Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Waslich reče pred 21 minutami:

Golob, vsaj sodeč po izjavah, bo skoraj sigurno prevzel retoriko in modus operandi KULa. Tako, da jaz na tvojem mestu ne bi stavil na neko hudo programsko nekompatibilnost z Levico. On je bil prvo politik, preden je postal direktor (državnega) podjetja. Pozabi na gospodarsko-podjetniško "logiko" pri njemu. Ker on  "liberalni" kapitalizem IMO razume kot sprega politika-gospodarstvo, kjer vladajo drugačne vrednote in drugi mehanizmi, kot pa pri zasebnem liberalnem gospodarstvu. Tip je nenazadnje pudlček Zokija in veliki prijatelj šivilije..

Mislim, da podcenjuješ Goloba. Državna firma gor ali dol, tip je s svojo ekipo (kjer je bil sam tata mata) postavil podjetje, ki je uspešno trgovalo mislim da na >20 trgih in je afaik največje tovrstno podjetje v JV Evropi.

 

Golob ni kader tipa Šarec ali, bože mili, Cerar. Je izjemno sposoben gospodarstvenik in politik. Zadnjih 14 let sem se ob levih vladah samo držal za glavo, tokrat pa resnično verjamem, da imamo vlado, ki ima potencial dobro delati, prvič zaradi vodstva in drugič zaradi strukture parlamenta (in vlade). Na drugi strani imamo problem pomanjkanja kadrov in klasičen problem odvisnosti od neformalnih centrov moči na levi, upam pa, da bodo dobre stvari prevagale.

  • Račka +1 6
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 2 minutama:

Brez zamere, ampak po njegovih političnih speechih sodeč, je tip daleč od nekega sposobnega genijalca. In vemo kako pri nas funkcionirajo zadeve v državnih firmah. Ampak ok, bomo videli v naslednjih mesecih/letih kdo ima prav.

Meni je bil tut antipatičen za bruhat, ampak je dobil 41 poslanskih sedežev ;) 

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 6 minutami:

Brez zamere, ampak po njegovih političnih speechih sodeč, je tip daleč od nekega sposobnega genijalca. In vemo kako pri nas funkcionirajo zadeve v državnih firmah. Ampak ok, bomo videli v naslednjih mesecih/letih kdo ima prav.

To je res, da je za en kurac govorc. Ampak sem sam ugotovil, da tisti, ki znajo ful dobro govort ful prej napredujejo po firmah. Garači so vedno zapostavljeni.

Jest imam raje garače! Verjamem v Goloba, ne neki kot božanstvo, kot desničarji gledate na Janšo, ampak v smislu, da je najmanj slaba opcija od vseh, katerih sem imel priložnost volit, pa ga nisem volil. Saj izbiramo najmanj slabo opcijo ane, se strinjaš?

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 minuto:

To je res, da je za en kurac govorc. Ampak sem sam ugotovil, da tisti, ki znajo ful dobro govort ful prej napredujejo po firmah. Garači so vedno zapostavljeni.

Jest imam raje garače! Verjamem v Goloba, ne neki kot božanstvo, kot desničarji gledate na Janšo, ampak v smislu, da je najmanj slaba opcija od vseh, katerih sem imel priložnost volit, pa ga nisem volil. Saj izbiramo najmanj slabo opcijo ane, se strinjaš?

 

 

Jaz sem volu NSi. Janša je kar je, ampak v primerjavi s KULovci (in tu prištejem tudi Goloba, ker je tip iz istega zelnika)  je milina.

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 1 minuto:

Jaz sem volu NSi. Janša je kar je, ampak v primerjavi s KULovci (in tu prištejem tudi Goloba, ker je tip iz istega zelnika)  je milina.

No dej, povej kaj te recimo tolk moti pri enem Šarcu? Kaj je tolko zajebal?

Povezava do prispevka
GigiGovedina reče pred 8 urami:

Lol, to upam da je fotoshop...

 

Kr če kdo dejansko prodaja idejo, da slovenske volitve vplivajo na ceno energentov...

 

Slika že, članek ni. 

 

Navedek

Cene 95-oktanskega bencina in dizla se spet oblikujejo prosto na trgu. Gibanje Svoboda je namreč nasprotovalo vladnim ukrepom za regulacijo, zato se vlada ni odločila za podaljšanje regulacije cen pogonskih goriv.

 

 

Navedek

Ker so se razmere na trgu naftnih derivatov v vmesnem obdobju po navedbah gospodarskega ministrstva stabilizirale in ker trenutno ne zaznavajo motenj in nestabilnosti pri dobavi pogonskih goriv, vlada regulacije ni podaljšala.

 

Prvo pravijo, da se ne upajo nasprotovati Golobu, minuto zatem so se pa sami odločili, ker ni več potreb po tem. 

 

 

Povezava do prispevka
BuDi reče pred 7 urami:

Česa ni?

 

Cepilne kampanje vem da ni, ta je bila 100% Janšev fail. 

Obljubi 70% precepljenost, nabavi cepiva, pozabi cepiti ljudstvo za skoraj pol leta, pošilja cepiva v afriko, da jim rok ne poteče, krivdo za tisoče smrti pa zvali na protestnike pa medije.

Noben Šarčev zajeb ne bo prišel niti blizu temu. 

Povezava do prispevka
YourReptilianOverlord reče pred 6 minutami:

 

Cepilne kampanje vem da ni, ta je bila 100% Janšev fail. 

Obljubi 70% precepljenost, nabavi cepiva, pozabi cepiti ljudstvo za skoraj pol leta, pošilja cepiva v afriko, da jim rok ne poteče, krivdo za tisoče smrti pa zvali na protestnike pa medije.

Noben Šarčev zajeb ne bo prišel niti blizu temu. 

Evo, da prihranim Budiju en post, ti kar jaz repliciram: za vse, kar si naštel, je kriv Šarec, ker je vrgel puško v koruzo

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 9 urami:

Brez zamere, ampak po njegovih političnih speechih sodeč, je tip daleč od nekega sposobnega genijalca. 

 

Wau, politični speech, res zelo pomembna zadeva. Zame so bli najboljši govorci v tokratni kampanji, in to mislim brez sarkazma, dejansko kdo najbolje govori v smislu kok se znajde v zagati, kok je kdo miren in zbran, kok mu grejo verbalni rafali iz ust kadar je najbolj pomembno: 

 

Sexy smooth vse mi je okej nevem zakaj ste tako nesramni Tonin 

Ne moreš me ownat ker bom na očitke začel naštevat neke nepomembne zadeve Hojs 

Vedno mirna in zelo artikulirana, tudi ko govori laži v oči, Romana Tomc

Nikoli ne povem nič bistvenega in za to porabim ful časa Tanja Fajon 

In seveda big boss Janez Janša, o katerem je brezpredmetno izgubljati besede 

 

Skratka, cel kup nekega političnega smetja in balasta je, res presenetljivo, ful dobrih govorcev. 

 

Jebeš govorce. 

 

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 11 urami:

Brez zamere, ampak po njegovih političnih speechih sodeč, je tip daleč od nekega sposobnega genijalca. In vemo kako pri nas funkcionirajo zadeve v državnih firmah. Ampak ok, bomo videli v naslednjih mesecih/letih kdo ima prav.

Nekdo zna (= Golob): https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/gen-i-izdal-za-60-milijonov-evrov-komercialnih-zapisov/626150

Nekdo drugi ne zna ali pa noče (= Počivalšek): https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/pocivalsek-o-podrazitvi-pogonskih-goriv-preverili-bomo-dogajanje-na-trgu-in-po-potrebi-ukrepali/626139

 

Da se vidi razlika med nekom, ki je delal na pravih trgih v tujini in nekom ki je delal na "trgu" v Sloveniji.

Povezava do prispevka
svit reče pred 17 minutami:

Nekdo zna (= Golob): https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/gen-i-izdal-za-60-milijonov-evrov-komercialnih-zapisov/626150

Nekdo drugi ne zna ali pa noče (= Počivalšek): https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/pocivalsek-o-podrazitvi-pogonskih-goriv-preverili-bomo-dogajanje-na-trgu-in-po-potrebi-ukrepali/626139

 

Da se vidi razlika med nekom, ki je delal na pravih trgih v tujini in nekom ki je delal na "trgu" v Sloveniji.

Minister Počivalšek vztraja, da v Prlekiji ni jedel žabjih krakov, »samo  vodo«je pil | Revija Reporter

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...