Skoči na vsebino

[multi] Destiny 2

594 odgovorov na to temo

#561 bigboss82

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 633 sporočil

Objavljeno 29 september 2018 - 23:13

Hehe.. david dobil taužent vojses ,)
Ne vem ce ima bitsurugi to =))

#562 dzaver

pro

• mn3njalničarji
  • 673 sporočil

Objavljeno 30 september 2018 - 09:48

Jeee, nardili! :) dobr fireteam!

Bungie mi je dal one thousand voices exotic, ker mi od septembra ni padel noben exotic :D hud fusion rifle!

#563 raveer

Mojca Pokrajculja

• prostozidarji
  • 258 sporočil

Objavljeno 30 september 2018 - 13:48

O lej to. Pol fireteama tu gor. :)

#564 vrex

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 75 sporočil

Objavljeno 02 november 2018 - 14:19

Fantje v katerem klanu ste kej- PS4? Jst bi se tudi pridruzil, zdaj ko sem nabavil forsaken. Sicer sem bolj noob ampak pocasi rastem

#565 vrex

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 75 sporočil

Objavljeno 02 november 2018 - 19:15

Dp...

#566 Gatsu

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 8 931 sporočil

Objavljeno 02 november 2018 - 19:17

Zlo mal folka s tega foruma še igra D2, zdej ko je zunaj RDR2 pa verjetno praktično nihče. Tko da ti nau velik pomagal tud če 10x isto vprašaš in s tem bumpaš temo.

#567 BuLsHiT

• vesoljci
  • 7 415 sporočil

Objavljeno 02 november 2018 - 19:19

jaz se igram kaj amapk na pcju :D

#568 vrex

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 75 sporočil

Objavljeno 02 november 2018 - 19:21

Po nesreci sm bumpu. Kakorkoli je sploh kaksen slo. Koktrtolk aktiven klan?

#569 tomazek

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 767 sporočil

Objavljeno 02 november 2018 - 22:09

Edina živa duša za kero sem slišal da igra to je BB82...Jaz sem po tem ko je bla free zbrisal dol po 15 min probe - isto kolegi...če pa vam igra dogaja pa je on edini, ki je še nedolgo nazaj pisal, da igra.

#570 bitsurugi

ga zmagoslavno poriva vse do jajc.

• vesoljci
  • 1 646 sporočil

Objavljeno 03 november 2018 - 00:08

Bigbossov in dzaverjev klan igra to non stop. Cela gora ljudi je tam. Clan Order of Morana. Res so non stop aktivni, vprasi za invajt.

#571 BuLsHiT

• vesoljci
  • 7 415 sporočil

Objavljeno 03 november 2018 - 10:33

ce hoce kdo zastonj base verzijo na PCju jo lahko claima do 18.11

#572 bigboss82

• vesoljci
  • 4 633 sporočil

Objavljeno 03 november 2018 - 16:55

Oglej si sporočilovrex, ob 02 november 2018 - 14:19, rekši:

Fantje v katerem klanu ste kej- PS4? Jst bi se tudi pridruzil, zdaj ko sem nabavil forsaken. Sicer sem bolj noob ampak pocasi rastem ������

Dodaj "hudibauc" na psn in mu napisi sporocilo za klan

#573 raveer

Mojca Pokrajculja

• prostozidarji
  • 258 sporočil

Objavljeno 03 november 2018 - 18:58

^ kot je bb82 reko. Poslji mi psn friend request (tam sem hudibauc) da se zmenima kam kuverto poslat. ;)

#574 Gatsu

• vesoljci
  • 8 931 sporočil

Objavljeno 06 december 2018 - 12:31

#575 bigboss82

• vesoljci
  • 4 633 sporočil

Objavljeno 06 december 2018 - 13:16

Ma ja za 10 ojrow dobis.. radi laier kao, ker ne vem se kako izgleda.. nova orozja.. in nov horde mode.. za katerega mores najprej ponovno grindat milestone, da si requrement level.. sedaj pa se sami odlovite, ce je vredno 10 eur

#576 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 539 sporočil

Objavljeno 06 december 2018 - 13:51

vseskupi ni vredno 10€, kaj sele ta beden dlc

#577 Gatsu

• vesoljci
  • 8 931 sporočil

Objavljeno 06 december 2018 - 14:21

Men je bizarno dejstvo da kupiš DLC, ki ga potem ne moreš igrat če nisi hardcore grindal prejšnji content na polno... A je res težko implementirat ta nov horde mode na več težavnostih od katerih ima najnižja razumen light lvl prag ter temu primerno slabši loot? Si kar predstavljam kak se je scufal folku ki je kupu Forsaken + expansion pass, igral na easy zadevo zdej mu pa fali 30 light lvl in več da bo sploh lahko igral zadevo ki jo je plačal, ker Bungie ni predvidel nekega "mostu" do tega novega contenta...

#578 bigboss82

• vesoljci
  • 4 633 sporočil

Objavljeno 06 december 2018 - 14:54

Ja to je res.. sej glede tega mi gre tudi meni na kurac.. sam bungie pac.. grind fest..

Edino mi gre res na kirac ki se niso poteudli res uno minimano.. edino raid so mogli dejansko naredit..

Ceprsv folk opravicuje kao to je season pass 30 eur za celo leto, trije updejti, kao ni proper slc.. ampak ja.. pac po liniji namjanjsega odpora delajo

#579 dzaver

pro

• mn3njalničarji
  • 673 sporočil

Objavljeno 06 december 2018 - 15:45

huh, ta teden sem mal igral in me je minilo... ne vem... za dobit neka nova legendary orožja (ne exotic), moram naredit 40 strikov, v katerem moram ubit 500 enemijev s fusion rifle, za katere itak ni metkov non-stop, 1000 arc killov itd. naredil sem tri in me je minilo.

prav tako gambit. 40 matchov, ne vem koliko killov in multikillov z assault riflov...

za dobit nov content moraš grindat vsaj do 615... kar v povprečju traja en/dva tedna, odvisno od sreče... razen če pač nisi streamer in igraš 12 ur na dan. in pol ko greš lahko igrat nov horde mode, je sam pač na drugem placu escalation protocol oziroma blind well. wow. noro.

mah. razočaranje. 10 eur gor ali dol. fucking boring grindfest. nič drugega

ni zabavno. grind lahko narediš zabaven. ne pa da dodaš nov content, ki je power locked, delat moraš pa spet iste faking stvari še 1000x znova

#580 bitsurugi

• vesoljci
  • 1 646 sporočil

Objavljeno 07 december 2018 - 11:44

To je prvi DLC od Destiny1 bete, ki ga ne bom igral. Pa ga imam kupljenega. Se mi enostavno ne da grindat iste reči, ker je grind identičen. Ta nov raid me pa spet tolko ne vleče kot nekoč, ker sem jih že precej dal skozi na day1.

#581 bitsurugi

• vesoljci
  • 1 646 sporočil

Objavljeno 08 december 2018 - 19:48

Eh, kurc, sem rekel, da ne bom igral in res nisem igral, prav nič, do danes, ko sem šel direkt v raid. Kot 600 light. Raid pa 650. Začuda ni bilo tako slabo, ekipa je bla iz treh 640, en 630 en 620 (brez mica in ni imel pojma kaj bi delal), jaz pa čistih 600, s tem, da vse kar sem znal o zadevi, je to, da sem en stream pogledal in približno vedel, kaj naj bi delal. Šli smo par ur pred resetom, nardili vse bp, zadnji boss pa nekaj čez pol urce poskusov in je naposled padel, celo znotraj 24ur, ki nudi nek poseben emblem.

Če koga zanima, kako zgleda bit minus 50 lighta v raidu, dajem spodaj video. Običen rdeč dreg postane kar naenkrat spoštovanja vreden nasprotnik :D

#582 Stipe2

• vesoljci
  • 4 510 sporočil

Objavljeno 11 januar 2019 - 08:02

Bungie Gains Destiny Publishing Rights From Activision

Bungie has confirmed today that they have officially gained the publishing rights to the Destiny IP, ending their partnership with Activision

#583 bigboss82

• vesoljci
  • 4 633 sporočil

Objavljeno 11 januar 2019 - 08:37

Huh nice.. mogoce pa je bil to point da so zajebali

#584 Stipe2

• vesoljci
  • 4 510 sporočil

Objavljeno 11 januar 2019 - 08:41

Lahko jim je prekipelo, ker je prišel balkanec na Activision za predsednika. :)

#585 bitsurugi

• vesoljci
  • 1 646 sporočil

Objavljeno 11 januar 2019 - 09:37

Activision je pač hotel molzt kravo, zato je tudi D2 vanilla bil zelo slab, nato so šli v smer, ki so ga fani želeli oz. reddit ter streamerji in se je zadeva izboljšala, tudi MTX so postali brezbredmetni (lahko si pač kupoval ampak si res dobil vse na zelo enostaven način in game, z igranjem), kar je šlo v nos Activisionu, ki se je že nekaj časa pizdil.

Prvi učinki se bodo najbrž poznali šele v D3, vsekakor ne še v septemberskem večjem DLCju. Z vidika povprečnega uporabnika je to vsekakor dobro.

#586 Gatsu

• vesoljci
  • 8 931 sporočil

Objavljeno 11 januar 2019 - 10:12

Ja sam čigava krivda je pa zajeb z light zahtevami zadnjega DLCja? Tukaj je imo krivda popolnoma na Bungie.

Pa ne pozabit da so se lani spajdašli z NetEase...

#587 bitsurugi

• vesoljci
  • 1 646 sporočil

Objavljeno 11 januar 2019 - 10:34

Kere light zahteve to misliš?

#588 BuLsHiT

• vesoljci
  • 7 415 sporočil

Objavljeno 11 januar 2019 - 10:37

ni black armouri mel neke visoke light level zahteve ob izidu?

#589 bitsurugi

• vesoljci
  • 1 646 sporočil

Objavljeno 11 januar 2019 - 10:41

Ma tisto so že naslednji dan spremenili. Res ni blo neke panike, definitivno ne na dolgi rok, dejansko sem že pozabil. Folk je prvi dan jamral, ampak načeloma je ta DLC dobro sprejet, saj te košta 10$ in dobiš raid, queste, forge...

Sej Activisionu ni blo mar za to, ampak izključno za eververse, ker je Bungie šel na roko folku, ki je želel dobivat kozmetiko ingame, pa so dali zelo radodaren sistem bountijev ter prismatik matrixa.
Najbrž je tisti kontroverzni XP lie bil maslo Activisiona. Od takrat dalje so se namreč začeli pizdit.

#590 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 539 sporočil

Objavljeno 11 januar 2019 - 12:37

to je bil kar bungie, njihovo vodstvo je totalno retardirano

meni tukaj nekaj smrdi, zakaj bi activision kar tako izpustil zadevo iz rok in to v casu, ko se jim zadeve kar konkretno sesuvajo?

#591 bigboss82

• vesoljci
  • 4 633 sporočil

Objavljeno 11 januar 2019 - 12:58

Meni edino kar mi je bala pri destiny je, da je postala dosti bolj casual igra.. sej je ql, da je vec stvari za pocet.. ampak ni izziva, mogoce je na zacetku.. ma za neki dobit/naredit ne rabis vec skilla ampak cas in milestone

#592 dzaver

pro

• mn3njalničarji
  • 673 sporočil

Objavljeno 11 januar 2019 - 13:17

Men je postal preveč isti boring grindfest. Pa res rabiš ful časa za grindat. Pri ostalih online multiplejer igrah nism nikoli dobil takega občutka. Vedno je blo nekako achievable. Tukaj pa je preveč overwhelming. Vsaj zame

#593 Boris

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 352 sporočil

Objavljeno 11 januar 2019 - 13:47

upam da sledi sedaj se blizzard in se oddojka od activisna

#594 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 539 sporočil

Objavljeno 11 januar 2019 - 14:53

mike dokoncno odhaja iz blizzarda, ne bo vec niti kot svetovalec, mora bit shitty filing, da vidis, kaj ti iz firme naredi zajedalec tipa activision

blizzard in activision sta se takrat zdruzila (kot enkovredna partnerja, activision blizzard je firma, ki si potem lasti oba) in je to mal drugacna scena kot activision/bungie, activision je preklopil v panic mode in zacel srat po blizzardu, na koncu se ne bo dobro koncalo

ne pozabit, da je bungie vzel 100 milijonov od kitajcev (netease, ki delajo diablo immor(t)al)

activision ima sedaj samo cod, ce pa razsiris krog na actiblizzard, overwatch crkuje na obroke, starcraft itak ni ustvaril dobicka ze dolga leta, heroes of the storm je mrtev, wow je pravkar fasal najslabsi expansion ever in folk masovno odhaja (clovek brez karizme, ki je kriv za gnilo smer, v katero gre wow, je sedaj president blizzarda lol, ocitno je to dobil za nagrado, ker je vsa leta poslusal kravatarje iz activisiona, kako na vse mozne nacine denarno izmolsti gamerje), razvoj didabla 4 je bil baje ze najmanj 2x rebootan (plus to mobile sranje, ki bo brandu naredilo vec skode kot koristi na dolgi rok), warcraft 3 remaster je whatever, ni to neka zadeva, ki bi dolgo casa printala velike kupe denarja

good times ahead, men je kar carsko, ko gledam zacetek propada teg pozresnih gnilih firm

#595 G.T.I.

papuča

• govnači
  • 2 609 sporočil

Objavljeno 28 februar 2019 - 20:52

Season of the Drifter ViDoc

Emphasis bo obviously na Gambitu z novim game mode-om, samo sem kar hyped za PvE activity ki izgleda kot neke vrste Diablovi rifti in se dogjajo v Unknown space okoli Nine, ki mi je en ljubsih delov lore-a.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov