Skoči na vsebino

Nova Zelandija, Fiji, Japonska, Indonezija trip

48 odgovorov na to temo

#41 Deskyet

ravnokar sir je.

• hajduki
  • 77 sporočil

Objavljeno 03 junij 2016 - 08:26

Sva že na Tajskem, ampak tako ali tako tokrat nisva šla severno od Tokya. Se bova pa na Japonsko še sigurno vrnila.

Za trip sem aktivno šparal morda pol leta, nekaj prihrankov sem imel od prej, hkrati pa sem začel delati preko neta. Predvsem pa sem se informiral kako najceneje prit skozi. Za 8,5 mesecev Nove Zelandije in Japonske sva skupaj z letalskimi kartami porabila cca 4200€ po osebi (nimava še letalske nazaj domov, je pa sem vključena karta naprej na Tajsko).Sva pa vseeno ogromno doživela in nisva totalno škrtarila (plavanje z delfini, Hobitton, Milford Sound, tatuji na NZ, nakup in prodaja kombija itd). :) Bi se dalo knjigo napisat o tem kako vse to izvajava, kar bom mogoče celo naredil po vrnitvi. :D

#42 Muj01

caporegime

• mafija
  • 640 sporočil

Objavljeno 03 junij 2016 - 11:36

Respect da sta mela jajca in konec konec moznost na tak trip.

Jelly punega :)

Ce slucajno ne pocnes ze sedaj, pisi dnevnik, vsak vecer par vrstic, vcasih bo vec vcasih bo manj. Jaz sem pisal ko sem kam potoval in mi je lustno brat kdaj za nazaj da vidm kasn mindset sem mel in to.

Sploh na stara leta. Konec koncev, kot si rekel, lahko spises tudi knjigo, dobri potopisi so zlata vredni :)

#43 Deskyet

ravnokar sir je.

• hajduki
  • 77 sporočil

Objavljeno 03 junij 2016 - 17:38

Oglej si sporočiloMuj01, ob 03 junij 2016 - 11:36, rekši:

Respect da sta mela jajca in konec konec moznost na tak trip.

Jelly punega :)

Ce slucajno ne pocnes ze sedaj, pisi dnevnik, vsak vecer par vrstic, vcasih bo vec vcasih bo manj. Jaz sem pisal ko sem kam potoval in mi je lustno brat kdaj za nazaj da vidm kasn mindset sem mel in to.

Sploh na stara leta. Konec koncev, kot si rekel, lahko spises tudi knjigo, dobri potopisi so zlata vredni :)

Ah ja, sem jaz pustil dost dober šiht za to potovanje. Najboljša odločitev do zdaj. :)

Piše punca podroben dnevnik, jaz mam žal preveč drugega dela (pišem blog občasno pa tu in tam kake zapiske). Drugače pa se da danes res noro poceni potovati. Midva bi lahko recimo še znižala stroske in to v državah, ki veljajo za dražje. O tem bi načeloma bila knjiga, ne toliko o samem potovanju. Če bom ocenil, da je interes seveda. :)

#44 Muj01

caporegime

• mafija
  • 640 sporočil

Objavljeno 03 junij 2016 - 19:31

Cool, res props :)!

Das link do bloga prosim?

#45 Slasher

je fejst čez les.

• legende
  • 1 067 sporočil

Objavljeno 03 junij 2016 - 20:39

postam v to temo, da je več ne spregledam in da bom na tekočem

#46 Flaming_C

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 542 sporočil

Objavljeno 04 junij 2016 - 07:53

Oglej si sporočiloMuj01, ob 03 junij 2016 - 19:31, rekši:

Cool, res props :)!

Das link do bloga prosim?

Oglej si sporočiloDeskyet, ob 24 september 2015 - 23:54, rekši:

#47 Deskyet

ravnokar sir je.

• hajduki
  • 77 sporočil

Objavljeno 04 junij 2016 - 10:48

Me je Flaming prehitel. :) Je pa žal tako, da na blogu ne objavljam toliko kot bi rad (stripe sicer riše punca), ker mi zadnje čase vpada dovolj projektov, da se mi po ogledih in pisanju za šiht večino dni enostavno ne da ali pa zmanjka časa. Bo pa v roku 5 dni en konkreten post o vsej japonski hrani, ki sva jo poskusila. :D

So mi pa osebno novejše objave boljše, ker sem se v startu stilsko še malo lovil. No, ali pa se samo meni tako zdi. :)

#48 n1njaG

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 384 sporočil

Objavljeno 04 junij 2016 - 12:02

Zakon :) Fiji še pride? (sorry, ne da se mi it za nazaj brat cele teme)

Also, pozdravi T. (ex sošolec; se ji bom javil na fb) :)

#49 Deskyet

ravnokar sir je.

• hajduki
  • 77 sporočil

Objavljeno 04 junij 2016 - 12:30

Oglej si sporočilon1njaG, ob 04 junij 2016 - 12:02, rekši:

Zakon :) Fiji še pride? (sorry, ne da se mi it za nazaj brat cele teme)

Also, pozdravi T. (ex sošolec; se ji bom javil na fb) :)

Nope, Fiji je na koncu odpadel.Bi bilo treba leteti iz NZ tja in potem nazaj na NZ in od tam naprej na Japonsko, ker se iz Fijija bolj direktno na Japonsko žal ne da. Bi bil malo predrag detour za tokratno rundo. Plan je bil razen Nove Zelandije in Japonske itak okviren. Tajske recimo ni bilo notri, namesto Indonezije pa bo za konec verjetno Šri Lanka. :)

T. bi pozdravla nazaj, ampak te po ninjaG ne prepozna. Kar je edino pravilno glede na izbran nick. :D

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov