Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Trollhunter (2010)

 

Starejši film, se spomnim, da sem ga že hotel pogledati, a sem pozabil nanj...

 

Kar fajn zadeva, sicer nobenih presenečenj, a vseeno... Hehe, ena najboljših for: visokonapetostni daljnovodi so za to, da držijo trole v revirju... Pa ko tip mora vzeti trolu vzorec krvi... Vsa čast scenaristom, hehe...

uredilo bitje SL4FKO
Povezava do prispevka
Ripper reče pred 14 urami:

Pogledal tale Danski triler: https://www.imdb.com/title/tt6742252/

 

Me je kar držal na robu kavča do konca. Mogoče je vrhunec malo prehitro nakazan, samo vseeno kapo dol, model dobro odigra. Zanimiv film, kar lahko nastane iz enega telefonskega klica. 

Je to na kaksnem streaming servisu, ali si na pasnikih nasel? 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče Dne, 27. 2. 2021 at 10:35:

To je vsekakor znak dobre igralke, se strinjam. Je pa ona meni res neverjetno lepa. Mogoče mi je edino Charlize še bolj všeč 

Meni osebno najbolj sexi ženski glas, takoj za njo pa Nataša Štefe (val202)

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 42 minutami:

@pocast se strinjam, Natašo bi lahk poslušal non stop, tud vsebino ma ponavadi super. Je bila pa ena punca na Valu, ki je imela oddajo o elektronski glasbi. Ona mi je imela noro sexy glas. 

 

Mateja Klarič, Nova elektronika? Temu sem rada prisluhnila samo zaradi spikerke. 

Povezava do prispevka
pocast reče pred 8 urami:

Meni osebno najbolj sexi ženski glas, takoj za njo pa Nataša Štefe (val202)

 

Ježešna, meni pa Štefetova zveni, kot zlajnana ektremnolevičarska (glede na njene prispevke in komentarje v njih...) zaspana kadilka. Po moje je to rezultat dveh štek Marlboroja na dan...

 

Maruša v Od bita do bita je že boljša. Sicer še vedno uporablja veliko preveč mašil, a je vsaj odpravila prekmurski naglas na radiu...

Povezava do prispevka

Ravnokar s punco pogledal Sputnik, nama je bil obema všeč.

 

Mislim, da je v trailerju navedena neka pohvala v stilu "wipes the floor with it's Hollywood contemporaries" in se moram kar delno strinjat s tem; prav ono, ko vidiš, kaj lahko z manjšim budgetom, manj specialnimi efekti in boljšo zgodbo naredijo na drugi strani atlantika.

 

Pa vmes mi je padlo na pamet, kako so lahko dosti keša prišparali za rendering vesoljca - preprosto daš zgodbo v 80-ta leta in za propse uporabiš zdavnaj odsluženo staro kramo :sorcerer:

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Najprej sem si pogledal tole. Zelo solidno, čeprav artsy čudaško in zlasti proti koncu nekoherentno.

 

Come True (2020)

83QdbtgoOgvlA6F_tDyw7paiI_RhA9cTZxAL41YTcutp2M7H5AZ2-JYaqxvEfouCytCdR98kyFuP4_yTamw

 

Potem pa z zgodbo spodbujen še tale dokumentarec, ki govori o spalni paralizi oz. hipnagognih prividih (stanje polzavesti med budnostjo in snom, ko ohromeli človek doživlja strašljive halucinacije prikazni ali demonskih bitij), od koder menda izvirajo tudi vtisi posameznikov o ugrabitvi s strani zlonamernih vesoljcev. Scary in nelagodno.

 

 

 

Povezava do prispevka

Prejšnji vikend sva z mojo pogledala Monster Hunter.

 

Če naredim eno analogijo, je bil film kot vrečki čipsa in smokija, ki sva ju pohrustala poleg - zgleda okusno, potem nekaj časa poklja in je zabavno, končni rezultat je pa en kup dreka. Ajde, Milla je še vedno bejba, to je pa tudi to.

 

Ta vikend sva pa pogledala Boss Level in damn - primerjat ta dva filma je kot dan in noč, čeprav sta oba akcijska vrtiljaka z dosti streljanja in kinetičnih kaskaderskih vložkov.

 

Monster hunterja sem po ogledu prec spucal z diska, ta je pa pomojem zelo kulski in si ga bom verjetno še vsaj enkrat v lajfu ogledal. Zanimiva premisa, vidya-game pomežiki, kul humor in še bonus ritobrc za vse nas, ki smo fotri. Priporočam :)

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
Sadako reče pred 2 urama:

Ugasnil po ene 20. minutah.

 

Seveda je res, da smo si vsi različni  in imamo tudi različne okuse za filme, tako da np z moje strani ;)

 

Sem pa zdaj šel zanalašč pogledat, do kam si prišel in se mi zdi, da bi znal tudi v tem bit problem, ker je ne glede na akcijo sama zgodba dokaj slow burn. Pri 20ih minutah se ravno začne razvijat plotline (bivša v laboratoriju), nekje okoli 40. minute se začne v plotline vključevat njegov sin, ki ima največji vpliv na glavni lik šele nekje okoli 1:15 (film pa traja 1h 40 min).

 

Skratka, traja kar nekaj časa, da se zgodba sestavi in liki "zrastejo"; je pa tudi res, da če koga motijo večkratne ponovitve že videnih prizorov (ala Groundhog day), vam tudi razvoj zgodbe ne bo pomagal.

Povezava do prispevka

I CARE A LOT. 

 

Bolj glupega filma v zadnjih nekaj let nisem vido. Čisto vse je narobe, ampak zgodba, zgodba je U KURCU. Kdorkoli je sestavljal scenarij kapa dol, nesmisli konstantno, reakcije igralcev, nevmesne pripombe, KRETENSKI razpleti. Fak no, res ne tega gledat.

 

BOLI ME KURAC

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

Helicopter Mom sem pogledal, ker mam uizi crush na teto iz my big fat greek wedding in my big greek adventure

 

piše v opisu filma komedija, samo meni bolj grozljivka in me je bilo strah, kaj bo še mati naredila mulcu

že dolg nism pogledal slabga filma do konca lol

 

govno/10

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...