Skoči na vsebino

Pravkar pogledano

1442 odgovorov na to temo

#41 Don Kihot_

se bori z mlini na vetrove.

• govnači
  • 1 481 sporočil

Objavljeno 11 februar 2016 - 15:40

Oglej si sporočiloKole, ob 11 februar 2016 - 01:56, rekši:

ta megabogataškost je totalno besides the point
oz. če ga hočeš delat del pointa, je največ to, da so tovrstna človeška občutja transrazredna
tko da si imo don kihot mal falil, kaj je film hotu pokazat
Se strinjam - kot rečeno v prejšnjem komentarju, mimo enih zadev pač ne morem, in nato več ni važno, kaj še ima film za ponudit, če me že v temelju zaživcira.
Briga me, kaj imajo o lajfu, staranju, ljubezni, problemih, depresiji etc. povedati ti ljudje - pač jebite se. Tako, kot tista Bieberjeva pesem, ki jo je omenjal Buckley, ko ubogi, trpeči Justin prepeva o tem, kako težko mu je v lajfu, kako ga nihče ne razume, kako se preveč pričakuje od njega pa oh in ah. Se naj poistovetim z mladim igralcem, ki išče "zatočišče" pred težavnim, zahtevnim lajfom, ker ljudje poznajo zgolj 1 njegov film? Naj se poistovetim s starim skladateljem, ker trpi, med drugim, zaradi tega, da večina ljudi pozna zgolj 1 njegovo delo? Boo hooo look at all the problems life throws at me.

Fuck you.

Če te trenutni lifestyle matra, pač razdevaj denar okrog, nehaj nastopati in boš osvobojen. Ok, malce sem derailal.

Delam filmu krivico, ker so me te stvari motile? Zelo verjetno, da. Pač težko se poistovetim z liki, ki se sprašujejo o življenju in njega problemih, medtem ko preživljajo počitnice v švicarskem hotelu za 10.000 € na noč.

#42 Slinch

polbogec

• vesoljci
  • 10 405 sporočil

Objavljeno 11 februar 2016 - 15:51

a tebi drugač na splošno ne gre uživat v filmu, če se s protagonistom ne poistovetiš, ali je to slučajno pogoj za točno tale film?

meni je recimo alien kul, pa se nikoli nisem počutil kot astronavt

#43 kid666

prišel v fANALe za mistra mn3njalnika

• rumeni jaki
  • 2 748 sporočil

Objavljeno 11 februar 2016 - 17:56

itt
mn3njalničarji ocenjujejo filme na podlagi svojga biasa do bogatašev in religije

#44 Kole

consigliere di tutti consigleri

• mafija
  • 1 961 sporočil

Objavljeno 11 februar 2016 - 18:14

sej to kar don kihot piše je neumno
sam tisto od lubenca na koncu prejšnje strani je pa taka zakladnica
že zato je ta tema zdej postala essential da se ne zbriše

#45 LTC

soldat s tomijevko

• mafija
  • 2 125 sporočil

Objavljeno 11 februar 2016 - 20:31

deadpool

deadpool/10

kr carski. sm se bal da bo mega edgy deadpool pa ni blo.

4th wall breaki so mi bli kr smesni.

kul mi je da ni miljon dolga storija ampak je kompaktna, vse se zgodi v kratkem casu. backstory je v flashbackih in ni razvlecen/dolgocasen

sweet&to the point

#46 ChAiN

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• vesoljci
  • 1 338 sporočil

Objavljeno 12 februar 2016 - 13:54

Mr. Holmes - lepa, počasna zgodbica 7/10

The Intern - DeNiro zgleda v ogledalu vidi fris, ki je namenjen samo še lahkim komedijam, kjer se fotr tako ali drugače spopada z modernim življenjem 6/10

Straight Outta Compton - sem užival med deklamatorji 8/10

#47 Don Kihot_

• govnači
  • 1 481 sporočil

Objavljeno 12 februar 2016 - 16:45

Oglej si sporočiloSlinch, ob 11 februar 2016 - 15:51, rekši:

a tebi drugač na splošno ne gre uživat v filmu, če se s protagonistom ne poistovetiš, ali je to slučajno pogoj za točno tale film?

meni je recimo alien kul, pa se nikoli nisem počutil kot astronavt
Če gre za film o nekih osebah, ja, potem mi je zelo pomembno, da so mi te osebe všečne in me ne živcirajo. Mislim, lahko so tudi totalni kreteni, pa ni nujno, da mi bodo zaradi tega žrli živce. Pri tem filmu pač. Kadarkoli je bila Weisz na platnu, sem ji hotel fuknit čevelj v glavo.

Also, poistovetit se z likom = počutit se kot astronavt, če je film o ljudeh na vesoljski ladji :worship: Vaša intelektualna širina je res izredna.

#48 Masterblaster

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 101 sporočil

Objavljeno 12 februar 2016 - 19:04

Pogledal spotlight. Zanimiv film, verjetno narejen za dosego enega cilja - oscar. Glede na židovske lobije v Hollywoodu lahko smatram, da ga bo najverjetneje tudi dobil(best picture). Če pogledamo na to, da so v filmu večkrat omenili: žid to in žid ono(good guys), katoliki gor dol(bad guys); se lahko upravičeno sprašujem o židovski propagandi skozi film. Prikazati cerkev kot nekaj zlobnega in sprevrženega do obisti, na način, kot je bilo prikazano(spotencirano do amena) je le malo too much. Naj gredo še malo preiskovat njihove sinagoge al whatever imajo motherfuckers. Verjetno bo odstotek podoben. Kar se je počelo je sicer sprevrženo in bolano, ampak na gledalca to vpliva tako, kot da je cerkev sedaj največji hudič. Vemo, da se je vse to zgodilo, ampak kar je film najbolje zadel, je to; da average american Joe niti ne loči religije od ustanove. Jaz recimo nisem veren, ampak zaradi družinskega običaja za veliko noč nesem škropit pirhe v cerkev. Zaradi tega bi bil lahko ožigosan kot bedak, češ; kaj pa počneš tam. Kot da bi z vsakemu, ki vstopi v poslovalnico nlb trobil da je kreten( kaj ne vidiš, da kradejo naš denar)...
Uglavnem...malo sem zašel. No ja, film ni za tiste, ki ne prenesejo verskih tem =p
Je pa overall soliden izdelek, kar se tiče scenarija in režije. Čeprav je po resničnih dogodkih, so ga dobro izpeljali, pa čeprav z malo pretiravanja. 7/10

#49 ZUTI

garjavi nestvor z luskavico

• šerifi in depjutiji
  • 143 sporočil

Objavljeno 12 februar 2016 - 23:34

Filmi... dajte en nivo držat no.

#50 Sony

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 573 sporočil

Objavljeno 13 februar 2016 - 12:09

The night before

Ehm mam feeling, da zna biti za večino dost love or hate muvi. Sicer ni direkt izpod rok James Franca pa Setha ampak mi deluje dost kot večina njihovih komedij (čeprav kle je Franco bolj cameo), ki jih non stop skup štancata z tipičnim pol-humorjem, ki meni običajno niso ravno preveč smešne,ene malo bolj kot druge. Tokrat gre malenkost bolj po standardni formuli tako po humorju,kot po tipični not vrženi love story in nauku odraščanja/zorenja. Pomoje zna biti všeč širšemu krogu,saj se ti ne zdi kot običajno, kot da tipčka praktično sama zase delata film za zabavo saj je bolj klasično zastavljen feel good film. IMO ne doseže niti slučajno tahudih stonerskih komedij, je pa zadeva čist zabavna za pogledat.

#51 newfka

je ravnokar kraljevsko prdnil.

• mn3njalničarji
  • 220 sporočil

Objavljeno 14 februar 2016 - 11:10

Anomalisa (2015) http://www.imdb.com/title/tt2401878/

že dolgo mi ni kak film tako zlezel v glavo (lp Kaufman)
intimno, polno drobnih presenetljivih domislic, skratka genialno

#52 dijo_porko

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 359 sporočil

Objavljeno 14 februar 2016 - 21:42

The big short 8/10

Zelo zanimiv film, ki ti razloži, zakaj se je sesul ameriški trg. Mogoče me je v filmu zmotilo samo pogovarjanje s kamero. Kaj naj si mislim o glavnih junakih in njihovih dejanjih pa še nisem razčistil.

#53 colonel Tavington

eden od desetih najboljših fafačev

• rumeni jaki
  • 212 sporočil

Objavljeno 14 februar 2016 - 22:34

Barry Lyndon (1975) - Kubrikova mojstovina o irskem prepotentnem strahopetcu. Dokaj obvezen ogled za vsakogar.
10/10

Before I go to sleep (2014) - Nekdo je gledal Memento in si je rekel, da bo poskusil narediti nekaj podobnega. Žal neuspešno.
6/10

Brooklyn (2015) - Romantična drama, ki je je zelo lahko prebavljiva, ergo ustrezna za kak ogled po zmenku. Ne gre za presežek v nobenem pogledu ampak za dovršen obrtniški izdelek. Saoirse imam raje kot Hanno ampak tudi v romantičnih vodah se znajde bolje kot Leo v zamrznjeni divjini. Z medvedjo kožo.
8/10

#54 Sadako

"Imam Haribo bonbon. Zapri oči in odpri usta!"

• PPL
  • 532 sporočil

Objavljeno 14 februar 2016 - 23:05

Black Mass

Da ne bi kdo tega sranja gledu

#strongactorsinaweakfilm
#editing?neverheardofit
#goodcinematographydoesntmakeagoodfilm

#55 Heraklej

si mota joint.

• rumeni jaki
  • 300 sporočil

Objavljeno 14 februar 2016 - 23:21

Fruitvale Station (2013) - 7.5/10

Film posnet po resničnih dogodkih. Je dober, ampak meni ultra depresiven. Sploh, ko se na koncu zaveš kaj si na začetku dejansko videl.

#56 Skunko

• mn3njalničarji
  • 218 sporočil

Objavljeno 15 februar 2016 - 09:43

Crimson Peak 6,5/10 ... vizualno fantastičen, ampak zgodba se mi je pa vlekla.

Joy 6/10 ... kaj pa vem ... jst sem zaspal zraven, mogoče sam premal into ves women power thing.

Steve Jobs 7,5/10 ... če poznaš malo več ozadja, kot ti ga predstavi film, je veliko boljši.

#57 Sadakova punca

bednik z enim sporočilom

• mn3njalničarji
  • 1 sporočil

Objavljeno 15 februar 2016 - 11:51

Oglej si sporočiloSadako, ob 14 februar 2016 - 23:05, rekši:

Black Mass

Da ne bi kdo tega sranja gledu

#strongactorsinaweakfilm
#editing?neverheardofit
#goodcinematographydoesntmakeagoodfilm

Film je dober in je vredno ogleda, seveda mogoče malce moti Deppova glava ,ki je malce preveč spremenjena

#58 Sadako

• PPL
  • 532 sporočil

Objavljeno 15 februar 2016 - 17:46

:drnovsek:7 italijanskih softičev ala Tinto Brass :drnovsek:

#59 Samir Asmmir

obvlada hendling, najbolj pa cobro!

• mn3njalničarji
  • 1 136 sporočil

Objavljeno 15 februar 2016 - 17:53

Oglej si sporočiloHeraklej, ob 14 februar 2016 - 23:21, rekši:

Fruitvale Station (2013) - 7.5/10

Film posnet po resničnih dogodkih. Je dober, ampak meni ultra depresiven. Sploh, ko se na koncu zaveš kaj si na začetku dejansko videl.
uf hvala za tole

ta michael b. jordan se je razvil v odličnega igralca

#60 konestogar

ravnokar sir je.

• svinjski pastirji
  • 83 sporočil

Objavljeno 15 februar 2016 - 22:11

Nazadnje pogledat Zoolander 2. Vsi fani prvega dela lahko kar gladko spustite ogled nadaljevanja, saj takšne tišine med komedijo že dolgo časa nisem doživel. Pa sem že kar nekaj polomij v zadnjih tednih videl.

#61 truetom

• mn3njalničarji
  • 609 sporočil

Objavljeno 16 februar 2016 - 11:43

Oglej si sporočiloSadako, ob 15 februar 2016 - 17:46, rekši:

Super so. Meni spada zraven še La Bonne http://www.imdb.com/title/tt0090763/ :)

#62 Sadako

• PPL
  • 532 sporočil

Objavljeno 16 februar 2016 - 11:59

Thanks, bom mel v mislih, ko se bom posvetil italijanski mehki erotiki za katero ni odgovoren Tinto Brass.

#63 green_eye

bi si zmotal joint, pa nima rizle.

• mn3njalničarji
  • 251 sporočil

Objavljeno 16 februar 2016 - 13:34

Black mess (2015).

#64 Bevksan

ne ve, kaj je kumkvat.

• mn3njalničarji
  • 176 sporočil

Objavljeno 16 februar 2016 - 14:19

jst sem pri seb opazu, da mi zadnje čase wikipedia velik bolj ustreza, kadar hočem prebrat kej o filmih (tko takih ki jih še nisem gledu kot takih ki sem jih), tud vse to prepleteno linkanje do drugih podstrani je ful bolj smooth in obširno (logično) kot pri imdb-ju, edin zarad technical specs kategorije še grem na imdb pogledat

#65 Slinch

polbogec

• vesoljci
  • 10 405 sporočil

Objavljeno 16 februar 2016 - 14:24

mislim da je celo nekdo linkal svoje pravkar pogledano naslove na wikipedijo, je kar kul, čeprav mi je imdb bolj pregleden, sploh ko se odločiš brskat po ostali filmografiji udeležencev

pri meni wiki prej pade za info o samem nastajanju filma, kaj več pa ne

je pa vseeno komedija označit imdb za "greznico"

#66 truetom

• mn3njalničarji
  • 609 sporočil

Objavljeno 16 februar 2016 - 16:41

Men je IMDB referenca za ID filma, da ne bi blo pomote za kater film gre

#67 Don Kihot_

• govnači
  • 1 481 sporočil

Objavljeno 16 februar 2016 - 16:42

El botón de nácar (The Pearl Button) - film o vodi in Čilu ter njegovih prebivalcih. Užitek za pogledat, še posebej v večinoma prazni dvorani. Na začetku me je zaskrbelo, da bo stvar šla v nek new-age bullshit (vsi smo vesolje, vesolje nam sporoča to in ono), pa na srečo ne gre za to. Avtor nam predstavi domorodce s Patagonije, ki so jih kolonisti iztrebili, v drugem delu pa zgodbo, kako je Pinochet svoje žrtve metal v ocean. Fajn izkušnja, priporočam.

#68 Izbrisani_Karhu_*

• Guests

Objavljeno 16 februar 2016 - 19:27

nisem vedu da si domorodec s Patagonije

#69 osis

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 062 sporočil

Objavljeno 17 februar 2016 - 12:20

Jaz v tej temi podpiram samo Sadakotov blog. Ostale sem odprl in so mi kr neki in posledično vem kaj lahko pričakujem. redko kdja jih sploš še pogledam. Ergo,... sadakotu naj se dovli blogat ostalim ne.

Da ne bom off topic:

London (I) (2005)
Damn, kdo bi si mislil da bosta Chris Evans in Jason Statham ful zanimiv team v nekonnevcionalnih vlogah :)

Mud
Počasen tempo včasih prija, verjetno nisem bil v pravem razpoloženju... Je pa Ellis one tuff motherfucker, ki bo raztural USA.

Homefront (2013)
pure entertainment... dobra akcija, mal cheesa, dobre čke, Stalonov scenarij in končno en
Spoiler

#70 Sony

• mn3njalničarji
  • 573 sporočil

Objavljeno 17 februar 2016 - 18:58

Come on Karhu, valda, da opiš še kak film, ne zdj iz principa, saj ostal folk čist normalno opisuje.

Scouts guide to the zombie Apocalypse

Simpatičn zombie film. Morda se zdi, da je namenjen bolj mlajši populaciji a je čisto kul za vsakogar, ki mu sede tematika. Seveda se zmerom najde kdo, ki bo fajn skritiziral ampak, če ne drugega že, za tak film je treba pristopit k ogledu z mentaliteto pričakovanja zabavnega zombie flick-a in ne globokega dramatičnega loka z triplastnim zorenjem karakterjev. Zadeva je kvalitetno posneta in deluje na nivoju in ne cheap ter ima par dobrih for. Ni en top zombie filmov of course, je pa en zabaven mlados. zombi flick.

Deadpool

Kukr ne prenašam Ryan-a mu je ta karakter dejansko pisan na kožo in IMO naredi film. Fore so veliki večini dobre in dost originalne in akcija super. Pomoje zagotovo za pogledat. Če bi pa moral kaj skritizirat bi reku, da so šli morda še malo premalo v crazy ville (kar zadeva recimo konec/love ), potem IMO se nekoliko čuti, da so malo šparali in ni tako široko zastavljen, od karakterjev, placov dogajanja, zgodbe... Sem imel bolj feeling, da gledam dve (super) epizodi serije skupaj, kot en film. Kakorkoli pa že,vseeno en boljših superhero filmov.

#71 ChAiN

• vesoljci
  • 1 338 sporočil

Objavljeno 17 februar 2016 - 19:34

"večina" je zelo relativno a ne

tema je o pravkar pogledanih filmih, kar se mene tiče tip prilima 7 pravkar pogledanih filmov. enako je veljalo za Tucota.

nekateri tu not si naj raje kol iz riti potegnejo pa bo mir, ne pa da se cmerijo za vsak post k jim ni po godu

Objavljena slika

#72 Aerion

• mn3njalničarji
  • 1 411 sporočil

Objavljeno 17 februar 2016 - 20:08

Oglej si sporočiloZUTI, ob 17 februar 2016 - 19:26, rekši:

Sadako: dej no... dobr veš da gre večini v nos golo linkanje. Dopiš kaj zraven pa bomo vsi happy.

Ostali: Again... dajte no, označite z minusi al karkol, ne pa začet krega. Preveč za pucat.

To je šlo v bistvu na jetra samo trem uporabnikom. Mogoče štirim, ajde. Sam ja, če so že "nova pravila", naj se te tudi upošteva.

#73 Anubis

Bog za širjenje medspolnih bolezni.

• rumeni jaki
  • 238 sporočil

Objavljeno 17 februar 2016 - 22:28

folk kr ne kapira da tud ce se folk na polno skrega je najboljs pustit ker po po strani ali dveh pade tema nazaj v svoje tire sama od sebe

#74 Chenier

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• govnači
  • 9 803 sporočil

Objavljeno 17 februar 2016 - 23:23

O čem je šla debata, če se ti da tako na izi povzet, sem zgleda vse zamudu

#75 ZippeR

se najraje valja po sladkorni peni.

• vesoljci
  • 1 472 sporočil

Objavljeno 17 februar 2016 - 23:26

Spizdita na ZSje s tem, nobenga ne briga.

Deadpool - v kinu s samimi srednješolci ki so lih mel počitnce - zabavno, akcijsko, dober char, dobro izpeljan način pripovedovanja zgodbe, uglavnem sem zadovoljen

Objavljena slika

#76 sadhu sequencer

Tukaj je bilo, zdaj ni več.

• vesoljci
  • 5 193 sporočil

Objavljeno 18 februar 2016 - 10:16

A.P.E.X.

10/10

Vrhunski film. Mislim da sem ga gledal nekje okrog enajstič. Takšnih filmov bi moralo biti enostavno več. Edino kar se mu malo približa je vrhunski Terminator Salvation.

Objavljena slika

#77 osis

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 062 sporočil

Objavljeno 19 februar 2016 - 23:05

Forces spéciales (2011)
Sem upal da tako hud k Act of Valor (2012) pa ni bil. Zmotilo me je MTVski pristop k režisiranju in on/off super duper specialci. Na koncu skuša biti malce umetniški in krade mal od filmov tipa The long way home. Sadako bi ga komot uvrstil med svoj seznam.

#78 Anubis

• rumeni jaki
  • 238 sporočil

Objavljeno 20 februar 2016 - 05:04

warrior
se vedno sem presenecen kako so mi lahko usli skor vsi filmi v katerih igra hardy in jih zdej cist slucajno odkrivam (iz principa ne precekiram njegove imdb strani). Tip je res zival od igralca in k sem ga vidu not sem takoj vedu da bo to to, ze zarad bronsona.
Sem sel pa googlat pol mal in mi je dost zalostno slisat da tko res carski film niti ni povrnu stroskov snemanja, ker te tko pol zadane za kok carskih stvari smo ze vrjetno bili in se bomo prikrajsan ker se bodo pac odlocl da ne bodo posnel filma ker se vrjetno ne bo izplacal

#79 Anubis

• rumeni jaki
  • 238 sporočil

Objavljeno 20 februar 2016 - 05:08

pa ne gledat trailejra ker kljub temu da je predvidljiva zgodba res spoila cist cist vse

u bistvu mi je zdej cist jasno zakaj jim financno ni slo skoz

#80 colonel Tavington

• rumeni jaki
  • 212 sporočil

Objavljeno 21 februar 2016 - 17:57

La cage dorée (2013) - Lahkotna družinska komedija o odnosih portugalske družine v Franciji, ki nenadoma podeduje grunt v domovini. Ne gre ravno za klasično francosko komedijo, kar jo naredi precej bolj gledljivo.

8/10

The Fencer - Drama o učitelju s problematično preteklostjo, ki v zakotni vasici uči lokalno mulčat mečevanja. Manjka se kakega resnega zapleta, zgodba in razplet sta dokaj predvidljiva.

7/10

Read My Lips - Romantična zgodba o tajnici dokaj normalnega izgleda (za razliko od filmskih stereotipov) in z realnimi življenjskimi problemi. Cassel je v svojem badass kriminalnem elementu.

8/10

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov