Skoči na vsebino

GOG

Good Old Games GOG Galaxy GOG

802 odgovorov na to temo

#801 Titanium

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 665 sporočil

Objavljeno 11 julij 2019 - 16:18

Kratka recenzija? Kaj najbolj navduši?

#802 zoki

ga zmagoslavno poriva vse do jajc.

• rumeni jaki
  • 1 655 sporočil

Objavljeno 11 julij 2019 - 16:43

Sem na hitro sprobal, piše da je zahtevan Win 8+ ampak nisem opazil problema z delovanjem na Win 7. Drugače pa ja, dela točno to čemu je namenjem - zaganja igre. Imeti vso zbirko na enem mestu je sicer super vendar dvomim, da bom uporabljal, ker v vsakem primeru zažene tudi namenski launcher igre (Steam, Origin, Uplay...), kar je logično in neizogibno in v ogromno primerih zagon traja nekaj časa, ker se mora še ta launcher posodobiti. Pod črto, super, če igrate več različnih iger naenkrat, sam ko igram mogoče 2 igri pa skrajno neudobno.

#803 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 666 sporočil

Objavljeno 11 julij 2019 - 16:46

hitrost, gladkost delovanja, dizajn je lep/prijeten

integracija z ostalimi servisi je seamless (zaenkat chat storitve sicer se ne delujejo), cel kup filtrov (potem si lahko te zbirke pripnes v levi sidebar), the division 2 se je iz galaxyja zagnal hitreje (z ugasnjenim uplay), kot ce bi na roke pognal uplay in potem od tam igro, kliknes intall steam game, se takoj pojavi okno za install

battle.net-a trenutno se ni, so pa vsi ostali (steam, origin, uplay, xbox, epic), ta del galaxyja bo "open source" in bo lahko community sam dodajal konektorje za ostale/nove servise

za vsako igro lahko spremenis ime, ikono in cover art, dodas tage, opombe, lahko si jo pripnes direktno v sidebar za hiter dostop

edina stvar, ki me moti, je to, da mouse 4/back button (se) ne deluje in moras klikat navigacijske puscice, ampak to bom zatezil na forumu, ni hudic, da ne bodo zrihtal

zaenkrat to, ce te zanima pa kej bolj specificnegam, pa vprasaj

trenutno posiljajo invajte folku, ki se je prijavil v prvih urah po odprtju registracij, baje imajo norisnico, ker je bil tak naval

za moje pojme so zmagal s tem launcherjem, posledica bo pa vecja izpostavljenost njihove stacune, totalen win win

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov