Skoči na vsebino

[PS4] Death Stranding

FROM SAPIENS TO LUDENS

969 odgovorov na to temo

#961 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 6 635 sporočil

Objavljeno 25 december 2019 - 21:46

Oglej si sporočiloGalko, ob 25 december 2019 - 21:40, rekši:

Sicer se strinjam s Smrkom, če greš na hitro skozi zadnje 3 strani boš dobil vse odgovore, ampak ajde, ker si glih ti - ful ima carski gameplay in ogromno ga je, niti slučajno ni to špil, kjer boš večino cajta gledal cutscene (čeprav jih je veliko in so super narejene, AAA igralcev imaš notri ko dreka).

Če bi probal od oka narediti oceno, bi rekel, da je loop takšen:
5% gledanje briefa, kjer ti povejo, kaj se dogaja v naslednji misiji
5% priprav za misijo
85% gameplaya oziroma hoje
5% gledanja debriefa, ko deliveraš paket in je folk vesel, briefing za novo misjo

Imaš pa na koncu chapterje daljše animacije, ja, od 5 minut do 20 minut po filingu
Pa to je potem top. Na koncu chapterja more bit cutscene, že od warcrafta 3 to pogrešam pri igrah.

#962 Molag Bal

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 130 sporočil

Objavljeno 29 december 2019 - 12:21

Folk nekaj me zanima. A se da BT na določenih odsekih dokončo znebit al se vsake tolko časa respawnajo?

#963 Falco Gooner

je bil diskvalificiran iz fANAL za mistra. Ima premalega.

• vesoljci
  • 2 914 sporočil

Objavljeno 29 december 2019 - 12:50

Če ubiješ šefa izginejo za nekaj časa. Potem pa se respawnajo.

No, ni ga treba ubit, lahko mu tudi samo pobegneš in se zjasni za nekaj časa.

#964 horror

piv piv piv

• vesoljci
  • 830 sporočil

Objavljeno 29 december 2019 - 20:43

Respawn je kar precej hiter. Vcasih se vrnejo ze po parih minutah.

#965 Molag Bal

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 130 sporočil

Objavljeno 29 december 2019 - 22:20

Ja sem opazil. Tam pri ruševinah middle knot city sem počistil, ko gre cesta skozi, ampak so se vrnili po par minutah. Kr nekaj skratka.

#966 horror

piv piv piv

• vesoljci
  • 830 sporočil

Objavljeno 30 december 2019 - 07:32

Proti 3/4 igre si bolj zelis hitrejsi respawn, no ja, vsaj jaz sem. Tako ali tako btji ne predstavljajo neke groznje, medtem ko sem potreboval njihove materiale.

#967 fric

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 435 sporočil

Objavljeno 30 december 2019 - 10:04

Ta špil gre od walking simulator do truck simulatorja ter "cable car" simulatorja. :lol:
Sem sicer v 5 chapterju in drži tretji chapter je res dolg. Zaenkrat so mi droge 4 chapterja najslajše.

#968 Falco Gooner

• vesoljci
  • 2 914 sporočil

Objavljeno 30 december 2019 - 12:02

Btji so res lahki kasneje. Sploh, ko lahko začneš rezat popkovine. Edino tisti baloni so mi bili nalo tečni.

#969 g. Profesor

Menda ujame ribo z jezikom.

• šerifi in depjutiji
  • 540 sporočil

Objavljeno 31 december 2019 - 01:34

my journey is complete. nepozabna vizualno emocijalna izkusnja podkrepljena z neverjetno glasbo. "Californian, Ryan Karazija started Low Roar when he moved to Reykavik, Iceland in 2010. Hideo Kojima was in an record store in Iceland when he chanced upon Low Roar, and was moved enough to include it in the trailer of his latest game." scasoma playlista v bunkerju vsebuje pesmi iz prvih treh albumov. OST je prav tako fenomenalen (Strands :wub:).
po zgodbi sem se lotil Zipline razsiritve, ter povezal celotno osrednjo mapo, ko je bandwidth koncno dopuscal to moznost. da bi si olajsal grind za level 60 v vsaki kategoriji in 5 zvezd za vsako postojanko, sem si dostikrat v usesa navil glasbo iz igre. skupil jo je options gumb od skipanja delivery sekvenc, tko da se je mal sraufal kontroler vmes. posiljk za dvig levelov nisem dupliral, ampak probal pocistiti listo narocil na vseh postojankah za vsako kategorijo (kategorija cajt, jebi se).
ostala je le se trofeja Fount of Knowledge - Restore all memory chips, za katero proti vsem pricakovanjem, lahko recem, Best trofeja. tekom igranja se nisem ukvarjal z zbiranjem chipov, ce ga ravno nisem pohodil. svet je bil ze dost v kurcu, korozija harala na polno. 'vzel' sem mapo s pribliznimi lokacijami in pot pod noge. skoraj brez Ziplinov, trike, all terrain skeleton, extra boots, power glowes, O2 maska, thermal pad, lestev, PCC1&2, rocket launcher&riot shotgun; in gas.
top 3 letos.

to ni igra za nasega Mefista. pravi moski obrnejo Sekiro. oh wait

Objavljena slika

#970 Falco Gooner

• vesoljci
  • 2 914 sporočil

Objavljeno 31 december 2019 - 09:50

Čipi začuda niso bili zamudni, vsaj pri meni. Dosti manj ko čas do 60 vsekakor. :D sploh ker jih je tako malo, na koncu sem našel eno dostavo pira iz farme do port knota.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov