Skoči na vsebino

[Man cave] Dnevna soba by konzolec - televizije in ostali HW

1359 odgovorov na to temo

#1321 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 424 sporočil

Objavljeno 18 marec 2019 - 16:51

@Tomazek: ktiri UVI stol si nabavil?

#1322 tomazek

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 771 sporočil

Objavljeno 18 marec 2019 - 17:44

Jaz sem vzel kar standard in mi je tako po videzu kot občutku sedenja super. Je masivna zadevca. Nisem hotel vzet onega gejmerskega Devil al kaj je, ker prvo kot prvo ne sedim skoraj nič na tem stolu (imam ga en mesec pa ne vem če sem 5 ur bil gor, ker enostavno igram samo PS, tam samo kaj sprobam), po drugi strani pa mi tudi videz onega ni všeč, saj mi je vse skupaj že preveč "kičasto".

#1323 Arey

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 7 244 sporočil

Objavljeno 18 marec 2019 - 17:52

Kavc vedno. Za pc mam pa Marcusa iz ikee in mi je nenormalno carski stol.

#1324 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 424 sporočil

Objavljeno 18 marec 2019 - 19:13

@Tomazek: kateri standard natančneje? Ker sine ima kao gejmerskega Devila al kaj je že, zase pa ravno v teh dneh nekaj nabavljam. Ca. 100 € bi dal, več pa skoraj ne. Je pa tudi res, da kar dosti presedim pred računalom, večinoma za službene namene.

#1325 tomazek

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 771 sporočil

Objavljeno 18 marec 2019 - 19:25

Za ta namen bi ti po moje bil super in zdi se mi (kljub malo sedenja) zelo udoben. Jaz sem ga vzel pri Tlekomu prek programa zvestobe ker ele dneve težijo naj do konca meseca porabimo točke in možnosti ker potem propadejo pike... pa še par zadev moram zapraviti... pa mi trgajo 5 in nekaj EUR mesečno kar ob računu za stol.

https://www.telekom....rogram-zvestobe

Tisti Devil pa je bil za 10 EUR na mesec.... samo me ni nekaj pritegnil. Se mi zdi bolj za mladino. Za pipsarniško delo bi ta po moje bil super tudi zate. Pa precej močen je (sem sam precej rejen) je testiran za 150 kg kar navadni po štacunah niso in se včasih kar zvijajo ko kam pridem :)

P.S.: Aja evo sem ga našel še v štacuni in je ravno nekje v cenovnem rangu, ki ga omenjaš:

https://www.mimovrst...stol-simple-crn

#1326 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 424 sporočil

Objavljeno 19 marec 2019 - 13:18

Red Devil, ki ga ima sin je meni pustil mešane občutke. Definitivno malce precenjen (enkrat lani sem ga kupil v neki akciji, mislim da je bil med 230 do 250 €, redna pa je bila 300). Material je res OK, nosilnost 180 kg! (lani sem dosegel 102 kg, sedaj pa sem spet na 93), ampak jaz se ga nekako pač ne morem navadit. Je pa tudi res, da sem ga samo nekajkrat preizkusil, vse skupaj par ur. Verjetno je cena pač to, da je deklariran kot "gaming" oz. "esports" stol, kar dandanes dvigne ceno, hehehe. Saj obstajajo tudi precej dražji!

Ta iz tvojega linka na mimovrste bi bil meni verjetno čisto ok. Res možno, da ga bom naročil. Čeprav bom najprej malo počekiral po fizičnih trgovinah, malo posedel in to :)

#1327 Gatsu

• vesoljci
  • 9 037 sporočil

Objavljeno 20 marec 2019 - 17:58

Evo Sony XG950 je stestiran in ima input lag samo 19,7ms @1080P in 21,4ms @4K HDR. Seveda nima hdmi 2.1 ima pa eARC. Glede na test bo spet odličen nakup, če bo bestbuy bo pa seveda pokazala konkurenca. Za TV letnika 2019 bi pričakoval vsaj še freesync podporo!

#1328 tomazek

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 771 sporočil

Objavljeno 20 marec 2019 - 22:29

Mene pa nekaj zanima, ki ni glih za man cave, ampak nem odpiral zdaj "woman cave". Naročil sem kuhinjo in bom moral počakat na njo. Sem pa že naročil vse aparate, ki jih dobim v roku par dni (da sem hkrati poslal skice vseh tistemu, ki bo izdelal kuhinjo). Od podjetja kjer sem kupil aparate so mi rekli naj aparate dbro pregledam in preizkusim v roku 30 dni. A je to zaradi tega, ker ima Gorenje trenutno neko promocijo, da lahko vse vrnem v roku 30 dni ne glede na izgovor? Ali je to pomembno samo zaradi morebitnih vizuelnih napak (praska na plošči, praska na pečici,...), ker če je kaj narobe je itak garancija. Sprobati jih namreč v roku 30 dni nem mogel saj nebo montaže v tem roku, le vizuelno jih lahko pregledam, pa še za to nimam neke volje, da zdaj vse škatle raztrgam in vse odprem pa, da mi pol to vse skupaj tako leži naokrog.

#1329 Gatsu

• vesoljci
  • 9 037 sporočil

Objavljeno 20 marec 2019 - 22:42

Če bo kaj zjebano od transporta bi se moralo videt na embalaži. To preveri takoj, ker kasneje tega ne boš mogel uveljavljat, garancijo ti pa na od transporta sfukano robo ne bo noben odobril.

#1330 tomazek

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 771 sporočil

Objavljeno 20 marec 2019 - 22:45

Saj to ja... bom moral verjetno malo pogledat še od znotraj (nimam pojma kak je to pakirano al samo stiropor in folija al v škatlah.. ker me najbolj skrbijo kake praske na vidnih delih stekel, ki bi res vizuelno skazile zadevo. To pa je verjetno lahko tudi ob nepoškodovani embalaži noter, če sem taki baksuz kje.

#1331 Bessie

po novem obvlada tudi kunilingus.

• šerifi in depjutiji
  • 5 832 sporočil

Objavljeno 29 april 2019 - 10:47

Eno vprašanje, kako naredit, da sosedje ne vidijo brezžičnega omrežja tvojega TV-ja? Zadnjič se mi je en vztrajno hotel prijavit s telefonom, vsakič sem ga seveda zavrnil, ampak je bilo moteče u pm.

#1332 Smrk

Zahteva cedevito iz smrgod.

• šerifi in depjutiji
  • 2 992 sporočil

Objavljeno 29 april 2019 - 12:32

View PostBessie, on 29 april 2019 - 10:47, said:

Eno vprašanje, kako naredit, da sosedje ne vidijo brezžičnega omrežja tvojega TV-ja? Zadnjič se mi je en vztrajno hotel prijavit s telefonom, vsakič sem ga seveda zavrnil, ampak je bilo moteče u pm.

Verjetno ima kako opcijo, da ne oglašuje SSIDja, sam pol ga tud ti ne vidiš in moraš poznati ime, ko se povezuješ

#1333 Bessie

• šerifi in depjutiji
  • 5 832 sporočil

Objavljeno 29 april 2019 - 12:37

Mogoče sem tolk lev pa ne najdem na Sony XF900 :(

#1334 Stipe2

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 612 sporočil

Objavljeno 30 april 2019 - 07:34

View PostBessie, on 29 april 2019 - 10:47, said:

To misliš Chromecast ?

#1335 Bessie

• šerifi in depjutiji
  • 5 832 sporočil

Objavljeno 30 april 2019 - 07:40

Pač to kar oglašuje po zraku (SSID), da se lahko prijaviš nanj... Chromecast/Miracast/Video & TV SideView, ime lahko spremenim, ne najdem pa kako bi ga skril.

#1336 bojler1

garjavi nestvor z luskavico

• mn3njalničarji
  • 144 sporočil

Objavljeno 30 april 2019 - 08:03

Bessie, nisem čisto 100%, samo se mi zdi, da rabiš bit s telefonom/tablico prijavljen v isti wifi kot tv, ker drugače se ti naprava ne poveže s Tvjem.
Jas mam isti tv kot ti, pa sem imel problem, da kar naenkrat nisem več mogel upravljat you tuba s telefonom. In sem ugotovil, da je bilo to zaradi tega, ker sem tv priključil na kabel, ter izključil wifi na tvju. Preveri, da ti ni sosed slučajno priključen na tvoj wifi.

#1337 Bessie

• šerifi in depjutiji
  • 5 832 sporočil

Objavljeno 30 april 2019 - 08:35

Za mirroring moraš imeti vključen wifi na TV-ju ne rabiš bit na istem omrežju, mislim, d aje malo verjetno, da bi se mi priklopil na WiFi, to se je zgodilo itak smao en dan takrat sicer neumorno n-krat, me pa vseeno moti, da vidim oba moja Sonyja v zraku, pa še sosedov LG občasno, ko hočem šerat kaj, ker vem, da tudi drugi vidijo moje ;)

Podvprašanje, a se da kako nastavit, da ne bom več videl sosedovega TV na svojem telefonu, sem zadnjič ponesreči kliknil na njeogovega in potem pač traja nekaj časa, ko se hoče prijavit, sosed pa tudi verjetno čudno gleda :D

#1338 gorann

tutti frutti

• mafija
  • 3 483 sporočil

Objavljeno 30 april 2019 - 09:00

da sosed ne uporablja tvoj wifi :D

eh, je ze bojler1 napisal :happy:

To sporočilo je uredil gorann: 30 april 2019 - 09:01

#1339 Stipe2

• vesoljci
  • 4 612 sporočil

Objavljeno 30 april 2019 - 09:09

View PostBessie, on 30 april 2019 - 08:35, said:

Za mirroring moraš imeti vključen wifi na TV-ju ne rabiš bit na istem omrežju, mislim, d aje malo verjetno, da bi se mi priklopil na WiFi, to se je zgodilo itak smao en dan takrat sicer neumorno n-krat, me pa vseeno moti, da vidim oba moja Sonyja v zraku, pa še sosedov LG občasno, ko hočem šerat kaj, ker vem, da tudi drugi vidijo moje ;)

Podvprašanje, a se da kako nastavit, da ne bom več videl sosedovega TV na svojem telefonu, sem zadnjič ponesreči kliknil na njeogovega in potem pač traja nekaj časa, ko se hoče prijavit, sosed pa tudi verjetno čudno gleda :D

Mislim da ne moreš kaj dosti naredit, ti pač pokaže vse naprave ki so na voljo in to je to - vse skupaj je narejeno površno...jaz sem se tudi nekaj zajebaval s tem, pa nisem našel rešitve - mali mi vsake toliko uleti s svojo tablico, enkrat je celo ponoči prižgal TV s tem sranjem, mi ni blo nič jasno. :D

#1340 Bessie

• šerifi in depjutiji
  • 5 832 sporočil

Objavljeno 30 april 2019 - 09:13

No lahko ugasneš WIFI na TV-ju in ga vklopiš po potrebi samo to ni to :(

#1341 gorann

tutti frutti

• mafija
  • 3 483 sporočil

Objavljeno 30 april 2019 - 09:58

jest mam tv preko kabla v router, na ta isti router se povezujem brezzicno

tamala ma v svoji sobi nastarei plazmi chromecast in je povezan na t2 modem, tako da se ne povezujemo en na drugega po nepotrebnem, njen telefon je na t2 modem, moj je na router

#1342 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 4 826 sporočil

Objavljeno 27 maj 2019 - 16:29

Boys kaj je kakšna legit varianta (do 300 evrov) za sound system za na morju. Tam bi imel cool 55 inčni tv in direktno na njega povezan zvok. Na tv bi bil priklopljen še xbox one za predvanjanje stuffa in ps3 za kakšen star špil.

Tako da received odpade, ker ni placa,m prav tako neki masivni zvočniki. Kakšne so opcije (pa prosim ne Logitech sistemov, ker tisto mi je res bolj krš)? Kakšni cool sateliti, ki se jih poveže na digital out na tvju? Popularni so tudi neki soundbari in podobna jajca? Kaj svetujete?

Thanks

#1343 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 5 472 sporočil

Objavljeno 28 maj 2019 - 07:57

View PostMefisto, on 27 maj 2019 - 16:29, said:

Boys kaj je kakšna legit varianta (do 300 evrov) za sound system za na morju. Tam bi imel cool 55 inčni tv in direktno na njega povezan zvok. Na tv bi bil priklopljen še xbox one za predvanjanje stuffa in ps3 za kakšen star špil.

Tako da received odpade, ker ni placa,m prav tako neki masivni zvočniki. Kakšne so opcije (pa prosim ne Logitech sistemov, ker tisto mi je res bolj krš)? Kakšni cool sateliti, ki se jih poveže na digital out na tvju? Popularni so tudi neki soundbari in podobna jajca? Kaj svetujete?

Thanks
Jest bi glede na potrebe definitivno soundbar. Zdej katerega je odvinsno a rabiš moderne featurje ali rabiš sound.

Jest bi vzel Yamaho, ker jih najbolj hvalijo. Pa men od featurjev je čisto dovolj, da je wireless woofer, da ga lahko postaviš kamorkoli in bluetooth za musko.

https://www.heimkino...5256.aspx?or=gh

#1344 Mefisto

• legende
  • 4 826 sporočil

Objavljeno 28 maj 2019 - 08:29

Good tips atomic. Sem tudi včeraj še sam gledal in za ta price range naj bibilo soundbari najboljši deal, med njimi pa so v tem budgetu Yamahe najbolj hvaljene. Edino ne vem koliko se mi bo poznal woofer, ker tam na morju itak na smem preveč nažigat zaradi sosedov :)

#1345 atomic

• vesoljci
  • 5 472 sporočil

Objavljeno 28 maj 2019 - 08:42

View PostMefisto, on 28 maj 2019 - 08:29, said:

Good tips atomic. Sem tudi včeraj še sam gledal in za ta price range naj bibilo soundbari najboljši deal, med njimi pa so v tem budgetu Yamahe najbolj hvaljene. Edino ne vem koliko se mi bo poznal woofer, ker tam na morju itak na smem preveč nažigat zaradi sosedov :)
Itak štelaš njegovo glasnost. Woofer pa more bit, zaradi globine zvoka. Ta itak ni neki ful velik.

Ker je globina pri zvoku zelo pomembna, jest ženo vprašam koliko inčev bo dovolj, ponavadi so tam od 6.5" do 12".

#1346 ke_kit

je najdu rizlo za joint.

• mn3njalničarji
  • 280 sporočil

Objavljeno 28 maj 2019 - 15:18

View Postatomic, on 28 maj 2019 - 08:42, said:

Itak štelaš njegovo glasnost. Woofer pa more bit, zaradi globine zvoka. Ta itak ni neki ful velik.

Ker je globina pri zvoku zelo pomembna, jest ženo vprašam koliko inčev bo dovolj, ponavadi so tam od 6.5" do 12".
Ti moraš res imet nek pencil dick stari lol. Tolk kot se ti obremenjuješ z dolžino kurcev, se po moje noben drug na forumu.
Kar je dost ironično, če ti to jaz povem.

To sporočilo je uredil ke_kit: 28 maj 2019 - 15:18

#1347 bigboss82

• vesoljci
  • 4 799 sporočil

Objavljeno 28 maj 2019 - 15:20

Dobro tip se je zajebaval kot vsi pomoje :)

#1348 Stipe2

• vesoljci
  • 4 612 sporočil

Objavljeno 28 maj 2019 - 15:33

atomic je čefur, genetsko ne more imet pencil dick

#1349 Slinch

• vesoljci
  • 9 869 sporočil

Objavljeno 28 maj 2019 - 15:43

mefi čitaj od tu naprej

#1350 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 1 026 sporočil

Objavljeno 28 maj 2019 - 15:54

View Postatomic, on 28 maj 2019 - 08:42, said:

View Postke_kit, on 28 maj 2019 - 15:18, said:

Ti moraš res imet nek pencil dick stari lol. Tolk kot se ti obremenjuješ z dolžino kurcev, se po moje noben drug na forumu.

View PostStipe2, on 28 maj 2019 - 15:33, said:

atomic je čefur, genetsko ne more imet pencil dick

nč fantje slike da vidmo kdo bo vladal cock throneu

#1351 Mefisto

• legende
  • 4 826 sporočil

Objavljeno 28 maj 2019 - 16:32

Ste videli tega Samsunga OLED, ki ga ima Leclerc za 780 evrov v akciji? Kot sekundarni tv za na morje se mi zdi kar dober deal (ne rabim tak hot shit top tier tvja).

#1352 Stipe2

• vesoljci
  • 4 612 sporočil

Objavljeno 28 maj 2019 - 17:01

Mefisto, če smem vprašat; res rabiš TV na morju ? :)

#1353 atomic

• vesoljci
  • 5 472 sporočil

Objavljeno 28 maj 2019 - 17:14

View Postke_kit, on 28 maj 2019 - 15:18, said:

Kekit mi se o wooferjih pogovarjamo...

Skrbi me zate.

Ne vem, če sem kdaj v lajfu kurca omenil na forumu.

#1354 Mefisto

• legende
  • 4 826 sporočil

Objavljeno 28 maj 2019 - 17:32

View PostStipe2, on 28 maj 2019 - 17:01, said:

Mefisto, če smem vprašat; res rabiš TV na morju ? :)

Če si tam čez poletje več kot mesec (brez ženske seveda), po moje kar paše zvečer kakšen film, serija, anime ali lahkoten špil :) tako da ja, rabim :D

#1355 ke_kit

je najdu rizlo za joint.

• mn3njalničarji
  • 280 sporočil

Objavljeno 28 maj 2019 - 21:53

View PostMefisto, on 28 maj 2019 - 17:32, said:

Če si tam čez poletje več kot mesec (brez ženske seveda), po moje kar paše zvečer kakšen film, serija, anime ali lahkoten špil :) tako da ja, rabim :D
Sam ne slušalk uporabljat, k pol je konec.

#1356 Mefisto

• legende
  • 4 826 sporočil

Objavljeno 28 maj 2019 - 22:40

Zakaj?

#1357 ke_kit

je najdu rizlo za joint.

• mn3njalničarji
  • 280 sporočil

Objavljeno 29 maj 2019 - 00:50

View PostMefisto, on 28 maj 2019 - 22:40, said:

Zakaj?
Ma Stipe je neki cajta nazaj fural inkvizicijo proti folku, ki posluša muziko med treningom. Hecam se.

#1358 Mefisto

• legende
  • 4 826 sporočil

Objavljeno 29 maj 2019 - 07:10

aja, nisem povezal :)

Sicer pa sem tudi o slušalkah razmišljal, samo nekako mi tisti feeling, da ne veš kaj se dogaja okoli tebe ne sede - npr. nekdo vlomi v bajto ali se dere ne pomoč, ti pa nič ne slišiš :)

#1359 Stipe2

• vesoljci
  • 4 612 sporočil

Objavljeno 29 maj 2019 - 16:05

View PostMefisto, on 28 maj 2019 - 17:32, said:

Aja vidiš jebiga, jaz vedno gledam z vidika nas, ki gremo samo 2 tedna na morje - vi aristokrati normalno da potem rabite take stvari. :D

#1360 Stipe2

• vesoljci
  • 4 612 sporočil

Objavljeno 29 maj 2019 - 16:06

View Postke_kit, on 29 maj 2019 - 00:50, said:

Ma Stipe je neki cajta nazaj fural inkvizicijo proti folku, ki posluša muziko med treningom. Hecam se.

Še vedno furam, na srečo nisem še umrl. :D

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov