Skoči na vsebino

Game of Thrones with spoilers

za vse ki nam dol visi za spojlerje

5574 odgovorov na to temo

#5561 horn3t

ni nič.

• mn3njalničarji
  • 667 sporočil

Objavljeno 20 maj 2019 - 20:48

Vsecen del, mogoce bi si za kak karakter zelel drugacnega zakljucka, manj hitenja in vec pojasnil glede kakih prerokb, ampak sem dobil kar sem zelel. Verjetno se najboljse vse skupaj povzame to, kar je rekel Tyrion: "nihce ni ravno srecen, ocitno je kar dober kompromis"

#5562 MIHA_IS_GOD

božanski padawan

• božanstvo
  • 1 953 sporočil

Objavljeno 20 maj 2019 - 20:50

Meh.

#5563 kROKar

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• prostozidarji
  • 6 683 sporočil

Objavljeno 20 maj 2019 - 21:39

Antiklimaktično.

#5564 kid666

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 652 sporočil

Objavljeno 20 maj 2019 - 21:39

#5565 Jurus

je fasal hemeroide. Zdaj mu plapolajo v vetru.

• vesoljci
  • 942 sporočil

Objavljeno 20 maj 2019 - 21:57

Objavljena slika

#5566 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 2 510 sporočil

Objavljeno 20 maj 2019 - 22:02

Poor mans LOTR ending

@jurus: ena flaša vode je še pri davosu na tleh.

#5567 Avion

ga najraje faše pod pazduho in pri tem konjsko prdi.

• mn3njalničarji
  • 1 205 sporočil

Objavljeno 21 maj 2019 - 10:45

Jaz sem pogledal celotno sezono v kosu z zadnjim delom. Verjetno sem zaradi vseh kritik in vsega kurcanja pričakoval res drek, tako sem pa dobil čisto OK izdelek. Par malenkosti me je zmotilo, nič kaj preveč omembe vredno, edino kot je nekdo že omenil, ta prehod Dany iz nekega OK lika, obsedenega s prestolom, v full blown norca, mi je bil rahlo prenagel.

Ne vem, mogoče bi mi celotna scena z uničenjem mesta bila malenkost boljša, če bi se recimo Lannisterjeva vojska predala, začeli bi se dreti "toll the bells", ampak bi Cersei sama dala ukaz, naj se ubije vsakega, ki hoče predati mesto. Saj ne vem, če je to bolj smiselno v celotni zgodbi, ampak potem bi mi Danyino obče razčefukanje bilo nekoliko bolj sprejemljivo z njenim likom.

#5568 ALTER EGO

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 325 sporočil

Objavljeno 21 maj 2019 - 11:03

Oglej si sporočiloMentor, ob 20 maj 2019 - 19:55, rekši:

Baje je HBO prosil D&D za 10 delov, a sta tipa hotela čim prej končat, ker sta dobila posel za Star Wars. S tem svojim egoizmom sta zelo razočarala milijone gledalcev. No Star Wars ljubitelji sedaj vedo, kaj jih čaka.

Pa sej so epizode 15minut daljše od prejšnjih, Fafita motorko D&D
Od tega je 20 minut scen posnetih v slow mo. ali pa Natalie Portman revenge of the sith strmenje v nič.

#5569 Spiralmind

mini ritka, dirkalne nogce

• prostozidarji
  • 892 sporočil

Objavljeno 21 maj 2019 - 13:59

Oglej si sporočiloAvion, ob 21 maj 2019 - 10:45, rekši:

Jaz sem pogledal celotno sezono v kosu z zadnjim delom. Verjetno sem zaradi vseh kritik in vsega kurcanja pričakoval res drek, tako sem pa dobil čisto OK izdelek. Par malenkosti me je zmotilo, nič kaj preveč omembe vredno, edino kot je nekdo že omenil, ta prehod Dany iz nekega OK lika, obsedenega s prestolom, v full blown norca, mi je bil rahlo prenagel.

Ne vem, mogoče bi mi celotna scena z uničenjem mesta bila malenkost boljša, če bi se recimo Lannisterjeva vojska predala, začeli bi se dreti "toll the bells", ampak bi Cersei sama dala ukaz, naj se ubije vsakega, ki hoče predati mesto. Saj ne vem, če je to bolj smiselno v celotni zgodbi, ampak potem bi mi Danyino obče razčefukanje bilo nekoliko bolj sprejemljivo z njenim likom.

Skoraj isto jaz, zadnje 4 pogledal v kosu in edino kar me je zmotilo, zelo hitra smrt Dany, vsaj več kadrov modrovanja sem še pričakoval, in res tečno naduvano kurčenje brezkurčnežev, ko so postavljali zahteve glede Impa in Jona.
Ostalo pa spodobno. daleč od tega, da bi rabil podpisovat online peticije za ponovno snemanje (lol, people went full retard).

#5570 dzaver

pro

• mn3njalničarji
  • 671 sporočil

Objavljeno 21 maj 2019 - 14:24

Spiralmind, ob 21 maj 2019 - 13:59, rekši:

Skoraj isto jaz, zadnje 4 pogledal v kosu in edino kar me je zmotilo, zelo hitra smrt Dany, vsaj več kadrov modrovanja sem še pričakoval, in res tečno naduvano kurčenje brezkurčnežev, ko so postavljali zahteve glede Impa in Jona.
Ostalo pa spodobno. daleč od tega, da bi rabil podpisovat online peticije za ponovno snemanje (lol, people went full retard).

Se strinjam.

#5571 kROKar

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• prostozidarji
  • 6 683 sporočil

Objavljeno 21 maj 2019 - 15:55

Mene je v zadnjem delu samo zmotil ta odcep severa. Kr brez ugovorov so jim dovolili, da ne spadajo po 7 kraljestev, potem ko njihovega človeka dajo kraljevat drugim 6im.
Pa mal to, da nobenemu ne povedo, kdo je Jon zares.

#5572 kid666

• rumeni jaki
  • 2 652 sporočil

Objavljeno 21 maj 2019 - 16:19

In a blog post released to celebrate the final episode of HBO's Game of Thrones, Martin briefly mentioned he's "consulted on a video game out of Japan"
https://www.eurogame...boration-rumour

#5573 Caffrey

• vesoljci
  • 2 654 sporočil

Objavljeno 21 maj 2019 - 16:54

Oglej si sporočilokROKar, ob 21 maj 2019 - 15:55, rekši:

Mene je v zadnjem delu samo zmotil ta odcep severa. Kr brez ugovorov so jim dovolili, da ne spadajo po 7 kraljestev, potem ko njihovega človeka dajo kraljevat drugim 6im.
Pa mal to, da nobenemu ne povedo, kdo je Jon zares.
Sever je z zavezniki rešil vseh 7 kraljestev pred WW, in vejo da so lahko samo tiho. Pa tudi od Robba dalje je bil praktično samostojen. Večina od ostalih 6 kraljestev so bolj kot ne novi bizgeci brez moči. Ali pa sorodniki/zavezniki. Jonova identiteta je brez pomena, nima je smisla razkrivat, ker ne bo šlo nič več kdo birth right do prestola, ampak bo kralj vsakič izbran. Logično da si noben ni upal drkat neki.

#5574 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 5 331 sporočil

Objavljeno včeraj, 10:56

Pogledal včeraj zadnji del.
Ni manjkal cmok v grlu, mokrih oči in kljub vsemu nekega zadošcanja, da se je vse odvilo tako kot mora.

Hvala G.O.T. serija za vse!!!

#5575 Assembly75

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 250 sporočil

Objavljeno včeraj, 22:04

Emilia Clarke on Game of Thrones finale's shock twist: 'I stand by Daenerys'

Navedek

Emilia Clarke read a paragraph in the final script for Game of Thrones.
She read it again and again. Seven times, she says, she read the words that revealed the devastating fate of Daenerys Targaryen, a character she’s portrayed on the HBO global phenomenon for nearly a decade.
“What, what, what, WHAT!?” the actress recalls thinking. “Because it comes out of f—king nowhere. I’m flabbergasted. Absolutely never saw that coming.”

3 Uporabnik(ov) bere to temo

1 članov, 2 gostov, 0 anonimnih uporabnikov