Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Zaphod_B75 reče Dne, 1. 6. 2020 at 9:20:

Leningrad Cowboys do America https://www.imdb.com/title/tt0097728/ 5/10

Absurdna, smešna roadtrip komedija o prigodah ruskega… ups pardon finskega benda v potragi za slavo. Njihove prigode po Ameriki in Mehiki znale bit všeč onim ki so jim všeč Jim Jarmusch type filmi.

:o

tega se spomnim, k je bil milijon let nazaj na tv

njihovih frizur predvsem :D 

will watch

 

jaz sem sicer gledal

Primal

https://www.imdb.com/title/tt7394816/

 

4.5/10

sicer gledljiv, je pa Cage globoko padel

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka

SPIRITED AWAY

MV5BMjlmZmI5MDctNDE2YS00YWE0LWE5ZWItZDBh

 

 

9/10

 

Pogledal sem film v celoti. Odličen film. Prvič ga nisem celega pogledal in že takrat mi je bil odličen.

Film sem gledal v čisto drugačni luči kot takrat, saj mi je v zadnjem času japonska folklora in vse ostalo povezano z japonsko postala bolj zanimiva.

 

Gledal sem blu-ray različico, animacija je res krasna in te posrka v sam film. 2 uri mineta kot bi trenil. Priporočam vsakemu, ki še ni gledal tega filma. Ob priliki še pogledam kakšen film izpod rok Miyazaki.

 

 

 

uredilo bitje Henrik
Povezava do prispevka
Henrik reče Dne, 26. 6. 2020 at 10:11:

SPIRITED AWAY

MV5BMjlmZmI5MDctNDE2YS00YWE0LWE5ZWItZDBh

 

 

9/10

 

Pogledal sem film v celoti. Odličen film. Prvič ga nisem celega pogledal in že takrat mi je bil odličen.

Film sem gledal v čisto drugačni luči kot takrat, saj mi je v zadnjem času japonska folklora in vse ostalo povezano z japonsko postala bolj zanimiva.

 

Gledal sem blu-ray različico, animacija je res krasna in te posrka v sam film. 2 uri mineta kot bi trenil. Priporočam vsakemu, ki še ni gledal tega filma. Ob priliki še pogledam kakšen film izpod rok Miyazaki.

 

 

 

 

 

I really need to re watch this.

Povezava do prispevka
Sweetwater (2013) 
Kar malo klišejsko a huda January Jones, ne tipični Ed Harris in počasno a odlično stopnjevanje do končnega "showdowna".
 
 The Heat (I) (2013)
Večino filma sem zehal, ima eno ali dve smešni fori. Bullockova pa tud kaj preveč hot ni.
 
 The Hunter (IV) (2011) 
Odlično pokaže kako ozko-gledni in neumni smo ljudje, kar se tiče našega habitata.
Povezava do prispevka

Dark Knight trilogija

:ododava::ododava::ododava::ododava:

Stvari, ki so me motile:
- Bale je spremenil glas takoj, ko si je na glavo dal masko pa ni važno ali je govoril z osebo, ki ve kdo se skriva pod njo
- Ledger je tako dobro odigral Jokerja, da je okradel film
- Preveč "realizma". Nekako v Nolanovem Batman svetu ne vidim Supermana


Še en avadodo za Oldmana :avadodo:
 

Povezava do prispevka

Meni je bil po ponovnem ogledu trilogije na blurayih še najbolj všeč prvi film, res je, da drugega nosi nori Ledger, a je bil vseeno slabši, da tretjega s potencialno najboljšim zlobnežem sploh ne omenjam - nagovor Banea bi moral biti klimaks filma, a me je zgolj asociiral na patetičnega Dr Dugonga iz Venture Brothers.

Povezava do prispevka
AMF reče Dne, 7. 7. 2020 at 14:57:

Dark Knight trilogija

:ododava::ododava::ododava::ododava:

Stvari, ki so me motile:
- Bale je spremenil glas takoj, ko si je na glavo dal masko pa ni važno ali je govoril z osebo, ki ve kdo se skriva pod njo
- Ledger je tako dobro odigral Jokerja, da je okradel film
- Preveč "realizma". Nekako v Nolanovem Batman svetu ne vidim Supermana


Še en avadodo za Oldmana :avadodo:
 

Prvi ogled? 

Povezava do prispevka
Mic-E reče Dne, 20. 6. 2020 at 0:24:

THE SHOW MUST GO ON - QUEEN + ADAM LAMBERT'S STORY

Super dokumentarec, I got chills... Ta film mi je odprl oči, in mi pokazal da so Queen moj najljubši bend... In da je Adam res fantastičen talent 👌💪🌞

10/10 

 

Tudi jaz pogledal zadevo (ne celo sicer, ker tipa ne prebavim...), zame osebno je Lambert katastrofa. V bend sploh ne paše, njegova adaptacija originalov je zelo slaba, njegov glas SPLOH ne paše v Freddyeve štikle. Ja vem, preostali člani zasedbe Queen so iskali showmana in ne še enega posnemovalca Freddyja, Freddy je bil samo en, tisto je zgodovina, blablabla, a vseeno. Tip nima zame pet posto karizme za to muziko. brezvezen metro na odru (pač moje mnenje kot OGROMEN ventilator skupine Queen že od malih nog, kar je več kot 30 let nazaj btw...)

uredilo bitje SL4FKO
Povezava do prispevka
SL4FKO reče Dne, 11. 7. 2020 at 15:13:

 

Tudi jaz pogledal zadevo (ne celo sicer, ker tipa ne prebavim...), zame osebno je Lambert katastrofa. V bend sploh ne paše, njegova adaptacija originalov je zelo slaba, njegov glas SPLOH ne paše v Freddyeve štikle. Ja vem, preostali člani zasedbe Queen so iskali showmana in ne še enega posnemovalca Freddyja, Freddy je bil samo en, tisto je zgodovina, blablabla, a vseeno. Tip nima zame pet posto karizme za to muziko. brezvezen metro na odru (pač moje mnenje kot OGROMEN ventilator skupine Queen že od malih nog, kar je več kot 30 let nazaj btw...)

Meni je tudi grozen...precej boljše se mi je odrezal Tom od Keanov, odlična izvedba, brez nepotrebnega nastopaštva in posnemanja sicer nedosegljivega Fredija

 

Povezava do prispevka

Men je bil Adam Lambert dokumentarec blazno očiten v nameri, da Brian in Roger scuzata blagovno znamko Queenov do amena pod pretvezo, da so se najdl v neki novi kemiji, pa kolk je Lambert neki posebnga (je kurac). Tko ko film. Cinično, pretkano cuzanje nostalgije po Queenih. 

uredilo bitje Suzi Difuzi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...