Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

magični kralj reče Dne, 15. 6. 2022 at 21:47:

sandler je kralj sveta vsi njegovi filmi so 12/10

 

pa ne zato ker bi bli hudi ampak ker ga boli kurac

povabi svoje prijateljcke

naredijo film o prvi stvari ki jim pade na pamet

 

pobere 50 mio dolarjev pa gre na sladoled 

 

vsi ki dissate njegove filme ste neumni hejtrcki brez okusa

Meni osebno je little nicky top komedija, tako da lajaš na napačno drevo :D

Povezava do prispevka

Pri gnilih paradajzih je treba vedet, da tisti procenti ne pomenijo absolutne ocene, ampak zgolj procent gledalcev oz. kritikov, ki je filmu namenil pozitivno oceno. Torej, če ima film 92% to ne pomani, da ga folk smatra za 10ko, ampak da je 92% folka filmu stisnilo vsaj 6ko.

 

Drugače povedano, na % rating gnilih paradajzov se lahko gleda kot na % možnosti, da ti bo film (vsaj malo) všeč.

Povezava do prispevka
Death on the Nile (2022)
Nop, nop, nope ... zadeva bedna, daleč od bistva originala in preveč seksualizirana:
Spoiler

new.gif

 

 
 
Saaho (2019)
Mal mi j boliwooda zasedlo, ampak tale zadeva je čisto preveč razvlečena. Akcijske sekvence so slabo narejene in pa CGI je precej slab.
Povezava do prispevka

Ogledal sem si še enkrat lepo vse Saw aka "Žaga" oz. pravilno "Sestavljanka" filjme (od 1 do konca.. 7? 8?!) ... No v glavnem sem opazil da ženske majo fejst joške, kar je popolnoma zdravo in naravno ter všečno.. Enka je itak najbolj in tle bi lahko zaključil, tko k pri Matrici...

 

Povezava do prispevka

Alex Garland zna delat filme (Ex Machina, Annihilation), tukaj ni dvoma. Tale je čudovito posnet, zvokovno in glasbeno dodelan, pa tudi precej čudaški in na koncu (po nepotrebnem) ekspliciten, že skoraj morbiden, da ne rečem nedorečen. Sem vedno večji fen čudovite irske rdečelaske Jessie Buckley, ampak po pravici povedano, mi je bila v Kaufmanovi bizarki I'm Thinking of Ending Things (2020) ipak boljša in tudi film bolj pri srcu. No, kakorkoli. Je kdo gledal tole? Kaj se vam zdi?

 

Men (2022)

 

 

Povezava do prispevka
filmoljub reče Dne, 2. 7. 2022 at 13:32:

Alex Garland zna delat filme (Ex Machina, Annihilation), tukaj ni dvoma. Tale je čudovito posnet, zvokovno in glasbeno dodelan, pa tudi precej čudaški in na koncu (po nepotrebnem) ekspliciten, že skoraj morbiden, da ne rečem nedorečen. Sem vedno večji fen čudovite irske rdečelaske Jessie Buckley, ampak po pravici povedano, mi je bila v Kaufmanovi bizarki I'm Thinking of Ending Things (2020) ipak boljša in tudi film bolj pri srcu. No, kakorkoli. Je kdo gledal tole? Kaj se vam zdi?

 

Men (2022)

 

 

Jaz sem ga pogledal, kaj pa vem. Sicer imam od Garlanda še najbolj v spominu Annihilation, ki mi je bil bolj miss kot pa hit. Kar se tiče Men, nisem čisto prepričan, da film sam ve, kaj bi rad sporočil? Se mi zdi, da je do neke mere Garland to zgodbo o "zgodovini" patriarhata po nepotrebnem zapakiral v 1001 sloj, ki te na koncu bolj kot ne pusti ravnodušnega? No, mene je. Ni treba biti nek genij, da dojameš, kaj je film hotel povedati, istočasno pa se film obnaša, kot da je treba biti. 

 

Igralska zasedba super, določeni elementi zgodbe tudi, a kot celota mi ni potegnil.

 

Meh/10 

Povezava do prispevka
Avion reče Dne, 5. 7. 2022 at 22:58:

Igralska zasedba super, določeni elementi zgodbe tudi, a kot celota mi ni potegnil.

agreed-will-ferrell.gif

 

Če ti Cronenberg sicer kul, ti bo tale (po mojem) kar potegnil, v nasprotnem primeru nima smisla, da sploh tratiš čas z ogledom. Meni je bil recimo eden njegovih zanimivejših med tipičnimi body horror umotvori zadnjih let. Všeč mi je tudi, da je političen in aktivističen, kar sicer Cronenberg običajno ni.

 

Crimes of the Future (2022)

 

uredilo bitje filmoljub
Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 9. 7. 2022 at 15:54:

Ne vem no. Tale love and thunder je kar drek v moji knjigi. Humor se ne neha, nikoli. Glupa fora za glupo foro. Dober primer miksa komedije in akcije je bil Ragnarok. Tole je pa samo predolg, preslab vic.

Pizda, meni je ze v Ragnaroku bilo ksr tryhardanje s humornimi vlozki v vsakem kadru, pomojem bom kar skipnil tole.

Povezava do prispevka

Iskreno: meh. <_< Od Derricksona sicer ne gre pričakovati veliko, ampak sem nekaj upanja polagal vsaj v igralsko zasedbo. Hawke je večinoma itak za masko in ne more veliko, Ransone je karikatura, pijanski oče Jeremy Davies je smešen, mladež pa brezvezna in nezapomnljiva. Vse skupaj jako enolično in klišejsko, če si kdaj gledal vsaj en film o ugrabitvah otrok (ki jih je na ducate). V resnici je spodoben film za dvanajstletnike, dočim odrasli baš nismo deležni posebnega presežka.

 

Črni telefon (2021)

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...