Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

ayrton79 reče Dne, 26. 3. 2022 at 19:27:

Neumestna. Zdajle je Aquaman po televiziji in mal gledam zravn kofeta. Kako je možno, da ima nov visokoproračunski film, ki je stal milijardo, specialne efekte kot bi jih delal otroci pri krožku? Jurski park iz 93 je za tole pojem od pojma. Na smeh mi gre, resno.

Pa kako so lah lik, ki je bil svetla točka Justice League, spremenili v nekaj tako dolgočasnega?

 

Drgač pa fak, kok mi je Jared Leto smotan igralec. A ga lah že nehamo dajat v filme? Upam da Morbius flopne hard

Povezava do prispevka
filmoljub reče Dne, 23. 3. 2022 at 19:49:

Mnja, zabavno in kratkočasno (in odfukano) kot vedno. Ni pa kaj pretresljivega ali drugačnega, bolj more of the same (tudi z enako ekipo), edino kamera se mi zdi bistveno boljša kot v preteklih filmih, kar pa je pričakovano glede na napredek tehnike (režiser je isti).🍿

 

Jackass za vedno (2022)

 

 

Hecno, da zabavljaš nad Adam Project (ki sicer ni nadmočen, ali vseeno čisto gledljiv film), tale kos tifusne lijavice, ki temelji le še na genitalnih 'štosih' in ne premore niti desetih zabavnih minut, pa pozitivno predstaviš. 

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 2 urama:

 

Hecno, da zabavljaš nad Adam Project (ki sicer ni nadmočen, ali vseeno čisto gledljiv film), tale kos tifusne lijavice, ki temelji le še na genitalnih 'štosih' in ne premore niti desetih zabavnih minut, pa pozitivno predstaviš. 

 

Glede Jackass Forever, od nekdaj velja povsem isto: bodisi ti sede ali pa ne. Humor se veliko spremenil ni. Tole so dejstva in številke:
ocene: Metacritic 74 %, IMDb 7.1, RT 86/91 %, Ebert portal 4/5, Rolling Stone 4/5
uspešnost: proračun 10 M, profit 80 M

 

Hecno, da se kot veliko modo mn3njalnika zgolj obešaš na moje mnenje in ne argumentiraš lastnega. No ja, v bistvu niti ni tako hecno.

Povezava do prispevka

Moje mnenje o dotičnem izdelku je bilo podano v pol vrstice, več si ga ne zasluži. Vsekakor svojega mnenja ne bom krepil s tujskimi ocenami. Je pa šlo moje mnenje dejansko le na tvojega (me je začudilo, da cineast sploh omenja tisti košček smegme), s čimer sem bržda zasmetil temo. 

 

Da pa dodam nekaj v temo. Ravnokar sem pogledal jako dopadljiv rotoskopsko animiran Netflixov film Apollo 10½, ki sicer v prvi vrsti cika na ameriško baby-boom generacijo, a bo sedel slehernemu nostalgiku, ki so mu blizu šestdeseta leta in ga obenem privlači vsemir. Res lep, barvit kolaž otroške naivnosti, hladne vojne in vesoljskega optimizma. 

 

image.thumb.png.0c75ef3e1af35ff53f35a285856ea47d.png

 

image.thumb.png.59e1beb1294b31be863e769b2a5764a5.png

Povezava do prispevka
dijo_porko reče Dne, 24. 3. 2022 at 16:40:

CODA https://www.imdb.com/title/tt10366460/

Izjemno dobro narejen (predelava francoskega filma sicer) o slišoči punci iz drugače gluhe familije. Glavna igralka mi je bila izredno simpatična. Ne manjka smeha, drame... 8.1/1

 

The Adam Project https://www.imdb.com/title/tt2463208/

Lahkoten time travel filem, ki se ne trudi biti preveč resen, po eni strani me štosi preveč spominjajo na Deadpoola... Dober soundtrack... Jennifer Garner ušesa preveč štrlijo.. 6,5/10

A zna sploh še kdo naredi okarja vreden film, brez da ne vzame idejo od Korejcev, Kitajcev ali pa Evropejcev?

 

on topic:

 

Spoiler

Super twist v sredini filma. ampak me je konec totalno razočaral

 Akcija pa itak takšna kot jo znajo delat rusi.
 
Peppermint (2018)
Men je bil dost proper sir. Mal me je spominjal na Law Abiding Citizen (2009) sam z boljšim koncem.
Povezava do prispevka
Kakarotto reče Dne, 2. 4. 2022 at 15:13:

Jap, vsi pravijo, da je resnično ološ in bo zaradi tega flopnil. 

Problem je bolj to, da je očitno ta film tu samo zato, da spet najavi ene tri druge filme. Če hočejo to furat na tak način, bi raje videl, da delajo TV serije, it dvakrat na leto v kino bi pa morali biti res jaki filmi.

 

Očitno moramo res bit veseli, da smo dobili Winter Soldier, Ironman 3, Thor Ragnarok in oba Guardians filma, vsaj nekaj, da ni totalno recikliranje že obstoječih idej. Tud End Game je bil velik boljši film kakor No Way Home, pa sta oba polna nostalgia baita, samo da se eden preveč na to zanaša (No Way Home) in se niti ne drži zares zapovedanega v prejšnjih filmih, drugi (End Game) pa nagrajuje day 1 gledalce s kul štosi in scenami.

Povezava do prispevka

Ironman 3 je dost left field da je bil nekaj svežega. 

Pač v temu Marvelu imaš

- kompetentne a mogoče malo preveč predvidljive filme - Ironman, Spidey: Homecoming, Dr. Strange, Avengers, Avengers: Infinity Wars

- imaš smotane filme, ki jih nismo rabli - Avengers: Age of Ultron, Black Widow, Ironman 2, Thor 2, Captain Marvel, Eternals,..

- pa potem imaš filme, k so lih dost zanimivi in drugačni, da ni isti kurac kot vse ostalo. Thor Ragnarok, Guardians of the Galaxy, Winter Soldier, Ironman 3 .. itd

 

Sej če ne bi blo onih smotanih filmov, bi blo kul večkrat gledat vse skupaj, tko pa nimam niti želje več v kino hodit, ker je vse preveč interconnected. Spiderman: Far From Home mi je bla škoda denarja in zato tud nisem šel No Way Home gledat v kino. 

 

A je še zmer bolš k Star Trek in Star Wars? Ja.

 

Overall mi je zabavnost Marvel filmov bl pri srcu kukr so mi DC filmi - samo ti pa vsaj imajo par kul res drugačnih filmov - Joker, Batman, tadrugi Suicide Squad. Če bi Marvel imel več tega bi blo kul, ampak that takes effort.

 

Logan <3

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 urami:

Ironman 3 je dost left field da je bil nekaj svežega. 

Pač v temu Marvelu imaš

- kompetentne a mogoče malo preveč predvidljive filme - Ironman, Spidey: Homecoming, Dr. Strange, Avengers, Avengers: Infinity Wars

- imaš smotane filme, ki jih nismo rabli - Avengers: Age of Ultron, Black Widow, Ironman 2, Thor 2, Captain Marvel, Eternals,..

- pa potem imaš filme, k so lih dost zanimivi in drugačni, da ni isti kurac kot vse ostalo. Thor Ragnarok, Guardians of the Galaxy, Winter Soldier, Ironman 3 .. itd

 

Sej če ne bi blo onih smotanih filmov, bi blo kul večkrat gledat vse skupaj, tko pa nimam niti želje več v kino hodit, ker je vse preveč interconnected. Spiderman: Far From Home mi je bla škoda denarja in zato tud nisem šel No Way Home gledat v kino. 

 

A je še zmer bolš k Star Trek in Star Wars? Ja.

 

Overall mi je zabavnost Marvel filmov bl pri srcu kukr so mi DC filmi - samo ti pa vsaj imajo par kul res drugačnih filmov - Joker, Batman, tadrugi Suicide Squad. Če bi Marvel imel več tega bi blo kul, ampak that takes effort.

 

Logan <3

a ti menjujes ironman 2 pa 3? :D 

3 je dumpster fire

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 53 minutami:

dost pred kratkim sem pogledal

dvojka je cist gledljiva

trojka manj

To.☝️ Čeprav v primerjavi z X-tim nadaljevanjem sequela od kopije od prequela in/ali poljubnim derivatom Marvelovega ali kateregakoli univerzuma se mi danes zdi tudi trojka Iron Mana neskončno zabaven, duhovit in nepopisno kratkočasen film.

uredilo bitje filmoljub
Povezava do prispevka

Dune - the science fiction of booooring. Sprane barve, nobenega hooka ali finte, ki bi te potegnila. Še 20 let nazaj je LOTR v 4 minutah uvoda uspel potegniti gledalca v svoj svet. Danes pa 0 od 0. To so tile na H, so na planetu s cimetom. Tam so tudi whoever z modrimi ocmi. Pa emperor in aristokratske familije. Vse je sivkasto, vsi so brez čustev. 15 minut prevec, zahtevate pa se dve uri 15? No way hozej. 

 

Vse klasike ameriškega scifi "olimpa" so bedne. Foundation, Enders game, tole. Starship troopers so vsaj ratali zabavni, ko jih je Verhovn jasno spremenil v fašistično satiro.

 

 

kill-it-with-fire-the-simpsons.gif

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...