Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Alive 1993              1,9/10

 

 

stokrat sm že vidu kako folk predlaga tole, češ da je en najbolših survival filmov sploh

 

veš tisto k po 10-15 minutah ne morš verjet da lahko kdorkoli posname nekaj tako ogabno slabega, da morš pol glih zarad tega do konca gledat? no to je to, poleg zadnjega Rambo-ta od Stallona absolutno najslabš film zadnjih recimo 10 let

 

namesto filma pametno posvečenega vsem žrtvam, so šli delat neko amatersko komedijo z amaterskimi igralci:sick:

 

fak si ne predstavlam da bi biu starš od enega k niso preživel in bi tole gledal:sick:

 

 

Povezava do prispevka

The Whale

 

Zelo dober minimalističen film ki v celoti temelji na performansih in glede na ves hype okoli Fraserja sem pričakoval res odlično igro in moram rečt da me ni niti malo razočaral, izjemna igra in če dobi oskarja bo tole res zasluženo. Verjamem pa da komu film ne bo dogajal ker je preslikava gledališke igre direktno na film. 

 

Povezava do prispevka

Seneca – On the Creation of Earthquakes

 

After - ne vem ce obstaja boljsi prikaz novodobne raverske scene, res zadanejo vajb v nulo in je definitivno must see za izbrance.

 

Le Gang Des Bois Du Temple - low budget francoski krimic. Ga ne bi lih posebej priporocal, mi je pa dobro izpadel kao kontra holywoodski narativi 'streljanje je kul' v tem kako prikaze kriminal kot corny in lame. Villain je 10/10.

Povezava do prispevka

Vidim da so naredili rimejk legendarnega Kurosawinega filma Ikiru. Nalov je Living, v glavni vlogi je Bill Nighy. Glede na to, da je Ikiru eden mojih top filmov ga imam definitivno namen pogledat.

 

 

uredilo bitje Zorz
Povezava do prispevka
magični kralj reče Dne, 18. 2. 2023 at 20:12:

pogledal sem puss in boots the last wish 10/10 :avadodo:

 

se pridružujem mnenju, meni gladko najboljša animiranka zadnjih nekaj let. top vpletanje še nekaterih preostalih pravljičnih likov, predvsem pa je glavni "zlikovec" eden najbolj zapomnljivih in je na trenutke dejansko scary. vsakič ko se pojavi na zasloni se vzdušje v trenutku sprmeni in postane napeto, neprijetno, srhljivo.

 

 

Povezava do prispevka

Infinite Storm (2022)

 

Naomi Watts na gori sreča na pol zmrznjenega človeka in ga poskuša spraviti v dolino.

Film je zanič, ga je bilo pa zanimivo gledati, saj je delno posnet na parkirišču v Kamniški Bistrici, pri gostilni Pri Jurju v Kamniški Bistrici in na Veliki Planini.

 

image.png.424a5766f39ef68633270be4c5d6371e.png

image.png.0d32a3db66cd411ecba18054799ea7ca.png

image.thumb.png.86cd87400c54d49fa2ccd6200fe0ac75.png

 

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...