Skoči na vsebino

[multi]Monster Hunter World

711 odgovorov na to temo

#681 Gatsu

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 9 191 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 18:41

Jaz MHW nisem igral že dolgo tak da me jebe vse od prilagajanja nazaj na to kje je kej na yopadu do combotov za orožje do pritiskanja napačnih komand ob čisto napačnih trenutkih. Pa še noben oklep mi nima kul skillov in slotov tak da še vedno furam 3 kose od prej kar pomen da me sam grdo pogledajo pa sem ob pol lajfa :( Tak da cartam večkrat kot bi si želel...

Btw Rathalos ima nekam jebeno več lajfa kot vsi ostali dosedaj...

#682 bigboss82

je bil zasačen pri zlorabi gasilskega aparata.

• vesoljci
  • 5 039 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 19:10

Sej jaz tudi. Nisem imel neki casa. Ubil sem dva minsterja, faintal in failal sem full. Komaj zdaj pri tretjem, cutim, da ze na pol vem kaj delam, z vsemi potionsi ipd.. v glavnem tezavnost je res ql, jeben iziv. Bo treba se dosti igranja, da si lahko zasluuimo igrst z Bitsujem oz. farmat z njim brez fainta =))))))

#683 Gatsu

• vesoljci
  • 9 191 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 13:36

Dans me čakata Tigrex in Brachydios tak da verjetno bo prva naloga najt nek nov gear z čim manj izgube pomembnih skilov za CB... Velkana je pa tud že opozorila nase v dveh opcijskih kvestih in mi dala vedet da trenutni gear ne bo zadoščal :D

#684 Gatsu

• vesoljci
  • 9 191 sporočil

Objavljeno 10 september 2019 - 07:59

Holy shit tole je men 2019 GOTY zaenkrat. Nisem še na konc kampanje pa sem videl že cel kup novih monsterjev od katerih je en bolj zafukan ko drugi. Celo prisilili so me da sem začel igrat CB defenzivno in mi tud že guard pointi ratujejo :D Je bilo pa prvo srečanje z Velkhano začuda dokaj lahko. CCA 8 minutk je trajal pa sem delal cel kup napak in bil še vedno v 4xHR+1xMR gearu z 480 defensa kar je pomenil da sem čist preveč časa laufal naokol in se zdravu. Acidic Glavenus pa zaenkrat dobi nagrado za najbolj zafukan fight sploh ker me je zraven abusal še Tigrex ki mu niti drek ne smrdi... Celih 35 minut je trajal pa 2x sm cartal. Potem sem šel pa direkt do kovača in si scraftal MR gear in zdej mam 700 defensa in sem se lahk smejal Nargacugi in Rathalosu v optional questu v faco :)

#685 bitsurugi

ga zmagoslavno poriva vse do jajc.

• vesoljci
  • 1 665 sporočil

Objavljeno 10 september 2019 - 09:52

Za nas, ki nismo igrali starih MH je sploh Iceborne poslastica, ker so vsi monsterji od prejšnjih titul novi. Končal vse 1,2, 3 in 4 optional kveste, mater jih je bilo dosti.

Nato je sledila Velkhana: Capcomu propse za izvrstno zdezajniran monster, precej boljše narejena kot Nergi in tudi sicer na splošno en boljših fightov v igri.

#686 Gatsu

• vesoljci
  • 9 191 sporočil

Objavljeno 10 september 2019 - 19:02

Lol sem probal Velkhano in sploh ne vem kdaj ji lahko kej naredim... Sem šel kar opcijske kveste nazaj pucat....:)

#687 bigboss82

• vesoljci
  • 5 039 sporočil

Objavljeno 11 september 2019 - 17:14

Ja cimprej treba kupit MR gear zadradi defensa pa kaksen stats vec v defense pol gre.. sam dmg ne delam vec toliko kot prej.. neko bo treba pogruntat, sam s temi novimi gemi ipd se da skombinirat ker ti dajo dvojo piko

#688 bitsurugi

• vesoljci
  • 1 665 sporočil

Objavljeno 11 september 2019 - 18:39

Ravno končal celotno kampanjo.

Še vedno furam HR lance, čisto v redu, nikoli nisem začutil potrebe, da bi imel MR weapon, pa še augmente sem ohranil na ta način.

HR armor pa se splača menjat malo kasneje, ker nima smisla zgubit slote za 20-25% več resista. Kasneje pač ja, ko se tudi boljši sloti odprejo, ker začetni MR armor je zanič. Priporočam pri MR3*, razen če nimaš res zanič gear iz high ranka.

#689 bigboss82

• vesoljci
  • 5 039 sporočil

Objavljeno 11 september 2019 - 20:24

Ma ne vem sej ni bil slab armor, ne vem mogoce ni bil dober ajde, ker nisem igral ze dolgo, pa sm vidu tam, da se da tudi armor upgrejdat zdej al neki... v glavnem se se lovim.. prej sem imel na enem kosu armorja 80 def zdaj imam po 130 in gre.. sam kaj ki rabim 40min da fentam monsterja =))) v glavnem, ma ja ql je DLC imas za igrat se in se zgradit build na novo ipd

#690 Gatsu

• vesoljci
  • 9 191 sporočil

Objavljeno 12 september 2019 - 07:34

Jaz sem zdej spucal vse opcijske do MR3, MR4 mam še 3 in sem ravnokar raziskoval elder tracke med huntanjem novega B52 ki sam posebi sploh ni tko težak (napram novi Legiani ki je 90% časa v zraku je dejansko otročje lahek) ampak ko pa si 100% sfokusiran nanj in njegove bombice vsepovsod in ti uletijo A Rathalos/Tigrex/ nova Kumara/Dodo itd pa zelo hitro crkneš ker te prasci zbijejo od zadaj direktno v kake bombe... Z turf warri so ta dodatek totalno zapretiraval sploh če delaš solo.

Zdej sem šel tud nazaj na earplugs 5 in fuck me ne vem zakaj nisem tega storil takoj od začetka. Bombnik se je veselo drl, jaz sem ga še bolj veselo mlatil ko vola :D Celo tako zelo da sem njegov capture quest 2x failal ker sem ga ubil, saj še nisem imel dovolj lvl reasearch zanj da bi videl lobanjo na mapi :(

#691 Smrk

Zahteva cedevito iz smrgod.

• šerifi in depjutiji
  • 3 045 sporočil

Objavljeno 12 september 2019 - 08:05

Dej fak no, kaj mi dela ta topic :zelendrek: ful bi se na glavo not fuknu, sam k mam tok gaming timea, da bi rabil dva tedna samo da derustam :zelendrek:

#692 Gatsu

• vesoljci
  • 9 191 sporočil

Objavljeno 12 september 2019 - 08:15

Oglej si sporočiloSmrk, ob 12 september 2019 - 08:05, rekši:

Dej fak no, kaj mi dela ta topic :zelendrek: ful bi se na glavo not fuknu, sam k mam tok gaming timea, da bi rabil dva tedna samo da derustam :zelendrek:

S čim za vraga si pa tko prezaposlen? :D Ma resno nabavi tole, ker je tole vsaj men najboljši expansion vseh časov, pa čeprov zarad frustracij ko mi nič ne gre preklinjam da je groza. Sam res kapo dol Capcomu kolk contenta so not zmetal za 40€ in kolk ga še bojo v naslednjem letu in več brezplačno in da ni MTjev v igri ker tukaj bi imo zaslužl res bajne vsote z njimi.

#693 bitsurugi

• vesoljci
  • 1 665 sporočil

Objavljeno 12 september 2019 - 09:53

Dej vzem tole no, ti si še najdlje poleg mene vztrajal pri rednem igranju MHW, tako da ti bo super. Derustal pa boš po par huntih ali pa še prej. MR je pa pravi užitek.

Mimogrede:

endgame je tokrat narejen čisto drugače in meni dosti boljše, imaš novo cono, ki je zlepljenka ostalih con ter si kot v expeditionu. Cone ''level uppaš'', s tem tudi prihajajo močnejši in težji monsterji in tudi taki, ki jih do kona kampanije sploh ne moreš videt (Zinogre, Yan Garuga recimo). Tukaj ti monsterji dajo posebne materiale , s katerimi lahko augmentaš orožja in armor. Nič ni več RNGja, da dobiš streamstone prav tvojega orožja, temveč so materiali generični.

#694 Gatsu

• vesoljci
  • 9 191 sporočil

Objavljeno 12 september 2019 - 10:02

Je pa RNG za dekoracije :D Zaenkrat dobivam same smeti lvl4... Sam ja itak so najnižji rarity in najslabš comboti verjetno do endgame. Naslednji glavni quest je novi ValHazaak. Se že bojim.... Velkhana je bla tko zajebana da upam da je najtežji šef tega dodatka, ker enostavno nimam pojma kako se je sploh lotit z CB... Še v grupi je trajal da smo jo downal ker ma res ubitačno kratke pavze med comboti.

#695 Matej Čeh

ni nič.

• mn3njalničarji
  • 672 sporočil

Objavljeno 12 september 2019 - 10:07

Ta vikend imam namen končat Wow classic, potem pa takoj začnem s to igro. Če menjam orožje preden začnem DLC, ali bom imel ful težav?

#696 bitsurugi

• vesoljci
  • 1 665 sporočil

Objavljeno 12 september 2019 - 10:13

Oglej si sporočiloGatsu, ob 12 september 2019 - 10:02, rekši:

Je pa RNG za dekoracije :D Zaenkrat dobivam same smeti lvl4... Sam ja itak so najnižji rarity in najslabš comboti verjetno do endgame. Naslednji glavni quest je novi ValHazaak. Se že bojim.... Velkhana je bla tko zajebana da upam da je najtežji šef tega dodatka, ker enostavno nimam pojma kako se je sploh lotit z CB... Še v grupi je trajal da smo jo downal ker ma res ubitačno kratke pavze med comboti.

You wish, da je Velkhana najtežji monster :D Sicer je zelo odvisno od orožja do orožja, ampak Velkhana niti slučajno ni med najtežjimi, žal :D Je pa precej težja od Vaala, ki meni ni bil nič posebnega.

RNG za dekoracije mi ni tolko panike, kokr je bilo smotano dobit pravi streamstone za tvoje orožje. Nekaj RNGja pa carrot on a stick naj bo že. Pa tisto je bolj za min/max kot pa nuja, kokr so weapon augmenti. Vsaj za lance je healing augment del gameplaya in za moje pojme nuja, tudi zato sem fural low dmg HR weapon do konca igre. Na drugi strani ranged orožja jim je praktično vseeno ali imajo augment ali ne.

#697 Gatsu

• vesoljci
  • 9 191 sporočil

Objavljeno 12 september 2019 - 10:14

Na začetku itak tepeš ta lahke monstre iz MHW in njihove variacije in če boš sprot delal opcijske kveste je to za kar nekaj časa in si lahko že marsikaj scraftaš. Potem pa uleti prvi težavnostni preskok v obliki Bariotha itd. Takrat moraš bit pa že ufuran nazaj v igro al pa scraftat nov gear, ker tud v coop model tako svinjsko hitro skače naokoli da nisi varen nikjer v njegovi bližini + ice tornado :D

Oglej si sporočilobitsurugi, ob 12 september 2019 - 10:13, rekši:

You wish, da je Velkhana najtežji monster :D Sicer je zelo odvisno od orožja do orožja, ampak Velkhana niti slučajno ni med najtežjimi, žal :D Je pa precej težja od Vaala, ki meni ni bil nič posebnega. RNG za dekoracije mi ni tolko panike, kokr je bilo smotano dobit pravi streamstone za tvoje orožje. Nekaj RNGja pa carrot on a stick naj bo že. Pa tisto je bolj za min/max kot pa nuja, kokr so weapon augmenti. Vsaj za lance je healing augment del gameplaya in za moje pojme nuja, tudi zato sem fural low dmg HR weapon do konca igre. Na drugi strani ranged orožja jim je praktično vseeno ali imajo augment ali ne.

Težavnost je itak zelo subjektivna. Folk je ful neki čez novega B52 jamral pa se mi je zdel lažji ko stari v MHW... Več je na tleh kar je super glede na neučinkovistost flashanja... Nova Legiana je men dosedaj najbolj zoprn fight v igri. Prasica je skos v luftu in nonstop se premika med conami tk da zna fight trajat v 3pm predolg...

Boš šel na platino? Mene je kr minil k sm spet krone zagledal... upam da bodo dodal neke evente kjer se bo dal hitro farmat spet.

Imam pa tud par resnih pripomb na tale dodatek:

-Nekateri monstri imajo čisto jebeno preveč lajfa (fighti z Rathalosoma in Shrieking Legiano se vlečejo v 3pm predolg sploh ker ratajo prec imuni na flash pa še ko dol padejo so takoj nazaj na nogah in v luftu. Rathalosa sta na srečo vseen velik na tleh, ampak Legiana je pa vsaj men ratala čist brezvezn fight. Prej mi je bla en najlažjih monstrov ker je res padala po tleh po tekočem traku, zdej je žal šlo v drugo skrajnost.

-frekvenca turfwarov je previsoka. Prej ti je na določenih misijah uletaval B52 in kasneje še kumara. Zdej ti uletiva po en monster nonstop, velikokrat pa tud po 2 naenkrat. In ker očitno v CoOp sam jaz drek uporabljam ga bom moral kmal it farmat... Dejansko so bitke že tako dovolj zahtevne in se mi zdi to zelo anoying. Sploh dosadni so pa "bratranci" ki se ne borijo en prot drugemu ampak navalijo grupno nate :P

-preveeeeeč opreme! Ne sej to je kul, sam fak ko se spravm v kovačijo sem tam celo uro in ne naredim NIČ :(

#698 bigboss82

• vesoljci
  • 5 039 sporočil

Objavljeno 14 september 2019 - 11:52

Ta igrica je prevec zajebana, Barioth me rejpa... se pocutim ko KeKit na meji, da bi obupal nad igrco.. na kurac mi gre, ker morem za vsak fajt scraftat poln kurac potionsov in vsega prestudirat vse.. ta dlc stari moj, ni to chill out dlc.. to je prav za une, ki hocejo iziv.. trenutno mi pase bolj neki chill out, postal sem softic =))))))

#699 bitsurugi

• vesoljci
  • 1 665 sporočil

Objavljeno 14 september 2019 - 12:16

Tbh, težavnost se kliče ''master''' rank, ne moreš pričakovat chilla, to pač ni Broderlands :D

Sicer pa probaj nardit dobri stari ''git gud'' in ti bo ratalo. Barioth je po moje prvi preskok v težavnosti, še posebej, ker je nov monster. Ampak glavni catch je, da igraš pametno, naredi si dober build. Daj si utility/defensive skille not pa ti bo lažje, če te monster rejpa. Ali pa greš malo v multiča in upaš, da dobiš solidno grupo. Če sem ga jaz nardil še s HR gearoim, ga boš zagotovo nardil z MR rečmi.

Sicer pa Barioth je pravi mucek napram Savage Deviljho, boš videl... ma ne obupat, pač igraj pametno in bo.

#700 Gatsu

• vesoljci
  • 9 191 sporočil

Objavljeno 14 september 2019 - 12:56

OMG MR Kushala je annoying peace of shit fight k se vleče ko kurja čreva.... Resno če so že znerfal flashpode v 3pm bi lahko vsaj ne povečal časa ko monstri letijo po zraku... !

#701 bigboss82

• vesoljci
  • 5 039 sporočil

Objavljeno 14 september 2019 - 13:31

Eja ne rece se master rank za djabbe =))) nisem niti pomisli =))))

#702 ke_kit

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 551 sporočil

Objavljeno 14 september 2019 - 14:14

Oglej si sporočilobigboss82, ob 14 september 2019 - 11:52, rekši:

Ta igrica je prevec zajebana, Barioth me rejpa... se pocutim ko KeKit na meji, da bi obupal nad igrco.. na kurac mi gre, ker morem za vsak fajt scraftat poln kurac potionsov in vsega prestudirat vse.. ta dlc stari moj, ni to chill out dlc.. to je prav za une, ki hocejo iziv.. trenutno mi pase bolj neki chill out, postal sem softic =))))))
Git gud al pa pač semo grindaj tako kot delaš po navadi v looter shooterjih. MHW pa res ni zajebana igra lol.

#703 bitsurugi

• vesoljci
  • 1 665 sporočil

Objavljeno 14 september 2019 - 14:47

Ce me kdo vprasa kateri monster mi je najljubsi, mu brez razmisleka odgovorim Zinogre.

Kako fantasticen je ta monster od designa, do move seta, cisti uzitek. Skoda, da ga prvic srecas sele v post kampaniji.

#704 bigboss82

• vesoljci
  • 5 039 sporočil

Objavljeno 14 september 2019 - 14:57

Oglej si sporočiloke_kit, ob 14 september 2019 - 14:14, rekši:

Git gud al pa pač semo grindaj tako kot delaš po navadi v looter shooterjih. MHW pa res ni zajebana igra lol.

MHW res ni zajebana ampak Iceborne je zajebana, pac master rank jebiga. Monsterji so bolj agresivni, ful malo imas casa za ga hitnit in ce on tebe udari 3 si mrtev, s tem da ponavadi nimas full HP, pa te udari 1x te stuna in drugi udarec je ze faint.. to je to.. dobro so neki monsteeji bolj v izi ampak tej glavni so 40 minutno jebanje zaupaj mi.. mores prestudirat build, iteme, weak pointe in ne vem kaj se vse..

Sicer pa ja git gud itak univerzalen nasvet, sam trenutno nisem neki v fazi, v glavnem ni v izi je stresno =)))

Aja grindat ja, itak, da se power upas malo.. to je opcija, ne vem, ma sej je zakon spil, sam pac ni uno bom preletel sotry in to kot sem hotel jaz ;)

#705 Gatsu

• vesoljci
  • 9 191 sporočil

Objavljeno 16 september 2019 - 10:05

Kva zdej BB si že GL ready? Jaz bi malo farmal zadevo da končno augmentiram armor in orožja... Brez health regena na orožju je res bedno tepst določene monstre...

@Bitsu: ti si sigurno že cel augmentiran in z super duper gemi a? :D

#706 bitsurugi

• vesoljci
  • 1 665 sporočil

Objavljeno 16 september 2019 - 13:30

Sem že augmentiran ja, geme pa imam od prej, ta novih pa niti približno ne tiste, ki bi si želel, tako da bo treba farmat. Mam pa še dosti za farmat investigatione za materiale, saj imam ene 30 kosov na wishlisti, pa še to le tiste najbolj nujne :D

Če hočeš, zvrcni me kdaj, ko vidiš, da sem gor, komot.

#707 Smrk

Zahteva cedevito iz smrgod.

• šerifi in depjutiji
  • 3 045 sporočil

Objavljeno 16 september 2019 - 14:00

S tabo noben ne upa igrat, k so vsi nervozni, da ne bi slučajno cartali :D :D

#708 g. Profesor

Menda ujame ribo z jezikom.

• šerifi in depjutiji
  • 452 sporočil

Objavljeno 16 september 2019 - 15:15

:no: :D

#709 Gatsu

• vesoljci
  • 9 191 sporočil

Objavljeno 17 september 2019 - 08:37

Oglej si sporočiloSmrk, ob 16 september 2019 - 14:00, rekši:

S tabo noben ne upa igrat, k so vsi nervozni, da ne bi slučajno cartali :D :D

Dej se ti nehat upirat in nabav Iceborne rajš!

Včer sem probal narest Savage DevilJho kvest in me je kreten polomu na vse možne načine. Pol sem probal coop in je zgledal ok nakar nas je sesu v prah tik pred koncem... Tko kretensko overtunan annoying peace of shit monster da to sploh ni smešno tbh.

In za take klince bom že dans LBG build skup vrgu k se mi res ne da z njimi jebat in cajta zabijat :)

#710 bitsurugi

• vesoljci
  • 1 665 sporočil

Objavljeno 18 september 2019 - 19:17

Če je tebi bil hard, ki si lahko mobilen, predstavljaj si kak nightmare je ta monster za lancerje. Capcom je bil pri njemu še bolj zloben, ker so naredili njegove najmočnejše udarce kot ublockable, tudi mimo guard upa. S tem, da je hitbox čez like pol ekrana.

Sicer se ga vseeno da lepo pretepst:

Pa še zadnji boss, kjer lepo farmam tenderplatse, tako da mu dvakrat glavo brejkam:

#711 Gatsu

• vesoljci
  • 9 191 sporočil

Objavljeno 19 september 2019 - 13:23

Bitsu maš kake Gold rathian investigatione z čimboljšimi nagradami? Še zmer nisem vide ne nje ne Silver Rathalosa... Danes bom tud verjetno pršu do MR99 tak da bi blo res fajn met ta boljši CB čimprej :)

Kva smo včer cufal GL ene 2-3 ure skup 3x LBG + jaz :D Monstri so bli dobesedno skos na tleh lol. Jaz sem pa dubu se mi zdi over 10 MR v tem času. Sam fak mene je kar groza kakšna bo Tempered Lunastra.Njena superca je čez pol enega dela mape v GL lol. Prvič ko smo jo imel sem itak 2x crknu ker mi ni blo nič jasno kva se dogaja. V HR mislim da sem jo sam ene 3-4x sesu pa še to se nič ne spomnim da bi mela tako ogromno območje tega ognja okol sebe.

#712 bitsurugi

• vesoljci
  • 1 665 sporočil

Objavljeno danes, 09:46

Zvonec, si obupal na Icebornom, nič te ne vidim, v bistvu več ali manj sva samo še jaz in Gatsu, ki igrava :)

Jaz počasi končujem z Guiding landsi, sem si nagrindal več ali manj vse materiale za augmentat gear. Roko na srce mi ni najbolj všeč ta sistem, čeprav sem sprva mislil drugače, ker enostavno preveč traja, da zvišaš lvl na 7, če slučajno rabiš material iz ene cone, bo ti druga enostavno šla toliko dol, da te prisili, da moraš grindat razne Pukeje, Legiane in ostalo dolgočasno nesnago, da prineseš nazaj izgubljeno. Tudi RNG pri spawnu monsterjev je zelo dolgočasen.

Aja, pa največji minus Guiding Landsov je pa ta, da ne spawna vseh monsterjev: ni Bazla, Bariotha, Brachidiosa, ta tečne Legiane, Viper Kobi, Uragana ter vseh Piscine. Škoda.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov