Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

filmoljub reče Dne, 18. 5. 2021 at 11:22:

Tisto, ko je Mads Mikkelsen pričakovano odličen - vsi drugi pa še boljši in zanimivejši.

Anders Thomas Jensen je za moje pojme danski Shane Black /Guy Ritchie /Tarantino.

Fak, po dolgem času res odličen film.

 

Riders of Justice (2020)

 

Na polovici sem ugasnil trailer in ti bom že kar takoj rekel hvala za priporočilo! 

Povezava do prispevka

Army of the dead.

4.3/10

 

Ko ti akcijski popkorn šiš postane dolgočasen, ko sredi filma začneš razmišljati, da tako slabe igranja že dolgo nisi gledal (celo zombiji skoraj odigrajo bolje), kar velja za skoraj vse igralce na zaslonu...tudi Batista ni veliko boljši (ampak če njega izpostavljajo kot izstopajočega igralca v filmu, potem je verjetno vse jasno)...nelogičnosti med samim filmom se niti dotikal ne bom, bi jih pa opazil še prvošolček, če bi smel film gledati.

 

Šel sem ga gledati kot možgani off zabaven film, pa še tako je razočaral. Škoda.

 

 

 

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Army of the Dead - slowpoke moment, Tig Notaro je bila naknadno digitalno vdelana v film kot nadomestek za skenslanega pohotneža D'elia.

In kljub temu, da sem "možgane pustil pred dvorano" so spodnje nelogičnosti kljub bahatemu CGIju in Snyder vizualijam preveč zbodle
 

Spoiler

dejanski no.1 greh - črnec z badass žago, ki je potem v filmu ne uporabi!

alfa zombie bodoči očka se teleportira s konjem in prehiti celo helikopter

ne vemo kaj se zgodi off screen s stranskimi liki, ki so delno gonilo zgodbe - Coyote, Geeta; ja, sklepamo lahko, a če za vse druge eksplicitno pokaže

črnec se teleportira iz sefa ampak ok, to je verjetno že trope

That insane 'nuked fridge' scene in Indy 4 could actually ...

 

Povezava do prispevka
Army of the Dead (2021)
Pričakoval 2 uri zabave, dobil 2 ure patetike, kjer razen par dobrih kill scen, ni stvari, ki bi naredile film kaj več od podpovprečnega. In številne plot holes ne pomagajo. Snyder pogrešamo te.
 
Nobody (2021)
Men je bil res zelo zabaven. Klišejski sam vseeno ne preveč. Proti koncu malce zgubi nekaj, ampak mu ne zamerim.
Povezava do prispevka

Wrath of Man

Wrath-of-Man-1.jpg?w=681&h=383&crop=1

 

OMG, keri šit. Nedvomno najslabši film Geya Ritchieja, ki sploh ne zgleda, kot da ga je on posnel. Mi je pa že bolj všeč Army of the Dead, ker je nepretenciozen in ker vsaj zgleda, kot da ga je posnel Snyder (pa čeprav je prvič snemal z digitalko in ga je v resnici posnel za en kurac, s tistim njegovim jebenim plitkim fokusom).

 

Povezava do prispevka
filmoljub reče pred 18 urami:

Ampak je vsaj nekaj posebnega, povečini zabavnega in stilsko prepoznavnega. Ta šit pa zgleda, kot da bi ga posnel random Michael-Mann-wannabe no-name ameriški režiser.

 

Wrath of Man (2021) :sick:

Screenshot-1102.png

Evo, sem prebral tvoj opis pa moram reči, da se kar strinjam. Ni mi bil slab film, mi je bil pa rahlo "bland". Definitivno mi je bilo kul, da ni bilo tistih tipičnih Ritchijevih prijemov, ampak tule pač ni bilo nič res takega, zaradi česar bi se mi film zasidral v spomin.

Povezava do prispevka

Ma tu izhajam iz tega, da mi prejsnji njegov film tudi ni bil baš nekej wow, ker sem imel občutek, da malo tryharda. 

 

Skratka, tu mi je bil čisto ok malo bolj resen ton, ampak celoten film mi je bil, kljub dokaj enostavni zgodbi, malo konfuzen na momente.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...