Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice

1036 odgovorov na to temo

#1001 horror

piv piv piv

• vesoljci
  • 747 sporočil

Objavljeno včeraj, 11:38

Oglej si sporočilokemik, ob 23 april 2019 - 11:08, rekši:

Men opica dela več težav k geničiro pizda, pa že od štarta se mi sploh ne zdi zajebana ampak ne vem kaj me jebe :D Prva faza je z upgrejdanimi petardami uizi, nisem pa itemov uporabljal zdej vidim, če bi snedu prej tist za terror bi že parkrat padla ampak sem pozabil.

Rešitev pri opici niso petarde, ampak loaded spear ;)

#1002 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 2 466 sporočil

Objavljeno včeraj, 11:39

A ni loaded spear za heavily armored enemies?

To je verjetno una fora ko je Majek pizdil kako folk ne dojame da je spear za opico in ne za unga armoured človeka k ga morš dol porint.

#1003 twEEneR

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno včeraj, 11:42

Oglej si sporočilokemik, ob 23 april 2019 - 11:39, rekši:

A ni loaded spear za heavily armored enemies?

To je verjetno una fora ko je Majek pizdil kako folk ne dojame da je spear za opico in ne za unga armoured človeka k ga morš dol porint.

ja, to je una fora, ko je Majek pizdil. Ko skoči in naredi počasen slam, ga deflectaj. Če ga uspešno deflactaš, se bo za nekaj trenutkov stunal. Takrat s sulico dvakrat pritisni R2 za ogromen poise damage.

#1004 Chenier

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• govnači
  • 9 786 sporočil

Objavljeno včeraj, 11:43

Kaj pa če igra enostavno ponuja različne pristope in ker smo ljudje različni, so taki tudi načini kako se lotimo preprek?

#1005 bigboss82

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 498 sporočil

Objavljeno včeraj, 11:53

Ma itak to s sulico so vsi na yt prekopirali.. me zanima koliko se jih je spomnilo samih

Tudi sam sem probal po ogledu yt sam cakat da naredi uni napad je too much.. raje dam gor deznik, confete in samaraj

Meni je druga faza joke
Bolj me jebe prva ker pac, malo sem ze pozabil oz nisem uporabljal petard in verjetno tudi fist ful of ash deluje

Ok edino neki pa priznam v ng+ ko si popn vitalitija, potionsov in atracka je vrjetnp bolj izi =)))

#1006 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 196 sporočil

Objavljeno včeraj, 12:07

kaj ma veze kje je kdo vidu kako foro, se zmeraj jo mors izvest. Al tist k se ne spomni sam taktike, jo ne sme izvajat?

#1007 kemik

• šerifi in depjutiji
  • 2 466 sporočil

Objavljeno včeraj, 12:17

Cela souls serija je easy mode če YT gledaš zraven? Ok morš izvest, ampak odpade ti cel faktor tega, da moraš skozi ponovitve sam ugotovit.

#1008 horror

piv piv piv

• vesoljci
  • 747 sporočil

Objavljeno včeraj, 12:18

Pri opici je tako, če ga boš cheezal boš imel večje težave kasneje, ko prideš do veselo zaljubljenega para. Meni je bila pri opici največja težava terror, ker sem kot idiot skakal nazaj, namesto da bi stisnil šprint. Nasploh sploh ni zahteven fight, ko enkrat pogruntaš kaj vse ima na zalogi. Kar pa je nekak stalnica vseh sekiro bossov kar sem jih uničil do sedaj. Sicer so lahko precej tečni na začetku, a ko naštudiraš njihove napade, ki jih navadno ni veliko, prilezeš brez večjih težav čez.

#1009 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 196 sporočil

Objavljeno včeraj, 12:31

Men ni bil problem dvojna opica, rjavo sm prakticno ignoriral, k belo skenslas, obe padeta

#1010 bigboss82

• vesoljci
  • 4 498 sporočil

Objavljeno včeraj, 12:40

Itak ce gledas yt pol bossov samo počizas da je grdo videt, drugo polovico pa s5 pocizas z minimalnkm akilom kot npr shura ending boss, ko sam umik v eno stran in r1 l1 napd in caw miki

Ce pa sam probas ugotovit...

Kot prvo si kot jaz ki sam ugotvi nel cheese in se pocutis ql, sam se vedno je cheese

Drugo pa ce jih naredis popolnoma legit z parry vswh napdov na pravi nacin ipd.. to je pol tr00 skill, ala Bitsurugi npe in sw kdo, odvisno od bossa najbrz, tako jih tudi najhitreje porejpas, razen ce res ni nek ultra cheese ala uno ko ga vrzes v prepad....

#1011 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 114 sporočil

Objavljeno včeraj, 12:42

A se zadnjega Sword Saint bossa tudi da počizat? Meni je deloval kar cheese-resistant :D

#1012 kemik

• šerifi in depjutiji
  • 2 466 sporočil

Objavljeno včeraj, 12:48

Oglej si sporočilobigboss82, ob 23 april 2019 - 12:40, rekši:

Kot prvo si kot jaz ki sam ugotvi nel cheese in se pocutis ql, sam se vedno je cheese

Ma js če sam odkrijem cheeze mi je kar kul, me dost boli kurac in tudi moškost ne trpi.

Je pa res, da obstaja top tier level cheeza, tega sem v sekirotu samo enkrat doživel, ravno včeraj. Tam ko prideš v pool of poison v depthsih, trigeraš mini boss fajt z unim s puško in greš gor na skale. Boss se ti postavi na poison in išče linijo kje bi te snajpnil v faco, medtem mu pa poison nabije tako da ga prideš samo zaštihat nakonc.

Ta mi je bil prav tak ultra cheeze da sem se smejal zraven, tisto fuck you game grem vmes zalit bonsai medtem ko ti crkuješ.

#1013 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 196 sporočil

Objavljeno včeraj, 12:52

Js edini cheese k ga nardim je demon of hatred, ker mi grejo na zivce fps dropi. Sm ga skor ubil ze, pa sm di reku kurc, kaj je men tega treba. Cakamo na ps5pro

#1014 Gatsu

• vesoljci
  • 8 859 sporočil

Objavljeno včeraj, 12:53

Oglej si sporočiloGalko, ob 23 april 2019 - 12:42, rekši:

A se zadnjega Sword Saint bossa tudi da počizat? Meni je deloval kar cheese-resistant :D

Z double ichimonji se ga da tko cheezat da niti crkne ne v P3...

Oglej si sporočiloKočevc, ob 23 april 2019 - 12:52, rekši:

Js edini cheese k ga nardim je demon of hatred, ker mi grejo na zivce fps dropi. Sm ga skor ubil ze, pa sm di reku kurc, kaj je men tega treba. Cakamo na ps5pro

Prve dve faze uporabljaj konfete za ubr dmg. V P3 pa nadgrajeno piščalko za ultrastun. Seveda je vseen treba skočit v stran ko naredi charge in se znat umikat ognjenemu front napadu v P2.

#1015 twEEneR

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno včeraj, 13:01

Kateri konec izbrati za prvi playtrough?

#1016 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 196 sporočil

Objavljeno včeraj, 13:05

Gatsu, sm vse to naredu, se izmikal nogam, ognjeno marelo imel itd, prstan tudi. Poleg fps dropov se mi ne dopade boss ker ni mecevanja

#1017 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 196 sporočil

Objavljeno včeraj, 13:06

Dragons homecoming konec k najvec rabs narest, s tem da gres se enkrat v hirata estate (purification smer). Tko bos mel vse prayer beade za ng+

#1018 Gatsu

• vesoljci
  • 8 859 sporočil

Objavljeno včeraj, 13:26

Oglej si sporočiloKočevc, ob 23 april 2019 - 13:05, rekši:

Gatsu, sm vse to naredu, se izmikal nogam, ognjeno marelo imel itd, prstan tudi. Poleg fps dropov se mi ne dopade boss ker ni mecevanja

A to maš peasent PS4 a kva? Ker na Prostati jaz nisem imel težav z fpsji.

#1019 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 196 sporočil

Objavljeno včeraj, 13:32

Valda mam ps4pro. Ce nimas tezav s fpsji si meces pesek v oci :D stoj z marelo pod njim k skoci v zrak npr

#1020 Gatsu

• vesoljci
  • 8 859 sporočil

Objavljeno včeraj, 13:40

Oglej si sporočiloKočevc, ob 23 april 2019 - 13:32, rekši:

Valda mam ps4pro. Ce nimas tezav s fpsji si meces pesek v oci :D stoj z marelo pod njim k skoci v zrak npr

Zakva bi pa to delal lol? Ko skoči v luft stečeš v stran in prtisneš L2 ter ga treščiš parkat po faci zastonj. Ne vidim druge koristi mareli v tem fightu kot če se ti ne da laufat ko fireballe meče v P2.

#1021 Chenier

• govnači
  • 9 786 sporočil

Objavljeno včeraj, 13:47

Oglej si sporočiloGatsu, ob 23 april 2019 - 13:40, rekši:

Zakva bi pa to delal lol? Ko skoči v luft stečeš v stran in prtisneš L2 ter ga treščiš parkat po faci zastonj. Ne vidim druge koristi mareli v tem fightu kot če se ti ne da laufat ko fireballe meče v P2.
On govori o FPS dropih. Probaj kar je omenil in boš tudi sam nemara doživel fps drop.

#1022 bigboss82

• vesoljci
  • 4 498 sporočil

Objavljeno včeraj, 13:49

Demon je drugace poleg opice true Souls tip bossa

#1023 twEEneR

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno včeraj, 14:53

Oglej si sporočiloKočevc, ob 23 april 2019 - 13:06, rekši:

Dragons homecoming konec k najvec rabs narest, s tem da gres se enkrat v hirata estate (purification smer). Tko bos mel vse prayer beade za ng+

A to, da grem še enkrat v hirata estate pri tem endingu je obvezno ali opcijsko?

#1024 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 196 sporočil

Objavljeno včeraj, 15:07

K marelo pod njim vklopis ti ne naredi 0 dmga pa ga isto lahk klofas
----

Ce obrnes se drugo verzijo hirata estate, dobis en predmet k lahk purification konec naredis. k tazadnga bossa ubijes si zberes ker konc bos mel ubistvu (1/3 (odvisno kolk si jih odklenu)). 1 konec je pa extra k se ze prej konca igra.

Najbolj da si preberes, kaj rabs narest al pa pac raziskujes. Js sm sam prsu do dragon homecoming konca, je pa res da sm rabu 70 ur da sm koncal igro, k sm vse raziskval.

Purification konec dvomim, da bi lah sam pogruntal

#1025 Vučko3

najraje liže usmrajenega krapa.

• svinjski pastirji
  • 48 sporočil

Objavljeno včeraj, 15:14

Ni šanse, da dejansko sam naredis Return ali Purification, ker če nič drugega boš zajebo zaporedje stvari katere moraš naredit. Pač slediš navodilom, pa bo. Jaz sem naredo Return, zdaj delam še Purification.

#1026 dzaver

pro

• mn3njalničarji
  • 577 sporočil

Objavljeno včeraj, 18:10

Vučko3, ob 23 april 2019 - 15:14, rekši:

Ni šanse, da dejansko sam naredis Return ali Purification, ker če nič drugega boš zajebo zaporedje stvari katere moraš naredit. Pač slediš navodilom, pa bo. Jaz sem naredo Return, zdaj delam še Purification.

Jaz sem vse to sam naredil brez guidov :)

#1027 samo_hren

• mn3njalničarji
  • 649 sporočil

Objavljeno včeraj, 19:09

Razmišljam, da bi šel NG+ za platino, kako zelo težji se vam zdi, tisti ki ga igrate?

