Skoči na vsebino

Indija

5 odgovorov na to temo

#1 guru

mystificator extraordinaire

• prostozidarji
  • 306 sporočil

Objavljeno 12 november 2018 - 10:58

Čao!

Konec januarja se odpravljam v Indijo, za slabe 3 tedne. Letim v New Delhi, obiskati sem mislil še Varanasi in potem za kak teden na Andamanske otoke, za konec pa še na jug v Keralo.

Je kdo bil? Prosim bi za kšne info iz prve roke, kak journey plan oziroma kaj ni za izpustit :)

#2 stena

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 18 sporočil

Objavljeno 12 november 2018 - 13:29

prosim za poročilo iz Kerale, grem aprila.

#3 Arbenowskee

importatore di olio d'oliva e melanzane

• mafija
  • 1 600 sporočil

Objavljeno 12 november 2018 - 13:58

Undead je bil nekaj časa tam, preden so ga napadli paraziti:

http://mn3njalnik.co...showtopic=63811

#4 Pikachu

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 714 sporočil

Objavljeno 12 november 2018 - 14:16

https://indiasurvivalguide.com/

ko se spravim dol tud jaz

do takrat pa

#5 MrP

si mota joint.

• mn3njalničarji
  • 290 sporočil

Objavljeno 14 november 2018 - 13:15

Pred kratkim sem se vrnil iz Indije, bil sem že 4x, tako da če rabiš kak konkreten info mi piši na zs...

na splošno;
3 tedni so malo... zelo malo, jaz bi na tvojem mestu bil čim manj časa v delhiju(meni osebno drek od mesta), ko prideš greš z metrojom do new delhi train station maš tourist office za karte, kupi nočni vlak SL ali AC3/2 (ne vem kok si pripravljen na avanturo, meni osebno je navaden sleeper top, eni hočjo met rjuhice itd) za varanasi in potem tekom dneva mal bluzi po old delhiju in rajaw choku, haus katz, peace pagoda... samo nič posebnega, red fort je dolgcajt... old delhi bo pomoje čist dost...

varanasi maš 3 dni pomoje čist dost(glede na čas celotnega potovanja)...

iz kje letiš na andamane? No v glavnem, andamani; neal island pa havelock sta ti edini viable možnosti, ne rint na little andaman ker je včasih jeba z ladijo in ne boš nazaj prišel pravočasno. Havelock je bolj turističen in večji, neal je majhen in bolj laid back... meni sta oba kul, neal mogoče bolj(ni avtov, furaš se z bajkci, na enem koncu imaš super plažo kjer ti na mestu pečejo svega boga iz vode, tam je tudi top shit za potapljat se na dah...) je pa na havelocku beach no7 ki je kao najlepša plaža na svetu... je res lepa... na andamanih se vsekakor pozanimaj kje so krokodili in pazi na kače, majhna črno bela kača je najbolj strupena kača na svetu in tam k se potapljaš jih je dosti okoli...

Bo pa takrat na andamanskih nora gužva ker je lih top season tko da rezervirej vnaprej...

kerala pa je bolj kolonialni ostanek, imaš varkalo, lepa plaža, ampak si bil že na andamanih ki so meni top shit kar se plaž in morja tiče... in pa seveda Kochi, ki je res lep in ima tak svoj vibe...

od ostalih stvari v indiji ti jaz zelo priporočam Hampi (če letiš nazaj iz Mumbaja je to opcija) in pa gorovja na vzhodu in severu, samo to je druga zgodba...

#6 guru

mystificator extraordinaire

• prostozidarji
  • 306 sporočil

Objavljeno 20 november 2018 - 10:12

Yo MrP!

Sem ti v privat pisal, če imaš čas odgovorit ;)

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov