Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu

32343 odgovorov na to temo

Ankica: Hamburgerji, enkrat za vselej

To je javna ankica. Ostali člani bodo lahko videli, katero možnost si izbral

Ob upoštevanju vseh dejavnikov (kvaliteta, okus, cena, ostalo), so mi osebno ljubši:

Rezultatov ankice ne moreš videti, dokler v njej ne glasuješ. Prijavi se in glasuj.
Glasuj Gostje ne morejo glasovati

#32321 Evita

Menda ima razpočnico.

• dekline
  • 2 320 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 12:17

Oglej si sporočiloČenir__, ob 09 maj 2020 - 11:29, rekši:

Saj to je bil res jači forumski dogodek, ko so momci iz brum brum izbe organizirali driving meet, pol pa so tekom teme spremenili lokacijo

No, lordfebo je prebral sam prvo stran al neki in prišel na prvo lokacijo, kjer pol ni bilo nikogar

Pol pa se je vrnil na forum in videl, da so momci imeli meet na drugi lokaciji in se meli fajn

In je komplet vse uporabnike banal in izbrisal iz foruma :rofl: :avadodo:
a res al kaj :avadodo:
kdaj je blo to, čist sem zamudila

#32322 YomommaY

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 617 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 12:18

Če slučajno tole strogo moderiranje na novem placu (oz. karkoli že po poročanju zanesljivih virov tam počne frajer DaCapo) ni samo začasno v prehodni fazi, pol se lahko vsi skup samo lepo napušijo kurca in čau. Če pa mislijo furat nek resen forum pol se bo radiralo večino vsebine v newKonzolcu. Galkotu bojo vsak post brisal npr. :D Sicer nisem baš neki sodeloval tule zadnjih par let, sem pa bil v bolj ali manj aktivni obliki prisoten vse od prve iteracije foruma in bom definitivno pogrešal fore Konzolca in posamezne uporabnike, če gre vse skup v kurac.

#32323 amnesia

ni zignorirala nabirke, za kar ji je skupnost hvaležna.

• mafija
  • 12 454 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 12:18

o shit :D

#32324 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 2 073 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 12:23

Oglej si sporočiloYomommaY, ob 09 maj 2020 - 12:18, rekši:

Če slučajno tole strogo moderiranje na novem placu (oz. karkoli že po poročanju zanesljivih virov tam počne frajer DaCapo) ni samo začasno v prehodni fazi, pol se lahko vsi skup samo lepo napušijo kurca in čau. Če pa mislijo furat nek resen forum pol se bo radiralo večino vsebine v newKonzolcu. Galkotu bojo vsak post brisal npr. :D Sicer nisem baš neki sodeloval tule zadnjih par let, sem pa bil v bolj ali manj aktivni obliki prisoten vse od prve iteracije foruma in bom definitivno pogrešal fore Konzolca in posamezne uporabnike, če gre vse skup v kurac.

ma to so ti prvi dnevi k se folk trud bit neki kar niso. itak bo minil.
vprašanje sam kok folka bo čist quitnl ker ni gnoja.

#32325 JediEagle

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 438 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 12:25

Pripeta datoteka  lol.JPG   26,13K   0 Število dolvzemov

Dacapo je glasoval takole :D Potem pa čistka na novem forumu in moderiranje :D Jih je dobil po riti? Se je lagal v ankici? Mislim, da je primeren za politiko :D

#32326 bigboss82

dostavlja picajzle na dom.

• vesoljci
  • 6 107 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 12:33

Ma sej bo, pizda nov forum je komaj v beti al neki.. folk je dobil neka navodila bla bla.. dajte casu cas, da se stvari malo stabilizirajo

#32327 Arey

je sponzor mn3njalnika prvega reda!

• vesoljci
  • 8 263 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 12:41

Sej se je malo potuhnil DaCapo, le naj bo tako.

#32328 amnesia

• mafija
  • 12 454 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 12:49

Oglej si sporočilobigboss82, ob 09 maj 2020 - 12:33, rekši:

Ma sej bo, pizda nov forum je komaj v beti al neki.. folk je dobil neka navodila bla bla.. dajte casu cas, da se stvari malo stabilizirajo

edino navodilo je, da se brise glupe/spammerske enovrsticnice, ki nimajo nobene veze s tekoco debato in so motece za flow branja

dacapo je pac trigger happy model, veckrat je zamudil moznost za ukrepanje in bi se zdaj rad na nek nacin dokazal

#32329 Čenir__

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 707 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 12:52

Oglej si sporočiloEvita, ob 09 maj 2020 - 12:17, rekši:

a res al kaj :avadodo:
kdaj je blo to, čist sem zamudila
Jop, sam datirat ti pa ne bi znal točno, pač kategorija "leta nazaj" :D

#32330 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 7 958 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 12:55

Oglej si sporočiloČenir__, ob 09 maj 2020 - 11:29, rekši:

Saj to je bil res jači forumski dogodek, ko so momci iz brum brum izbe organizirali driving meet, pol pa so tekom teme spremenili lokacijo

No, lordfebo je prebral sam prvo stran al neki in prišel na prvo lokacijo, kjer pol ni bilo nikogar

Pol pa se je vrnil na forum in videl, da so momci imeli meet na drugi lokaciji in se meli fajn

In je komplet vse uporabnike banal in izbrisal iz foruma :rofl: :avadodo:

:rofl: :avadodo:

#32331 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 7 958 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 13:00

Pizda fantje meni res ni do tega sranja, res me ful ne mika zaenkrat, da bi se vpisal na nov forum. Če kdaj, je zdej cajt, da si naredimo neki svojega in kjer bo zadeva "normalna". Pač nek casual / gaming forum v slovenščini.

Škoda da sem tako kisel v vsem tehničnem, ker bi šel dejansko delat svoj forum. Imam pa na srečo drug cool feature - keš :D :D A mi lahko da kdo link do podjetja, ki se ukvarja s čim podobnim? Torej da ti postavijo nek vanilla forum, ki ga potem sčasoma recimo spimpaš v nekaj napol uporabnega?

#32332 Čenir__

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 707 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 13:00

Galko, kako to, da še nisi prišel na nov forum polurkat. Ful je prenizka kvaliteta homoerotičnih zgodb na novem forumu :D

Fagot istočasno odgovoril

#32333 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 7 958 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 13:02

Mal mi je dol padlo, tko kot teb :D Sam nočem biti debbie downer, ampak sem pač tiho oz se nisem prijavil :)

#32334 Sultan smrti

ima v imenu RIT in ANUS.

• vesoljci
  • 179 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 13:03

Js bom pomojem tud kr sklenil forumsko kariero na tem mestu. Ne vidim nobenga pointa v novem forumu, dejansko mi je čist v vsem slabši in se mi zdi mal zaman migrirat tja

#32335 amnesia

• mafija
  • 12 454 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 13:10

v cem tocno je slabsi?

pac modernizirana forumska platforma, ki dobro dela na mobilcih, to je to (pac ene par zadev bo treba pofixat)

isti posti so se pisali, ko smo dobil tole verzijo, cer par dni ti bo normalno

ne bit kot stare mame, ki se pizdijo vsepovprek, ko facebook mal refresha dizajn

#32336 Sultan smrti

ima v imenu RIT in ANUS.

• vesoljci
  • 179 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 13:16

Manj pregleden za branje (sem par strani nazaj razložu na slikovnem primeru), infantilen sistem všečkanja postov za najstnice, nastlanost z nepotrebnimi elementi
To je from the top of my head kar se tiče tehnično-oblikovnega dela

Ampak bistveno mi je, da je pač zgleda zavel nov veter glede tega kaj se pričakuje od uporabnikov - tj. želja po večji strukturiranosti, manj offtopicov, namesto tega forsiranje pisanja v "namenske izbe" in paywall gnoja. Tko kot smo sodeloval tle se zgleda ne sklada z novo vizijo Febota

#32337 Čenir__

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 707 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 13:17

Pač lejte, saj konec koncev se je zgodil scenarij, ki smo ga najbrž vsi vsaj uizico pričakovali, samo ga nismo razglašali naglas: da bo Febo v zanosu potegnil par potez, končni rezultat pa bo bolj ali manj isti, sam da bo še manj uporabnikov :D

Jaz sem slutil, da bo neki takega, že odkar je tipo nonšalantno zaklenil in na gnoj fuknil temo, kjer smo konzolaši pisali neke ideje in nasvete za forum a la "največ 8 izb", "migrirat staro vsebino" itd.

Zdaj kar se tiče moderiranja, bo pomoje spet kmalu po starem. Šefe ma ta forum bolj za to, da crossposta content s svojega bloga in utruja kakšni forumašici na ZS-je, ne pa za neko resno sodelovanje in moderiranje, tako da te njegovi grozeči "pobrisal vam bom temo" bodo slej ko prej šli stran, ker tudi on ne bo več čekiral foruma

Sam ostalo bo pa totalno preveč izb (iz 18 smo šli na 17 izb al neki takega haha), zaklenjen gnoj, kar trenutno rezultira v mindsetu "cel forum je namenjen šopanju postov za gnoj". Pač meni tudi Gnoj od pred kakšnega leta z izjemo postov saosina pa Sultana in še koga ni neki sedel, ker je bilo preveč za moje soyboy srce, samo je pa treba dat credit where credit is due: skratka folk je tam hengal in se družil, tako da je res kislo temu folku vse skupaj stisnit za paywall

#32338 YomommaY

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 617 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 13:21

Oglej si sporočiloamnesia, ob 09 maj 2020 - 12:49, rekši:

edino navodilo je, da se brise glupe/spammerske enovrsticnice, ki nimajo nobene veze s tekoco debato in so motece za flow branja

dacapo je pac trigger happy model, veckrat je zamudil moznost za ukrepanje in bi se zdaj rad na nek nacin dokazal
No sej to kar tule dela Dejch al pa sadhu občasno je tud men moteče, ker morm skos scrollat čez te neumnosti brez konteksta, sam če se pa briše razna podjebavanja, taunte in ostalo vsebino, ki po mojem daje nek čar Konzolcu, ki ga težko najdep kje drugje na internetih, je pa bedarija. Suhoparno lahko o igračkah debatiramo tud kje drugje. Če je pa to navodilo brisanja samo za prehodno/začetno fazo pol ok.

Sitnarjenje narodu zaradi offtopica in kulture debate pa samo lepo odjebi gospod šerif. Mislim da so tule tudi najmlajši danes že starejši od 30 oz. vsaj tam nekje okol, tako da neko pokroviteljsko usmerjanje debate oz. držanje nivoja preko cenzuriranja vsebine odpade (vsaj takšno je moje mnenje). Mljaših pa tudi verjetno ne bomo privabili nazaj/na novo na forum, ker rajši kucajo po drugih platformah predvidevam.

#32339 Arey

je sponzor mn3njalnika prvega reda!

• vesoljci
  • 8 263 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 13:35

Oglej si sporočiloGalko, ob 09 maj 2020 - 13:00, rekši:

Pizda fantje meni res ni do tega sranja, res me ful ne mika zaenkrat, da bi se vpisal na nov forum. Če kdaj, je zdej cajt, da si naredimo neki svojega in kjer bo zadeva "normalna". Pač nek casual / gaming forum v slovenščini.

Škoda da sem tako kisel v vsem tehničnem, ker bi šel dejansko delat svoj forum. Imam pa na srečo drug cool feature - keš :D :D A mi lahko da kdo link do podjetja, ki se ukvarja s čim podobnim? Torej da ti postavijo nek vanilla forum, ki ga potem sčasoma recimo spimpaš v nekaj napol uporabnega?
Drgac furat nek forum ni tok drago. Recimo to je server ki ga dobis, kamor zabrises en docker z vsem skupaj:

DEV1-XL

4 vCPUs

12 GB

120 GB

NVMe

500 Mbit/s

€23.99/month
€0.048/hour

Storage je malo majhen, samo bi preziveli. Vprasanje je komu se da to furat za 8 userjev ki se bojo registrirali. Najlazje bi blo narest subreddit, sam taki spinoffi se prakticno nikoli ne obnesejo anyways.

Kdor se pa pizdi nad novim forumom je pa identicen bumbar kot ljudje ki delajo peticije ko FB kaj spremeni. Navadili se boste in isto bo.

#32340 amnesia

• mafija
  • 12 454 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 13:37

Oglej si sporočiloYomommaY, ob 09 maj 2020 - 13:21, rekši:

No sej to kar tule dela Dejch al pa sadhu občasno je tud men moteče, ker morm skos scrollat čez te neumnosti brez konteksta

sej to je blo verjetno misljeno

ker ce je zajeto tud to:

Navedek

sam če se pa briše razna podjebavanja, taunte in ostalo vsebino, ki po mojem daje nek čar Konzolcu, ki ga težko najdep kje drugje na internetih, je pa bedarija

potem "vrnem kljuce" pa adijo

#32341 PiMP

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 7 709 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 13:42

Oglej si sporočiloamnesia, ob 09 maj 2020 - 13:10, rekši:

v cem tocno je slabsi?
Dej nehi no, sej kul da je novejsa platforma pa vse, sam pac treba bi jo blo prilagodit (razen ce je trenutna oblika ze prilagoditev, potem sam megalol). Sej je Sultan nastel par stvari pa Ćamir tudi, pol mas pa se druge prizadetosti, recimo velikost YT videov, ki se je zaenkrat ne da spreminjat (al pa se jo na nek uporabniku neprijazen nacim mogoce da?), pol so tu se vprasljive vsebinske in "kadrovske" odlocitve, paywall... Tko da tole tvoje zacudenje je mal pretirano.

Sej verjamem, da se bo naj se uredilo, sam glede na pretekle izkusnje in ignorantski odnos velikega vodje bo pomojem vecina kr ostala kot je, take it or leave it.

#32342 amnesia

• mafija
  • 12 454 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 14:09

pa sej sem napisal v oklepaju, da bo treba ene par zadev pofiksat, s tem se strinjam

#32343 sadhu sequencer

Tukaj je bilo, zdaj ni več.

• gejše
  • 5 354 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 14:50

Oglej si sporočiloSultan smrti, ob 09 maj 2020 - 13:16, rekši:

Manj pregleden za branje (sem par strani nazaj razložu na slikovnem primeru), infantilen sistem všečkanja postov za najstnice, nastlanost z nepotrebnimi elementi
To je from the top of my head kar se tiče tehnično-oblikovnega dela

Ampak bistveno mi je, da je pač zgleda zavel nov veter glede tega kaj se pričakuje od uporabnikov - tj. želja po večji strukturiranosti, manj offtopicov, namesto tega forsiranje pisanja v "namenske izbe" in paywall gnoja. Tko kot smo sodeloval tle se zgleda ne sklada z novo vizijo Febota

Opazno je da forum nastaja v skladu s predlogi uporabnikov in tudi glede všečkov ter predvsem smajlijev se bodo stvari spremenile.

Predlogi in kritike, ki se pišejo v Beli tehniki na novem forumu se upoštevajo. Prav tako se upoštevajo tukajšnji pomisleki glede določenih stvari (velikost YT videov npr.).

#32344 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 2 073 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 15:15

Oglej si sporočiloamnesia, ob 09 maj 2020 - 12:49, rekši:

Ma to so ga sam napalili par dni nazaj k so mu ocital da kao slabo moderira tlele

A najvecji car, pustil vse prepire na miru da folk nic ne zamudi

4 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 4 gostov, 0 anonimnih uporabnikov