Skoči na vsebino

B-filmi (cheese is back)

166 odgovorov na to temo

#1 Chenier

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• govnači
  • 9 641 sporočil

Objavljeno 19 julij 2012 - 18:57

Brez nekega dolgega uvoda - samo noro priporočilo: Manborg ! 60 minut cheese-orgazma, neki modelčki (bogovi TBH) so posneli akcijski (pretepaški) film za budget 1000$, ki prikazuje nek pretepaški turnir med predstavniki ljudmi (katere sestavljajo: Manborg, Justice, Mina ter Number 1) ter prišleki iz pekla :avadodo: . Sicer je precej namerno cheese, ampak ne na gay način kot naprimer Piranha 3DD, ki je BTW totalno slabša od Piranhe 3D in je sploh ne priporočam :/ .

http://www.imdb.com/title/tt2060525/

Kolegi ljubitelji carskih bednih filmov: Galko, Budi in ostali, ste zasledili kaj hudega v zadnjih časih? :D

#2 huda_bolha

bi rad na gnoj.

• rumeni jaki
  • 101 sporočil

Objavljeno 20 julij 2012 - 13:32

Dear God No!
http://www.imdb.com/title/tt1947998/

#3 BuDi

analizira banalne analogije kanalov.

• prostozidarji
  • 2 491 sporočil

Objavljeno 16 avgust 2012 - 23:52

Nekaj kar bo zbudilo temo...

Universal Soldier: Day of Reckoning 3D
(Universal Soldier 4)

Jean-Claude Van Damme, Scott Adkins, Dolph Lundgren, Andrei Arlovski

#4 osis

je bil diskvalificiran iz fANAL za mistra. Ima premalega.

• rumeni jaki
  • 2 994 sporočil

Objavljeno 17 avgust 2012 - 09:12

Fuck kaj so nardil iz originalne storyline.

#5 gojc

več kot očitno žre doručak na mn3njalu.

• vesoljci
  • 4 396 sporočil

Objavljeno 17 avgust 2012 - 09:51

Kaj limate to ene bedne filme :mellow:

To je tisto pravo:

Arnie is back :mafija:

#6 osis

• rumeni jaki
  • 2 994 sporočil

Objavljeno 17 avgust 2012 - 10:51

Hell yeaa

#7 Chenier

• govnači
  • 9 641 sporočil

Objavljeno 17 avgust 2012 - 11:10

Oglej si sporočiloosis, ob 17 avgust 2012 - 09:12, rekši:

Fuck kaj so nardil iz originalne storyline.
Hahaha mo-del :rofl:

#8 gladius

• rumeni jaki
  • 2 487 sporočil

Objavljeno 17 avgust 2012 - 11:11

Žalostno, da morajo stari prdci še vedno reševati ladjo, ker imajo mladi toliko karizme kot kup smeti.

#9 Chenier

• govnači
  • 9 641 sporočil

Objavljeno 17 avgust 2012 - 11:39

Mah saj ne rešujejo nekaj preveč - Expendables 2 se (bojda) jemljejo še manj resno kot prvenec, mislim kaj jim ni jasno? Ti filmi sploh niso bili snemani z namenom, da bi naredili true akcijski film, ampak se pač že v osnovi spravijo snemat nek naspol šaljiv hommage starim akcijadam: malo streljanja + posiljenih medsebojnih šaljivih dialogov + zavestnim over-the-top akcijskim prizorom, da bo starim ljudem carsko, to pa je to... saj majo ogromno potenciala, ampak preprosto se jemljejo premalo resno, zato izpadejo uizi parodični, sam ne na carski način.

Sej imaš dandanes nekaj tr00 akcijskih filmov: Ninja Assassin, 300, Rambo 4... tile trije so res šolski primer kako se naredi akcijski B-film, lekcija ena: JEMLJI SE ALI POPOLNOMA RESNO, ALI POPOLNOMA NERESNO. Expendables in ti podobni filmi so skušali ujet neko vmesno stanje med resnostjo in zajebancijo ter so pri tem carsko propadli. Tisti trije ki sem jih naštel zgoraj so se jemali 100% resno in so res hudi akcijski uizi cheeserji; popolnoma neresno pa se je jemal recimo Machete, ki tudi zlahka nadvlada Expendablese po kvaliteti IMO.

Carski stari igralci gor dol, Ninja Assassin je najboljši akcijski "resni" B-film, ki je bil posnet zadnjih nekaj let, malce spodaj sta 300 in Rambo 4; potem pa daleč nazaj vsi ostali.

#10 osis

• rumeni jaki
  • 2 994 sporočil

Objavljeno 17 avgust 2012 - 11:54

Oglej si sporočiloChenier, ob 17 avgust 2012 - 11:39, rekši:

Mah saj ne rešujejo nekaj preveč - Expendables 2 se (bojda) jemljejo še manj resno kot prvenec, mislim kaj jim ni jasno? Ti filmi sploh niso bili snemani z namenom, da bi naredili true akcijski film, ampak se pač že v osnovi spravijo snemat nek naspol šaljiv hommage starim akcijadam: malo streljanja + posiljenih medsebojnih šaljivih dialogov + zavestnim over-the-top akcijskim prizorom, da bo starim ljudem carsko, to pa je to... saj majo ogromno potenciala, ampak preprosto se jemljejo premalo resno, zato izpadejo uizi parodični, sam ne na carski način.

Sej imaš dandanes nekaj tr00 akcijskih filmov: Ninja Assassin, 300, Rambo 4... tile trije so res šolski primer kako se naredi akcijski B-film, lekcija ena: JEMLJI SE ALI POPOLNOMA RESNO, ALI POPOLNOMA NERESNO. Expendables in ti podobni filmi so skušali ujet neko vmesno stanje med resnostjo in zajebancijo ter so pri tem carsko propadli. Tisti trije ki sem jih naštel zgoraj so se jemali 100% resno in so res hudi akcijski uizi cheeserji; popolnoma neresno pa se je jemal recimo Machete, ki tudi zlahka nadvlada Expendablese po kvaliteti IMO.

Carski stari igralci gor dol, Ninja Assassin je najboljši akcijski "resni" B-film, ki je bil posnet zadnjih nekaj let, malce spodaj sta 300 in Rambo 4; potem pa daleč nazaj vsi ostali.

Debatable.

#11 Chenier

• govnači
  • 9 641 sporočil

Objavljeno 17 avgust 2012 - 12:22

No ker je potem tebi (pa res prosim naštej - prav upam da boš kakšnega, ki ga še nisem videl in bom pol navdušen :hmm: ).

#12 osis

• rumeni jaki
  • 2 994 sporočil

Objavljeno 17 avgust 2012 - 13:04

Oglej si sporočiloChenier, ob 17 avgust 2012 - 12:22, rekši:

No ker je potem tebi (pa res prosim naštej - prav upam da boš kakšnega, ki ga še nisem videl in bom pol navdušen :hmm: ).

don't get me wrong...sem sam tudi komaj čakal, da zadeva pride ven, potem pa ugotovim, da se lahko skrije pod najmanjši kamenček z recimo pravim B ninja film - npr- American Ninja, etc...Toliko potenciala, pa so ga uničli. Še zgodba in klišejski konec nista cheesasta)

Najboljši akcijski filmi, ki so prišli ven so Taken, Shinobi (2005), From Paris with Love (2010), Salt (2010), Blood and Bone (2009), Crank & Crank: High Voltage, Yip Man (2008), Undisputed II: Last Man Standing (2006), The Kingdom (2007), Dou fo sin (2007), DOA: Dead or Alive (2006), Tom yum goong (2005), itd. vizualno dobe je celo Sucker Punch (2011)

#13 BuDi

• prostozidarji
  • 2 491 sporočil

Objavljeno 18 avgust 2012 - 01:46

The Man with the Iron Fists (2012)

Špric, šprac...

#14 Izbrisani_tuco_*

• Guests

Objavljeno 18 avgust 2012 - 07:25

Navedek

Expendables in ti podobni filmi so skušali ujet neko vmesno stanje med resnostjo in zajebancijo ter so pri tem carsko propadli. Tisti trije ki sem jih naštel zgoraj so se jemali 100% resno in so res hudi akcijski uizi cheeserji; popolnoma neresno pa se je jemal recimo Machete, ki tudi zlahka nadvlada Expendablese po kvaliteti IMO.

Se nagibam k temu, da bi se kar strinjavši. Dvojke nisem gledal, ampak pri prvih Plačancih je bil velik problem tudi enostavno slabo posnet film -- tehnično, dramaturško, ridikulozna CGI kri, retardirani samoreferenčni dialogi (za katere sumim, da so tudi v dvojki, glede na to, kako ga Gartner hvali) in obča infantilnost (kar NI enako kot no-brainer). Dvojka: pass, po mojem.

http://filmoljub.blo...ables-2010.html

Also: Švarci JE PRESTAR, it's not fun anymore, naj se že poslovi in se upokoji, postaja patetičen in grotesken.

#15 Chenier

• govnači
  • 9 641 sporočil

Objavljeno 18 avgust 2012 - 11:00

Tile samoreferenčni dialogi so v dvojki pogostejši in še bolj nadležni... fascinacija nad tem filmom mi res ni jasna (razen pač veliko "zvezd" na kupu). John Rambo bi si recimo zaslužil konkretno več slavljenja*, ker je bolje posnet in ima vsaj primerljivo udarne akcijske prizore, meni celo boljše; sam se mi zdi da je nekako poniknil v senci teh Plačancev.

*Pa ne mislim da je Rambo 4 nek nor presežek, ampak je čisto spodoben akcijski film - res posnet s filingom da se DEJANSKO snema akcijski film, ne neka over-the-top karikirana parodija na LASTNE filme izpred par desetletij.

Also - upam da si trden ko se odločiš kakšen tak medijsko odmeven film preskočit ; mene zmer eventualno premami in ga nekoč (ko izide DVD) pogledam :D.

#16 Chenier

• govnači
  • 9 641 sporočil

Objavljeno 18 avgust 2012 - 11:02

Aja, pogledal Expendables 2 - IMO slabše od enice.

#17 Izbrisani_tuco_*

• Guests

Objavljeno 18 avgust 2012 - 11:05

Preskočit ga v kinu definitivno, za ogled tovrstnega drekca v Koloseju ter v družbi umsko izzvanih najstnikov ne dam niti 10 centov, si pa taka jajca "nekoč" seveda tudi sam ogledam, že zaradi reference in primerjave (ter potrditve vnaprej znanega), tako da ta "trdnost" je relativna. ampak nevertheless: dvojko je ipak režiral Simon West (in ne Silvo sam), tako da golega tehničnega aspekta nikakor nočem že apriori in vnaprej v nič dajat.

#18 Chenier

• govnači
  • 9 641 sporočil

Objavljeno 18 avgust 2012 - 11:16

Oglej si sporočiloosis, ob 17 avgust 2012 - 13:04, rekši:

don't get me wrong...sem sam tudi komaj čakal, da zadeva pride ven, potem pa ugotovim, da se lahko skrije pod najmanjši kamenček z recimo pravim B ninja film - npr- American Ninja, etc...Toliko potenciala, pa so ga uničli. Še zgodba in klišejski konec nista cheesasta)

Najboljši akcijski filmi, ki so prišli ven so Taken, Shinobi (2005), From Paris with Love (2010), Salt (2010), Blood and Bone (2009), Crank & Crank: High Voltage, Yip Man (2008), Undisputed II: Last Man Standing (2006), The Kingdom (2007), Dou fo sin (2007), DOA: Dead or Alive (2006), Tom yum goong (2005), itd. vizualno dobe je celo Sucker Punch (2011)
No no, Ameriški Ninja je sicer tr00 B-film, ampak vendarle je Ninja Assassin dosti boljši (tako po cheese faktorju kot po splošni kvaliteti). Ameriški Ninja je bl ustreznica une Ninje iz '09, ki jo je Izak Florentine režiral. Ninja Assassin je pa pomoje na nivoju kašniga Revenge of the Ninja.

Kar pa se tiče filmov, ki si jih naštel (vseh še nisem videl) - Crack/2 sta namenoma cheesy (dvojkico sicer totalno slavim, ampak vseeno jo postavljam bl zraven Mačete, kot pa resnih filmov tipa Ninja Assassin); Salt in DOA sta brezvezna in mi res ni jasno, kako bi lahko bila "najboljša akcijska filma"; ostali nekaj podobnega (Protector je carski, pa sej še kašni).

#19 osis

• rumeni jaki
  • 2 994 sporočil

Objavljeno 19 avgust 2012 - 17:15

Oglej si sporočiloChenier, ob 18 avgust 2012 - 11:16, rekši:

No no, Ameriški Ninja je sicer tr00 B-film, ampak vendarle je Ninja Assassin dosti boljši (tako po cheese faktorju kot po splošni kvaliteti). Ameriški Ninja je bl ustreznica une Ninje iz '09, ki jo je Izak Florentine režiral. Ninja Assassin je pa pomoje na nivoju kašniga Revenge of the Ninja.

Kar pa se tiče filmov, ki si jih naštel (vseh še nisem videl) - Crack/2 sta namenoma cheesy (dvojkico sicer totalno slavim, ampak vseeno jo postavljam bl zraven Mačete, kot pa resnih filmov tipa Ninja Assassin); Salt in DOA sta brezvezna in mi res ni jasno, kako bi lahko bila "najboljša akcijska filma"; ostali nekaj podobnega (Protector je carski, pa sej še kašni).

Machete je res svojevrsten fenomen,...notri je vse kar se potrebuje za sposoben sir film, samo se občasno že mal na parodijo meji. To pa pokvari zadevo. Čakam zdaj dvojko, da vidim kaj so naredil.

Je pa še ena stvar. Težko je primerjat azian cheese in holiwood cheese. Že po defultu je aziski way beter. Včasih se lahko asian cheese primerja z normalnim holiwood produktom.

Strinjam pa se glede Rambota. Zadni del je bil nadcarski.

Se mi pa zdi, da počasi Stanham postaja kralj sir filmov.

#20 Chenier

• govnači
  • 9 641 sporočil

Objavljeno 19 avgust 2012 - 17:20

Stathamovih filmov še nisem veliko pogledal... bom nocoj kakšnega, da vidimo če kaj obeta :D.

#21 Izbrisani_diamondedge_*

• Guests

Objavljeno 21 avgust 2012 - 09:51

IMO se vse Ameriške Ninje in vsi Ninja Asassini skrijejo pred temle draguljem:

#22 huda_bolha

bi rad na gnoj.

• rumeni jaki
  • 101 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2012 - 15:58

The Expendables 2 :(

#23 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 971 sporočil

Objavljeno 25 avgust 2012 - 14:03

Kaj se sploh silite gledat Expendables, no. Pač jajca za 15-letne mulce, ki jim dogajajo Chuck Norris fore, čeprav modela sploh še videli niso.

Oglej si sporočilodiamondedge, ob 21 avgust 2012 - 09:51, rekši:

Na žalit Ninja Assassina, ker je resno edini pravi dober cheeser v zadnjih 5 letih (poleg 300)
+ Rain je hot as hell

Sicer pa priporočam še tole, če ti je všeč Killers Invincible (oziroma Super Ninja, kot ga jaz poznam):

- Mafia vs. Ninja
- Ninja: The Final Duel

Isti glavni igralec, mislim da tudi isti režiser. Fantastičen ninja cheese, top 5 ever.

#24 Mr. Kleinfeld

je najdu rizlo za joint.

• rumeni jaki
  • 268 sporočil

Objavljeno 31 avgust 2012 - 15:42

Včeraj sem gledal Expendables 2 in moram reči, da sem se sicer cel film zabaval ampak na koncu, če potegnem črto je bolj kot ne razočaranje. Film je dejansko 100% komedija v kateri se igralci ves čas zajebavajo in pohajo šale na račun njihovih slavnih vlog. Akcija je mogoče malo švoh, razen uvodne scene, ki je nafilana do vrha z vsem... Uglavnem dobra zabava ni pa za obesit na zid. Enka je bila v smislu resnega akcijskega filma vsaj 3x boljša.

Vseeno mu lahko prilepim solidno oceno 6/10, ker smeha je polno in una scena ko uleti chuck norris in pove en svoj vic je gold hehe.

#25 CGL

garjavi nestvor z luskavico

• hajduki
  • 137 sporočil

Objavljeno 31 avgust 2012 - 18:22

The Raid:Redemption :avadodo:

#26 Weraziel

• vesoljci
  • 2 967 sporočil

Objavljeno 01 september 2012 - 05:39

I like c-movies even more

#27 BuDi

• prostozidarji
  • 2 491 sporočil

Objavljeno 28 september 2012 - 11:42

#28 osis

• rumeni jaki
  • 2 994 sporočil

Objavljeno 21 oktober 2012 - 10:17

Včeraj je bil nek čisti cheese na kanalu a. Pat morita, bedna akcija, polno boobies,....Moram enkat gledat, včeraj sem samo konec ujel :)

#29 BuDi

• prostozidarji
  • 2 491 sporočil

Objavljeno 25 oktober 2012 - 20:53

Oglej si sporočiloBuDi, ob 16 avgust 2012 - 23:52, rekši:

Universal Soldier: Day of Reckoning 3D
(Universal Soldier 4)
Film je zunaj.

#30 mr.killer

made man

• mafija
  • 492 sporočil

Objavljeno 29 oktober 2012 - 22:18

#31 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 971 sporočil

Objavljeno 30 oktober 2012 - 01:52

obetavno!

#32 BuDi

• prostozidarji
  • 2 491 sporočil

Objavljeno 20 februar 2013 - 01:38

#33 Slinch

• vesoljci
  • 9 527 sporočil

Objavljeno 20 februar 2013 - 23:00

:avadodo:

#34 Jin

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 147 sporočil

Objavljeno 21 februar 2013 - 17:51

:avadodo: :avadodo: :avadodo:

#35 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 971 sporočil

Objavljeno 21 februar 2013 - 20:15

ni blo ne

#36 Sleipnir

skače z ritko na svečko.

• prostozidarji
  • 841 sporočil

Objavljeno 21 februar 2013 - 20:18

Po letu 94 je Reb Brown spet posnel film. Priporočam

http://www.imdb.com/title/tt1874649/

#37 Black Raven

garjavi nestvor z luskavico

• mn3njalničarji
  • 153 sporočil

Objavljeno 07 marec 2013 - 11:36

ChilleramaTok CARSKEGA cheezerja pa že dolgo ne :avadodo: . Res hud muvi. Moji dragi sicer ni bil všeč (kot večina cheeza), bil je kar dolg za ta žanr ampak vseeno.

Podfilmi:Najjači mi je bil "Wadzilla", na mojem drugem mestu je"The Diary of Anne Frankenstein", na tretjem je medfilm "Zom B Movie", neslavno zadnje mesto pa zasede musical "I Was A Teenage Werebear".

Naj vas nizka ocena na imdbju ne zavede +++priporočam ogled+++

To sporočilo je uredil Black Raven: 07 marec 2013 - 12:07

#38 Atzar

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 182 sporočil

Objavljeno 07 marec 2013 - 11:46

Kul bom pogledal, že dolgo nisem gledal kakšnega namernega cheesa

#39 BuDi

• prostozidarji
  • 2 491 sporočil

Objavljeno 07 marec 2013 - 19:58

Ok, vidu sem morske pse že POVSOD ...

tole ni kvalitetn čiz... ampak... je ..em..... in izšlo je na blurayu in dvdju...

#40 Krutec

ne ve, kam bi sam s sabo.

• vesoljci
  • 553 sporočil

Objavljeno 30 marec 2013 - 04:19

Oglej si sporočilodiamondedge, ob 21 avgust 2012 - 09:51, rekši:

:avadodo:

fak keri spomini na otrostvo

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov