Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2019]

223 odgovorov na to temo

#201 Gatsu

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 9 103 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2019 - 12:09

Randomizacija bojda lahko povzroči da je predvsem prvi biom lahko zelo prazen in boring. Naslednji trije biomi naj bi bili boljši. Opencritic je trenutno na 78 z 80% priporočilom opisovalcev tak da igra kljub tehničnim težavam in bugom očitno le ni tko švoh. Devsi tud pravijo da bo prvi patch ki naj bi popravil performance in 2 overtunana šefa zelo kmalu.

#202 dzaver

pro

• mn3njalničarji
  • 716 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2019 - 12:14

Sej nisem rekel, da je slab špil - sem se 2 uri čist zabaval, sam 40 eur ne bi dal zanj. Sej lahk mi bo postal pa vreden dnarja.

Prvega bosa ne morm zmagat k te oneshota skor :-) a ta je overtunan? Pa sem šel vseeno mal farmat in se nabildat.

#203 Čenir

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 546 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2019 - 14:10

Slay the Spirerji, a gremo en mini tournament, kdo nabere največ točk v istem seedu? :D

Sem naredil en basic seed

Pojdite pod custom game -> v polje "seed" kopirajte tole: 1UUNR4QSXAGB, obkljukajte endless in začnite run

Ko umrete, napišete točke, ki ste jih dosegli :D

#204 Hell666

• vesoljci
  • 502 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2019 - 16:44

Sem platiniral AC Origins, mam še dlcje samo me je minilo danes. Bom pa spet začel Shantae: Half-Genie Hero da dokončam špil.

#205 Fantom

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• rumeni jaki
  • 1 510 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2019 - 16:53

Oglej si sporočiloČenir, ob 20 avgust 2019 - 14:10, rekši:

Slay the Spirerji, a gremo en mini tournament, kdo nabere največ točk v istem seedu? :D

Pojdite pod custom game -> v polje "seed" kopirajte tole: 1UUNR4QSXAGB, obkljukajte endless in začnite run

Bom probal zvečer :) predvidevam da imam sam en shot? :D

#206 h3ck3r

ščije brez rok!

• vesoljci
  • 456 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2019 - 16:57

I'm in, postam screenshot po koncanem runu :) Predvidevam, da drugi modificationsi ne veljajo?

#207 Čenir

• mn3njalničarji
  • 546 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2019 - 17:27

Nope. Probajmo zaenkrat brez modificationa (razen endless). Lahko kasneje naredimo kak run z večimi modifikacijami :)

Fantom. Najbolj kul bo, če imamo samo en run. Ampak v praksi tega ne more nihče preverit, sam ajde, probajmo v prvo :D

#208 zenjars

• mn3njalničarji
  • 574 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2019 - 17:30

ironclad?

drugač se pa strinjam sts je kr droga, men se je ene pol leta nazaj mal ustavilo na a18, tko da sm trenutno na pavzi :)

#209 h3ck3r

ščije brez rok!

• vesoljci
  • 456 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2019 - 17:31

Mrs :D Da bi prej dobil Noxious fumes in Bouncing flask in jih upgrejdal, bi blo cez City dokaj kruzanje, pol pa s 14 HPja nad te tri majmune (se prej pa sem bandi roparjev pustil ves gold :D )

Objavljena slika

Ja, sej vem, ful suckam v tem spilu :D Pa a je bilo misljeno, da se z Ironcladom igra, al s komerkoli?
Pardon za double poast

#210 zenjars

• mn3njalničarji
  • 574 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2019 - 17:34

Verjetno je mišljeno da vsi z istim karakterjem, glede na to da so dropi vezani na seed.

P.S.: Tole bi komot tud s potionom ušel, al jih pa mogoče pobil s katerim drugim.

#211 Čenir

• mn3njalničarji
  • 546 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2019 - 17:44

Aja damn, sem mislil, da je v seedu tudi lik privzet :D Ironclad ja, tako da h3ck3r dobi še en free run, požegnam :D

#212 Čenir

• mn3njalničarji
  • 546 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2019 - 17:45

Bom odprl poseben thread

#213 h3ck3r

ščije brez rok!

• vesoljci
  • 456 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2019 - 17:47

Oglej si sporočilozenjars, ob 20 avgust 2019 - 17:34, rekši:

Verjetno je mišljeno da vsi z istim karakterjem, glede na to da so dropi vezani na seed.

P.S.: Tole bi komot tud s potionom ušel, al jih pa mogoče pobil s katerim drugim.

Ama vedno, ampak res VEDNO, ko crknem, mi ostaneta minimalno dva potiona, ker cist pozabim nanje najveckrat, haha :D

Chenier, okej pol, bom probal z Ironcladom, sam nimam tolk velik odklenjenih kart kot za Silenta :) Lah posebi thread naredis ja, bo se boljse

EDIT: Postam rezultate jutri, al pa pozno zvecer, ce mi znese, RL got in the way

#214 bigboss82

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 929 sporočil

Objavljeno 20 avgust 2019 - 21:56

E.. prisel sem na vrh pei Celeste, sedaj sem v Core, kako grem skozi tista plava vrata?? Kaj ta Core to je proper level a? Upam, da je ker cutim, da manjka se neki za proper zakljucit zgodbo.

Drugace ql, vedno boljsi filing igrat.. dpad nisans, ker si razturim palec, z gobico gre, sam ne vem zakaj ne morejo naredit neki, ko neke vdobline al neki, da zacutis ko postavia gobico posevno, ker pac.. ce nisi res zbran, mislim dosti krat te zajebe ker za eno stopinjo falis kot in pol je prav uno rage, kot v Soulsih

#215 dzaver

pro

• mn3njalničarji
  • 716 sporočil

Objavljeno 21 avgust 2019 - 10:55

Zdej mi je postal pa kr zakon špil in vreden 40uh eur (Remnant). Ful nekih secretov, dungeonov. Kul. So čist fer opisi. Se posipam s pepelom

#216 Gatsu

• vesoljci
  • 9 103 sporočil

Objavljeno 21 avgust 2019 - 11:13

Oglej si sporočilodzaver, ob 21 avgust 2019 - 10:55, rekši:

Zdej mi je postal pa kr zakon špil in vreden 40uh eur (Remnant). Ful nekih secretov, dungeonov. Kul. So čist fer opisi. Se posipam s pepelom

Jaz sem včeraj igral najprej na hard in sem skor joypad fuknu v tv tolk so me addi pr šefu (Gorefist) jezil pol sem rerolal svet na normal in sem dobil še hujšega šefa(Shroud) ki ima okol sebe cca ducat addov ki se očitno instant spawnajo in so me skor oneshotal. Pol sem rerolal na nov lik in zelo hitro prišel do šefa ki je bil spet Shroud in sem po cel kup poskusih končno uspel ampak je blo res nenormalno zajeban. No danes pa vidim na reditu od česa je odvisen level stopenj in mi je vse jasno... Valjda nisem nič upgrejdal armorja, v drugo sem upgrejdal samo puško in posledično zarolal spet lvl 5 dungeon in so me addi ter šef spet rejpal ko prasca... Modeli so res hecni da v igri sami to nikjer ni razloženo lol...

Navedek

The game uses a weighted average to determine your potential power. It searches each slot (both equipped and inventory) and finds the highest level item and uses it for that weighted average. So, if you have a +5 gun (so level 6 behind the scenes), a +3 secondary gun, a +2 sword, and +1 armor (all 3 slots) your weighted afterage is probably level 5. Now, each NEW area you go into will be 5+1 (so 6). Your level 6 gun will be doing work, and your armor will be below-par.

EDIT: When I say LEVEL, I mean your GEARSCORE (both weighted average and your actual average). This has nothing to do with Trait Rank. Max gearscore is +20 which equates to Level 21... meaning, the highest the enemies can go is Level 22. Of course, this is all behind the scenes.

Drugač pa totalna droga tole. Kljub temu da sem več kot očitno narobe igral in jebal ježa je minilo 5 ur kot bi mignil in sem šel spat ob 1:30 tak da sem cel dopoldan ko zombi na šihtu :(

#217 Tom7i

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 855 sporočil

Objavljeno 21 avgust 2019 - 11:31

Prejšnji teden sem obrnil "They are Billions"; bi ga že kak teden prej, vendar je tazadnja misija tako lepo zaguljena, da sem jo moral vsaj kake 10x reštartat (you have been warned) :P

Ta teden sem začel zadnjo fazo urejanja svojega brloga z novo kišto vred, tako da se zdaj počasi selim iz stare kište na novo; Steam sem si dal gor ravno včeraj, danes pa pride prvih par špilov.

Prvi bo definitivno No Mans's Sky Beyond; zakasnitev mi je tu tudi prišla prav iz tehničnih razlogov, saj so med tem izdali par popravkov in bo verjetno igralna izkušnja boljša kot direkt po izidu. Pol pa samo grafiko do konca in gasa v vesolje :)

V zvezi z vesoljem bom 22. (fak, to je že jutri) naredil še en ovinek in warpnil iz NMS v Space Engineers, kjer izide Economy Update; nameravam sprobat vsaj par misij, pol pa bom videl, katera od obeh vesoljščin me bo dlje držala pred ekranom.

Predvidevam pa, da bom na koncu itak
Objavljena slika

#218 bigboss82

• vesoljci
  • 4 929 sporočil

Objavljeno 21 avgust 2019 - 18:20

Sem prisel do polovice Core levela v Celeste.. peesda je jebeno, to bom delal se en teden.. potem grem pogledat tutorial, prvic v igri, in matherji fuckerji kako tipi skacejo s tipkami... kaj vi ste naredili ta Core level z d padom al kva?????

Stari moj ce bi imel tipke...........

V glavnem, pogledal sem zakljucek Cora ker se mi ne da cakat en teden, da se mi pocasi posreci naredit..

Peesda morem rect, da res fucking proper zakljucek.. prav me je na neki spomnilo iz otrostva..

Anyway huda igrca.. res, pixle density in pac kvaliteta pixlov, karkoli to pomeni bi lahko bila boljsa.. art je ql, zvok je ql, igralnost je ql, zgodba, nauk, vse ql.. sam drugace.. na kontroler je pomoje precej bolj jebeno kot na tipkovnico ampak ok, gre pocasi.. ma jaja profi spil res, to kar se vidi, ko pogledas malo na yt je špica ledene gore.. ko ti enkrat stece mehanika in se odpre zgodba, pa replay value ima tudi huge.

Res ql, ob strani dead cells in hollow knight overall, kar sem igral te indie zadnje case

#219 fric

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 264 sporočil

Objavljeno 21 avgust 2019 - 20:15

Končal Days gone začel Gibbous - a cthulhu adventure, ki v prvih minutah že tala mefisto nasvete.
Objavljena slika

#220 bigboss82

• vesoljci
  • 4 929 sporočil

Objavljeno 21 avgust 2019 - 20:18

Haha niti ce bi photoshopal ne bi izgledalo tako dobro, pa se macka mu je podobna

#221 PiMP

• vesoljci
  • 7 319 sporočil

Objavljeno 21 avgust 2019 - 20:27

To je sicer zelo znan quote iz igrice the seceret of monkey island.

#222 bigboss82

• vesoljci
  • 4 929 sporočil

Objavljeno 21 avgust 2019 - 20:29

Aja.. nisem vedel.. pizda sem neizobrazen

#223 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 4 901 sporočil

Objavljeno 21 avgust 2019 - 20:38

Jaz tudi ne :D :D res dober line drugače :worship: :worship:

#224 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 970 sporočil

Objavljeno 21 avgust 2019 - 20:50

Objavljena slika

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov