Skoči na vsebino

The Outer Worlds

57 odgovorov na to temo

#41 h3ck3r

ščije brez rok!

• vesoljci
  • 485 sporočil

Objavljeno 26 oktober 2019 - 19:59

Optimizacija je pri meni trenutno v pizdi, cakam na update. Drgac pa bi znala kr povlect v igranje, deluje fajn

#42 uros678

bi si zmotal joint, pa nima rizle.

• mn3njalničarji
  • 240 sporočil

Objavljeno 27 oktober 2019 - 10:24

Dokaj fallout vibe zaenkrat... mam samo 2 urci trenutno...ampak je kr zanimivo

#43 h3ck3r

ščije brez rok!

• vesoljci
  • 485 sporočil

Objavljeno 28 oktober 2019 - 10:03

Mater, treba je rect Bobu Bob tule - spil je na polno carski

Vzdusje in setting sta odlicna. Zgodba se odvija okol boja proti zlobnim galakticnim korporacijam, ti si pa po svoje ustvarjen karakter na zacetku igre, ki ti da cist prosto pot pri odlocitvah. Dobesedno vsakogar se da ubit, posledice poznej variirajo, od tega da folk noce trgovat s tabo, tut lahk eskalira do tega, da te napadejo takoj ko te vidijo. Vsaka situacija je resljiva na vec nacinov. Gameplay je mesanca Mass Effecta, Fallouta in Borderlandsov, mal se tut pozna vpliv Elder Scrolls serije, writing in storytelling se lahko mirne duse kosata z Witcherjem, kar se mene tice. Svet je ziv, barvit, hkrati pa se povsod pozna, v kaksni represiji zivijo ljudje. Res ogromno dela je bilo vlozenega v dialoge, voice acting in ostale stvari. NPCji so zivljenski, vsak ima svoje probleme, iz skor vsakega se da izvlect kaksno opravilo, pozneje so ti za to tolk hvalezni, da se ti pridruzijo v partyju. Questov je prilicno veliko, lokacij je dost za odkrit, nikol pa se do zej nisem imel filinga, da je spil Ubisoftovsko prenatlacen s stotinami opravil po celi mapi, niti da je teh premalo. Sami questi so super izpeljani, tolk norcev in barvitih NPCjev ze dolgo ni bilo v RPGjih. Lokacije po katerih se potuje so takisto carske in nafilane z opravili. Gunplay je odlicen, ogromno orozij in ostalih kosov opreme, vse se da modificirat, izboljsevat, razstavit... Vglavnem, ogromno stvari za pocet, podoben filing sem nazadnje imel v Witcherju, ko te svet v igri tolk pritegne k igranju. Vse deluje zivljensko, mas dejanski filing, da s svojimi dejanji vplivas na folk in svet okol sebe, bi reku da celo bolj kot v ostalih podobnih spilih, ce upostevam dejstvo, da je od zacetka mozno pobit vse kar vidis, kar pa nato nosi dejanske posledice :D

Ena izmed boljsih iger letos, dare I say :)

#44 kid666

prišel v fANALe za mistra mn3njalnika

• rumeni jaki
  • 2 746 sporočil

Objavljeno 28 oktober 2019 - 10:36

shillup revju me je kr navdušil

bom pregral enkrat ko bo čas/v pokoju

#45 Merithyn

obvlada hendling, najbolj pa cobro!

• mn3njalničarji
  • 1 055 sporočil

Objavljeno 02 november 2019 - 17:43

Meh, tanovi amd driverji, ki so dodali podporo za to igro (prej zlo slabi fpsji) so dodali še en bug kjer ne vidiš v inventoriju character modela. Pa en teden mimo še vedno niso popravli. :P

#46 planetarium

kvačka. (How gay is that??)

• rumeni jaki
  • 1 736 sporočil

Objavljeno 02 november 2019 - 17:52

Kaksna je tale zadeva? So mape res tako majhne, kot nekateri ocitajo? Se lahko vracas na prejsnje mape, itd.

#47 Vučko3

• mn3njalničarji
  • 258 sporočil

Objavljeno 02 november 2019 - 18:53

Zadeva je odlicna, ce ma kdo kaj proti, res je tele.

#48 planetarium

• rumeni jaki
  • 1 736 sporočil

Objavljeno 02 november 2019 - 20:22

No me veseli. Kaj pa glede map?

#49 Vučko3

• mn3njalničarji
  • 258 sporočil

Objavljeno 02 november 2019 - 20:37

Ni tipicna ogromna fallout mapa, manjse mape so, raznolike, zabavne, lahko skaces iz ene v drugo. Questi glavni in stranski so vrhunski, lahko jih resujes na ogromno nacinov, gunplay je dober, liki so genijalni, cisto vsi! Ni tu neke debate no.

#50 planetarium

• rumeni jaki
  • 1 736 sporočil

Objavljeno 02 november 2019 - 20:46

Hvala. Bom preigral :)

#51 Demogorgon

vleče samo še filter.

• vesoljci
  • 337 sporočil

Objavljeno 06 november 2019 - 12:45

V tem špilu je level scaling in če je, se ga da izklopiti?

#52 uros678

• mn3njalničarji
  • 240 sporočil

Objavljeno 06 november 2019 - 13:07

Interneti pravijo da je..drgac pa nisem nikjer opazo opcije da se da izklopit to, ampak tudi nisem gledal...zakaj ti je to sploh pomembno?

#53 Demogorgon

vleče samo še filter.

• vesoljci
  • 337 sporočil

Objavljeno 06 november 2019 - 14:07

Ker mi je to ena najbolj bednih stvari v igrah sploh in ne mislim igrati špila kjer ni možno igranje brez te ocpije.

edit: to je poleg mikrotransakcij verjetno najbolj debilna stvar, ki so jo ufurali v igre. Kje je logika, da mora biti igra konstantno (ne glede na level, območje itd) približno enako težka? Meni je najbolj dogajalo npr v Gothicu, ko so me na začetku nekatre pošasti pojeable ko otroka in je trajalo pol igre, da sem dosegel zadosten level in jih z užitkom razmesaril :D.

No ja, bom pač preskočil Outer worlds..

#54 uros678

• mn3njalničarji
  • 240 sporočil

Objavljeno 06 november 2019 - 15:16

Ne vem ce razumes nemsko..sn najdo en clancic... https://www.gamepro....ng,3345582.html

Baje da je scaling nekak omejen. Ni se mi dalo natancno brat. Skoda da bos preskoco, probaj vseeno, pomoje ti ne bo zal..

#55 Vučko3

• mn3njalničarji
  • 258 sporočil

Objavljeno 06 november 2019 - 15:37

Spilam na hard in igra sploh ni tezka, imas na voljo companione, lahko vzames 2 zraven, das jim najboljse orozje in igra postane zajebancija. Ce spilas stealth snajper, oneshotas vec ali manj vse. Tko da scaling je nepomemben.

#56 tomzzi

ne ve, kam bi sam s sabo.

• rumeni jaki
  • 601 sporočil

Objavljeno 06 november 2019 - 18:30

Obrnu na hard težavnosti. Dokaj soliden špil. Želel bi si večje mape, več raznolikih nasprotnikov... Igra ni perfektna.
Mi je bila pa ena boljših izkušenj zadnje čase.
In pa bug free. Definitivno priporočam.
Pa je sploh nisem mislil nabavit ampak sem si premislil. Ni mi bilo žal.

#57 Flamingo

plamenec

• vesoljci
  • 739 sporočil

Objavljeno 09 november 2019 - 08:40

Pobrisal v pol ure. Fallout 3/NV/4 (čeprav je 4 dokaj crap) so te vrgli v svet in si počasi začel raziskovati. Tukaj so pa markerji na vse strani od prvega momenta - pojdi tam, poberi to, govori s tem in tem, ubij to....dobil sem občutek, kot da sem v službi.

#58 Benx

je prijavljen z ruskim računom.

• mn3njalničarji
  • 41 sporočil

Objavljeno včeraj, 22:32

začne se ful v redu, vleče na polno, kul lokacije, proti koncu pa vleče bolj zgodba kot kaj drugega, pa tudi ta na zaključku ni bog ve kaj. boj je prelahek tudi na hard. dobra igra, samo malo ji manjka, če jo primerjam z new vegas.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov