokat kako te folk napada k pišeš težke neumnosti.
Govorim o ekstremno uspešnih prodajnih uspešnicah in o trendu, kam gredo igre. Nisem rekel, da ni bilo nasilnih iger, ampak so bile te prodajno res smešne napram nenasilnimi včasih. Spacewar, space invaders in podobne so res smešne v primerjavi s prodajo nekega tetrisa in frogerja. Že neki smešni Lemingsi so se bistveno bolje prodajali od legendarnega Dooma. Pomikal sem se prot novejšimi igrami, ok Minecraft res ni iz 90ih, to mislim, da je vsem jasno zato sem je zadnjo naštel, ampak če smo pikolovski tudi iz leta 2013 ni. Je pa to ena zadnjih nenasilnih in ultra uspešnih iger in je od tega že kar dolgo. Prodajne uspešnice so danes, predvsem call of dutyiji, GTAji, nasilne igre in to že kar nekaj časa traja.
Tako da časi, ko so nenasilne igre prednjačile na prodajnih lestvicah so že bili nekoč in se ne bi strinjal, da smo nezreli, ampak kot je Bessie omenil, smo prezreli in že gnijemo.

#23698 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 482 sporočil

Objavljeno 17 maj 2019 - 23:19

atomic, ob 17 maj 2019 - 22:41, rekši:

ok Minecraft res ni iz 90ih, to mislim, da je vsem jasno zato sem je zadnjo naštel, ampak če smo pikolovski tudi iz leta 2013 ni. Je pa to ena zadnjih nenasilnih in ultra uspešnih iger in je od tega že kar dolgo. Prodajne uspešnice so danes, predvsem call of dutyiji, GTAji, nasilne igre in to že kar nekaj časa traja.
Ne vem zakaj mi je google našel izid konzolnih verzij in ne pc izida. Sam še vedno point ostaja. Call of Duty in GTA sta bla prodajni hit dosti pred Minecraft, tak da daješ res slabe primere no. San Andreas je bil best seller na PS2 preden je Minecraft obstajal kot ideja, CoD4 je podiral prodajne rekorde leta preden je Minecraft izšel v alfi.

atomic, ob 17 maj 2019 - 22:41, rekši:

Tako da časi, ko so nenasilne igre prednjačile na prodajnih lestvicah so že bili nekoč in se ne bi strinjal, da smo nezreli, ampak kot je Bessie omenil, smo prezreli in že gnijemo.
Moj point je da ta čas nikoli ni zares obstajal razen v tvoji domišljiji. V času Atari 2600 si med top prodajnimi igrami mel čist dost streljskih iger. Space invaders se je na Atari 2600 prodajal bolje kot Frogger. Na C64 si mel Last Ninja, Robocop in Elite. NES je mel Zelde, Duck Hunte, Dragon Queste in Punch Oute... Pač ta čas k bi nenasilne igre res očitno dominirale ni nikoli obstajal. Če kaj so bli razni Tetrisi in podobno prej v manjšini med top 100 najbolj pridajanih iger na katerikoli platformi.

Za vsak Tetris maš dva Mega Mana, Commandosa, Bombermana in podobno.

#23699 Šimšalamima Huhu

skače z ritko na svečnik.

• šerifi in depjutiji
  • 1 517 sporočil

Objavljeno 18 maj 2019 - 08:28

Ena od prvih stvari, ki jih scraftaš v Minecraftu je meč in lok. In potem odstranjuješ okostnjake, zombije, pajke, bežiš pred creeperji in jih od daleč cepaš s puščicam ... Res, ultra nenasiln koncept :D

#23700 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 482 sporočil

Objavljeno 18 maj 2019 - 09:25

Atomica zavede predstavitev in tko ne vid da je Mario v bistvu igrica o drobljenju hrbtenic in peštanju lobanj z nasilnimi skoki.

#23701 Šimšalamima Huhu

skače z ritko na svečnik.

• šerifi in depjutiji
  • 1 517 sporočil

Objavljeno 18 maj 2019 - 11:29

Objavljena slika

#23702 bigboss82

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 633 sporočil

Objavljeno 18 maj 2019 - 18:14

Da ki samo okosnjake, ubijas tudi prasice, ovce, krave in to na veliko...

Sicer pri nasilju je tako, ce je usmerjeno proti pridmim in nedolznim je slabo, ce je proti zlobnim pol je okej

S tem da sta dobri in slabo zelo relativna pojma

#23703 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 237 sporočil

Objavljeno 18 maj 2019 - 18:25

Igrice so premalo nasilne, skoda k se razkosavanje telesa iz soldier of fortune ni prijelo, verjetno zaradi raznih soyboy sjwjev. Nek najlepsga je blo iz pusko odpizdit nasprotniku nogo al pa roko.

#23704 Atzar

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 424 sporočil

Objavljeno 18 maj 2019 - 19:04

Ne bi rekel, da smo soy boy sjwji kaj preveč vplivali na nasilje v igrah. Če smo že pri tem, ti lahko povem, da so večinoma vsi "ban violent videogames" aktivisti prihajali iz vrst konzervativne desnice :D.

Drgač pomoje kvečjemu želja po izogibu AO ratingsom in posledično večji prodaji. Čeprav AO v igrah je bil doslej kar rezeviran za seksualne vsebine.

#23705 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 237 sporočil

Objavljeno 18 maj 2019 - 19:44

A dejansk k gres igrico kupit v trgovino, te prodajalc vprasa za osebno al kaj, ce si mladoleten in hocs kej tazga kupit :lol:

#23706 Atzar

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 424 sporočil

Objavljeno 18 maj 2019 - 19:59

Načeloma ne, ker ratingi v večini držav niso vezani na zakon. Ampak nisem namigoval na to. Problem pri AO (adult only) ratingu je, da izdelkov pod tem ratingom večina največjih trgovskih verig ne drži. Vključno z npr. Sony/MS/Nintendo e-shopom. Tudi Twitch bana vse streame AO iger. Ampak kot pravim, večinoma je AO rezerviran za seksualne igre. Od mainstream iger se spomnim, da je imel Manhunt 2 AO zaradi nasilja (potem so rockstarsi samocenzurirali zadevo, da je rating padel na M), drugih iger pa ne.

#23707 sadhu sequencer

• vesoljci
  • 5 013 sporočil

Objavljeno 18 maj 2019 - 22:37

Kočevc, ob 18 maj 2019 - 18:25, rekši:

Igrice so premalo nasilne, skoda k se razkosavanje telesa iz soldier of fortune ni prijelo, verjetno zaradi raznih soyboy sjwjev. Nek najlepsga je blo iz pusko odpizdit nasprotniku nogo al pa roko.

SOF 1 sem drugič končal lansko leto ali predlani, prvič pa v srednji šoli še pred letom 2000. Nekaj je pri tem "mesarjenju" bilo narobe. Quake 2, ki sem ga drugič končal lani, pri tem v končni fazi izpade bolje.

Priporočam ti igranje Brutal Dooma 64, kar je nova igra, da boš uvidel, da ni razloga za pesimizem.

Atzar, ob 18 maj 2019 - 19:04, rekši:

Ne bi rekel, da smo soy boy sjwji kaj preveč vplivali na nasilje v igrah. Če smo že pri tem, ti lahko povem, da so večinoma vsi "ban violent videogames" aktivisti prihajali iz vrst konzervativne desnice :D.

Drgač pomoje kvečjemu želja po izogibu AO ratingsom in posledično večji prodaji. Čeprav AO v igrah je bil doslej kar rezeviran za seksualne vsebine.

Od kdaj je Hillary Clinton konzervativna desnica?

#23708 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 482 sporočil

Objavljeno 19 maj 2019 - 09:34

Oglej si sporočiloKočevc, ob 18 maj 2019 - 19:44, rekši:

A dejansk k gres igrico kupit v trgovino, te prodajalc vprasa za osebno al kaj, ce si mladoleten in hocs kej tazga kupit :lol:
V marsikateri državi dejansko te ja. Avstralija, ZDA, UK so vse znale biti stroge glede tega. Možno da so kake razlike od mesta do zvezne države, od trgovine in kina, sam poznam kr neki folka k so mi razlagal da valda niso mogl kr kupit Mature igrice, filma. Sam kdaj pol enostavno starši, starejši brati kupijo.

#23709 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 364 sporočil

Objavljeno 19 maj 2019 - 11:23

Je kdo na tekočem glede Rockstarjeve igre Bully 2? Oziroma, ima kdo kakšno dokaj verodostojno informacijo? Nekaj se je namreč govorilo, da bi naj delali na tem projektu, dočim uradne najave menda ni bilo.

#23710 tomazek

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 767 sporočil

Objavljeno 19 maj 2019 - 16:08

Ja. Večina folka na forumu ima verodostajne informacije o igri, ki niti ni imela uradne najave. Ampak ravno zaradi tega, ker ni bilo uradne najave in je tajna, jih ne smemo delit kar povprek. Sorry.

#23711 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 364 sporočil

Objavljeno 19 maj 2019 - 20:11

Samo vprašam. Ne bit živčen, tomazek.

#23712 bigboss82

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 633 sporočil

Objavljeno 19 maj 2019 - 20:26

Mah vsi imamo iste informacije google.com

#23713 Bessie

po novem obvlada tudi kunilingus.

• šerifi in depjutiji
  • 5 725 sporočil

Objavljeno 20 maj 2019 - 07:29

Free book: The story of the Commodore 64 in pixels_

#23714 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 364 sporočil

Objavljeno 20 maj 2019 - 13:50

@BigBoss32: to že, valda, ampak nekateri forumaši so prisotni tudi na kakih drugih forumih, kanalih itd. Pač bolj "spremljajo" sceno, kot npr. jaz. Pa sem pač vprašal... Ok, nima veze, gremo dalje.. :)

#23715 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 482 sporočil

Objavljeno 20 maj 2019 - 14:05

Fora je da za kake indie zadeve včasih težko najti info, če ne veš kje iskati. Sam za Rockstar igre je pa tko da je vsaka novica in leak pač dost big story.

#23716 atomic

• vesoljci
  • 5 349 sporočil

Objavljeno 20 maj 2019 - 16:05

Oglej si sporočiloŠimšalamima Huhu, ob 18 maj 2019 - 08:28, rekši:

Ena od prvih stvari, ki jih scraftaš v Minecraftu je meč in lok. In potem odstranjuješ okostnjake, zombije, pajke, bežiš pred creeperji in jih od daleč cepaš s puščicam ... Res, ultra nenasiln koncept :D
Lol, za najbolj prodajno igro vseh časov, sploh nisem vedel, da ima dejansko nasilje. Poznam jo samo iz internet memes, sem mislil, da to nekaj koplješ in gradiš.
Se posipam s pepelom. :)
Ampak spet, če je Minecraft nasilen concept, potem moje ugotovitve dobijo še večjo težo.

Oglej si sporočiloLjud, ob 17 maj 2019 - 23:19, rekši:

Ne vem zakaj mi je google našel izid konzolnih verzij in ne pc izida. Sam še vedno point ostaja. Call of Duty in GTA sta bla prodajni hit dosti pred Minecraft, tak da daješ res slabe primere no. San Andreas je bil best seller na PS2 preden je Minecraft obstajal kot ideja, CoD4 je podiral prodajne rekorde leta preden je Minecraft izšel v alfi.

Moj point je da ta čas nikoli ni zares obstajal razen v tvoji domišljiji. V času Atari 2600 si med top prodajnimi igrami mel čist dost streljskih iger. Space invaders se je na Atari 2600 prodajal bolje kot Frogger. Na C64 si mel Last Ninja, Robocop in Elite. NES je mel Zelde, Duck Hunte, Dragon Queste in Punch Oute... Pač ta čas k bi nenasilne igre res očitno dominirale ni nikoli obstajal. Če kaj so bli razni Tetrisi in podobno prej v manjšini med top 100 najbolj pridajanih iger na katerikoli platformi.

Za vsak Tetris maš dva Mega Mana, Commandosa, Bombermana in podobno.
Lej... Ne govorim, da ni bilo nasilnih iger, vedno so bile. Niti o tem, kdaj je kaka igra izšla. Ampak če pogooglaš najbolj prodajne igre vseh časov ali samo na PCju, lahko potegneš vzporednice, da so se včasih nenasilne igre v primerjavi z danes bistveno bolje prodajale. Včasih so ljudje bistveno več igrali nenasilne igre, kot danes in pika!

Ko si omenil DOOM legendarna igra iz leta 93, - se strinjam, nasilna k prasica za tiste čase. Isto leto izzide Myst, ki prodajno dobesedno povozi vse pred sabo. Vse tam do leta 2000, ko jo outsella spet nenasilna igra the sims.
Si predstavljaš danes, da igra v tvojem avatarju outsella nek trenutni pojem nasilja ala GTA 5?
Potem trend franšiz, kako se nasilne igre z vsako novo verzijo bolje prodajajo. Call of Duty, GTA... Namreč CoD1,2,3 in GTA 1,2,3, sploh ni med najboljšo prodajo, ampak šele kasnejše. Medtem ko nenasilne franšize vedno slabše, oziroma zadnjih 10-15 let sploh ne morejo priti med top selling games.

Oglej si sporočiloLjud, ob 18 maj 2019 - 09:25, rekši:

Atomica zavede predstavitev in tko ne vid da je Mario v bistvu igrica o drobljenju hrbtenic in peštanju lobanj z nasilnimi skoki.
Lej fant mal respecta... Vseeno pomisli, kje si bil ti v zgodnjih 90ih, jest vem, kaj se je takrat igralo. Ogromno Street Fighterja in Mortal Combata in DOOMa, ampak toliko kot se je igralo takrat Theme Park, Sim City, Lucas Arts pustolovščin, Mariotov, Transport Tycoon in drugih podobnih se ne bo nikoli več.

#23717 gorann

tutti frutti

• mafija
  • 3 479 sporočil

Objavljeno 22 maj 2019 - 07:14

Jest vas mam vse rad

#23718 Smrk

Zahteva cedevito iz smrgod.

• šerifi in depjutiji
  • 2 920 sporočil

Objavljeno 22 maj 2019 - 08:18

Oglej si sporočilogorann, ob 22 maj 2019 - 07:14, rekši: