Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

The Little Things (2021)

Jared Leto v običajni vlogi ekscentričnega čudaka je domnevni serijski morilec, Denzel in Rami pa igrata starejšega in mlajšega detektiva iz Fincherjeve Sedmice, od katerih eden taji temačno skrivnost iz preteklosti (kot Pacino v Insomnii). Ali je Jared res koga ubil ali ne? Izvedite še več! >>>

 

HiReYRFKLvIX6Upzy16nOBQjKrq92P8GPQcOMyqPp_lMgFTiiEeQgb-EeearoBBTBvHEAFp72F-OyxaVIG0

Povezava do prispevka
Heretik reče pred 22 urami:

stari ti si prav Anton Borkovič filmov.

 

Važno, da jaz vsakokrat napišem kratek opis in celokupen vtis o filmu, prilepim še sliko in vse to, ampak potem dobim raco ali celo minus piko, samo zato, ker prilepim link na blog; medtem ko velika večina lepi zgolj linke na IMDb ali prikolico na JuTubu ali pa tri besede (Gentlemen - Odličen film), pa je vse v redu. Dvojna merila, anybody? Ma jebite se, pamži. Potrebujem vas prav toliko kot glivice na stopalu.

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
filmoljub reče pred 24 minutami:

Važno, da jaz vsakokrat napišem kratek opis in celokupen vtis o filmu, prilepim še sliko in vse to, ampak potem dobim raco

Račka na tem forumu funkcionira kot +1 oziroma "se strinjam/carski komentar" itd.

 

Tako da je mišljeno pohvalno

 

Zakaj je raca za pozitiven odziv? To bo pa treba šefa foruma vprašat, najbrž je pač forum ponudil nek korpus ikonic in se je to zbralo

Povezava do prispevka
filmoljub reče pred 52 minutami:

 

Važno, da jaz vsakokrat napišem kratek opis in celokupen vtis o filmu, prilepim še sliko in vse to, ampak potem dobim raco ali celo minus piko, samo zato, ker prilepim link na blog; medtem ko velika večina lepi zgolj linke na IMDb ali prikolico na JuTubu ali pa tri besede (Gentlemen - Odličen film), pa je vse v redu. Dvojna merila, anybody? Ma jebite se, pamži. Potrebujem vas prav toliko kot glivice na stopalu.

Ma ne lej sej je vse ok no, nobenega hejta, pač nadaljuj, itak ne berem in ne klikam, občasno preletavam to temo iz dolgčasa, če bi znalo bit kdaj kaj izmed pop filmov zame. Jaz sicer menim, da bi lahko počasi dal v višjo prestavo svoje vtise, ampak se mi ne da tega argumentirat al karkoli, samo hecno mi je, da si na tem prima facie nivoju že celo večnost. Hejt do tvojih linkov na blog smo pa že prerastli.

uredilo bitje Heretik
Povezava do prispevka

Ne, ne bom to spremenil v debato o sebi, nisem toliko zanimiv.

Nego, če je kdo mogoče spregledal / izpustil tega:


The Big Ugly (2020)

kKyDjVp-rmo9jtRCQlDYncsZOZEFYZhZgQ0I9G2vy6XpHZT53C65lAdsTfOfHbcpcoXjF8vIupFXGTWjG0c

 

Rdečevratnik Ron Perlman, guv'nor Malcolm McDowell in pretepač Vinnie Jones v istem filmu kot prekaljeni gagnsterji in neusmiljeni morilci? What's not to like? Plus eden boljših anti-hillbillyjevskih monologov ever, zaradi katerega je Perlman sploh sprejel vlogo. Vas zanima več? klik na slik (ali pa ne, bmk) >>>

 

You got some fucking balls on you, old man. —Well, that I do. That I do. I also got some brains. Educated. I read my history. This here shit ripped our nation apart, until finally, these cocksuckers just quit. You know? They gave up. They lost. Now, I don't give a shit what your politics or your ideas are, but this here shit offends me, 'cause I believe in winning and losing. And a real man knows how to do both with dignity. You wanna fly a flag? Go win something. Riding around with this just says, 'Hey, I'm a fucking loser.'

 

uredilo bitje filmoljub
Povezava do prispevka
filmoljub reče pred 3 urami:

 

Važno, da jaz vsakokrat napišem kratek opis in celokupen vtis o filmu, prilepim še sliko in vse to, ampak potem dobim raco ali celo minus piko, samo zato, ker prilepim link na blog; medtem ko velika večina lepi zgolj linke na IMDb ali prikolico na JuTubu ali pa tri besede (Gentlemen - Odličen film), pa je vse v redu. Dvojna merila, anybody? Ma jebite se, pamži. Potrebujem vas prav toliko kot glivice na stopalu.

Ker sem bil naveden kot slab primer komentarja filma sem primoran se odzvati. To temo spremljam predvsem zaradi posameznikov, ki imajo podoben okus kot jaz in če oni napiše film je top, mi je več kot dovolj, da si tudi sam film ogledam. Sicer sem in tja tudi tvoje zapise preberem ali preletim. Upam, da ti zadeva uspe in jo ohraniš. Osebno pa mi ne sede, da bi pred ogledom bral kratko obnovo.

 

On-topic:

Dark Waters - afera okoli teflona in z njim povezana obolenja.:lol: Men je bil kul.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
fric reče pred 15 urami:

On-topic:

Dark Waters - afera okoli teflona in z njim povezana obolenja.:lol: Men je bil kul.

 

Meni se je vlekel, vidiš pa kako lahko megakorporacije delajo praktično kar se jim zljubi...

Koliko je še tega na svetu...

S teflonom so v ww2 premazal tanke :) pol so pa delavcem dal teflon v čike da so gledal kaka bo reakcija. Pa fliknjeno no.

Povezava do prispevka

Monster Hunter (2020)

 

 

Evo, pa ga imamo na pretočnikih oz. hudournikih. Awesome film, kratkočasen in odlično posnet. Prava poslastica.

 

Just kidding, film Paula W. S. Andersona (mešanice Michaela Baya in Uweja Bolla) je povsem enako govno kot vsi prejšnji njegovi. Ampak spet ni bil tako zelo slab, da bi me že kar jezil ali spravil v slabo voljo. To pa zato, ker se itak ve, kaj od njegovih filmov pričakovati. Milica je še vedno hot in v formi. (klik za več ali pa tudi ne >>> ) 4/10

 

 

uredilo bitje filmoljub
Povezava do prispevka
filmoljub reče pred 17 urami:

Kvarnik:

Spoiler

Naomi Watts je v resnici naredila samomor in cel film je v bistvu njen near-death experience. (klik na slik)


Mulholland Dr. (2001)

md1.jpg

 

Spoilerji!!!! se naredijo drugače

 

Men je bil zelo všeč. Glasba, akcijske sekvence in igra, so dobri. Film je imel meni tak anti-war filing. Sicer mi je
Spoiler

zadnji stand malce toooo much filmski. Mi je pa scena, ko dejansko se SSovc usmili Normana dost epska in da mislit

 

Povezava do prispevka
SL4FKO reče pred 16 urami:

Stari, s čim se ti baviš? Tak, poklicno... Sam sem tudi dejansko "filmoljub", ampak uau...

 

Madona, vsa čast, da skoraj dnevno pogledaš en konkreten film in potem tu promoviraš svoj blog z maratonskimi umotvori...

 

 

Res ti zavidam... Čas, namreč...

 

Eh, to je samo hobi. Če ti je fajn pisat, z užitkom pišeš o čemerkoli. Jaz pač pišem o filmih.

 

Gremo dalje.

 

Wow, kera grozljiva feministična cinemasturbacija. Film, ob katerem zasovražiš ženske in še posebej Rosamund Pike. Kar pomeni, da je odlična igralka. Čeprav mi je že po naravi strašansko creepy. Mogoče njene hladne oči ali dejstvo, da sploh ne mežika, ali tiste njene ozke obrvi, kaj jaz vem. Anyway, Peter Dinklage je kot vedno zanimiv in zabaven. (klik na slik za več)

 

I Care a Lot (2020)

F1kFoKYl2g2bUyVw6DOFj4mmjsEXZp4sjBcT3L3BslFjMYSXHHgygpIrrdS0x17r-Dbp8vT66ZqlRfeJ2pk

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...