Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Ne morš tako napisat, da jj ne bi našel krivine.

 

Že po zdajšnjih reglcih nobenemu od nas ne bi ratalo. Edin če mislite da detektivi/vročevalci ne vedo in niso v stanju izvedet kje delo opravlja predsednik vlade RS / poslanec DZ RS.

 

Dve pravni državi sta real. You're not part of the privileged caste, but jajo is.

 

 

uredilo bitje Brdavs
Povezava do prispevka

Hja. Prijatlu, k so poslali pošto glede njegovga s.p., ker ni plačal davka (ker je bil na operaciji in okrevanju po raku), pa poslali so jo na napačen naslov (kjer ni več imel prijavljenega bivališča), niso nič rekli, da je oproščen česarkoli, ker ni dvignil pošte. Davek+zamudne obresti+kazen takoj. Oni so poslali pošto, to'j to.

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 4 urami:

kako izgleda desničarsko odgovorno in razvojno naravnano gospodarstvo

Kako zgleda poraba državno dodeljenih sredstev.

In

Zakaj je Boscarol car in ne parazit javnega denarja ali kakšne so latest žaljivke za enega najuspešnejših podjetnikov v zgodovini Slovenije. Pa še zeleno tehnologijo razvija.

Povezava do prispevka
mutiranec reče pred 7 urami:

Varnostniki so že zaposleni nič ni zmanjšal :D

 

 

Vem, vem, mala provokacija. 

 

Vseeno pa jih ne bodo porabili za njegovo varovanje, ampak za karkoli tretjega oziroma bi se temu prilagodil kadrovski načrt in bi iz acqusition funnela odstranili 3 pozicije (v teoriji, seveda).

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 1 uro:

Hja. Prijatlu, k so poslali pošto glede njegovga s.p., ker ni plačal davka (ker je bil na operaciji in okrevanju po raku), pa poslali so jo na napačen naslov (kjer ni več imel prijavljenega bivališča), niso nič rekli, da je oproščen česarkoli, ker ni dvignil pošte. Davek+zamudne obresti+kazen takoj. Oni so poslali pošto, to'j to.

Hočeš reči, da ni izkoriscevalski kapitalist, ki ne plačuje davka in zažira državo. 

 

To, da bi se omehča neživljenski in birokratski odnos do podjetij, ne bo v nobenem programu vlade, ker ni dovolj socialno in levo. Ne ustreza narativu o goljufivih podjetnikih, ki samo izkoriscajo zaposlene. 

 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 13 minutami:

Enoosebni spji niso kapitalisti, niti podjetja.

Hočeš reči on je tvoj kolega drugi niso. Tvoje akrobacije okoli tega, komu bi se moral dati odlog plačila davkov in komu ne, pove veliko, zakaj se tista magična high added value podjetja ne odpirajo kar po tekočem traku v Sloveniji.

Povezava do prispevka
ana reče pred 1 minuto:

Hočeš reči on je tvoj kolega drugi niso. Tvoje akrobacije okoli tega, komu bi se moral dati odlog plačila davkov in komu ne, pove veliko, zakaj se tista magična high added value podjetja ne odpirajo kar po tekočem traku v Sloveniji.

 

Po moje je on želel povedati, da navaden človek najebe v trenutku, če dela take pizdarije... Janša pa se je že n-krat izognil vročilu poziva na sodišče in predaji dokumentov s sodišča in ni nobenih posledic.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Fun fact... dobro desetletje nazaj sem živel sam in moral v bolnico na neke operativne posege. Tami sem bil kar dolgo, saj so posegi bili zahtevni. Pošto so mi hranili in dajali na kup, res pa je niso vozili v bolnico, ker mi je ob težavah to bila zadnja briga. Par tednov pred odhodom sem napisal pritožbo na kazen za parkiranje, saj sem parkiral na mestu, ki se mora plačati... ampak ni bilo spluženo, niti parkomati niso bili odprti (zima in fullsnega). No, vmes, ko me ni blo, so parkomate odprli in ker nisem mel listka, sem dobil kazen. Med odsotnostjo sem dobil pritožbo zavrnjeno, zapadel je termin plačila (noben ni uradno dvignil pošte, samo listki so bili). Ko sem se vrnil z bolnice in šel čez pošto, je ena izmed njih bila, da se moram recimo 24.6. javiti v odklonilnem zaporu v Mariboru na prestajanje kazni zaradi dolga državi. Seveda sem zadevo lahko uredil s plačilom nekajkratnika kazni in sodnih stoškov ipd... ampak je res žalostno, kaj si eni lahko privoščijo, drugi pa ne.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 2
  • Solzice 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 29 minutami:

 

Po moje je on želel povedati, da navaden človek najebe v trenutku, če dela take pizdarije... Janša pa se je že n-krat izognil vročilu poziva na sodišče in predaji dokumentov s sodišča in ni nobenih posledic.

Vem. In to ni nikamor podobno. Me pa kaj dosti ne gane to tožarjenje zaradi parih žaljivk.

 

Je samo odiličen prikaz zakaj neživljenske implemtacije postopkov. Mi smo med krizo 2010 se ve kje dobili odlog in obročno odplačevanje davkov. Podobno je na voljo sedaj tistim, ki so v težavah zaradi korone. Davke smo vse plačali, samo nam je pa to omogočalo nadaljnje poslovanje, nikoli nismo zamujali z izplačilom plač in podobno. To povem samo kot primer kako lahko, če davkarija dela s tabo dosežeš boljše rezultate. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
Thrivial reče pred 9 urami:

 

 

Vem, vem, mala provokacija. 

 

Vseeno pa jih ne bodo porabili za njegovo varovanje, ampak za karkoli tretjega oziroma bi se temu prilagodil kadrovski načrt in bi iz acqusition funnela odstranili 3 pozicije (v teoriji, seveda).

 

3 bojo šli v pozabljeno pisarno tam kjer nabirajo bivše varnostnike, ker so slovenski politiki paranoiki. :D

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 11 urami:

Hja. Prijatlu, k so poslali pošto glede njegovga s.p., ker ni plačal davka (ker je bil na operaciji in okrevanju po raku), pa poslali so jo na napačen naslov (kjer ni več imel prijavljenega bivališča), niso nič rekli, da je oproščen česarkoli, ker ni dvignil pošte. Davek+zamudne obresti+kazen takoj. Oni so poslali pošto, to'j to.

Davčna=/=sodstvo. Pri davčni si kriv če oni tako menijo. Meni so očitali da društvo, kjer sem bil med ustanovitelji 20 let nazaj, zadnjih 16 let pa nimam nobene funkcije   še ni oddalo poročila za davčno...

Povezava do prispevka

"Ključni razlog za zelo nenavadno prevlado Golobove stranke Gibanje Svoboda je inženiring človeških duš, ki ga izvaja vzporedni mehanizem."

 

Kučan ima po trenutni narativi desnih medijev že doctor strange powerje, da lahko izvaja inženiring človeških duš direkt iz Murgl

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...