Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Pogledal James Bond: No Time To Die

 

Kaj pa vem. Je že nekaj let minilo, odkar sem gledal zadnjega Bonda in čeprav mi je celotna franšiza kar precej zakon, mi je tale film bil res samo over the top. Pač že v prvih petih minutah so bile tiste Fast and Furious akcijske sekvence adijo pamet nesmiselne. Tukaj bom še enkrat omenil, da že res dolgo časa nisem pogledal nobenega Bonda, ampak vedno sem imel v spominu, da so akcijske sekvence bile vsaj ... plausible. Pa saj vem, da je razkošje na nek način point Bonda, ampak prisežem, da bi ta model prišel v faking Srebrenico in bi iz prve uletu na nek gala 5-zvezdnični event z vsaj 10imi Michellinovimi kuharji. Po pol ure tega sem se začel že resno dolgočasit.

 

5/10

 

Danes sem čeknil še Suicide Squad 2.

 

Za razliko od Bondijade, mi je tole dogajalo, ker je film direktno mišljena kot over the top akcija. Super liki, super operation: diversion, zabavni dialogi, pač kvalitetna no-brainer akcija, ki je dobro narejena. Edini minus mi je bila pretirano glorificirana Harley Quinn; njena edina super sposobnost je, kaj, dobro trpeti zlorabo v razmerjih, a njena lik je malodane seštevek celotnega DC univerzuma. Ratcatcher je bil super lik, neka predzgodba je bila podana, lik se je obnašal v okviru te zgodbe. 

 

All in all, zabavno/10.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
MikeHunt reče Dne, 30. 11. 2021 at 15:42:

Last Duel  8/10

 

dost boljs kot sem pricakoval,

vredu igralci, kr dost battle sekvenc,

odlična baba iz killing eve

 

 

LP

 

evo tko nekak

 

grem celo na 9,5/10

 

lp

 

edit:

 

zanimiva zgodovina:

 

 

uredilo bitje Ascender
Povezava do prispevka

Meni je bil pa The Last Duel mal prevec dolgocasen, odvecn mi je bil trikratni prikaz "iste" zgodbe, ker se mi zdi da razlike v zornih kotih niso bistveno vplivale na karakterizacijo likov in interpretacijo dogodkov. Vsec mi je sicer da se malo dotakne srednjeveske knjizevnosti. Med studijem jezikoslovja mi je bil pri althochdeutsch koncept hohe/nidere minne v viteski literaturi zelo fascinanten, bi mi blo kul, ce bi malenkost vec povdarka dali na to.

 

7/10

Povezava do prispevka
Revenge (2017)
Ima pridih filmov tipa I Spit on Your Grave in Last house on the left, toda vseeno mu malo manjka da bi jih dosegel. Čeprav sem fan 80' synth muske, mi mogoče tule ne sodi, bi pa znali komu drugemu. In
Spoiler

Mogoče zmoti preveč lucky moments

 

 
T-34 (2018)
Fury na ruski način. Slabši CGI, sam vseeno ne preslab. Zgodba na momente klišejska, vseeno odlično "zapravljeno" popoldan 🙂
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče Dne, 3. 12. 2021 at 12:11:

Meni je bil pa The Last Duel mal prevec dolgocasen, odvecn mi je bil trikratni prikaz "iste" zgodbe, ker se mi zdi da razlike v zornih kotih niso bistveno vplivale na karakterizacijo likov in interpretacijo dogodkov. Vsec mi je sicer da se malo dotakne srednjeveske knjizevnosti. Med studijem jezikoslovja mi je bil pri althochdeutsch koncept hohe/nidere minne v viteski literaturi zelo fascinanten, bi mi blo kul, ce bi malenkost vec povdarka dali na to.

 

7/10

 

 To. Kompetenten film, kot gre od guv'norja tudi pričakovati (vsaj vizualno in tehnično), ampak ima svoje faktografske in slogovne napake, ki so tudi mene zmotile. Lej, če greš prikazovat zgodovino, potem bodi verodostojen in avtentičen, ali pa raje posnemi sodoben film pa čao. (A ne, Mel Gibson?)

 

Posledni dvoboj (2021) :mellow:

 

Povezava do prispevka
gerozaver reče Dne, 2. 12. 2021 at 23:46:

Last duel,

brutalno dober film, dobri fajti(brutal), ne morm pa videt tega Driverja po tistem starwars sranju.

 

 

 

 

holy fuck, če ne gledaš Driverjevih filmov ne veš kaj zamujaš - Logan Lucky, BlacKkKlansman, The Dead don't Die, Marriage Story, pa še letos bo House of Gucci

 

tip ima napolno dobrih vlog in je vrhunski igralec

Povezava do prispevka

Bom tule vprašal, če je kdo tole kdaj gledal. Ne spomnim se naslova, vem pa da so v filmu igrale ptice, kanarčki, ki so imeli svoje mesto. V tem mestu so počeli različne stvari, potem jih je pa začela napadati vrana se mi zdi. Film mora segati tja v 60-70 leta, samo je bil posrečeno narejen, pa se za hudimana ne spomnim naslova. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...