Skoči na vsebino

[X1/PC] Flight Simulator 2020

3 odgovorov na to temo

#1 Čenir_

je ravnokar kraljevsko prdnil.

• mn3njalničarji
  • 224 sporočil

Objavljeno 04 oktober 2019 - 10:11

Ker se mi zdi, da vas je veliko preskočilo video/first gameplay impressions, ki je bil par dni nazaj nalepljen sem, se čutim dolžnega odpreti temo

Ker pomoje se ne zavedate, kaj MS pripravlja za nas :D

Najprej par informacij za uvod:

— Če bi želel igro v celoti izdati retail, spremno za non-streaming offline igranje, bi bila to kar proper izdaja. Podatkov je namreč za cca. 20000 (dvajset tisoč) blurayjev :rofl:

— Igralno polje pokriva cel svet. Jebeš ogromne kose zemlje, mapo iz Daggerfalla, GTA 5 map extension mode in Ship simulatorje s procedural generated oceani. V našo igro bomo dali cel planet, vključno s približno 40.000 letališči, na katere boš lahko pristal. In nekje dva milijona mest. ENJOY YOUR FLIGHT

— Človek si reče: "OK, pač bodo to neki low quality 360p shoti in flat earth modeli iz Bingovih zemljevidov, ti so osnova za mapo, nič impresivnega." Jok kolega, je impresivno as fuck, saj je zadeva grafično ubijalska in so mesta na čase praktično neločljiva od real life inačic. Lanski E3 trailerji, za katere smo mislili, da so nek CGI trailer? No, niso bili. Samo da zdaj igra zgleda še lepše, čeprav so vsi gameplayji še vedno iz pre-alpha različice :D

Skratka. Noro impresivno. Dajte si pogledat še kak video/vtise. Sploh če znate nemško, ker je ogromno vtisov po nemških straneh/youtube kanalih

Ne vem, kdaj se je to zgodilo, samo iz nekega razloga mi je eden bolj pričakovanih AAA naslovov postal Flight Simulator :D. Tole + VR = next gen.

#2 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 806 sporočil

Objavljeno 04 oktober 2019 - 10:18

Jaz sem spremljal in sem bi zelo hyped, samo potem sem gledal kam hudiča bom dal 20.000 bluerayev in sem nehal spremljat :D

drgač pa ja, fanom flight simov se mora mešati od sreče, sem pripričan da je koga prov že pobralo od veselja ker tole je pa res projekt nikoli videnih razsežnosti

#3 Enterprise

"Kar piv piv bi."

• vesoljci
  • 2 180 sporočil

Objavljeno 04 oktober 2019 - 10:45

skoda da je za current gen

#4 VEĐETA

na veliko mlati prazno slamo.

• šerifi in depjutiji
  • 3 936 sporočil

Objavljeno 04 oktober 2019 - 10:52

zgleda kr hudo, jst ze v war thunderju uzivam k ma neke male mapce kaj more bit šele to ko štartaš za moskvo lepo ob 20.00, pristaneš in greš zadovoljno spat

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov