Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Zanima me še kako globoko mora ta vlada failati in dokazovati svojo nesposobnost, da bodo mogoče nekateri zgolj podvomili v nezmotiljivost partije.

 

V zda imajo isti problem, predsednik, ki ne ve kje se sploh nahaja in je v zadnjih fazah demence, mesta se utapljajo v kriminalu in drogah ampak nekateri še vedno ploskajo in podpirajo režim. 

 

Pomojem če bi Urška izvedla gangbang sredi parlamenta bi bolniki kot tomazek in atomic to še vedno vzeli kot genijalno reševanje energetske krize v državi. 

 

 

 

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
cocacola reče pred 18 minutami:

Pomojem če bi Urška izvedla gangbang sredi parlamenta bi bolniki kot tomazek in atomic to še vedno vzeli kot genijalno reševanje energetske krize v državi. 

Samo če bi bila še midva vabljena...

 

Urška je v RL, 8x boljša mačka kot na TV btw...

Povezava do prispevka
cocacola reče pred 31 minutami:

 

 

V zda imajo isti problem, predsednik, ki ne ve kje se sploh nahaja in je v zadnjih fazah demence, mesta se utapljajo v kriminalu in drogah ampak nekateri še vedno ploskajo in podpirajo režim. 

 

 

 

 

 

 

 

katero mesto se utaplja v kriminalu in drogah? 

 

pol meniš da je rešitev Trump? Tako kot je pri nas Janša?

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 4 minutami:

Ne mi s Šušteršičem, lepo prosim. Že to, da je bil v Listi Gregorja Viranta pove dovolj o njem. 

Pa sj Virant nima neki ful masla na glavi. Ne naši in ne vaši ga ne marajo zaradi tega, ker je takrat in Janši in Jankoviču pokazal fakiča, drugih grozodejstev in vojnih zločinov pa ni blo.

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 5 urami:

samo v info,

JJ je v živo med navadnimi opravki zelo prijeten, medtem ko Pahor je pa en prepotentni bumbar

Ne verjetno kako je folk drugačen v svoji zasebnosti

Janša je naštudiral politiko v nulo, v momentu ko stopi iz domače hiše se pri njem začne igra. Sem že dvakrat bil na dogodku, kjer je bil tudi on, in obakrat je bil res v nulo naštudiran: tih, počasno govorjenje, smehljanje, malo okornosti, ko je kdo namignil, da mogoče neki glede njegovih besed ni res/se ne strinja, so padali žalostni looki v tla, kot da se ga krivo obsoja na bičanje

 

Ampak zaenkrat od mojih par IRL konfortacij s politiki še nisem spoznal meni prijetne osebe, isto ko pride do folka, ki je na polno v politiki, a ni politik. Meni je to zelo neprijeten folk. Tudi Luka Mesec, ki se je parkrat znašel na pijači za isto mizo kot jaz, mi je bil neki off

 

Tako da sam vstran od tega folka TBH, naj tam kucajo govore pa komenrarje na RTV, to je pa to, raje imam malo bolj pristen folk

Povezava do prispevka

Če se samo na to izjavo kar je Andrejus rekel, ima prav. Janša je zasebno res prijeten haha :) ne morem verjet, da sem to napisal haha... ampak je res... k mi gre kr na živce, dej bod gnil, k vem da si gnil... In Pahor je narcisoid in prepotenten, pa fuka samo kvaliteto.

Luka Mesec je zgubljen v prostoru, ne ve točno kje se nahaja.

Daleč najbolj prijeten je pa bil Milan Kučan. Takega ni blo in ne bo več...

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 55 minutami:

Daleč najbolj prijeten je pa bil Milan Kučan. Takega ni blo in ne bo več...

 

Ene 10 let nazaj sem parkiral na Parmovi, glih sem šel rihtat ene papirje na Zavod. Pa parkiram bočno, ful na tesno, tik ob enega Passata. In vidim v špeglu da lastnik Passata stoji zraven in gleda, če mu ga bom kej ruknil. In mi je blo res smešno, ker je bil ta človek napravljen kot odrasel moški (tko bolj športne hlače na rob in srajco z rekelcom, glave se ni videlo), si pa po višini nog videl, da je po višini malo višji od kakega petošolčka. Prov uno, ko malo večji vrtni palček v rekelcu.

 

Stopim ven iz avta in pobuljim v to čudo božje... Pa tko sam Milan Kučan gleda nazaj :D:D res je mini mikro majhen v RL, že na kameri je štepsel, ma v živo je pa prov uno, za v mačji cekarček pa domov ga pitat s potico

 

Kontra scena je pa pri Bavčarju. Tam pa TV skrije, kak evil beast je model v RL, prov uno orc barbarian s constitution na 19 ko šus.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Kučan je kul irl, res je. Dedek ga je celo življenje mrzil kot vse komuniste... Ko je začel bolehati pa mu je par krat prišel na obisk in sta debatirala... Na koncu je dedek rekel, da le ni tak slab človek kot je vedno mislil in da je čist vredu ded. 

 

Aha prihajamo do bistva te enigme...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 urami:

Kučan je kul irl, res je. Dedek ga je celo življenje mrzil kot vse komuniste... Ko je začel bolehati pa mu je par krat prišel na obisk in sta debatirala... Na koncu je dedek rekel, da le ni tak slab človek kot je vedno mislil in da je čist vredu ded. 

 

 

A ti je dedek komunjara zrihtal službo v JS? 

 

Nečeš dugo ovako

  • Na jagodo +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 7 urami:

Janša je naštudiral politiko v nulo, v momentu ko stopi iz domače hiše se pri njem začne igra. Sem že dvakrat bil na dogodku, kjer je bil tudi on, in obakrat je bil res v nulo naštudiran: tih, počasno govorjenje, smehljanje, malo okornosti, ko je kdo namignil, da mogoče neki glede njegovih besed ni res/se ne strinja, so padali žalostni looki v tla, kot da se ga krivo obsoja na bičanje

 

Ampak zaenkrat od mojih par IRL konfortacij s politiki še nisem spoznal meni prijetne osebe, isto ko pride do folka, ki je na polno v politiki, a ni politik. Meni je to zelo neprijeten folk. Tudi Luka Mesec, ki se je parkrat znašel na pijači za isto mizo kot jaz, mi je bil neki off

 

Tako da sam vstran od tega folka TBH, naj tam kucajo govore pa komenrarje na RTV, to je pa to, raje imam malo bolj pristen folk

 

A spet fabriciraš svoje rl dogodivščne medtem ko si edini svet videl skozi laptop iz svoje ljutomerske drvarnice. 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 22 urami:

Ne mi s Šušteršičem, lepo prosim. Že to, da je bil v Listi Gregorja Viranta pove dovolj o njem. 

 

Ja,

 

zato pa imamo raje Boštjaničiča. Povprečnega kekca z generično UNI diplomo iz ekonomije. 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Navedek

Junija 2011 je postal soustanovitelj t. i. resetirancev (poleg njega so v skupini še Gregor Virant, Marko Pavliha, Matej Lahovnik, Rado Pezdir in Žiga Turk), ki so dobili ime po tem, da so pozvali k resetiranju Slovenije ter k predčasnim volitvam.[3]

 

Dirty half a dozen.:rolleyes:

Ekipa da te kap.

Ko ih ne zna, skupo bi ih platio.

Dream team.

Bože sačuvaj.

in kar je še teh izrekov...

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...