Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 2 urama:

Ne razumem zakaj Lady Gaga ni igralka? Bolš k Madonna/J.Lo je zih, bolj kompetentna, več variacije z vlogami. A star is born, American Horror Story, Machete Kills, Sin City, House of Gucci. 

 

Zdej bomo rekl, da 2Pac ni bil tudi (dober) igralec, zato ker je rapal?

Ajd, saj vem, da si dojel, kaj sem hotel povedat. Lady Gaga je za moje pojme naravni talent za igro, tako kot npr. večina nekdanjih raperjev (Will Smith, Ice Cube, Ice-T in ja, tudi 2Pac), in ja, absolutno je na platnu 100× boljša od Madonne ali J-Lo. Ampak v primerjavi z vsemi svojimi soigralci v tem filmu ona pač ni hollywoodska veteranka, ampak IMHO predvsem pevka. That's all.

Povezava do prispevka

Ha ha, meni je bil glupi stric George iz franšize Scary Movie huronsko smešen v svojih otročjih zablodah in iluzijah. Če ti tudi sicer sede socialni naturalizem Seana Bakerja (Tangerine, The Florida Project), bi ti moral bit tudi ta zabaven in dovolj krakočasen. Rdečevratniki in južnjaški white trash v vsem svojem sijaju.

 

Red Rocket (2021) :ododava:

 

Povezava do prispevka

Tudi jaz sem pogledal Red Rocket in moram priznati, da je bil odličen v vseh pogledih. 

 

Prav tako odličen pa je tudi Boiling Point; medtem, ko je Red Rocket tak "slow burn", je Boiling Point res intenzivna one-take drama, ki me je po kaotičnosti (pa na nek način tudi po zgodbi) spominjala na Uncut Gems. Odlično. 

 

 

Povezava do prispevka
Avion reče Dne, 10. 2. 2022 at 10:14:

Prav tako odličen pa je tudi Boiling Point; medtem, ko je Red Rocket tak "slow burn", je Boiling Point res intenzivna one-take drama, ki me je po kaotičnosti (pa na nek način tudi po zgodbi) spominjala na Uncut Gems. Odlično. 

 

 

 

Glihkar pogledal. Fak, res odlično, hvala za ta predlog. :worship: Stephen Graham je novi Tom Hardy, če mene vprašate. Tip je res neverjeten. Baje ima disleksijo in ne more brat scenarijev, mu jih preberejo drugi (žena ali kolegi). 

Povezava do prispevka

Ja, res je odličen film. 

 

Meni je bil rahel minus to, da sem ga gledal brez podnapisov, ampak istočasno mi je pa to bil nekakšen plus, ker sem imel dejansko občutek, kot da sem v središču te restavracije in kaj slišim, kaj pa preslišim. Ga bom pogledal še enkrat za kakšne malenkosti, ampak res vrhunska zadeva. :) 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 14 urami:

Ja, res je odličen film. 

 

Meni je bil rahel minus to, da sem ga gledal brez podnapisov, ampak istočasno mi je pa to bil nekakšen plus, ker sem imel dejansko občutek, kot da sem v središču te restavracije in kaj slišim, kaj pa preslišim. Ga bom pogledal še enkrat za kakšne malenkosti, ampak res vrhunska zadeva. :) 

 

pa posneto v enem kadru al se je sam zdel men to?

Povezava do prispevka

 


V glavni vlogi Julia Garner, ki igra Ruth v Ozark. Nič manj annoying ni v tej seriji kot tam, ampak igra vrhunsko. Gre se po resnični zgodbi o tamali, ki se ji je ratalo sfejkat v new york high society kot nemška dedinja, obrat veliko ljudi in skor nafukat banko, da ji posodi 40 mio $ za en projekt. 

uredilo bitje Sharky
Povezava do prispevka

Končno gledal novi "requel" Krik. Pozitivne strani: plastična Courtney in zlasti naravno starejša Neve sta jami mami milfi, veselje ju je gledat. Celo Skeet se je dobro postaral, David Arquette pa not so much, ampak ok. Sicer pa podobno kot novi Ghostbustersi ali obujena Matrica ali novi Halloween plehek, oportunističen fan-servis. Nečesa ne razumem: zakaj naj bi se zabaval ob samoreferenčnem meta-razlaganju, kako Hollywood producira sam šit, medtem ko sedim v kinodvorani z vstopnico, plačano za ogled taistega šita? Kdo je tukaj bebec?

 

Scream (2022) :sick:

 

Povezava do prispevka

Jaz sem bil velik fan Scream franšize. Enka je eden od filmov mladosti - takrat sem fural srednjo šolo. :D lepi spomini. Movie je bil hud, sploh v prvo. 

 

v kino sem se odpravil z ne prevelikimi pričakovanji, kljub dobri oceni na imdb. Pa lahko rečem, da sem odšel z dokaj bledim vtisom - film je soliden ampak dosti več ne. Saj film ni krcevina v stilu Matrixa. Pa realno bi šlo tudi brez vrnitve stare ekipe. Manjka kakšna res zapomnljiva scena. 

Povezava do prispevka

Maybe it's just me (getting old), ampak Sladičeva pica slavnega PTA me je navdušila bistveno manj kot poslušam hvalospeve vsepovsod in celo nominacije. Nikakor niti med 5 njegovimi najboljšimi filmu IMO. Nostalgija, kvazi indie filing sedemdesetih, lepa kamera in kostumografija, kao naturalistični igralski nastopi amaterjev in naturščikov, brez zgodbe in posebne smeri in dramaturške zgradbe, nora Bradley Cooper in Sean Penn, that's it. Solidna stvar za ogled v kinu, vendar mi ni pustil nikakršnih občutkov. Grem potem gledat American Graffiti ali Dazed and Confused in podobne čustvene izlete v zgodovino.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...