Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

tyne reče pred 41 minutami:

Jaz se strinjam s Tynetom, da je predlagati tak datum odstopa, ki ne omogoča več nadomestnih volitev, ista poteza, kot odstop Podgorška dva dni pred volitvami. Simbolična poteza.

 

Dejanje Arsenoviča je zame vredno odstopa v kolikor je prišlo do dejanj po verziji očeta fanta. V kolikor pa velja verzija Arsenoviča, da je fanta samo prijel za roko, potem pa mislim, da to ni vredno odstopa. Sam se nagibam na stran očeta, ampak ne poznam situacije.

uredilo bitje svit
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 6 urami:

Možina je (bil) proper novinar, žal pa ga je sovraštvo do levega pola povsem spipalo.

 

ironija je, da je bil Možina nekoč čisto spodoben in uglajen desnosredinski možak. pravi ekzemplar tega, česar danes v slovenski politiki najbolj primanjkuje.

 

njega ni zdelalo sovraštvo, temveč stari dobri oportunizem. :)

 

Gogy reče pred 4 urami:

Še malo, pa bo tudi Borat šel na smetišče zgodovine in upam da, skupaj z blaznim, v profesionalno ustanovo..

 

Borata se bomo znebili v slovenski politiki, ne pa tudi sicer. kolikor razumem, je že dogovorjen z EU komisijo za prevzem mesta posebnega odposlanca za Balkan.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 6 minutami:

Borata se bomo znebili v slovenski politiki, ne pa tudi sicer. kolikor razumem, je že dogovorjen z EU komisijo za prevzem mesta posebnega odposlanca za Balkan.

Ni še fix dogovorjeno, ampak Lajčaku mandat izteče konec avgusta, Pahorjevi protokolarni obiski v zadnje pol leta pa tudi povedo kam pes taco moli. V bistvu je (najmanj) zadnje leto mandata izkoristil za zasebno lobiranje v tej smeri. Pač...Borut gonna Borut. Balkanjerosi ga bodo izigravali kot otroka, njegovo imenovanje bi bilo dejansko mana z neba za balkanske igrače tipa Vučić. 

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 5 minutami:

Ni še fix dogovorjeno

 

realno gledano, pa tukaj mislim, da se bova strinjala oba, on dela na tem 'projektu' praktično že vse od trenutka, ko je zmagal na državnozborskih volitvah. :D mislim, da je bil takrat njegov trajektorij že takrat dovolj jasno začrtan. zadnja pika pa je pri temu bila verjetno postavljena ob dogovoru s Kosorjevo o abritražnem sodišču.

 

to je za njega praktično idealna pozicija. en kup lapanja, igranje kurirja in nobene resne odgovornosti. no, pa lepa plača. :D

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 56 minutami:

 

to je za njega praktično idealna pozicija. en kup lapanja, igranje kurirja in nobene resne odgovornosti. no, pa lepa plača. :D

Hm... ne vem če se strinjam. Lajčak je bil recimo kar velikokrat 'in the line of fire', predvsem Dodika, mnogokrat se je odločno postavil proti poizkusom razkosanja BiH, itd. Znano je kakšna je EU linija v povezavi z BiH, Kosovom, Srbijo. Če bo fural svoj spravni stil in bil do vseh prijazen ga bo Borrell hitro odkantal. Saj pravim, včasih moraš tem balkanskim šerifom povedati kako in kaj. 

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 49 minutami:

Shranite si to sliko, da bo ostal spomin na dobre cajte

 

 

Screenshot_20220506_153214.jpg

Sem šel prebrat novico in spotoma še to novico screenshotal

 

Govorimo o mediju, ki ga nekateri uporabniki tukaj umeščajo ob bok Mladini, dr. Žiga Turk pa ga vidi kot neodvisen in kakovosten medij

 

Screenshot_2022-05-06-16-21-52-464_com.android.chrome.thumb.jpg.8043911a96b774e6480ae542b9b98de7.jpg

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka
tyne reče pred 3 urami:

Pozoren je samo na prisotnost kamer in ogledal.

 

 

 

Luka$ reče pred 3 urami:

Lajčak je bil recimo kar velikokrat 'in the line of fire', predvsem Dodika, mnogokrat se je odločno postavil proti poizkusom razkosanja BiH, itd. Znano je kakšna je EU linija v povezavi z BiH, Kosovom, Srbijo. Če bo fural svoj spravni stil in bil do vseh prijazen ga bo Borrell hitro odkantal. Saj pravim, včasih moraš tem balkanskim šerifom povedati kako in kaj. 

 

...pri temu bi se vprašal, ali dejansko sploh še kdo na Balkanu (sploh pa v Bosni) posluša (in verjame) Slovence(m)? mi smo svoj kredo na jugu izgubili že zdavnaj. po mojih izkušnjah smo na tamkajnšnjem prostoru postali popolnoma irelevantni.

 

mi (naši predstavniki) se pri EUju šlepamo bolj na to (to boš itak ti vedel bolj kot jaz, ampak dvomim, da se motim), da kao poznamo ta prostor in razumemo mentaliteto. ampak prostora in pretoka idej na tem prostoru, ki nam je bil tako zelo poznan že zdavnaj ni več. takrat se niso tako intenzivno vmešavali vsi mogoči tuji interesi. pa naj se gre za ruske, kitajske ali turške...

 

in v bistvu si povedal vse; Pahor drugega kot igrat neko vlogo prijaznega in uvidevnega tipa itak ne zna,- torej kako lahko on pripomore k čemurkoli v tej vlogi? beats me. Dodik zavti dva telefona in je na vezi s Putinom. kaj bo nek jebiveter solil pamet takemu človeku? :D

 

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 14 urami:

mi (naši predstavniki) se pri EUju šlepamo bolj na to (to boš itak ti vedel bolj kot jaz, ampak dvomim, da se motim), da kao poznamo ta prostor in razumemo mentaliteto. ampak prostora in pretoka idej na tem prostoru, ki nam je bil tako zelo poznan že zdavnaj ni več. takrat se niso tako intenzivno vmešavali vsi mogoči tuji interesi. pa naj se gre za ruske, kitajske ali turške...

Ne motiš se. Kar je neznanska škoda, za manjšo EU članico je pomembno da najde nek svoj nišni interes. 

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 52 minutami:

Naš odličen nišni interes je bil povezovati NATO/USA in RUS/vzhod. In namesto, da bi kasneje v  SLO organizirali še srečanja Trump/Xi in Bide/Xi/Putin smo raje začeli srat drisko.

 

Ja ful interes. Sami stroški pa 5 min slave, to je pa to.

Povezava do prispevka
BotoxPutler reče pred 7 urami:

Dokler bo Ivan na Dobu bo vse dobro.

 

Ne vem pa kaj tebe moti, saj nisi volil Svobode, mene kot volilca ne moti

Dobro da ti veš koga sem volil. Si mogoče pomislil, da me moti reciklaža starih obrazov pod kontrolo nove stranke?

Povezava do prispevka
Gogy reče Dne, 6. 5. 2022 at 10:06:

No, vsaj NSI in ostali farški so lahko veseli glede tega... Župnikom tudi zaupajo, ko jim le-ti plozajo o družinskih in mladostniških nalogah in problemih...

Na fotki Luka precej farški stil fura...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...