Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

PALM SPRINGS

Malce razocaran nad filmom.... Pa ne da je slab, oglasevan kot super rom-komedija, je pa dejansko za 10 min smesnih for, ostalo je podpovprecen groundhog day ripoff...

Pa ne vem...

5/10

 

THE OLD GUARD

Meni je bil vsec, deluje pa kot pilot za serijo :D

7,5/10

 

FORCE OF NATURE

B-Produkcija, ampak že na meji z A-Produkcijo :) Enostaven plot, solidna izvedba, meni všečen izbor igralcev...

Mel Gibson gre po poti Bruce Willisa, z razliko da se Mel vsaj potrudi in odigra solidno (Bruce na žalost vedno isti).

6,5/10

Povezava do prispevka

Evo slabo vreme pa sem mel mal matineje:

 

Gravity (2013) 
Dobr film,... ne vem če je ravno zaslužen 10 animacij za oskarja,.. vsekakor te pa drži na trnih do konca.
 
Escape Room (2019)
Pač Rip-off znane grozljivke, ki na koncu pokvari še tisto, kar je bilo OK. povprečje.
 
The Old Guard
Dobro posnete akcijske sekvence, toda zgodba čisto klišejska.
 
Olympus Has Fallen 2013
Nisem imel velikih pričakovanj in me tako film ni razočaral. Na začetku je malce bedno kako z lahkoto zasedejo Belo Hiši, potem pa občasni die hard momenti poslabšajo zadevo. Patriotizem je pretiran sem ga pa itak pričakoval,. 
Povezava do prispevka
Hunter Killer (2018)
Prevč so skušal spravit v majhen time slot. Bojda ima original knjiga 700 strani. Sej akcija je kul,  spregledaš kup neumnosti in za zabit eno popoldan je kul. Več kot to pa ni.
 
The Predator (2018)
Sem pričakoval ekstremen :sick: , ampak  je bil samo povprečen kakec. Katastrofa kar so naredil iz franšize.
 
Anna (2019)
Razočaran, Se je Besson iztrošil?
Povezava do prispevka

Za malo nostalgije: nocoj ob 20h na Kino: Neoproščeno

 

20.00 Neoproščeno, film 

Unforgiven, 1992, drama, 145 min, IMDb ocena: 8.2

Film Neoproščeno je bil nominiran za devet oskarjev, nagrajen pa s štirimi, med drugim za najboljši film, režijo in stransko vlogo Genea Hackmana. Kot režiser, producent in glavni igralec se je izkazal odlični Clint Eastwood. Spoznamo ga v vlogi upokojenega revolveraša in nekdaj razvpitega ubijalca, zdaj pa vdovca Williama Munnyja, ki z otrokoma živi umirjeno življenje na kmetiji. Vendar je preživljanje na kmetiji težko in pesti jih čedalje večje pomanjkanje. Ko Munny izve, da bi za umor dveh sadističnih kavbojev lahko iztržil lepo vsoto denarja, po dolgem času spet pokliče starega partnerja Neda. Skupaj odjahata v malo mestece, kjer naj bi Munny opravil svojo nalogo, vendar v mestu naletita na tiranskega šerifa Genea Hackmana.

Igrajo: Clint Eastwood, Gene Hackman, Morgan Freeman, Richard Harris, 

Režija: Clint Eastwood

Povezava do prispevka

The old guard

Do sredine še kar dober film, čeprav ima vseskozi neumne zaplete, ki so samo izgovor za akcijo.  Po logiki: "Tole se mora zgoditi, kako bomo napeljali scenarij, da pride do tega ? Spomnili se bomo en neumen zaplet, ki je enostaven in prav nič logičen".

Seveda se kasneje luknje še povečajo in na koncu film pusti slab vtis. To zgleda spremlja Netflixove filme že od samih začetkov.

 

Drugače pa je Charlize Theron res huda !

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...