Skoči na vsebino

Windows Phone

7 in 8

15184 odgovorov na to temo

#15161 Akpom

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• hajduki
  • 1 550 sporočil

Objavljeno 18 februar 2019 - 19:01

Ja to da ni delalo kot je treba se strinjam sam jaz ko sem jamral v preteklosti sem malo zapretiraval, dejansko niso bli taki problemi na moji 735 da bi mi delal resne probleme, bolj taki mali najedajoči katere sem jst bil zmožen prenašat. Uporabljam ga pa zato ker zgleda kot nov in se zadovoljim s tem kar ponuja. Smatram pa browser kot osnovno funkcijo tko da zdaj sem mnenja da ni več vreden uporabe (čeprav zdaj sem dal dol Coc Coc wannabe Vietnamski Chrome in ko crasha crasha takoj tako da prišparam 2min pa tut ko nazaj zalaufaš ostanejo incognito zavihki heh).

Sicr zdaj sem dobu neko ponudbo za rabljen iPhone 6 A1586 16gb (sveže s servisa) sam ma malenkost odstopleno zgornjo plast v robu tak da gre nazaj lol. Nevem sicer kakšna je vrednost (popravlenga) telefona te verzije sam šipca/zgornja površina mi deluje kot nova na prvi pogled (ostalo je pa enmal spraskano ampak okej jst mislm met gumo gor 100% časa za razliko od tega lastnika) in sem mislim da clo na mn3 prebral da apple precej dobro skrbi za stare Iphone modele kar se tiče posodablanja, tole z zgornjo plastjo me sicer skrbi da je Iphone manj robusten, nevem

#15162 Arey

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 7 894 sporočil

Objavljeno 19 februar 2019 - 22:05

Jah, ne glede na to kok apple lepo skrbi za stare modele je iphone 6 star že , fak, 5 let. Letos pride 6. generacija za njim. Tko da ne pričakuj hitrosti, do par mesecev nazaj sem ga imel priložnost vsak dan uporabljat pa mi bilo ravno v užitek.

#15163 Akpom

• hajduki
  • 1 550 sporočil

Objavljeno 20 februar 2019 - 11:18

Aha, ok tnx za info, js sm ga kako urco uporablu na hitr pa nism zdej opazu neki motečga, mogoče če redno uporablaš high end mobi bolj opaziš, itak pa je velika verjetnost da je zgornja plast za zaemnjat kar pride 160€ pri pooblaščenem servisu tak da tut če ga dobim zastonj (kar malo dvomim) bo že dražji od Xiaomi pol pa če še štejem da če gledaš prejšne modele da je predviden up to date support do 2020 nekje je mogoče res mal riskantno vse skp.

#15164 Akpom

• hajduki
  • 1 550 sporočil

Objavljeno 20 februar 2019 - 11:37

Aja sj iPhone SE je 170€, sploh nism vedu ker se tok Xiaomi hypa za budget izbiro, hm

#15165 Akpom

• hajduki
  • 1 550 sporočil

Objavljeno 20 februar 2019 - 12:25

Ok to je bla neka razprodaja slišm in najbrž ne bo novih zalog, sm pa spet dubu ponudbo, iPhone SE za 150€, kao kot nov hah (brez praske, nikol padu, 83% baterija)

#15166 GTAjevc

vseskozi piratizira! APZ, na pomoč!!!

• rumeni jaki
  • 1 787 sporočil

Objavljeno 20 februar 2019 - 14:09

Ej a je komu 830ka sploh dela brez posebnih tezav? Vsi ki jih poznam so jo imeli vec casa na servisu kot pa v uporabi.

@akpom, to govoris da se SE poslavlja?

#15167 Akpom

• hajduki
  • 1 550 sporočil

Objavljeno 20 februar 2019 - 14:47

A1 svetovalec je reku da je velka verjetnost da ja [iz njihove ponudbe]

#15168 Arey

• vesoljci
  • 7 894 sporočil

Objavljeno 20 februar 2019 - 21:46

Za cca 170€ dobis Mi A2 lite novega. Kupi ga.
Al pa vsaj kaksen iphone 8 ali vec, sam tisto je ze kar drago.

#15169 S<3NEC

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 747 sporočil

Objavljeno 20 februar 2019 - 22:20

Oglej si sporočiloGTAjevc, ob 20 februar 2019 - 14:09, rekši:

Ej a je komu 830ka sploh dela brez posebnih tezav? Vsi ki jih poznam so jo imeli vec casa na servisu kot pa v uporabi.
Meni dela brez težav. Edino baterija je kar občutno opešala po vseh teh letih.

Sicer ima pa zame osebno WP še vedno daleč najboljši vmesnik med vsemi telefoni. Edino app seznam mi je gnil, ampak itak ne uporabljam (niti ne morem) nobenih appov. Sploh se pa ne veselim oglasov po celem sistemu in podobnih retardiranosti, ki jih prinaša Android.

#15170 Akpom

• hajduki
  • 1 550 sporočil

Objavljeno 20 februar 2019 - 22:35

Oglej si sporočiloArey, ob 20 februar 2019 - 21:46, rekši:

Za cca 170€ dobis Mi A2 lite novega. Kupi ga.
Al pa vsaj kaksen iphone 8 ali vec, sam tisto je ze kar drago.

Haha 8ka.
Nevem kako si zdej preskočil na ta cenovni rang al pa imaš nek odpor do rabljenih (aj)fonov.

Mogoče nisem bil zadost jasen glede "budget", ko sem omenjal Xiaomi je bil mišljen Mi A2 lite ja.

Jst sm štel še un 20€ popust tak da zame je 150€ recimo, na drugi strani če dobim SE recimo za 145€ pa vezava je recimo ~130€.

Recimo da je iPhone SE ohranjen k nov (v redni je še vedno ~ €230 če sem prav videl) pol si očitno res mnenja da ga Xiaomi povozi po celi črti. Glede na to da je folku neki gumb štekal po enem letu na Mi A1 (če se ne motm) pol na tem področju bolj zaupam v iPhone pa čeprav rabljen, edino manjši ekran vidim kot minus ampak za moje potrebe bi se sprijaznu, ostalo pa nevem kje je tok slabši, vem da je hardware še pol leta starejši od samega SE sam glede na to da ima tolk manjši ekran ergo porabo se mi vseen ne zdi na mestu primerjava al pa se motim nevem

(uporabljam večinoma browser pa yt)

#15171 Arey

• vesoljci
  • 7 894 sporočil

Objavljeno 20 februar 2019 - 22:35

Oglase mas samo v zastonj appih, to da komot ali placas za appe al pa jih ne downloadas in si na istem kot na lolest of lols wp osu.
V letu 2019 ce izberes pravi droid phone (kar je samo po sebi kar umetnost) nima wp ene prednosti (ne da jo je zadnjih par let mel, ampak vsako leto je bolj ocitno kako slab je.

#15172 Akpom

• hajduki
  • 1 550 sporočil

Objavljeno 20 februar 2019 - 22:56

(Also, čez cirka 10 dni bo moj 735 star 4 leta, kar se tiče zunanjosti pa to je res robusten ker mi je precejkrat že padu na tla pa gumbi tut k novi lol, sam povem za Xiaomi fane, lp)

#15173 RAD!OACTIVE

ima picajzla, ki mu je ime Samo Peče.

• vesoljci
  • 1 116 sporočil

Objavljeno 20 februar 2019 - 23:17

83% je ze kr zlizana batka, sploh za SE k ma ze tko mejhno. (prodajal so se tud po 100e tko da 170 ni neki ugodno)

Rajs kup rabljen 6s za 130-150 pa da ma vsaj 90% battery health

#15174 Akpom

• hajduki
  • 1 550 sporočil

Objavljeno 21 februar 2019 - 00:10

Napisu sm 130€ ceno pa še to če odštejem prihranek vezave tko da to s 100€ mi je precej sumljiva cena če je dons baje povprečna najmanj €135, pa nekak zarad padcev in podobno bi težko spal če kupm rabljen telefon od random človeka ki mu ne zaupam.

Bom vseen pogledal ponudbo za 6s mal, tnx.

Baterijo mam trenutno že 4leta stato tko da teh 83% bo dobrih za na kratek rok lol, sm pa vidu da so samo mal čez 10€, da je bl fora servisa (60€) kar pa se bom jutr pozanimu pr enmu nepooblaščenmu če mam mogoče clo zastonj, držim pesti heh.

#15175 RAD!OACTIVE

ima picajzla, ki mu je ime Samo Peče.

• vesoljci
  • 1 116 sporočil

Objavljeno 21 februar 2019 - 08:29

Ajd, 130 je ze ok cena. (tok sm dal jst za rabljenga kak let nazaj pa je bil 64gb :D )

Ce ga bos mel sam za prehodno obdobje pol ok ker je res majhen (razn ce si zelis tega) 2 leti rabljeni majo baterijo na 90-95% tko da je lohk pr tem kej zjebana ce je mlajsi ker se ne obrabi tok hitr tko da pazi ce ni garancije

#15176 Akpom

• hajduki
  • 1 550 sporočil

Objavljeno 21 februar 2019 - 18:50

Oglej si sporočiloRAD!OACTIVE, ob 21 februar 2019 - 08:29, rekši:

Ajd, 130 je ze ok cena. (tok sm dal jst za rabljenga kak let nazaj pa je bil 64gb :D )

Ce ga bos mel sam za prehodno obdobje pol ok ker je res majhen (razn ce si zelis tega) 2 leti rabljeni majo baterijo na 90-95% tko da je lohk pr tem kej zjebana ce je mlajsi ker se ne obrabi tok hitr tko da pazi ce ni garancije
ni garancije več (mesc prepozn al neki tazga)

sicer nekje sm vidu da zamenjajo če je pod 80% oz. da varira

bom še mal pogledu kok je tvegan če jo sam

Oglej si sporočiloArey, ob 19 februar 2019 - 22:05, rekši:

Jah, ne glede na to kok apple lepo skrbi za stare modele je iphone 6 star že , fak, 5 let. Letos pride 6. generacija za njim. Tko da ne pričakuj hitrosti, do par mesecev nazaj sem ga imel priložnost vsak dan uporabljat pa mi bilo ravno v užitek.
neki sm vidu da iOS zazna če je švoh baterija na starih modelih in jih sam upočasni, mogoče je blo to

#15177 Arey

• vesoljci
  • 7 894 sporočil

Objavljeno 22 februar 2019 - 00:31

Ja, to so delali (oz verjetno se) ker kao procesor na peak boostu lahko porabi prevec toka kot jo baterija lahko da. Kok je to res ne vem, ampak ta ip6 ni mel slabe baterije.

#15178 S<3NEC

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 747 sporočil

Objavljeno 22 februar 2019 - 06:42

Oglej si sporočiloArey, ob 20 februar 2019 - 22:35, rekši:

Oglase mas samo v zastonj appih, to da komot ali placas za appe al pa jih ne downloadas in si na istem kot na lolest of lols wp osu.
V letu 2019 ce izberes pravi droid phone (kar je samo po sebi kar umetnost) nima wp ene prednosti (ne da jo je zadnjih par let mel, ampak vsako leto je bolj ocitno kako slab je.
Moja jih dobiva v FB messenger appu in nekaterih native googlovih, kjer se vrivajo med običajno vsebino. Kolikor mi je znano, ni plačljivih verzij teh aplikacij.
Jasno je, da leta 2019 WP nima za burek, ko pa je M$ izdal svoj zadnji svoj telefon začetek leta 2016 (ne, nisem preverjal, če je še kak proizvajalec pomotoma izdal kak novejši telefon) in najbrž že pred tem shizofreno razmišljal o smislu tega OS-a.

Sicer pa ne vem zakaj tako pridno hodiš v to temo pisat, da je WP smeti? A se ti je res zameril, a si vseeno malo nostalgičen? V vsakem primeru si nek bebček, ki pljuvaš po mrtvem sistemu, katerega si (mogoče) še sam nekoč uporabljal. Jaz sem krepko razočaran, da se je vse skupaj tako klavrno končalo, ker bi bil v svetu treh enako močnih sistemov WP verjetno še vedno moja prva izbira. Nenazadnje mi je njihova home screen rešitev tudi v letu 2019 naravnost briljantna.

#15179 Jay

"Hočem brezrokavnik s Pujso Pepo!"

• vesoljci
  • 2 067 sporočil

Objavljeno 22 februar 2019 - 08:42

AdGuard + Youtube Vanced

o kakih reklamah to govorite :D

drgač pa če bi bil WP porihtan, bi bil tud men vrjetno najboljši mobile OS
tko je bil pač smeti, sploh pol z desetko, debil mel še pa 2 telefona s tem

#15180 Akpom

• hajduki
  • 1 550 sporočil

Objavljeno 22 februar 2019 - 08:57

Mal je trajal ampak sm se spomnu da je mogoče vse zarad katastrofalnega stanja baterije, sm naroču novo, mogoče se wp fešta nadaljuje, zvem nsledn tedn, lp

#15181 sb2000

• rumeni jaki
  • 1 822 sporočil

Objavljeno 26 februar 2019 - 11:32

jaz še vedno, vsake tolko, prižgem svojo 950xl..in vzdihnem... Kak se mi toži po live tiles.. :/ in ja, če bi šel razvoj WP / WM naprej, no way da bi menjal...

#15182 Akpom

• hajduki
  • 1 550 sporočil

Objavljeno 26 februar 2019 - 13:45

eo po enem dnevu od zamenjave baterije + ponastavitve se mi zdi da zadeva dela kar vredu zaenkrat, hm

mal so me zmedle dvojezične mape in sem izgubil nekaj slik ko sem prenašal na PC pred ponastavitvijo in vmes je bil tuudi moj lock screen, neka slika sosedovga mladiča/mačka na kero sem bil mal navezan tak da malo mi je blo bedno ampak sem videl da ma WP neko zanimivo sliko med prednastavljenimi tak da zdej mi pogled na tale ozadje kr precej pomaga prebolet lol

https://i.imgur.com/EyXepHd.jpg

https://i.imgur.com/vtyPU1C.jpg

#4moreYears
#WindowsPhone2023

#15183 GTAjevc

• rumeni jaki
  • 1 787 sporočil

Objavljeno 20 junij 2019 - 14:17

Danes sem dobil s servisa nazaj Lumio 950. Aparat nov, zamenjan ter se +12M garancije.

Baterija je pa ostala ista ker je imela samo eno leto grancije in je bila prepoznana kot defekt. Ponudili so nakup nove za 122ojrov :D

#15184 bainit

• vesoljci
  • 6 746 sporočil

Objavljeno 20 junij 2019 - 15:18

kakšne ovitke imate za lumije? tisti incipio prozorni iz ms store mi že razpada. :(

#15185 GTAjevc

• rumeni jaki
  • 1 787 sporočil

Objavljeno 20 junij 2019 - 15:31

Lesenkota. Ti plasticni so grdi
Objavljena slika

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov