Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 3 minutami:

Zakaj pa se toliko sekiraš ali se je Golob zameril svojim volilcem? Dejansko se najbolj sekirajo za to desno usmerjeni. Pri ostalih pa tega praktično ni zaznati. Bodo mu že sodili lastni volilci, če bodo presodili, da jih je zajebal. Nima to nič z volilci SDS in NSi.

Zakaj misliš, da se sekiram? Samo debatiram.

Povezava do prispevka

Sklepal sem, ker kot je omenil Ćamir, so mediji polni jokanja desne strani glede tega, ki se s tem daleč najbolj obremenjuje. Volilci levice pa se praktično ne. Tudi v živo, kar sem se menil z ljudmi preklinajajo to potezo samo volilci desne opcije. Tisti, ki so volili Goloba, pa nisem zasledil, da bi preklinjali čez to, kaj dela sedaj.

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Sklepal sem, ker kot je omenil Ćamir, so mediji polni jokanja desne strani glede tega, ki se s tem daleč najbolj obremenjuje. Volilci levice pa se praktično ne. Tudi v živo, kar sem se menil z ljudmi preklinajajo to potezo samo volilci desne opcije. Tisti, ki so volili Goloba, pa nisem zasledil, da bi preklinjali čez to, kaj dela sedaj.

Desni to hočejo verjeti :) Če trži ta interpretacija, "levi" volivci ne marajo starih obrazov in bo Golob do volitev, tudi zaradi združevanja s starimi, v skladu s tradicijo padel.

Če pa volivci hočejo novi LDS in združitev levosredinskega prostora, bo pa to Goloba še kvečjemu utrdilo in Janez lahko reče adijo vladanju do 2030.

 

Meni je sicer združitev povsem ok. Naj se levi blok že konsolidira ffs, ne pa da moramo vsake volitve gledati Cerarje in Šarce. Naj se združijo, ker so itak enaki, ponudijo najboljše, kar imajo in se po opravljenem mandatu brez novih obrazov (lepo prosim) pomerijo na volitvah.

Povezava do prispevka
tyne reče pred 2 minutama:

Desni to hočejo verjeti :) Če trži ta interpretacija, "levi" volivci ne marajo starih obrazov in bo Golob do volitev, tudi zaradi združevanja s starimi, v skladu s tradicijo padel.

Če pa volivci hočejo novi LDS in združitev levosredinskega prostora, bo pa to Goloba še kvečjemu utrdilo in Janez lahko reče adijo vladanju do 2030.

 

Meni je sicer združitev povsem ok. Naj se levi blok že konsolidira ffs, ne pa da moramo vsake volitve gledati Cerarje in Šarce. Naj se združijo, ker so itak enaki, ponudijo najboljše, kar imajo in se po opravljenem mandatu brez novih obrazov (lepo prosim) pomerijo na volitvah.

 

Evo... se lahko praktično v celoti strinjam z zapisom.

 

P.S.: Tisti post zgoraj ni namenjen tebi. Si se vrinil :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 7 minutami:

Evo, kmalu bo znan razrez vlade. Koalicijska pogodba je baje dorečena, nekaj fighta je bilo pri imenih. Da vidimo rezultat :)

 

...ena stvar je bolj ali manj že jasna; glede na kroženje imen potencialnih ministrov, SD še vedno ni dojel in razumel volilnega telesa. ti ljudje se očitno dobesedno trudijo uničit stranko. :rofl:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 4 minutami:

 

...ena stvar je bolj ali manj že jasna; glede na kroženje imen potencialnih ministrov, SD še vedno ni dojel in razumel volilnega telesa. ti ljudje se očitno dobesedno trudijo uničit stranko. :rofl:

Matjaž Han za gospodarstvo :rofl: 

Milan M. Cvikl za... karkoli :avadodo: 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 26 minutami:

 

...ena stvar je bolj ali manj že jasna; glede na kroženje imen potencialnih ministrov, SD še vedno ni dojel in razumel volilnega telesa. ti ljudje se očitno dobesedno trudijo uničit stranko. :rofl:

good guys SD

 

sam volivci jih še vedno podprejo; dajte že crknitttttt

Povezava do prispevka
tyne reče pred 2 urama:

Če trži ta interpretacija, "levi" volivci ne marajo starih obrazov in bo Golob do volitev, tudi zaradi združevanja s starimi, v skladu s tradicijo padel.

 

 

Predvsem sigurno drži, da nihče izmed teh volilcev absolutno ni hotel videti še enega Janševega mandata.

Sicer pa mogoče dobimo kakšno raziskavo javnega mnenja, ki bo povedala kaj več o tem, Zenel Batagelj to the rescue. Lahko pa tudi jaz potrdim, da se iz kroga meni poznanih ljudi noben volilec GS ne pritožuje nad vključitvijo SAB in LMŠ v vlado, med volilci SDS (teh, priznam, je sicer zelo majhen vzorec) pa je to praktično državna izdaja. Pa ne vem zakaj. Naj se nasprotni pol konsolidira ali skrega, saj - konec koncev - če je to tako slaba poteza, je to samo dobro za desnico in bi morali kvečjemu proslavljati take stvari. 

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 5 minutami:

čemu je levica dosedaj prispevala samo Mesca za ministra? bi si mislil, da dobrovoljci kar čakajo v vrsti, al jih je mal zvil, da morjo orenk prespat predenj se kdo ojunači...

 

drgač pa zgleda kr optimistično, da celokupno so tak hitro prišli do sporazuma


vatovec je za delo se mi zdi

Povezava do prispevka
Thrivial reče pred 15 minutami:

 

 

Predvsem sigurno drži, da nihče izmed teh volilcev absolutno ni hotel videti še enega Janševega mandata.

Sicer pa mogoče dobimo kakšno raziskavo javnega mnenja, ki bo povedala kaj več o tem, Zenel Batagelj to the rescue. Lahko pa tudi jaz potrdim, da se iz kroga meni poznanih ljudi noben volilec GS ne pritožuje nad vključitvijo SAB in LMŠ v vlado, med volilci SDS (teh, priznam, je sicer zelo majhen vzorec) pa je to praktično državna izdaja. Pa ne vem zakaj. Naj se nasprotni pol konsolidira ali skrega, saj - konec koncev - če je to tako slaba poteza, je to samo dobro za desnico in bi morali kvečjemu proslavljati take stvari. 

 

Pozabi na 8 letni mandat s Šarcem in Šivilijo (in Levica ministri)  v vladi. Lahko me držiš za besedo čez 4 leta.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Če bi volivci zaupali v KUL, Golobu ne bi bilo potrebno ustanavljati stranke.

Toda temu ni bilo tako. Pred pol leta so bili veliki dvomi, če lahko KUL sam zmaga volitve...glede na rezultat povsem upravičeno.

Očitno so zares prepričali zgolj 17 % volilcev, do večine pa so upali z antiJanša mantro. Ali bi brez Goloba dobili več...jasno, samo ali bi dobili dodatnih 34 %:rofl:

 

Sicer pa mislim, da bosta od vključitve izpadlih strank veliko večji problem SD ter Levica ni njuno tekmovanje kdo je prava leva stranka. Se bo Golobu kmalu kolcalo, da ni namesto Levice vzel NSi.

#drnovsekmove

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 4 minutami:

 

Pozabi na 8 letni mandat s Šarcem in Šivilijo (in Levica ministri)  v vladi. Lahko me držiš za besedo čez 4 leta.

Ju bo pač zamenjal... nimata glasov v parlamentu oz. pogajalske moči. če malo pretiravam, se morata obnašati kot dobro zdresirana psa.

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 9 minutami:

 

Pozabi na 8 letni mandat s Šarcem in Šivilijo (in Levica ministri)  v vladi. Lahko me držiš za besedo čez 4 leta.

Levica ni jeziček na tehtnici, niti lastnih zakonskih predlogov ne morejo vlagat, ker jih je samo 5. Brez njih vlada še zmeraj laufa.

Povezava do prispevka
JezniJanez reče pred 4 minutami:

Če bi volivci zaupali v KUL, Golobu ne bi bilo potrebno ustanavljati stranke.

Toda temu ni bilo tako. Pred pol leta so bili veliki dvomi, če lahko KUL sam zmaga volitve...glede na rezultat povsem upravičeno.

Očitno so zares prepričali zgolj 17 % volilcev, do večine pa so upali z antiJanša mantro. Ali bi brez Goloba dobili več...jasno, samo ali bi dobili dodatnih 34 %:rofl:

 

Sicer pa mislim, da bosta od vključitve izpadlih strank veliko večji problem SD ter Levica ni njuno tekmovanje kdo je prava leva stranka. Se bo Golobu kmalu kolcalo, da ni namesto Levice vzel NSi.

#drnovsekmove

 

 

NSi bi težko sodelovala z GS, ker slednja je bila osnovana tako, da je vse v funkciji anti JJ (recimo kako so sestavili poslansko skupino). IMO bi težko našli katerekoli skupne točke. 

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 2 minutama:

 

 

NSi bi težko sodelovala z GS, ker slednja je bila osnovana tako, da je vse v funkciji anti JJ (recimo kako so sestavili poslansko skupino). IMO bi težko našli katerekoli skupne točke. 

Se strinjam skleniti koalicijski sporazum bi bilo težje. Morda ne bi imeli vlade sestavljene v rekordnem času. Ampak ali potrebujemo čim prej novo vlado, ali vlado, ki bo dobro in uspešno delovala daljši čas?

Golob s to lahkotno izbiro SD in Levice smo kaže, da ni izkušen politik. Očitno se ne zaveda kaj pomeni imeti v koaliciji stranki, ki medsebojno tekmujeta kera je bolj prava levica:rofl:

 

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 14 minutami:

NSI hijene bodo svoje % dobile pri nemcih, kjer placujemo eno jebeno vozilo kolk skor 8M € po komadu, svet baby jesus.

 

volilec NSI je izpadel bibljični JUDEŽ

 

 

LP

 

 

Nisem se ukvarjal kaj točno je vključeno v ceni. Vendar za primerjavo - VB je leta 2019 kupila 500 boxerjev za 3,6 milijarde $

Se pravi 7,2M $ po komadu, pri nakupu 500 vozil leta 2019, ko še ni bilo vojne v Ukrajini.

Povezava do prispevka

Kako koprive nekatere razfukava, ker volivci levice ne trzamo na vse te "napačne" poteze Goloba. Edino pravilno je, da se je stegnil po kadrih izpadlih strank. Seveda je v procesu moral zadovoljiti oba gatekeeperja. Me pa zanima, koliko ga bosta Šarec in Alenka srala v prihodnjih letih. Sploh za slednjo si težko predstavljam, da se bo v celoti pokorila. Čeprav sta uradno "padla" za višje dobro, bodo osebne ambicije zagotovo še privrele na plan.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...