Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Ripper reče Dne, 21. 12. 2021 at 17:14:

Bom tule vprašal, če je kdo tole kdaj gledal. Ne spomnim se naslova, vem pa da so v filmu igrale ptice, kanarčki, ki so imeli svoje mesto. V tem mestu so počeli različne stvari, potem jih je pa začela napadati vrana se mi zdi. Film mora segati tja v 60-70 leta, samo je bil posrečeno narejen, pa se za hudimana ne spomnim naslova. 

 

Povezava do prispevka
cashman reče pred 1 uro:

na božični večer gledal zadnji Suicide squad. Zagotovo najslabša možna odločitev za praznični večer.  Ogromno nazorno prikazanega nesmiselnega nasilja, vse ostalo pa tudi za pozabo. Bad, baaad decision.  3/10, pa še to le zaradi Margot Robbie.

 

moral bi pogledati kak božični film 

 

spacer.png

Povezava do prispevka
daljinec reče Dne, 24. 12. 2021 at 22:41:

dont look up- zame osebno film leta, politična satira, ki zadane...aja pa preneumni so, da bi bili zlobni

 

keba reče Dne, 25. 12. 2021 at 16:53:

Dont look up- 8,8/10, definitivno film leta zame. Vrhunska satira in res ne bi bilo kaj dosti drugače, če bi se v resnici to dogajalo. 

 

We really did have everything.

res je

Povezava do prispevka

Don't look up je tko-tko.

 

Do prvega srecanja z predsednico mi je bil carski, potem pa pocasi tone. Premisa je kul, samo vecino situacij prevec zavije v ekstreme.

 

Po moje bi film izpadel veliko bolje, ce bi ga vzeli malo bolj resno. Ampak ja, treba danasnjim zoomerjem skoraj vse dat na pladnju oz. potencirat zadevo, da sploh skapirajo foro.

uredilo bitje Pastir_Matic
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
  • Nekul -1 2
Povezava do prispevka

Drugače res slab trol. King je masterpiece za The Last Duel.

 

The Power of The Dog

Jara kača, ki se vleče, a tudi gledalca vleče naprej, če ji daš možnost. Igralske predstave vseh take, da ne vem katerega bi najbolj izpostavil, zato nobenega niti ne bom, ker to je point celega filma. Vsak je za določeno stvar pomemben za povedat in vse to je mojstrsko zrežirano in združeno v celoto. Zna biti marsikomu dolgočasen, a v marsikaterem pogledu je zelo podoben mojstrovini There Will Be Blood.

7,9/10

 

Don't Look Up

Kako je videti da gremo proti Oskarjem, sami dobri filmi. Dobra satira, krohotal sem se cel čas.

7,7/10

 

zdaj se pa čaka še Licorice Pizza :happy:

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
daljinec reče Dne, 24. 12. 2021 at 22:41:

dont look up- zame osebno film leta, politična satira, ki zadane...aja pa preneumni so, da bi bili zlobni

keba reče Dne, 25. 12. 2021 at 16:53:

Dont look up- 8,8/10, definitivno film leta zame. Vrhunska satira in res ne bi bilo kaj dosti drugače, če bi se v resnici to dogajalo. 

 

We really did have everything.

 

filmoljub reče Dne, 27. 12. 2021 at 13:50:

Ne vem, če ravno film leta, vsekakor pa pomenljiva, zabavna, duhovita politična satira, ob kateri se mi je zdelo, da nagovarja prav nas.

 

 

 

Kakarotto reče pred 3 urami:

Don't Look Up

Kako je videti da gremo proti Oskarjem, sami dobri filmi. Dobra satira, krohotal sem se cel čas.

7,7/10

 

 

Dober film. Hvala za priporočilo, ker po trailerju sodeč ga ne bi gledal.

Povezava do prispevka
Aquilani reče Dne, 27. 12. 2021 at 20:12:

Triple Frontier (2019)

 

7,5/10

 

Prou užival sm, nepričakovano. Ma kir še kak 'manj znan' film k je Ben Afflect povezan z njim tko ali drugače?

 

 

na akcijsko noto je še The Accountant in pa The town, sam je Triple frontier boljši. Drugače pa je Ben zanimiv še v Gone Girl.

 

Meni še boljši kot Triple Frontier (2019) je bil Extraction https://www.imdb.com/title/tt8936646/

 

On topic. .. Tudi jaz gleda Don't look up. In se strinjam, da je dober, ampak proti drugi polovici niti mi ni bil več tako dober. Sploh pa

Spoiler

mid in after credits scene so uničile zadevo

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...