Skoči na vsebino

Ezoterik

Komunist
  • Število vsebin

    2 255
  • Dan prve porumenitve

Sloves med gmajno

1 266 Jezus

1 zasledovalec

Več o članu Ezoterik

  • Butast stavek
    rdeči prerok

Nedavni špegarji

Blok z nedavnimi obiski je onemogočen in ni viden ostalim tovarišem ter tovarišicam. Razen gejši, ona kajpakda vidi in ve vse.

  1. kaj pol kdo kup mojga 1 tb special edition oleda za 1200?
  2. Ezoterik

    Trenutno berem

    Men je Meglovni res bedna beseda, drugač pa je smiselno ta rod, če bodo prevedl vse knjige.
  3. Ezoterik

    Pravkar pogledano

    kok je bil pa drama bedn film, sploh ne morm opisat. Vsi so tud ogabno zanič igral. project hail mary je bil kul, dejansko tud knjiga mi je bla kul, sam pač so tale film zelo abridgal, sci fi za družnice, I guess ni bad.
  4. Ezoterik

    Mobilni operaterji

    ja za hcerko k ma mobi a plačujem tko 1.5e na mesec :D, ker je 3.74/2. Res so cene ratala dokaj smešne, konkurenca je pač huda, ampak vseen mora bit to dost pod realno vrednostjo.
  5. Ezoterik

    Mobilni operaterji

    najbolj cheap vam je mobi paket na telekomu, nekih 7e na mesec, pa parkrat na leto majo uno akcijo 10e plačaš, 20e dobiš. tko da nekih par e na mesec
  6. "padu mi je u košarco"
  7. baterija je ja tud vsi kindli degradira cez leta
  8. Ezoterik

    Trenutno berem

    Pač 5 pa 6 knjiga nimata s prvimi 4 nič veze, sicer bi lahk tud rekl, da je edina knjiga, ki je nekako podobna prvi tretja, druga pa četrta mata vsaka svojo foro, sam 5 pa 6 sta pa res praktično povsem unrelated. Če damo primer Mistborna, kjer je vsaka nova trilogija postavljena v povsem drug čas in svet, je tuki dejansko še več razlike. Men za kar sta ble, sta bile ok, sam vseeno ma to bore malo veze z OG Dune. Dejansko je dokaj weird serija in je kot si rekel, mirno smatraš prvo knjigo kot edino, težko bi se tukaj kregal.
  9. Ezoterik

    Trenutno berem

    Prva je huda, druga pa tretja sta zanimivi, četrta je weird af, pol zadnji dve je pa k da bi neko drugo serijo bral Ostalo je vse krneki, mirno spustiš
  10. Ezoterik

    Trenutno berem

    Jst sm isto vse prebral, če ne bi pisu fantasya bi model mel najbrž nobelovo. Za nek bol soft vhod sta kul Peace pa Fifth Head of Cereberus.
  11. Ezoterik

    Pravkar pogledano

    @Kakarotto a si že kej gledu te tanove 28... filme, baje je bone temple bolan in da pol k gledaš bone temple tud ta tanov 28 years later bolj ceniš, pomoje bom čez vikend vse pogledu še enkrat. drugač sm pa gledu wrecking crew, kok slab film je pa to Ko te še ves možen sir ne reš, da ne bi bil boring shit.
  12. Ezoterik

    Pravkar pogledano

    film je tko 95% sir
  13. Ezoterik

    Pravkar pogledano

    Send help je carski.
  14. Ezoterik

    NBA tema

    turntables tabeling
  15. Ezoterik

    NBA tema

×
×
  • Ustvari novo...