Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Pogledal 25th Hour.

Se mi zdi, da sem se v tej karanteni prav prenažrl novih filmov in sem vedno bolj začel posegat po filmih iz 90-ih. Ajde, 25th Hour je res letnik 2002, ampak še vedno dober film s super igralsko zasedbo. 

Will Norton turn nazi in prison / 10 

Povezava do prispevka
Pred 49 minutami, Avion pravi:

 

Se mi zdi, da sem se v tej karanteni prav prenažrl novih filmov in sem vedno bolj začel posegat po filmih iz 90-ih.

evo js tud, sem šel gledat stare james bonde (pre-brosnan), uni s conneryem še kar držijo kvaliteto, ostali niti ne tolk

Povezava do prispevka
Pred 3 minutami, saosin pravi:

evo js tud, sem šel gledat stare james bonde (pre-brosnan), uni s conneryem še kar držijo kvaliteto, ostali niti ne tolk

Jaz sem najbolj fan Rogerja Moorea, mislim, da bi moral imeti še nekje njegov podpis, ko je obiskal Ljubljano 😄 

Povezava do prispevka
Pred 1 minuto, Avion pravi:

Jaz sem najbolj fan Rogerja Moorea, mislim, da bi moral imeti še nekje njegov podpis, ko je obiskal Ljubljano 😄 

heh, nazadnje sem gledal lih Moonrakerja, ta je bil imo že takrat napolno ridiculous, zdej je pa še ene 10x bolj 😄

Povezava do prispevka

The day the earth stood still

film, ki je perfektno castal neekspresivnega keeanuja

drugače pa strašenje prebivalstva z alieni, ki nameravajo izbrisati ljudi, ampak spodaj podajo kar nekaj resnic

vreden ogleda

 

 

uredilo bitje gladius
Povezava do prispevka

Contagion (2011)

 

Ne vem, če so ga ravno pred kratkim dodali na Netflix, ampak danes mi je Netflix sam predlagal Soderberghov film iz leta 2011. Film, ki je nastal kot rezultat SARS-a / prašičje gripe, je danes še bolj relevanten, saj prikaže točno to, kaj se zgodi ob epidemijah, na našo srečo pa samo za potrebe blocbusterstva poseže po najbolj črnem scenariju. 

Všečna igralska zasedba, lep tempo zgodbe in zlomljena naracija naredijo ta film zanimiv od prve do zadnje minute. 

Srcozlom Matta Damona / 10

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

The Sheltering Sky

https://www.imdb.com/title/tt0100594/

Verjetno eden najlepsih filmov kar sem jih kdaj gledala, in s tem ciljam na kadre, fotografijo, fotogenicno pokrajno, da o zvocni kulisi ne govorimo ❤️ joj Sakamoto-san, kjer car si ti.

Dogajanje je sicer pocasno, tako introspektivno-eroticno, kar je lahko odbijajoce, ce nisi fen takega tempa, ampak res ne razumem, zakaj je bil film tak flop oz. zakaj je ljudem tako slab. Posnet je po romanu Paula Bowlesa, ki velja za klasiko. Ob priliki se ga bom lotila, ker me zanima, kje se je zgodil ta padec iz necesa bojda vrhunskega v film, ki ga vecina oznaci za meh.

Povezava do prispevka
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)
Za zapravit dve uri je OK, sam glavni igralec mi je bil nadležen nenormalno.
 
A Simple Favor (2018)
Gledal zaradi moje. Sam je bil dost dober film, zabaven, par twistov ... pa še Blake 😊:classic_love:
 
Soylent Green (1973)
V roku 14 dni so mi različni portali priporočili ta film kar ene parkrat. Verjetno za datum nastanka napreden, dandanes klišejsko, ampak verjetno, ker mu vsi fore kradejo.
Povezava do prispevka

The siege of jadotville (2016)

 

irske modre čelade v unga bunga afriki sredi prejsnjega stoletja, se kr da gledat

7/10

 

 

Michiel de Ruyter (2015)

 

zgleda, da dutch navy hero v boju proti drugim silam, ki so jih hotl podredit, je dost političnega intrigue-a zraven

samo opozarjam stvar je belgijsko nizozemska produkcija, tako, da na trenutke zgleda mal prevec Disney-jevsko in češko, z "epic inspirational speeches".

Trump se pojavi v filmu to je kr top


6,5/10

 

 

 

LP

Povezava do prispevka

Outbreak (1995)

 

Po ogledu Contagiona mi je Netflix predlagal še nekoliko starejši in precej bolj akcijsko obarvan Outbreak. Oba filma sta dobra, prvi je mogoče rahlo bolj realistično prikazan medtem ko je Outbreak posnet bolj tipično holivudsko. 2 uri solidne zabave z Dustinom Hoffmanom, Morganom Freemanom, Rene Russo, Kevinom Spaceyem in mnogimi drugimi. Čakam, da si film ogleda Trump in se odloči za bombardiranje Amerike. 

 

The government did it / 10

 

 

Povezava do prispevka
Adam Velkavrh reče Dne, 10. 5. 2020 at 10:11:

Michiel de Ruyter (2015)

 

zgleda, da dutch navy hero v boju proti drugim silam, ki so jih hotl podredit, je dost političnega intrigue-a zraven

samo opozarjam stvar je belgijsko nizozemska produkcija, tako, da na trenutke zgleda mal prevec Disney-jevsko in češko, z "epic inspirational speeches".

Trump se pojavi v filmu to je kr top


6,5/10

 

tale je kar dober ja, sem ga tudi jaz gledal. dal bi mu še kakšno piko več.

 

sicer sem pa gledal underwater, ni slab, ni pa lih ne vem kaj.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...