Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 5 minutami:

Ajde, mogoče dvojka ni tok slaba, samo mi ima dosti cringe momentov, pri ogledu trojke sem se pa dolgočasil večino časa. Če praviš da je tak šus kot Fury Road in Raid, potem predvidevam, da je daleč najboljši John Wick film do zdej

Cel svet pravi, da je tak šus. Ampak ja, ziher se bo najdo kak edgy kmet.

 

Kakorkoli, če si ljubitelj carske akcije, dobrega world buildinga, pol ti bo odlicen. Plus ima sceno ki bo šla v top 10 najboljsih akcijskih scen sploh. 

Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 7 minutami:

Šit ej, Fury road, res je dobr. Sej Hardy je kul, ampak če bi v tem filmu igral Mel Gibson, bi bil to dejansko najboljši film zadnjih 30 let. Popoln bi bil.

ah ke, itak je to bolj Furiosa film, je pa ena izmed bolj dolgočasnih Tom Hardy vlog

 

da bi bil Mel Gibson bi rabli bit čist drugi dialogi zanj

Povezava do prispevka

Dejstvo, da ti je 2 in 3 smeti, te je pravkar diskvalificiralo iz pogovora o Wicku :D

 

John Wick 4 je Doom Eternal, over the top akcija, odlicni igralci. Ampak, če ti to ni kul, ti film ne bo kul. Kar ne pomeni, da je film smeti. 

To je tip filma, kjer ne bo policija prisla, ce se streljajo sred mesta. In takoj ko mi nekdo to omeni, v takem filmu, bruhnem. Film je akcija, in ga boli kurac za realni svet,

in zato je tudi odlicen. Dostavi tisto kar namerava. Meni je gladko ob boku enki. Problem trojke je, ker je bil samo še več akcije, pa nikamor peljal.

No, tale razsiri zgodbo in dokonca zgodbo.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

@Vučko3Glede na to, da mi je bil John Wick 1 legendaren, 2 in 3 pa smeti, kakšne so možnosti, da mi bo 4ka kul?

 

Ne bo ti všeč. Vizualno je super, igralska zasedba je res kul, ampak je še večji pokol, kot 3ka, pa že tisto je bilo že čist over the top. Pa film je realno gledano predolg. Če bi ga skrajšali za ene 30min in izpilili zgodbo bi bil bomba. Tako je pa.... zabaven, ampak je 1ka še zmeraj daleč spredaj.

 

Prav tako se vidi, da je Keanu že prestar. Stuntmani prav očitno čakajo, da oddela svoje. Obvlada, ampak je prestar in prepočasen.

uredilo bitje Heraklej
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Dejstvo, da ti je 2 in 3 smeti, te je pravkar diskvalificiralo iz pogovora o Wicku :D

 

John Wick 4 je Doom Eternal, over the top akcija, odlicni igralci. Ampak, če ti to ni kul, ti film ne bo kul. Kar ne pomeni, da je film smeti. 

To je tip filma, kjer ne bo policija prisla, ce se streljajo sred mesta. In takoj ko mi nekdo to omeni, v takem filmu, bruhnem. Film je akcija, in ga boli kurac za realni svet,

in zato je tudi odlicen. Dostavi tisto kar namerava. Meni je gladko ob boku enki. Problem trojke je, ker je bil samo še več akcije, pa nikamor peljal.

No, tale razsiri zgodbo in dokonca zgodbo.

Dvojka mi je bila bolj meh kot smeti ajde. Pri trojki pa so me razvlečene over the top fight scene malodane spominjale na nako parodijo. :D

Bom raje kar skipal kino.

Thx!

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Keanu prestar? Stari moj. Koreografija, stuntteam in Keanu so opravili popolno delo, ne govori bedarij. Fajti so narejeni dejansko dokaj realno v totalno nerealnem svetu. Donnie Yen in Sanada sta oba 60+ in sta fenomenalna, ce ti ne prepoznas gracioznosti v akciji, se posebej pri starejsih igralcih in mojstrih, pol ga jebi. Akcija je tocno taka kot more bit, to ni martial arts ali wuxia film. Akcija mora zgledat bolj "realno" ceprav je over the top. Kar je, totalno.

Povezava do prispevka

Mad max, the raid 2, dredd, john wick 4. 
Ker hud comeback so dobile akcije z john wickom. Film je poln brutalno hudih fight scen. dobro porabljen denar. ajde

The Raid 2 mi je še vedno film z večjo replay vrednostjo in boljši overall. ampak JW4 je odbita zadeva.:wub:
 

Skoda samo, ker so ga morda malce preveč razvlekli na enih delih brez neke dodane vrednosti - bi lahko komot skrajšali.

 

 

Povezava do prispevka

Evo pogledal "zadnjega" John Wicka.

 

Verjetno bi bilo boljše, da bi nekatere sekvence skrajšali oz. jih bolje porabili mogoče v prid zgodbi oz. z bolje zrežiranimi fajt scenami.

 

Tisto na stopnicah proti koncu je bilo a little bit too much.

 

Drugače pa še vedno slasten film in moram reči, da sem sicer užival :).

Povezava do prispevka

https://www.imdb.com/title/tt0237572/

 

The Pledge.

 

Ni za tiste ki bi radi akcijo in non stop dogajanje. Bistvo je na likih, zgodbi, ki te dela živčnega, ker se občasno zatakne in nekako odtava od rdeče linije, pa se potem nenadoma vrne nazaj. Jack jasno postavi film na višji nivo, saj ostali soigralci nekako tavajo v povprečju. 

 

7/10. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...