#1028 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 196 sporočil

Objavljeno včeraj, 19:14

Men je velik lazji, pa sm na ng+++. Za platino bos rabu 4x preigrat, razn ce misls uno foro iz savei narest

#1029 samo_hren

• mn3njalničarji
  • 649 sporočil

Objavljeno včeraj, 19:24

Seveda bom dirty save scummer :)

#1030 Vučko3

• svinjski pastirji
  • 48 sporočil

Objavljeno včeraj, 19:29

Ng+ je ful lazji, zdaj ko ves kako pa kaj, js sem se pozvonil na demon bell, da bo malo bolj zabavno.

Dzaver svaka cast, jaz sem za return ending mel 80% stvari s katerimi nisem vedo kaj naredit, se posebej zaradi vmesnega restanja, da se pogovor nadaljuje v pravo smer z NPCji.

#1031 bigboss82

• vesoljci
  • 4 498 sporočil

Objavljeno včeraj, 19:31

Ma ni tezji, malo vec dmg ti delajo amapk tudi ti njim.. oz ce imas 20 vit ti pomoje na ng+ niti ne delajo vec dmg kot da bi zacel iz 0

Ce hoces tezje mores dat uno stvar Kurotu

Pomoke komaj na ng+++(+) se zacne poznat dmg

Na ng+++ ti z enim dobrim udarcem ze zbijejo pol hpja, za danger al prijemom skoraj celega, sam takrat si ital ze yt shinobi master cheeser

Dobro je da imasu no masko in lahko kej skill ointsov v attack vlozis in valda konfette na zalogi

#1032 twEEneR

• mn3njalničarji
  • 606 sporočil

Objavljeno včeraj, 19:41

Oglej si sporočilosamo_hren, ob 23 april 2019 - 19:09, rekši:

Razmišljam, da bi šel NG+ za platino, kako zelo težji se vam zdi, tisti ki ga igrate?
A se ti je odprlo po Lady Butterfly?

#1033 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 196 sporočil

Objavljeno včeraj, 20:18

Oglej si sporočilosamo_hren, ob 23 april 2019 - 19:24, rekši:

Seveda bom dirty save scummer :)

Vsak nov ng+ ti dajo enemyi vec xpja. Bos pac mogu tok vec enolicno grindat, da odklenes vse skille. Je skor hitreje parkrat obrnit igro, da ti mecejo sovrazniki po 2k xpja ze

Js neb menju skill pointse v attack dokler ne odklenes vseh skillov, ker ce ne bos mogu nakonc za 5 skill pointov 400k xpja nafarmat

#1034 dzaver

pro

• mn3njalničarji
  • 577 sporočil

Objavljeno včeraj, 20:38

Huhu, true monka so popatchali in ga ne moreš več cheesat :)

#1035 Vučko3

• svinjski pastirji
  • 48 sporočil

Objavljeno včeraj, 20:42

Dokler se ga da dvakrat deathblowat sem zadovoljen :D

Oglej si sporočilodzaver, ob 23 april 2019 - 20:38, rekši:

Huhu, true monka so popatchali in ga ne moreš več cheesat :)

#1036 dzaver

pro

• mn3njalničarji
  • 577 sporočil

Objavljeno včeraj, 20:46

Vučko3, ob 23 april 2019 - 20:42, rekši:

Dokler se ga da dvakrat deathblowat sem zadovoljen :D

Prvič ne, to so popravli.

Drugič se ga da, ampak velik težje, ker velik bolj rejpajo.

Mu pa ful hitreje bildaš poise.

Jaz sem ga zdaj na ng ++ zmagal sam s parijanjem

#1037 samo_hren

• mn3njalničarji
  • 649 sporočil

Objavljeno včeraj, 21:31

Oglej si sporočilotwEEneR, ob 23 april 2019 - 19:41, rekši:

A se ti je odprlo po Lady Butterfly?

Sekiro je tip špila, ki pričakuje, da uporabiš glavo, da se prebiješ skozi prepreke. Odprlo se mi je, ko sem ugotovil, da je moja izbira kako dobesedno bom to vzel.

2 Uporabnik(ov) bere to temo

1 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov