Skoči na vsebino

Prevozi

Iz-do letališča

10 odgovorov na to temo

#1 POPEK

eden od desetih najboljših fafačev

• mn3njalničarji
  • 210 sporočil

Objavljeno 30 maj 2014 - 12:11

Katere prevoznike v Sloveniji priporočate ?
Goopti vamotamo... kateri so zaneslijivi in ugodni ? 12 Junija rabim prevoz do Marco Polo letališča v Benetkah. Poslal sem pospraševanja na prej omenjeni firmi, cene so podobne samo me skrbi zanesljivost.

#2 MIHA_IS_GOD

božanski padawan

• božanstvo
  • 1 541 sporočil

Objavljeno 30 maj 2014 - 12:22

Z Goopti nisem nikol še mel problemov. Vedno točni, zanesljivi, dobiš SMS z natančno uro odhoda, ...

Vamotamo pa ne poznam.

#3 taiyo

third rider of the apocalypse

• prostozidarji
  • 1 166 sporočil

Objavljeno 30 maj 2014 - 12:47

goopti do zdaj, sicer cene so tak, tak ... če se le da čim prej kupit, pa nujno iskat v skritem načinu, drugače kaj hitro cena poskoči. Glede točnosti, na srečo pri meni točni, sam čakalni čas je bil večji kakor obljubljajo.

#4 KoM

ravnokar sir je.

• prostozidarji
  • 79 sporočil

Objavljeno 30 maj 2014 - 12:57

Do zdej sem šel 2x z VamoTamo. Točni, cenovno ugodni, pobirajo na domu, ... letos smo se lovil po Avstriji (Graz->Dunaj) zaradi žleda, pa ni blo problema.

#5 jazst

je prijavljen z ruskim računom.

• mn3njalničarji
  • 36 sporočil

Objavljeno 31 maj 2014 - 22:13

Z Goopti sem imel veselje mesec nazaj. Najprej smo se pregovarjali o uri odhoda, ker so me prepričevali, da sem rezerviral drugačno uro od dejanske. Nadalje so imeli plan v München priti v štirih urah. Po pregovarjanu so čas sicer spremenili vendar veselja še ni bilo konec. Na 8 zicev so nas natrpali 9, kolikor sva govorila z ostalimi pa smo vsi, razen 9. modela (kateremu so bojda zatrdili, da je sedež še prost) plačali isto tako da se mi zdi tisto o zgodnji rezervaciji bolj kot ne krep. Nadalje ne vem, kaj je model za volanom zganjal, vendar je uspel malo pred Salzburgom nagaziti nekaj količkov in fentati gumo. Potem ni znal dobiti rezerve, uspelo pa mu je še skriviti dvigalko. Za nas je to pomenilo stanje na odstavnem pasu sredi noči v snegu na klancu navzdol, valjda brez odsevnikov. Iz zagate nas je na koncu spravil random kamionar, ki je imel proper dvigalko, da je dvignil kombi. Na koncu sva tisto smer dobila povrnjeno sicer pa še en vrednostni kupon vendar mi je glede na način dela (bojda so pritožbe predvsem na račun franšize Sionsi, ki pokriva Dunaj, Salzburg in München) in razbolel hrbet to dost slaba tolažba.

#6 Flaming_C

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 540 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2015 - 18:14

še eno go opti vprašanje

kako res to poteka?

iz Trebnjega je odhod med 06:00–09:00 piše
v Benetke najpoznejši prihod ob 12:00 oz. kokrkol pač nastaviš

lahko izbereš bolj natančno uro odhoda recimo 08:00 - 09:00 je cena kak € višja,sam to me ne zanima

isto je iz Ljubljane,tudi cene so iste

men to ni nč jasn,pa čeprov piše da so vsi odhodi 100% zagotovljeni

#7 MIHA_IS_GOD

božanski padawan

• božanstvo
  • 1 541 sporočil

Objavljeno 02 oktober 2015 - 09:33

Zagotavljajo ti da te bodo pripeljali do ure ko moraš it na letalo.

Lahko te pa pripeljejo pred tem. Kolk prej je odvisno od tega kolk folka peljejo tisti dan do tvojega letališča v tistem času. Če gre cel kombi na isto letalo, potem bo odhod iz ljubljane in prihod na letališče tako kot vam odgovarja. Če si pa nesrečnež ki gre edini na tisti let boš lahko pa tud 3 ure dlje čakal.

Ker ne vejo točno kako se bo folk prijavljal, ti dajo okvirno uro glede na izkušnje. Točno uro ponavadi dobiš večer pred odhodom.

Torej lahko da boš mel smolo in boš šel ob 6ih zjutraj in boš na letališču ob 9ih. Lahko boš pa imel srečo in bš šel ob 9ih in boš tam ob 12ih.

#8 bubunabu

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 877 sporočil

Objavljeno 02 oktober 2015 - 11:40

Pa se to potem vzemi malo z rezervo.

Enkrat sem jih cakal na Dunaju.Itak so cakali se eno osebo, ki je zamujala itd.Potem se cez cel Dunaj med glavno konico...Na koncu mi je pot do LJ vzela vec casa in zivcev kot pa ce bi sel z vlakom.

#9 Flaming_C

• rumeni jaki
  • 2 540 sporočil

Objavljeno 02 oktober 2015 - 13:17

Hvala obema

#10 d3u5

eden od desetih najboljših fafačev

• mn3njalničarji
  • 211 sporočil

Objavljeno 06 oktober 2015 - 10:17

Heh. Go-opti... Modeli se hvalijo s tem, da so lani zamudili samo pet letov. FTW, res. Mene so že dvakrat pustili na Dunaju. V slogu odhod med 14 in 19, pa pošljemo sms, potem pa nič od njih, po klicu ugotovili, da so me pozabili obvestiti in da je šofer že nekje na pol poti. Raje pojdi malo prej in čakaj tisto dodatnmo uro na letališču.

#11 Flaming_C

• rumeni jaki
  • 2 540 sporočil

Objavljeno 03 november 2015 - 08:10

Evo na poti v Benetke z goopti,kombi notr se trije hrvatje,prevoznik reg. v Osijeku

Je bil pa kle 5 minut pred casom odhoda

8.55 update
V Tivoliju poberemo zdele se zadnjga potnika,kombi poln,8 komadov

To sporočilo je uredil Flaming_C: 03 november 2015 - 08:58

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov