Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?

1497 odgovorov na to temo

#1481 saosin

eden od desetih najboljših fafačev

• mn3njalničarji
  • 195 sporočil

Objavljeno 11 december 2018 - 22:01

Oglej si sporočiloreziser, ob 11 december 2018 - 21:37, rekši:

ampak tako pač je.

Lol, ce se enkrat pomislim, mi ni treba sploh odgovarjat

#1482 reziser

• mn3njalničarji
  • 200 sporočil

Objavljeno 11 december 2018 - 22:08

v večini novih serij, v vsaki se trudijo, da je en peder, en trans, dva azijca, en žid pa čim manj belcev, totalna sjw prevlada v večini serij od netflixa ali hbo-ja, true detective je po novem črn, dr. who je ženska, samo zato, da se izstopa, blagor ti, če tega ne opaziš, jaz žal ne morem spregledati tega vsiljevanja leve doktrine, pa ne zato, ker bi se zrlo v napredek,ampak zato, ker skušajo kontrirati Trumpu. Večina akcijskih serij se dogaja na bližnjem vzhodu, pri večini pridem do drugega ali tretjega dela, naprej žal zaradi zgoraj navedenih razlogov ne gre..sue me. Primer je tudi nova slovenska serija lp, lena, ki je brez vsebine, ampak se trudi upoštevati zgoraj navedene standarde, posledično je brez zgodbe.

#1483 saosin

• mn3njalničarji
  • 195 sporočil

Objavljeno 11 december 2018 - 22:27

Model je se Trumpa navrgu v svojo razlago, lepa igra.

#1484 reziser

• mn3njalničarji
  • 200 sporočil

Objavljeno 11 december 2018 - 22:32

Ti pa nimaš argumentov zakaj misliš drugače.Jaz sem navedel kaj moti mene pri sodobnih serijah, če si pa "idiot" brez svojega mnenja, brez kritičnega mišljenja pa gledaš novodobna jajca ala house od cards peta sezona.No povej si užival v peti sezoni house od cards?

#1485 saosin

• mn3njalničarji
  • 195 sporočil

Objavljeno 11 december 2018 - 22:56

Oglej si sporočiloreziser, ob 11 december 2018 - 22:32, rekši:

tako pač je

#1486 kid666

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 517 sporočil

Objavljeno 12 december 2018 - 00:13

pa ne še v tej temi
pejte na gnoj s tem sjw/antisjw sranjem

#1487 jebac strasni

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 113 sporočil

Objavljeno 12 december 2018 - 00:52

MIslim, da ni nič narobe, če se je razvila (vsaj iz ene strani) konkretna, argumentirana debata. Ni offtopic. Konec koncev, če bi več ljudi začel razmišljat, bi se uprl temu posiljevanju in bi lahko spet uživali v vsebini, ne pa da spremljamo neko umetelno formo brez nje.

Ugotovil smo, da grejo nemci tut u kurac, hvala kurcu se pa večinoma Rusi in bolj ali manj celoten romanski svet še nekako upirajo temu

#1488 keba

je fasal hemeroide. Zdaj mu plapolajo v vetru.

• mn3njalničarji
  • 957 sporočil

Objavljeno 12 december 2018 - 07:00

Saj, če bi to bilo v dveh, treh serijah pa da paše v zgodbo ni problema, da pa to tlačijo povsod notri, sploh kjer se ne ujame z zgodbo, pa vidiš da so to notri natlačili ker so taki standardi je pa to zelo moteče.

#1489 saosin

• mn3njalničarji
  • 195 sporočil

Objavljeno 12 december 2018 - 11:20

Oglej si sporočilojebac strasni, ob 12 december 2018 - 00:52, rekši:

MIslim, da ni nič narobe, če se je razvila (vsaj iz ene strani) konkretna, argumentirana debata.

-Trump
-2 žida, ena lezba in en peder v vsaki seriji
-tako pač je

a to so konkretni argumenti iz ene strani?
pa glede na to, da ne gledaš ameriške produkcije že nevem kolk let, si čudno na tekočem, kaj se dogaja v vseh serijah :rolleyes:

true detective je črn, nezaslišano in nerealno!
---------------------------------------------------------

priporočam hbojevo L'amica geniale https://www.imdb.com...2/?ref_=nv_sr_1

#1490 reziser

• mn3njalničarji
  • 200 sporočil

Objavljeno 12 december 2018 - 11:37

Ti nisi navedel nobenih konkretnih argumentov, razen tega, da sem omenil Trumpa kot posledico omenjenih standardadov, nisem dobil odgovora na vprašanje o house of cards, verjetno zato ker misliš isto, proti meni, si hotel uporabiti moje lastne argumente, žal ima večina drugačno mnenje kot ti, mučki provokator.

#1491 kid666

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 517 sporočil

Objavljeno 12 december 2018 - 11:46

sjebaste mi temo

o L'amica geniale sm slišu sam dobre stvari
sam baje "težka" nadaljevanka, ne vem če sm v filingu za gledat trenutno, podobno kot Kidding

#1492 saosin

• mn3njalničarji
  • 195 sporočil

Objavljeno 12 december 2018 - 11:51

čak, ti si resno mislu s 5 sezono house of cards, vrjetn mislš 6. ker je ta tazadna? meni ni bla kul (pred tem mi že vsaj 3., 4. in 5. niso ble nek presežek, ker je bla cela zgodba over the top), sam je bla pa igra robyn wright edina svetla točka te sezone, ki je imo bla poraz scenaristov na celi črti in pač forsiranje, ker so mogl zarad spaceya nekak na silo zaključit serijo (kar pa ubistvu nima veze s tem kar hočeš ti nakazat, v house of cards je bla bi/homoseksualna scena že v prvi al drugi sezoni s tistim varnostnikom, tko da zakaj si pol še naprej gledu, če te "sjw sranje" tok mot?)

jst sm vam reku, da pejte kam drugam jokat o krivicah k se vam dogajajo ob gledanju serij, pol si pa ti uletu s "konkretnimi argumenti" in zdej ti je krivo, ker se mi ne da argumentirat nazaj?

ps: ne mislim isto kot ti, ker se ne obremenjujem sam s sabo, če vidim črnca/žensko/geja v seriji

lp

#1493 Atzar

polfANAList za mistra mn3njalnika

• rumeni jaki
  • 2 679 sporočil

Objavljeno 13 december 2018 - 18:03

Genialno prijateljico sem pogledal (L'amico geniale), je pa precej težko slediti, če nisi prebral knjige, ker je milijon likov

Ker bo čez praznike malo več časa, kaj so kaj trenutni hitterji za komične serije? Nisem gledal že par let ničesar smešnega

#1494 Slinch

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 8 977 sporočil

Objavljeno 13 december 2018 - 18:22

Oglej si sporočiloAtzar, ob 13 december 2018 - 18:03, rekši:

Ker bo čez praznike malo več časa, kaj so kaj trenutni hitterji za komične serije? Nisem gledal že par let ničesar smešnega

Letterkenny (32 delov)

Braindead (13 delov, skenslana)

Barry (8 delov)

The Good Place (36 delov)

Man Seeking Woman (30 delov, končana)

Search Party (21 delov, ni straight komedija)

Remek dela tipa Louie, Master of None, Rick & Morty si pa itak pogledal, upam

Also, You're The Worst ima tam okrog druge in tretje sezone res hudo vsebino, samo kaj ko je pred in po precej trash

#1495 saosin

• mn3njalničarji
  • 195 sporočil

Objavljeno 13 december 2018 - 23:13

Oglej si sporočiloAtzar, ob 13 december 2018 - 18:03, rekši:

Genialno prijateljico sem pogledal (L'amico geniale), je pa precej težko slediti, če nisi prebral knjige, ker je milijon likov

Detroiters https://www.imdb.com...2/?ref_=nv_sr_1

No Activity https://www.imdb.com...6/?ref_=nv_sr_1

Corporate https://www.imdb.com...2/?ref_=nv_sr_1

#1496 keba

je fasal hemeroide. Zdaj mu plapolajo v vetru.

• mn3njalničarji
  • 957 sporočil

Objavljeno včeraj, 07:42

Jaz bi tudi kaksno komicno serijo, a obstaja kaj v stilu Dva moža in pol?

#1497 DaMachk

Jz bi rad bil gejša!

• vesoljci
  • 894 sporočil

Objavljeno včeraj, 11:59

Probaj the Kominsky Method.

Jz gledam Godless.
Western serija, v kerem sem pricakoval dost vec femisisticnega nabijanja, kot dejanko je not.
Dobro/10.

#1498 jebac strasni

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 113 sporočil

Objavljeno danes, 01:18

Cannabis. Sanje vsakega geja, najbolj ekplicitne sex scene ever, full frontal nudity, ni da ni. str8 folk bo pa pač mižal pol cajta, kot 9 letnica k prvič gleda grozljivko :o

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov