Skoči na vsebino

Potovanje z letali

645 odgovorov na to temo

#641 Avion

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• mn3njalničarji
  • 1 412 sporočil

Objavljeno 02 april 2020 - 13:57

Ja, pac probavajo se ven izvlect iz tega financnega minusa, ki jim ga bo prinesel masovni refund, ampak to ni moj problem.

S tem, ko imajo tak scammerski odnos do svojih strank si kopljejo samo se globjo jamo.

#642 Flaming_C

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 369 sporočil

Objavljeno 04 maj 2020 - 19:36

Nekaj novih novic glede vračila denarja

https://www.rtvslo.s...ozovnice/522738

#643 Arbenowskee

importatore di olio d'oliva e melanzane

• mafija
  • 1 668 sporočil

Objavljeno 04 maj 2020 - 21:13

Sam prst v rit dobimo a? A mislte da se bo sred junija že dal letet (iz minhna)?

#644 Don Kihot_

se bori z mlini na vetrove.

• govnači
  • 1 692 sporočil

Objavljeno 05 maj 2020 - 17:27

Men so air france isti let za isto ceno samo prestavili na september. So far so good (ker pač moram nujno it in mi denar nazaj ne bi nič pomagal).

#645 Avion

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• mn3njalničarji
  • 1 412 sporočil

Objavljeno 06 maj 2020 - 07:16

Jaz sem preko svoje banke vložil zahtevek za reklamacijo, pa bomo videli. Saj na nek način sočustvujem tudi z letalskimi družbami, ampak ker pa so dobesedno postal totalni nateguni (vsaj v mojem primeru) se bom potrudil, da jim ne pustim niti evra svojega denarja.

#646 stena

spoštovanja vredna mecenka

• dekline
  • 37 sporočil

Objavljeno 06 maj 2020 - 08:38

Ryanair nateguje z voucherji, 1mesec nazaj so ponudili opcijo vračila denarja. Večina nas je to zahtevala, po 3 tednih so uleteli z voucherjem. Sedaj lahko zahtevaš vračilo denarja, vendar so se zavarovali na način, da "do preklica izrednega stanja zaradi pandemije, vračila ne bodo možna, ker zaposleni na podpori, vračil ne morejo opraviti od doma." Tako si kupujejo čas, da se EU odloči in "zaščiti" letalske družbe na račun fizičnih oseb, heheh.

Pri Croatia airlines sem vzela voucher, čeprav mislim, da bodo od vseh, kjer "čakam" vračila ali ponovne lete, prvi propadli :D

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov