Weraziel Objavljeno 18. maj 2026 Share Objavljeno 18. maj 2026 Jaz sem Roundup 4 gledal v Udinah na Eastasia festivalu, me je presenetlo kako so v filmu na glas dali efekt njegovih pesti Navedek Povezava do prispevka
kid666 Objavljeno 19. maj 2026 Share Objavljeno 19. maj 2026 Omg hype Od strica k je kriv za wailing chaserja pa yellow sea 7 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 19. maj 2026 Share Objavljeno 19. maj 2026 MEGA HYPE 1 Navedek Povezava do prispevka
Avion Objavljeno 19. maj 2026 Share Objavljeno 19. maj 2026 Se pridružujem navdušenju nad Project Hail Mary. Zelo carski film. 1 Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 20. maj 2026 Share Objavljeno 20. maj 2026 9/10 film 1000/10 Inde Sunce ti jebem 1 Navedek Povezava do prispevka
Tadey Objavljeno 20. maj 2026 Share Objavljeno 20. maj 2026 Vučko3 reče pred 30 minutami: 9/10 film 1000/10 Inde Sunce ti jebem Verjetno je tale film ane? Obsession Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 20. maj 2026 Share Objavljeno 20. maj 2026 Tadey reče pred 13 minutami: Verjetno je tale film ane? Obsession To je to, bil sem preveč vzhičen in pozabil na naslov 1 Navedek Povezava do prispevka
Ezoterik Objavljeno 20. maj 2026 Share Objavljeno 20. maj 2026 kok je bil pa drama bedn film, sploh ne morm opisat. Vsi so tud ogabno zanič igral. project hail mary je bil kul, dejansko tud knjiga mi je bla kul, sam pač so tale film zelo abridgal, sci fi za družnice, I guess ni bad. Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 21. maj 2026 Share Objavljeno 21. maj 2026 Obsešn. Zumer guy posname film o tem, kako je neka ženska zaljubljena v njega - in to je za zumerje najhujša nočna mora Ne čudno, da nc več ne seksajo. Navedek Povezava do prispevka
Okult Objavljeno 22. maj 2026 Share Objavljeno 22. maj 2026 excalibur 10/10 Navedek Povezava do prispevka
Heretik Objavljeno 23. maj 2026 Share Objavljeno 23. maj 2026 (urejano) Kastor reče Dne, 13. 5. 2026 at 10:59: Project Hail Mary - trudim se ne gledat trailerjev in si spoilat filmov, zato sem v tole uletel z malo drugačnimi pričakovanji in dobil zelo nice sproščujoč film o vesolju. Zelo nice/10 Film je o prijateljstvu, vesolje je samo setting. Pogledal Moja grda polsestra, meni je bil kar dober. 23. maj 2026 uredilo bitje Heretik 1 1 Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 24. maj 2026 Share Objavljeno 24. maj 2026 Jack Ryan: The Dubai Whitewashing (2026) ...ne gledat. Sem hate-watchal do konca samo zato da sem se preprical da je res tako zelo slabo. 2/10 1 3 Navedek Povezava do prispevka
Kakarotto Objavljeno 25. maj 2026 Share Objavljeno 25. maj 2026 Marty Supreme Mi je najslabši Safdie film do sedaj. Sicer še vedno zelo dober, pa hecno mi je, ker casting je najbrž najboljši do sedaj, seting je noro dobro narejen, glasba je noro dobra, obrtniško squeaky good, pa mi Timothee enostavno ne delivera dovolj, da bi bil živčen kot pri prejšnjih filmih in že se mi je malo vlekel, medtem ko prejšnji filmi so mi pa herc uspeli držati vedno na rdečem. Nimaš filinga, da gre vse vedno bolj v kurac, plus zaključi se preveč pozitivno :). Sicer Safdie zaključek, klasika in top, samo vseeno... še preveč optimistično :). dobra 7/10. 3 Navedek Povezava do prispevka
Heretik Objavljeno 25. maj 2026 Share Objavljeno 25. maj 2026 Meni isto Marty ni bil dober, tudi uno podzgodbo z žogicami tako zastavi, da neki pričakuješ, pol pa kr nič iz tega. Navedek Povezava do prispevka
cin der Objavljeno 25. maj 2026 Share Objavljeno 25. maj 2026 viddek reče pred 14 urami: Jack Ryan: The Dubai Whitewashing (2026) ...ne gledat. Sem hate-watchal do konca samo zato da sem se preprical da je res tako zelo slabo. 2/10 ampak takle poast je prec reklama za gledat a to je to? Navedek Povezava do prispevka
Jake the Mess Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Pogledal Sinners in One battle after another. Prvi mi je dokaj meh, razen delov z glasbo. In pa začetek, tm ko je narrator in kitara zraven. To me je spomnilo na Bastion, čisto enak vajb je bil. One battle mi je bil veliko bolj všeč. Sean Penn in Benicio sta bla super, tud Beverly hills je bla kul, Leo pa bolj ok kot kaj drugega. Vseeno bi mu dal 7/8 od 10, Sinners pa ena dobra 6ka. Navedek Povezava do prispevka
Niblonian Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 (urejano) Delete. 29. maj 2026 uredilo bitje Niblonian Navedek Povezava do prispevka
Dog Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Project Hail Mary. Glede na izrečeno in IMDB oceno, sem pričakoval več. Če primerjam z Interstellar, mi je neka poetičnost slednjega veliko bolj sedla, kot pa tale Guardians of the Galaxy vibe. Še vedno vredno ogleda, ampak 8.1 na IMDBju je pomoje pretirano. Navedek Povezava do prispevka
Armando Objavljeno 30. maj 2026 Share Objavljeno 30. maj 2026 Obssesion V glavnem ride the wave al neki. Od kje ocena 8/10 na imdb ne vem, sicer film je za ta keš res dobro narejen ampak večina filma sloni na glavni igralki, ki svojo vlogo res fenomenalno odigra. 6.5/10 Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 30. maj 2026 Share Objavljeno 30. maj 2026 Irreversible gledal prvič včeraj. Hud film, prvih 20min je 10/10. Mam pa en problem. V bistvu sta bila 2 filma, kjer zamujam z ogledom. Irreversible in še en, sem pa naslov pozabil. Vedel, sem da obstajata, ampak nekak se nisem spravil gledat. No, ta drugi mislim, da se gre o zenski ki je noseca in nekdo jih hoce otroka vzet/izrezat ven. Nekaj v tem smislu. Dajte mi naslov, lepo prosim. 2 Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 30. maj 2026 Share Objavljeno 30. maj 2026 Nevermind, našel. Inside. 1 Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 30. maj 2026 Share Objavljeno 30. maj 2026 Ta French val grozljivk sred/konec 00s je bil kr kul. 2 Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 30. maj 2026 Share Objavljeno 30. maj 2026 14. februar 2003, valentinovo, "nepovratno" vs "brez povratka", never forget Ne vem ali sem sposoben pogledati spet tbfh. Brutalen film 1 Navedek Povezava do prispevka
Dog Objavljeno 31. maj 2026 Share Objavljeno 31. maj 2026 Marty Supreme. Po eni strani re kul film, bo drugi totalni meh. Dobro predstavi manični hustler um, samo po ogledu si exhausted (kar ni samo po sebi slabo) in vse skupaj se ti zdi več ali manj pointless. Kar te spet vrže v to, kako je verjetno živeti v konstantnem maničnem hustler ego-centričnem grindu. Vredno ogleda in hkrati ne. 1 Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 31. maj 2026 Share Objavljeno 31. maj 2026 Dog reče pred 1 uro: Marty Supreme. Po eni strani re kul film, bo drugi totalni meh. Dobro predstavi manični hustler um, samo po ogledu si exhausted (kar ni samo po sebi slabo) in vse skupaj se ti zdi več ali manj pointless. Kar te spet vrže v to, kako je verjetno živeti v konstantnem maničnem hustler ego-centričnem grindu. Vredno ogleda in hkrati ne. Isto sem mislil po ogledu. Po eni strani objektivno dober film, po drugi strani pa nic nisem mel od tega filma. 1 Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 31. maj 2026 Share Objavljeno 31. maj 2026 The Iron Lung (2026) 4/10 (6/10 ce vzamem v zakup da je Indie) First act predolg "Self-discovery" predolg Konec wut? Izjemen pacing problem. Ce bi bil pol ure krajsi bi pomojem bil okej. Razumem cemu izogib expositiona, mislim da razumem 2. act... Ampak, ne vem, nisem razumel kaj tocno je film poskusal biti. Razmisljam da grem pogledat Backrooms. 1 Navedek Povezava do prispevka
Avion Objavljeno 1. junij 2026 Share Objavljeno 1. junij 2026 CPC_agent_za_SrednjoEvropo reče Dne, 30. 5. 2026 at 18:04: Ta French val grozljivk sred/konec 00s je bil kr kul. Ja, res je bilo carsko obdobje. Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 1. junij 2026 Share Objavljeno 1. junij 2026 Ready or Not 2: Here I Come (2026) Nisem gledal enke. Dvojka ocitno zacne direktno po koncu prvega dela. Zadeva je unhinged. Na dober nacin Zabaven braindead filem. 7/10 1 Navedek Povezava do prispevka
pocast Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 Jp, pa splača se tudi enko pogledati. Pa: They will kill you ima tudi podoben vibe Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 Sestra prisla iz diaspore kjer še ne predvajajo Obsession v kinih tko da sem še enkrat šel gledat. Film je še boljši drugič. Manipulacija, poseg v psiho, izkoriščanje in sama tragedija je res vrhunsko prikazana. Kdorkoli tole gleda kot samo horor, zamuja ogromno. Inde je res odigrala neverjetno dobro in upam, da se ne bo zaklenila v krogu grozljivk, ker je odlicna igralka. 3 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.